Bitcoin Forum
June 15, 2024, 03:07:03 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Grafik Müptelası Youtuberlar  (Read 488 times)
gokayc
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 263

View Profile
January 12, 2018, 04:00:40 AM

Ne grafikler ne de haberler tek başına yeterli. İkisi birbirlerini tamamlıyorlar bence. Bu piyasada grafik okuyarak işlem yapan binlerce kişi var. Bu da grafikleri önemli hale getiriyor. Grafik dediğim de sadece bir tek formasyondan bahsetmiyorum. Bir çok formasyon aynı anda kullanılıp hepsinden hemen hemen aynı sonucu almasın ki başarma olasılık yüzden artsın.

▄▄█████████▄▄                         ▄█▄                ▀██████▄                   ▄██████▀
        ▄█████████████████▄▄                    ▄███▄                 ▀██████▄               ▄██████▀
         ▀███████████████████▄                 ▄█████▄                  ▀██████             ██████▀
           █▀▀       ▀▀████████▄              ▄███████▄                   ██████▄         ▄██████
  ▄█▄                    ▀██████▄            ▄█████████▄                   ▀██████▄     ▄██████▀
 ▄████▄                    ▀█████▄          ▄███████████▄                    ███████▄ ▄███████
▄█████▀                     ▀█████▄        ▄██████▀██████▄                     █████▀▀▀█████▀
██████                       ██████       ▄██████   ██████▄                     ▀█▀     ▀█▀
██████                       ██████      ▄██████     ██████▄                     █       █
██████                       ██████     ▄██████       ██████▄                   ▄█▄     ▄█▄
▀██████▄                    ▄█████▀    ▄██████         ██████▄                ▄█████▄▄▄█████▄
 ▀██████▄                  ▄█████▀    ▄██████                                ███████▀ ▀███████
  ▀██████▄               ▄██████▀    ▄██████                               ▄██████▀     ▀██████▄
   ▀████████▄▄       ▄▄████████▀    ▄██████                               ▄██████         ██████▄
     ▀███████████████████████▀     ▄██████                 ██████▄      ▄██████▀           ▀██████▄
       ▀▀█████████████████▀▀      ▄██████                   ██████▄   ▄██████▀               ▀██████▄
           ▀▀█████████▀▀         ▄██████                     ██████▄▄██████▀                   ▀██████▄
  O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS   
RAISE
US$18mil+]
koinli
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
January 12, 2018, 08:03:41 AM

Valla bunun sebebi şu, videoyu açmadan önce bir fotoğraf çıkar bu o videonun adeta vitrinidir, buraya işte 2 grafik atıyorlar ki hoş gözüksün bilimsel gözüksün halbuki bir şeyden anlamıyorlar,
Crypto Koala
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile WWW
January 12, 2018, 08:50:58 AM

Haber > grafik ama yinede grafikleri yabana atmayın. Sadece fibonocci seviyeleri bile çok fazla fikir verebilir.

pierrecassi
Newbie
*

Activity: 7
Merit: 0

View Profile
January 12, 2018, 01:13:01 PM

BENCE BU İŞLERİ en güzel şekilde yotube üzerinden yapıyorlar özellikle hızlı bilgi için.

tabii kimse ytd olarak vermiyor.

Örnek Mak Altug öztürk gibi kişiler.
Druvax
Full Member

Activity: 364

View Profile
January 12, 2018, 01:15:20 PM

o youtuberlarin cogu forex piyasasindan kripto piyasasina gecis yaptiklari icin akillari halen mumlarda grafiklerde. e tama faydasi var ama herkes o grafiklere gore alim satim yapmiyor sonucta. yorumlari gercekci bulmuyorum
bmirror83
Newbie
*

Activity: 100

View Profile
January 12, 2018, 03:30:39 PM

bitfinex'in kendi grafikleri var, biraz kurcalayıp öğrenip kendin çözmelisin aslında. ama nokta atışı yapan yabancı yorumculara denk gelmiştim.
onlyhodi
Newbie
*

Activity: 17

View Profile
January 12, 2018, 08:12:19 PM

Al sat yapanlar için grafikler yol gösterici olabiliyor ama risk hep var. Alacağınız altcoinlerin projelerinin güvenirliği daha önemli bence uzunvadede
HokageNanadaime
Full Member

Activity: 210

View Profile
January 12, 2018, 09:09:16 PM

bitcoinin mantıksal bir analiz yolu olmamasından galiba herkes tek çareyi grafik yorumlama da buluyor ancak ben grafikten pek bir şey anlamadığım için bir kaç yabancı kaynaktan takip etmeye çalışıyorum
mcelnino
Newbie
*

Activity: 16

View Profile
January 17, 2018, 11:10:14 PM

Al bir tane de burda https://www.youtube.com/watch?v=DyTORIP1p9M&t=25s
FatalErrorTR
Newbie
*

Activity: 53

View Profile
January 18, 2018, 05:03:51 AM

Bu piyasa verilerini oynatan şey yeni gelen olumlu/olumsuz haberlerdir. İndikatör ile olacakları değil olmuş olayları görürsünüz ve olacak olaylar hakkında yüzde ihtimalini yükselterek tahminde bulunabilirsiniz . Ancak yaptığınız inceleme sonucunda 10.000$ olan BTC grafiğinize göre yükselecek iken Çin ben Binance i kapattım veya Binance hacklendik %30 oranında kaybımız var derse o kur 10.000$ üstüne çıkar mı ? Yeni yeni herkes tarafından duyulan ve haberlere oldukça büyük ve hızlı tepki veren bir sistem içerisinde yer alıyoruz şuan . İlla grafikler yapacağım diyorsanız yapın ancak gelişmeleri takip etmek grafiklerden daha önde geliyor..
numan8114
Full Member

Activity: 124

View Profile
January 18, 2018, 05:10:15 AM

Bu grafik okuma işinin saçma olduğunu sadece ben mi düşünüyorum. Çünkü bir coin ya düşer ya yükselir. Bunu da o coini trade edenler belirler. Yok grafik şunu gösteriyo yok bunu gösteriyo. Bana çok saçma geliyor.

cptwalker
Jr. Member
*

Activity: 116
Merit: 4

Simple Liquidity – Fueled by NEO

View Profile
January 18, 2018, 11:49:09 PM

BTC grafik yorumculuğu diye yakında meslek falan çıkar parayla yaparlarsa şaşırmayın  Grin

●●▬▬  Spotcoin: Simple Liquidity. [ICO: MAY 1]  ▬▬●●
We make Digital Currencies work for Everyone [Fueled by NEO]
https://spotcoin.com/]
CryptoBey
Full Member

Activity: 448
Merit: 107

View Profile WWW
January 19, 2018, 12:08:45 AM

30 saniyede %100 fırlayan coinler için grafikerler çaresiz Grin

Yolu bilmek ile yolda gitmek arasında büyük bir fark vardır. Morpheus
ozmania
Newbie
*

Activity: 41

View Profile
January 19, 2018, 10:01:17 AM

ben de pek itibar etmiyorum grafiklere artık. adam 20 tane grafik yorumluyor 2 tanesi tutunca bak nasıl bildim diye hava atıyor. kriptoparaların grafiklerin çalıştığı piyasalardan farklı hareket ettiği belli işte, zorlamanın manası yok. 
Egosmaster
Hero Member

Activity: 629
Merit: 508

View Profile
January 19, 2018, 10:18:53 AM

mcelnino arkadaşımızın youtube kanalına dikkat edin grafik analizleri ve yorumları gayet iyi.

Bu piyasada grafik çalışmaz, çalışmıyor diyenlerin hiçbirisi teknik analiz nedir bilmeyen tiplerdir. Sizin bilmediğiniz en önemli nokta şu ki teknik analiz zaten size düşecek veya çıkacak diye kesin birşey söylemez. Günün şartlarında fiyat düşerse nereye kadar düşebilir düştükten sonra nerden bir tepki gelebilir, çıkarsa nereye kadar çıkabilir sonra yukarıdan nerden dönebilir şeklinde ihtimalleri önünüze sıralar.
Baneful3458
Member
**

Activity: 370
Merit: 10

View Profile
January 19, 2018, 11:24:40 AM

Kamerayi eline alan herkes youtuber oldu ..
kutsal_money
Member
**

Activity: 154
Merit: 10

View Profile
January 19, 2018, 12:04:27 PM

Adamlar da haklı aslında ellerinde yorum yapılıp video çekilecek başka bir veri yok onlarda grafik açıp yorumluyorlar ama bu videolara göre hareket etmek zarara yol açabilir
macit800
Member
**

Activity: 322
Merit: 40

“The Premier Digital Asset Management Ecosystem”

View Profile WWW
January 19, 2018, 01:06:34 PM

Grafiklerin onemli oldugunu dusunenlerdenim, fakat en ufak bir haberle butun grafiklerinde yalan olabilecegi ihtimalinide hic bir zaman unutmayalim. Ozellikle bitcoin yatay seyredince grafikler ise yarar diye dusunuyorum.

pma17
Newbie
*

Activity: 61

View Profile WWW
January 19, 2018, 01:14:03 PM

grafiklere tam anlamıyla güvenmek pek akıl karı değil al satan yapanlar ilgilenir daha çok youtuber ların gene amacı ise izlenme oranı zaten hep herkes parasının peşinde bir anlamda Cheesy
holdmycoins
Member
**

Activity: 294
Merit: 11

View Profile
January 19, 2018, 03:54:03 PM

Bu işi borsa gibi görüp sonra 10 dediğinin 1'i tutunca bak ben demiştim diyorlar Cheesy

Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: