Bitcoin Forum
June 24, 2024, 04:08:58 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: Kucoin vs Bnb  (Read 1004 times)
Vdecso
Member
**

Activity: 275
Merit: 11

View Profile
January 19, 2018, 11:13:47 AM

Kcs 22 23 doları bulunca direk firar çok boktan bi coin sürekli pumpla artırmışlar geç fark ettim

koinin oktan olması ile alakası yok ki.
bir ay önce 50 sent olan koine 22 dolar verip alırsanız zaten bu kaçınılmaz bir durum.

bu arada kucoin su an rezil durumda.100 milyon dolar hacimi kaldıramadı adamlar.
30 saati geçti eth withdraw bekiyorum.
birde gelecegin binance ı olacaklarmış.rüyalarınd bile goremezler.
binance 9 milyar dolar gunluk hacimle tıkır tıkır ilerliyor

40 yıllık roi filan hesaplayaıp girenler goruyorum komik oluyor.
bitcoinin 3 sene yaşayacagı mechul kıytırık exchangee 40 yıllık roi mi hesaplanır allah aşkına.

tecrübesizlik hocam piyasa iyi giderse eski durumuna 1 ayda gelir mi acaba ?
kucoin hacimlenirse bence gelebilir. o fiytatların şişmiş olduğunu düşünüyordum. insanlar geleceğe yatırım yapıyorlar diye yazdılar o kadar.

torrentco
Sr. Member

Activity: 2128
Merit: 418

View Profile
January 19, 2018, 11:18:14 AM

Kcs 22 23 doları bulunca direk firar çok boktan bi coin sürekli pumpla artırmışlar geç fark ettim

bir ay önce 50 sent olan koine 22 dolar verip alırsanız zaten bu kaçınılmaz bir durum.

bu arada kucoin su an rezil durumda.100 milyon dolar hacimi kaldıramadı adamlar.

bitcoinin 3 sene yaşayacagı mechul kıytırık exchangee 40 yıllık roi mi hesaplanır allah aşkına.

tecrübesizlik hocam piyasa iyi giderse eski durumuna 1 ayda gelir mi acaba ?

panik yapmayın hocam,şu an exchange kötü durumda olabilir ama en iştahlı ve istekli borsada kucoin bence.
ne olacagı hiç belli olmaz.
22 dolardan bile aldıysanız dolar bazında imkanısz kaybetmezsiniz diye dusunuyorum ama btc nin su rezil hali biterde bir fırlarsa btc bazında ne olur bilemiyorum.
icegeekfresh
Full Member

Activity: 406
Merit: 100

View Profile
January 19, 2018, 12:35:38 PM

Hocam adamların hacimleri çok düşüktü, bildiğin 5-6 milyon dolarlardaydı heralde, bir ayda bu hallere geldiler. Kaynak eksiklikleri var ona ciddi yatırım yaparlarsa toplarlar uzun süre idare eder.

Hopewithmoney
Full Member

Activity: 350

View Profile
January 19, 2018, 12:43:22 PM

Bnb daha iyi, yükselme ihtimali daha yüksek çünkü alım satım görüyor binance gibi büyük bir borsanın ürettiği bir coin.
phantasod
Newbie
*

Activity: 196
Merit: 0

View Profile
January 19, 2018, 02:01:59 PM

Binance gerçekten iyi iş çıkartıyor. Kucoin neden çıkartmasın ama biraz zamana ihtiyacı olacaktır. Gerçi ben her yere para göndermekten korkar oldum. Umarım sonunda sıkıntılı bir durumla karşılaşmayız.
trkcrpn
Newbie
*

Activity: 22

View Profile
January 19, 2018, 07:00:48 PM

kucoin yürür bence
yuzdeyuzmalt
Full Member

Activity: 224

View Profile
January 19, 2018, 07:02:21 PM

kukoin avantajlı çünkü kar payı dağıtıyor diye biliyorum. bnb ye göre kukoin borsasının hacmi yükseldiğinde kesinlikle daha avantajlı olaraktır. kar paylaşımı olduğu için de fiyatlanma daha yüksek oranda yansıyacaktır yatırımcısına.
baskanx
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 250

View Profile
January 19, 2018, 07:04:00 PM

Kucoini gereksiz pohpohlayıp pohpohlayıp uçurdular, bikaç gün öyle havalara girdi ki binance coini bile geçti, şimdi olması gereken yere geri indi. Hızlı giden atın.. Daha sakin düzgün şekilde çıkması lazım.
unois
Hero Member

Activity: 858
Merit: 500

Taylor - Smart Crypto Trading Assistant

View Profile
January 19, 2018, 07:13:36 PM

kukoin yarışı önde götürecektir ama binance de çok akıllı ve profesyonel bir ekibe sahip. kripto koin piyasasında hiç bir borsa bu denli hızla büyümedi daha önce. zaten kukoin gibi pay vermemesinin sebebi de kendilerine olan güvenleri. 3 miyar dolarlık hacimden kar verilmez.

TAYLOR
Crypto Trading for Everyone
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
[]
nopedope89
Legendary
*

Activity: 1078
Merit: 1059

FROSTING

View Profile
February 02, 2018, 04:56:11 PM

Sitede sıkıntı mı var . Çok yavaş ve 2FA ekranı gelmiyor. 10 Dk dır deniyorum ama olmuyor.

.next-generation social media service.
██   based on blockchain technology ██
                      ▄▄█▄ ▀▄▄
                   ▄███████  ███▄▄
               ▄█████▀▀ ████  ▀█████▄▄
           ▄▄█████▀    ▄ ▀███▄   ▀▀█████▄
       ▄▄█████▀       ██▄ ▀███▄      ▀▀█████▄
      ▐███▀▀        ▄█████  ████         ▀███▌
      ▐███         ████▀███▄ ▀███         ███▌
      ▐███        ████  ▀███▄ ▀███▄       ███▌
      ▐███      ▄███▀ ▄█  ███▌ ▐███▌      ███▌
      ▐███     ▄███▀ ████  ▀██▓  ████     ███▌
      ▐███    ████  ███▀  ▄▄▄▄▄▄▄▄████▄   ███▌
      ▐███   ████ ▄███▀ ▄██████████████▄  ███▌
      ▐██▀ ▄███▀ ▄███▒                    ███▌
      ▐█▀ ▄███▀ █████████████████████████████▌
         ████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
        ▀█████▄▄                    ▄▄█████▀
           ▀▀█████▄▄             ▄█████▀▀
               ▀▀█████▄▄     ▄▄████▀▀
                   ▀▀█████▄█████▀
                       ▀████▀
.

▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄   ▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄
     ██▀▀▀▀▀▀███▀▀▀▀██ ▐██▀▀▀▀██ ▐██▀▀▀▀▀ ███▀▀▀▀▀▀▀▀███▀▀▀▀███▀ ████▄ ███ ███▀▀▀▀▀
     ███▄▄▄▄ ███   ▐██▌▐██▄  ▐██ ▐██████  ███▄▄▄▄▄   ██▌    ▓██  █████▄███ ██▌ ▄▄▄▄▄
     ██▀▀▀▀  ███   ▐██▌▐███▀███▀ ▐██        ▀▀▀▀██▌  ██▌    ▓██  ███ █████ ██▌   ███
     ██▌     ▀████████ ▐██   ██▌ ▐███████░████████   ██▌   █████ ███  ▀███ ▀████████
Twitter
Facebook
Youtube
Telegram [EN]
Telegram [KOR]
Medium
uclrtpl
Member
**

Activity: 202
Merit: 21

View Profile
February 02, 2018, 04:59:04 PM

binanceyi herkese önerirken bi gözümüzde kucoindeydi 1dolarlardan nerelere geldi gerçekten gözucuyla izledik yükselişini ama bu piyasada güven varsa hız varsa bu 2 borsaya çok şey borçluyuz o yüzden ben kazandırmasada ikisindende aldım gerçekten piyasanın gelişmesini sağlayanlardan 2 borsa...kaçıp gidenler hacklenenleri gördükce bunlar dahada bi güven veriyor.

mustafa1876
Newbie
*

Activity: 191

View Profile
February 02, 2018, 05:04:58 PM

Sitede sıkıntı mı var . Çok yavaş ve 2FA ekranı gelmiyor. 10 Dk dır deniyorum ama olmuyor.

evet ben de aynı problemi yaşıyorum şuan.
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
February 02, 2018, 05:24:36 PM

Waves'in artmasını beklemek için merkezi borsaların çökmesini bekleyeceksek ben o anda emekli olmuş olmak isterim.

O süreç, haydi el ele tutuşup merkezi olmayan borsalara geçiyoruz şeklinde olmayacak muhtemelen sancılı bir süreç olacaktır.

Merkezsiz borsa sayısı bir elin parmağını geçmezken daha ortada düzgün işleyen merkezsiz borsa yok.

İnsan şaşırıyor tek gerçek Waves, 2019 merkezsiz borsalar yükselecek dediklerinde.

Bitcoin / Ethereum / Monero
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
February 02, 2018, 05:51:25 PM

Ben bnbdense kucoinden yanayım tüm çinliler japonlar koreliler kullanıyor kucoini çok güzel fırsatlar oluyor bu yüzden ben oyumu kucoinden yana kullanıyorum
Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1764
Merit: 311

View Profile
February 02, 2018, 05:52:27 PM

İkisi de çok iyi yerlere gelecek diye düşünüyorum ben. Şu an yaşanan düşüşün etkisini üzerlerinden atmaya çalışıyorlar. Piyasa toparlanmaya başlayınca ikisi de 30 doları geçecektir.
ugurusta
Sr. Member

Activity: 506
Merit: 251

View Profile
February 03, 2018, 01:32:00 AM

KuCoin'de kâr payı dağıtımı ne şekilde yapılıyor?
Kâr payı dağıtımına katılabilmek için ne yada neler gerekli tam olarak bilgisi olan var mı ?
elismemish
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 4

View Profile
February 03, 2018, 01:56:40 AM

KuCoin'de kâr payı dağıtımı ne şekilde yapılıyor?
Kâr payı dağıtımına katılabilmek için ne yada neler gerekli tam olarak bilgisi olan var mı ?

Kucoinde kar payı alabilmek için KuCoin Shares alman lazım borsadan aldığın miktara göre sana günlük kar veriyolar hacim ve işlem ne kadar artarsa borsada sana gelicek para artıcak olayı bu

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
thenorthblue
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
February 03, 2018, 10:12:49 AM

Uzun donem dususuyle birlikte 7 dolar seviyelerine inmisti. son birkac gun kipirdamasiyla 9 dolar seviyelerine cikti. güveniyorum daha da yükselecektir bnb.

kubra68
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
February 03, 2018, 10:29:34 AM

bnb kucoin ve yakında piyasaya birde deexcoin de cıkacak sanınırım bunun da türkiye ve başka ülkelere deex atm lerini bırakacaı da söyleniyor bakalım ne olacak bekleyip göreceğiz.

hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
February 03, 2018, 10:51:33 AM

benim tahminim her iki borsanın da arkasında aynı kişiler var. bu bir tahmin tabi. içerikler verdiği sunduğu özellikler birbiriyle benzer. ben elimde kucoin de tutuyorum fakat hiç bnb almadım. kucoin in kar payı dağıtması ayrıca güzel. bnb de sanırsam aynı şeyi yapıyordu devam ediyor mu bilgim yok. kucoin in tek dezavantajı üyelik için belge istemediği için işlem için bir sınır olamdığı için balinaların uğrak yeri olabilir. düşüşlerde çok fazla btc çıkışı olabilir.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 »  All
  Print  

Jump to: