Bitcoin Forum
July 12, 2024, 05:34:32 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Binance 300$ yollucam Ne yapmalıyım? Sepet yapmalı mıyım?  (Read 141 times)
LostMan (OP)
Newbie
*

Activity: 9
Merit: 0

View Profile
January 10, 2018, 10:33:27 AM
Last edit: January 10, 2018, 10:46:21 AM by LostMan

Kripto para konusunda daha yeniyim yaklaşık 3 haftadır gözlemliyorum. Param olmadıgından Kacırdıgım fırsatlar cok oldu ama şimdi ufakta olsa bakiyem var.
Bunu nasıl değerlendirmeliyim kafam cok karışık dün geceden beri piyasalar düşüşteyken faydalanmak istiyorum.

Meblağ az oldugundan bir altcoine mi yatırım yapmalıyım yoksa birden fazla altcoin ile mi yapmalıyım bilemiyorum.
Sürekli bilgisayar başında oldugumdan al sat işi yapabilirim.

Binance yeni altcoin geldiği zaman tüm yatırımı oraya yapıp yükselince satış mı yapsam acaba
kafamda deli sorular yardımlarınız bekliyorum.
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
January 10, 2018, 10:42:16 AM

Önce güzel bir tavşan kanı çay demle sonra arkana yaslan güzelce ve çayını yudumlarken, asla telaş yapma çünkü borsada telaş ve panik kaybettirir bu borsada fırsat hiçbir zaman bitmez, dolarla btc aldıysan btc de dursun şimdilik çünkü altlar kan kaybediyor şuan, bu süreçte piyasayı güzelce araştır ondan sonra uzun dönem yatırım yapacaksan sepet yapmaya başlarsın.

LostMan (OP)
Newbie
*

View Profile
January 10, 2018, 10:45:52 AM

Önce güzel bir tavşan kanı çay demle sonra arkana yaslan güzelce ve çayını yudumlarken, asla telaş yapma çünkü borsada telaş ve panik kaybettirir bu borsada fırsat hiçbir zaman bitmez, dolarla btc aldıysan btc de dursun şimdilik çünkü altlar kan kaybediyor şuan, bu süreçte piyasayı güzelce araştır ondan sonra uzun dönem yatırım yapacaksan sepet yapmaya başlarsın.

hocam yanlış yazmışım konuya daha yollamadım ama ltc komisyon düşük oldugundan alıp binance gecmeyi düşünüyorum şuanda düşüşte oldugundan az daha bekliyorum zaten meblag az türk borsalarının kar payı cok yüksek oldugundan para daha da ufalsın istemiyorm
Quite
Full Member

Activity: 448
Merit: 157

View Profile WWW
January 10, 2018, 10:47:06 AM

Değerlendirmelerini doğru yapıp şu düşüş sürecinde alttan alınıp beklenebilecek coin sayısı arttı. Sağlam ve çok çeşitli coinlerin bulunduğu bir borsadasın. Araştırmanı kısa tutup artık harekete geçme vakti. Ben bitfinexe eklenen son 6 tokenden aldım. Şimdi hepsi kayıplarda önemsemiyorum. Bitfinex gibi bir borsaya ekleniyorsan ve 0,2-0,5-1$ seviyelerindeysen korkmayacaksın. Her türlü coini ekleyen borsalar tehlikeli oluyor bana göre.

Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
January 10, 2018, 10:52:37 AM

Binance'da alım fırsatı veren ıyı coınlere yatırılabılır. Ben %10 dustugunu gorunce bnb'nın, ufak bır mıktar aldım bugun ornegın, gerı %15-20 topladıgında satarım normalde uzun vadelı tuttugum bır coın bnb ama al sat parasıyla aldıgım ıcın artınca satıyorum.
LostMan (OP)
Newbie
*

View Profile
January 10, 2018, 10:55:10 AM

binance yeni giren her altcoin sürekli kazandırıyor al sat icin boyle bir fırsatı kollayıp tüm yatırımı oraya mı yapmalıyım acaba?

binance yeni katılan coinleri ögrenme yolu var mı hazırlıklı beklemek icin
ssantur
Sr. Member

Activity: 387
Merit: 252

View Profile
January 10, 2018, 10:55:42 AM

Kripto para konusunda daha yeniyim yaklaşık 3 haftadır gözlemliyorum. Param olmadıgından Kacırdıgım fırsatlar cok oldu ama şimdi ufakta olsa bakiyem var.
Bunu nasıl değerlendirmeliyim kafam cok karışık dün geceden beri piyasalar düşüşteyken faydalanmak istiyorum.

Meblağ az oldugundan bir altcoine mi yatırım yapmalıyım yoksa birden fazla altcoin ile mi yapmalıyım bilemiyorum.
Sürekli bilgisayar başında oldugumdan al sat işi yapabilirim.

Binance yeni altcoin geldiği zaman tüm yatırımı oraya yapıp yükselince satış mı yapsam acaba
kafamda deli sorular yardımlarınız bekliyorum.

Hiçbir şey bilmiyorsan sadece btc al at kenara dursun kardeşim, sonra üzülme.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
January 10, 2018, 10:56:51 AM

Tabi herkesin yatırım anlayışı farklıdır.Ben genelde 1 veya 2 en fazla coinle devam ediyorum.Onlarda araştırdığım sağlam coinler olmalı.Pump yemiş aşırı şişmiş coin adeti fazla olanlarda uzak duruyorum.Dip yapmışsa kaçırmam alırım ama şu an öyle bir shit coin yok.Sia vardı oda aldı başını gitti.Ondan kar alıp çıktım.Bu tür coinlerde fazla beklenmez.Şu an APPC ve Ven kazandırır düşüncesindeyim.APPC telefon uygulamalarında kendi Marketi olan 200 milyon müşterisi olan bir coin.Binanceye 5 gün oldu ekleneli.Bence güzel bir yere gelecektir.Aynı şekilde VEN yakında elinde VEN coin tutanlara bedava Thor verecek.Bunlarda fırsat kaçmadı.Gelecek acısından güzel yerlere gelecektir diye düşünüyorum.Yinede araştırmanızı yapın.Web sitesi çalışıyormu twitterları aktif mi bunlar önemli bir coine yatırım yaparken.Reel hayatta iş yapıyorlar mı.Yoksa sadece olmayan bir şeyimi satıyorlar.Umarım hayırlı olur.Bol kazançlar herkese.
LostMan (OP)
Newbie
*

View Profile
January 10, 2018, 11:08:23 AM

Tabi herkesin yatırım anlayışı farklıdır.Ben genelde 1 veya 2 en fazla coinle devam ediyorum.Onlarda araştırdığım sağlam coinler olmalı.Pump yemiş aşırı şişmiş coin adeti fazla olanlarda uzak duruyorum.Dip yapmışsa kaçırmam alırım ama şu an öyle bir shit coin yok.Sia vardı oda aldı başını gitti.Ondan kar alıp çıktım.Bu tür coinlerde fazla beklenmez.Şu an APPC ve Ven kazandırır düşüncesindeyim.APPC telefon uygulamalarında kendi Marketi olan 200 milyon müşterisi olan bir coin.Binanceye 5 gün oldu ekleneli.Bence güzel bir yere gelecektir.Aynı şekilde VEN yakında elinde VEN coin tutanlara bedava Thor verecek.Bunlarda fırsat kaçmadı.Gelecek acısından güzel yerlere gelecektir diye düşünüyorum.Yinede araştırmanızı yapın.Web sitesi çalışıyormu twitterları aktif mi bunlar önemli bir coine yatırım yaparken.Reel hayatta iş yapıyorlar mı.Yoksa sadece olmayan bir şeyimi satıyorlar.Umarım hayırlı olur.Bol kazançlar herkese.

