Bitcoin Forum
April 19, 2024, 12:56:04 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Broadlink Akıllı Priz - Rig Reset - Antminer - Baikal Reset Cihazı  (Read 200 times)
This is a self-moderated topic. If you do not want to be moderated by the person who started this topic, create a new topic.
igotek (OP)
Hero Member

Activity: 2030
Merit: 608

Online Security & Investment Corporation

View Profile WWW
January 10, 2018, 09:43:29 PM

Fiyat: 125 TL

Stoktan hemen teslim. Aynı gün kargo.
3500 WATT 16A

Ne İşe Yarar ? Nerede Kullanılır ?

Baikal Miner, Antminer ve GPU riglerde kullanabilirsiniz. Cep telefonunuza yükleyeceğiniz yazılım aracılığıyla elektiriği kapatıp geri açabilirsiniz. Tek bir priz 3500 WATT 16A desteklemektedir. WIFI ile yerel internet ağına bağlanmaktadır. Piyasada bulabileceğiniz en kaliteli akıllı prizdir. Üç depomda da bu cihazlardan kullanıyorum. Şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadım. Ekran kartlarıyla oluşturduğum riglerde, Baikal Cube miner, Baikal mini miner, Baikal A2000 Giant+ miner ve Baikal X10 ile kullanıyorum. Piyasada bulunun farklı marka akıllı prizler 3500 WATT 16A değildir. Taşıyabileceği güç olarak bulabileceğiniz en kaliteli akıllı prizdir. Satın aldığınızda test edilerek gönderilecektir. Stok Durumu: 100 adet.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Telefon: 0536 428 74 31
                           E-mail: support@igotek.net

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

I cannot live, I cannot die, trapped in myself.
Hold my breath as I wish for death. Oh please god, help me !
Pages: [1]
  Print  

Jump to: