Bitcoin Forum
May 10, 2024, 09:47:46 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Düşük marketcap'li radar dışındaki coinler  (Read 1097 times)
Antikais (OP)
Full Member

Activity: 236
Merit: 101

View Profile
January 11, 2018, 02:45:21 PM
Last edit: January 14, 2018, 05:45:01 PM by Antikais

25m$ ve altı market hacmine sahip ilginizi çeken potansiyeli olan coinleri paylaşırsanız güzel bir konu olur.

benim yine buralardan okuduğum insanecoin ve footy cash var. 15 gündür bu 2 coini takip ediyordum ama cryptopia'da üyeliğim olmadığı için alamadım ve hali hazırda 3x yaptılar izlemeye başladımdan beri. bu forumdan biri önermişti bu iki coinide nick'ini hatırlayamıyorum. cryptopia'nın üyelik alımını açmasıyla bu iki coini aldım.

bunlara ek olarak trueflip var. şu sıralar kârın pay olarak dağıtıldığı coinler çok revaçta. trueflip'in hali hazırda çalışan oyunları var ve çeyreklik kârının bir kısmını token sahiplerine dağıtıyor ve az sayıda token var. patlama yapma olasılığı görüyorum. cartaxi'de yine bildiğim kadarıyla rusya'da çalışan bir uygulamaları var ve kâr payının bir kısmını token sahiplerine dağıtıyor.çin ve amerika marketine girceği söyleniyor uygulamaların ama ne derece doğrudur bilmiyorum.

çok ufak miktarlar attım bu coinlere.sermayenin %1-%2'si kadar.

edit:yazıcağınız coinlerin büyük borsalarda olmaması önemlidir. büyük borsalarda olan coinler zaten radara çoktan girmiş olan coinlerdir. amacımız küçük borsalardaki coinleri bulmak.

ASSETA - Blockchain based borderless crypto bank | ICO | DISCUSSION THREAD | BOUNTIES
1715377666
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715377666
Reply with quote  #2

1715377666
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715377666
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715377666
Reply with quote  #2

1715377666
Report to moderator
erendmr
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile
January 11, 2018, 03:00:04 PM

TrueFlip TFL şu aralar ben de çok fazla görmeye başladım sağda solda.Coin sayısı oldukça az ve market hacmi de oldukça düşük gibi.Uzun vadede kaybettirmeyeceğini düşünüyorum.

ankara44
Member
**

Activity: 434
Merit: 14

View Profile
January 11, 2018, 03:10:01 PM

Son zamanlarda türeyen yeni borsalarda veya işlem hacmi düşük borsalarda bir çok koin kazanç bakımından baya iyi konumdalar. Bu tür paylaşımlarla da haberdar oluyoruz. Yazılan ve arkadaş tarafından takibe alınan bu koinleri ben de takibe aldım. Bakalım nasıl seyredecek.
Antikais (OP)
Full Member

View Profile
January 12, 2018, 10:22:41 AM

cryptopia bu coinler açısından çok uygun.ordaki coinlerin büyük kısmı düşük çaplı coinler

ASSETA - Blockchain based borderless crypto bank | ICO | DISCUSSION THREAD | BOUNTIES
risinqsun
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 273

-

View Profile
January 12, 2018, 10:26:32 AM

cryptopia sizce güvenilir mi ? hitbtc gibi sorunları olan bir borsamı bu konuda tecrübeleri olan paylaşırsa sevinirim malum hitbtc yine sıçtı. USDT bazında al sat yapabiliceğim borsa arıyorum
Antikais (OP)
Full Member

View Profile
January 12, 2018, 02:46:41 PM

cryptopia sizce güvenilir mi ? hitbtc gibi sorunları olan bir borsamı bu konuda tecrübeleri olan paylaşırsa sevinirim malum hitbtc yine sıçtı. USDT bazında al sat yapabiliceğim borsa arıyorum

cryptopia'ya bende dün para attım confirmationları hemen almasına rağmen yaklaşık 45dakikada falan hesaba yansıdı ethereum. site biraz ağır bir arayüze sahip ama baya detaylı.

hitbtc zaten gördüğüm en amatör site olabilir. dün akşam LTC deposit ettim saatlerce geçmedi. system health diye bir şey yapmışlar oraya bir baktım ltc wallet'ı kapalı. eğer ltc wallet'ını kapıyorsanız deposit ekranına niye yazmıyorsunuz. bu nasıl bir beyinsizliktir. 36 saat sonra wallet'ı açtılar bu seferde askıda kalan litecoineri hala hesaba yansıtmadılar. destek yok bir şey yok. request gönderiyoruz ama hiç bir bilgi istemiyor nasıl sorunumu çözücekler anlamıyorum.

HDIMI
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
January 12, 2018, 02:48:48 PM

cryptopia bana pek cazip gelmiyor bir türlü. Arkadaşın da dediği hesaba yansıma hızı çok düşük.. Neden böyle oluyor bende anlamış değilim.

wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1139

View Profile
January 12, 2018, 05:18:40 PM

dump sezonu başlasın, 2-3 ay bekleyin, bittrex'te "en düşük satoshili coinler" diye sıralatın, çıkan ilk 20'den alın garanti 3-5x yapar (delist edilmezse). en son energycoin'i gözüme kestirdiydim 1600 satlardan girmedim şimdi 3k'yı geçmiş, pokunu çıkartırlarsa 10k'yı da geçer muhtemelen...ytd

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
Antikais (OP)
Full Member

View Profile
January 12, 2018, 06:26:18 PM

dump sezonu başlasın, 2-3 ay bekleyin, bittrex'te "en düşük satoshili coinler" diye sıralatın, çıkan ilk 20'den alın garanti 3-5x yapar (delist edilmezse). en son energycoin'i gözüme kestirdiydim 1600 satlardan girmedim şimdi 3k'yı geçmiş, pokunu çıkartırlarsa 10k'yı da geçer muhtemelen...ytd

arkadaşım burda amaç borsadan gözümüzü kapayarak coin seçmek değil. projelerini incelemek temel analiz yapmak. potansiyel patlamasını yapmamış coinleri bulmak.

Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
January 12, 2018, 06:33:42 PM

Cryptopia borsasını unify sayesinde tanıdım. İşlem hacmi yüksek değil, ama fena bir borsa değil, iş görür. Bu arada paylaşımınız için teşekkürler.
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
January 12, 2018, 06:38:53 PM

Güzel bir konu açmışsınız düşük marketcap li coinleri ararken yalnız şuna da çok dikkat etmek gerekiyor, seçilen coin kesinlikle scam v.s olmamalı, projesi sağlam ve geleceği güzel bir coin olursa fiyatında çok büyük artışlar görülebilir en azından.

Kripto_adam
Full Member

Activity: 350
Merit: 108

The World’s First Blockchain Core

View Profile
January 12, 2018, 06:44:37 PM

OOO X10 grubuna hos geldiniz, yani projenin ne yaptigi onemli degil ama market capi onemli, baba CMCye en son sayfaya bak 1 bitcoinle hepsini alabilecegin coinler var al birini sonra HODL Smiley

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
January 12, 2018, 06:51:27 PM

Çok iyi bir konu başlığı olmuş, ben de bir kaç tane ekleme yapmış olayım.

Viberate, Ptoy, Ocl, Okcash, Xel, Wrc, Anryze, Wct

Bunların fiyatları şuan oldukça uygun, kısa vade değil, projesi olan uzun vade coinleridir.
InvictusManeo
Jr. Member
*

Activity: 115
Merit: 5

Gemstra - The Future of Social Selling

View Profile WWW
January 12, 2018, 07:23:36 PM

alqo ve phore takip edilebilir

gemstra  |▌  The Future of Social Selling  |▌  A blockchain infrastructure
● ● ● ●  for the biggest gig economy of tomorrow  ● ● ● ●
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
January 12, 2018, 07:45:21 PM

ben uzundur orada işlem yapıyorum ve hiç sıkıntı yaşamadım çok nadiren withdraw confirmation için mail geç gelebiliyor onun haricinde gayet stabil bir şekilde çalışıyor ve hızlı bir borsa. Bir abımın tavsıyesıyle aldıgım blockpooları orada sattım
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
January 12, 2018, 07:49:30 PM

Çok iyi bir konu başlığı olmuş, ben de bir kaç tane ekleme yapmış olayım.

Viberate, Ptoy, Ocl, Okcash, Xel, Wrc, Anryze, Wct

Bunların fiyatları şuan oldukça uygun, kısa vade değil, projesi olan uzun vade coinleridir.

Hemen hemen çoğu benim de takibimde . Oldukça yararı olacak uzun vade de değerleneceğini düşünüyorum. Özellikle Anryze , Wct .

okcash den o kadar ümitli değilim hemen hemen 3 sene oldu . Özellikle bu sene başında 3. seneye özel güzel bir haber açıklayacaklardı . Pump sonrası dump anında gerçekleşti .
holdmycoins
Member
**

Activity: 294
Merit: 11

View Profile
January 12, 2018, 09:41:19 PM

Dalecoin. 1 haftada x2 yaptı yavaş yavaş. Şimdi o banda oturdu. Marketcap de 1 milyona yaklaştı, bu sene içinde x10 bekliyorum.

mtahanci48
Full Member

Activity: 322
Merit: 154

View Profile
January 12, 2018, 09:55:04 PM
Last edit: January 12, 2018, 10:05:22 PM by mtahanci48

cryptopiaya laf söyleyen çarpılır. para kazanmak isteyen önce buraya gelmeli : )

neyse bu defa farklı borsalardan iki coin:

göz hapsine almaniz için

$ats (authorship- ilk airdrop zamani olayın içine sıçtılar ve çözmek yerine geçiştirdiler haliyle biraz negatif algı var ancak çalışan bir beta yayınladilar)

ve

$ctx (cartaxi - şu an rusyada 20'den fazla şehirde kullanılmaya başlanan araba çekme servisi). 

ilk entryde bahsedilen iki coinde benim de yatirimim var datumla beraber yazmıştım fena gitmiyorlar. datum bugün huobide işlem görmeye başladi ve artış trendine girmiş görünüyor ancak yine bountysi ödenmeyenler scam çığlıklarıyla ortalığı basmış. tam olarak bountyler silkelendikten sonra görmek lazim.

$coss' unda gidecek yolu varmış gibi duruyor.
Renovatioo
Member
**

Activity: 159
Merit: 10

View Profile
January 12, 2018, 10:00:40 PM

Lamden tau bi araştırın geleceği olan bir coin bana göre trasaction fee 0 bu tip coinler güzel iş yapıyor rai örneğinde olduğu gibi. Şuan etherdelta ve idex borsasında işlem görüyor yakında daha iyi bir borsaya girecektir.
baskanx
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 250

View Profile
January 12, 2018, 10:16:23 PM

DRT
VOİSE
LINDA
STORM

takip edilebilir

Pages: [1] 2 3 4 5 »  All