appcoin borsaya girmesini kacırdım düşüş ve çıkış yaşayınca güvenemedm öyle inceliyorum sadece ama tron coinde mobil uygulamalar icin firmalarla anlaştı falan şuan cok fena düşüştü böyle birşey yaşanır mı appcoinde bilemiyorum gerci ben uzun vade de yatırım tutmucam al sat yapayım diyorum.

ven coin yeni gördüm inceliyorum Thor dedigin olay nedir hocam acabilir misin
tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
January 10, 2018, 11:19:13 AM

Tron coinin öyle bir anlaşması yok onun kulvarı farklı.Tron coine girilir mi hiç.Binance'ye girdiğinde kaçtı fiyatı baktınız mı.25 satoshi den almıştım ben biraz artınca sattım.Şu an x20-x30 yapmış.Bu tarz aşırı şişmiş coinlerden uzak durun.Balinaların elinde çok fazla var birden dump yapıp panikle sattırırlar.Ven coinin kendi çıkaracağı bir coin Thor.Cüzdan da tuttukça verecek.Duyurusunu yapmışlardı twittir'da.NEO/GAS gibi düşünebilirsiniz.Neo tuttukça cüzdanınızda gas veriyor her ay.Binance de veriyor şu an.Binance de Neonuz varsa gas alıyorsunuz her ay ücretsiz.Ven binance de işlem görüyor yakında aynı şekilde bir uygulama başlayabilir.APPC'de hedefim şahsen 10 dolar 1 ay sonra.Duruma göre bakacağım.İlk gün düşüşte 7K'dan almıştım.Şu an güzel bir yere geldi.Devamı gelecek.Araştırın kafanıza yatarsa yatırım yapabilirsiniz.Ben sadece bilgi amaçlı paylaşıyor.
kukoc
Newbie
*

Activity: 196

View Profile
January 10, 2018, 11:22:25 AM

uzun vadeli yatırım düşünüyorsan sağlam denebilecek EHT waves gibi alımlar yapılabilir, strat, kmd ve mth gibi sepet yapılıp orta vadede ykselmesi beklenebilir. kısa vadede al sat yapılacaksa az sayıda coine girilmesi taraftaryım takip kolay olması açısından
tufanv
Member
**

Activity: 66
Merit: 14

View Profile
January 10, 2018, 11:24:53 AM

Merhaba,

Mutlaka sepet yapın. Tek coinde kalmak o coin'in başına gelecek kötü bir şeyde yatırımınızın azalmasına yol açabilir. Ayrıca yükseliş trendi varken tek coininiz trendi yakalayamazsa para kazanmanız da zorlaşır o yüzden güvendiğiniz 4-5 coin'e bölüp sepet yapmak daha avantajlı olacaktır.

Başarılar
LostMan (OP)
Newbie
*

View Profile
January 10, 2018, 11:26:18 AM

Tron coinin öyle bir anlaşması yok onun kulvarı farklı.Tron coine girilir mi hiç.Binance'ye girdiğinde kaçtı fiyatı baktınız mı.25 satoshi den almıştım ben biraz artınca sattım.Şu an x20-x30 yapmış.Bu tarz aşırı şişmiş coinlerden uzak durun.Balinaların elinde çok fazla var birden dump yapıp panikle sattırırlar.Ven coinin kendi çıkaracağı bir coin Thor.Cüzdan da tuttukça verecek.Duyurusunu yapmışlardı twittir'da.NEO/GAS gibi düşünebilirsiniz.Neo tuttukça cüzdanınızda gas veriyor her ay.Binance de veriyor şu an.Binance de Neonuz varsa gas alıyorsunuz her ay ücretsiz.Ven binance de işlem görüyor yakında aynı şekilde bir uygulama başlayabilir.APPC'de hedefim şahsen 10 dolar 1 ay sonra.Duruma göre bakacağım.İlk gün düşüşte 7K'dan almıştım.Şu an güzel bir yere geldi.Devamı gelecek.Araştırın kafanıza yatarsa yatırım yapabilirsiniz.Ben sadece bilgi amaçlı paylaşıyor.
hocam benmde amacım kısa vade de katlamak tüm gün pc deyim tron gibi coinleri girişten alıp biraz bekleyip satmayı planlıyorum ama cok ansız piyasaya giriş yapıyor ve hemen coin şişiriyolar. Yani x20 x30 mükemmel fırsat benm için tabi uzun vade icin yatırım olarak kesinlikle düşünmüyorum.

Elimdeki meblağ cok az oldugundan 1 ay bekleme gibi bi düşüncem yok yani
tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
January 10, 2018, 11:31:34 AM

O zaman işlem hacmi en yüksek olan coinlere girip günlük al-sat ile paranızı arttırabilirsiniz.yüzde 5 ile yüzde 10 arası al-sat için uygundur.Tron 1 ay gibi 20-30 satoshilerde dolaştı birden patladı.Ne zaman patlayacağını bilemezsiniz bu tür coinlerin.genelde binanceye yeni giren coinler belli bir süre sonra güzel yükseliyor.Güvendiğim coine de ben al-sat yapmıyorum.1-2 gün sonra zaten o seviyeye çıkıyor.Satıp alamama durumu da var.Ama bu piyasada alternatif çok.on coinin dip ve tepe noktasını takip edip dip yapınca alıp artınca satabilirsiniz.
Bitcoin Acemisi
Full Member

Activity: 206
Merit: 100

View Profile
January 10, 2018, 04:23:43 PM

Cogu arkadaşın dedigi gibi binance a giren yeni coinleri cogu kazandırıyor sakin olup iyi değerlendirmen lazım sakın acele etme hayırlı kazançlar şimdiden

_____________________A I T H E O N_____________________       [   JOIN THE WHITELIST   ]
The digital ecosystem simplifying your world through A.I., robotic, and human symbiosis
██ ███     WHITEPAPER     |     TELEGRAM     |     TWITTER     |     INSTAGRAM     ███ ██
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
January 10, 2018, 04:27:38 PM

miktar ne olursa olsun sepet yapmalısın bence. çünkü tüm yumurtalar aynı sepete konmaz. farklı farklı coinler ekleyip yavaş yavaş büyümelisin. sabırlı olmazsan kaybedersin.
Dontcry.
Full Member

Activity: 630
Merit: 104

View Profile
January 10, 2018, 04:28:40 PM

hiçbir zaman yumurtaları aynı sepete koyma tabikide bir sepet yap ama bu sepet x50 x100 yapmış coinlerden oluşmasın çünki nerde dik bir çıkış varsa orda sıkıntı vardır araştırıp ileride para edeceğin projelere yatır geçmişe bakma
Alucardo
Newbie
*

Activity: 155

View Profile WWW
January 10, 2018, 05:09:33 PM

İlgin alakan olsun bu konulara. Oha lan koyuyorsun parayı 2 aya 5e katlıyorsun parayı diyenlerden olma. Sepet yap ama kendin araştırarak yap. Para odaklı bakma. Projelere inanıyorsan yatırımını yap. Zaten güvendiğin bir proje parayı da getirir. Yani balonsa bile bu olay patlasa da sağlam proje olduktan sonra düşse bile gerçek değerini bulacaktır. Balon patladığında binlerce coin yok olacaktır ama projesi doğru olanlar hayatımızı şekillendirecektir. Örnek olarak dotcom balonu, google, amazon, ebay...
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
January 10, 2018, 05:15:20 PM

300 dolar ile sepet yapmayın bence fee odersınız bol bol en temizi gözünüze kestııgnız bir coini alıp 2x veya 3x yapmasını bekleyın sonra ordan gelenlerle sepet yapın
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
January 10, 2018, 05:19:46 PM

Hocam direk forumdan satan varsa alabilirsiniz,

dikkat forumda çok fazla dolandırıcılık vakası oluyor gözünüzü dört açın derim,
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: