Bitcoin Forum
May 24, 2024, 10:16:30 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 »  All
  Print  
Author Topic: Waves 800$ olmuş almadığıma çok pişmanım  (Read 1707 times)
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 279

View Profile
January 11, 2018, 09:23:06 PM

Marcetcap 120 katına çıksa waves %50 daha düşse waves 800$ oluyor hesap  makinası ile hesapladım
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 645

View Profile WWW
January 11, 2018, 09:24:24 PM

haberı geldı Cheesy

nıye hala bana laf sokma derdındesın anlamıs degılım ama senın wabıden enjnden kazandıgını waves aırdrop yapıyor Wink

http://prntscr.com/hz6nvy
http://prntscr.com/hz6omy

5k dan wabi alıp 10k olunca sevınıp 7k ya dusunde panıkleyıp satmakla olmuyor bu iler. yada monethaya gırıp 10x zarar edıp panıkleyıp satıp wabıye gırmeklede olmuyor. hala cocukça davranıyorsun. iyi günler. bılmemek ayıp degıl ogrenmemek ayıptır.
Katsumoto
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
January 11, 2018, 09:24:40 PM

Gittik 1$'dan wabi 160 satoshiden lend 240 satoshiden enjin falan topladık. Şimdi wabiyi 50 kuruşa satsan satamazsın. Nerden bulduk bu çöpleri bilmem.
Kral'a selam...
thewarriors
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

EndChain - Complete Logistical Solution

View Profile
January 11, 2018, 09:27:01 PM

Aklım çıkıyordu hocam az daha dedim Waves 800 dolar mı oldu diye lütfen şu konunun başlığını bir düzelti ver

GiannisTR
Member
**

Activity: 224

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
January 11, 2018, 09:28:52 PM

Hala geç kalınmış sayılmaz hocam.  Bu topladığın coinlerin çöp çıkıp almaktan vazgeçtiğin güzel çıkma durumu da bu blockhain işinin en tatsız durumu galiba

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
January 11, 2018, 09:35:13 PM

Ne diyor bu diyorum hala ne diyor anlamadım amk 80k satoshi mi demek istemiş ne demiş yoksa konu açarak çekim yasası mı uyguluyor  Grin
vezirrr
Full Member

Activity: 364
Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
January 11, 2018, 09:44:55 PM

wabi, enjin bu coinler piyasaya neredeyse yeni adım atmış coinler değil mi? waves le kıyaslamak, üstüne üstlük waves'e çamur atmak bunu anlayamam işte. ne bekliyosun şimdi waves'in wabi gibi enjin gibi birden 3x 4x yapmasını mı? doge al, dgb al, rdd al. bu kafadaysan sana yakışan coinler bunlardır kardeşim.

hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 279

View Profile
January 11, 2018, 09:57:08 PM

haberı geldı Cheesy

nıye hala bana laf sokma derdındesın anlamıs degılım ama senın wabıden enjnden kazandıgını waves aırdrop yapıyor ;)s

5k dan wabi alıp 10k olunca sevınıp 7k ya dusunde panıkleyıp satmakla olmuyor bu iler. yada monethaya gırıp 10x zarar edıp panıkleyıp satıp wabıye gırmeklede olmuyor. hala cocukça davranıyorsun. iyi günler. bılmemek ayıp degıl ogrenmemek ayıptır.

Hanlşssgsehvıng sen başlığa post yazınca  telefona teneke sesi efekti ile bildirim geldi mesajı zihin gücüyle yazdın galiba. Enjin'e ergenlere klan sayfası yapıyor diyen, wabi ve lend'e çöp diyen adam bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp diyor dünyanın en güzel sitesi konuşmak bedava. Ayrıca kimsenin waves  ya da sen de bir derdi yok bakış açınızla bir derdi var. İcodan kepçeyle toplamışsın yazın alan adamlara fincan kulp çizip duruyorsun millete  tepeden kredi çektirip aldırdın dolar bazında kardalar diye seviniyorsun. Monethaları panikle değil daha iyi fırsatlar yakalamak için sattım nitekim de öyle oldu monetha tutsaydım şuan bu kadar kar elde edemezdim ağla.
KoinGuru17
Member
**

Activity: 294

View Profile
January 11, 2018, 10:00:32 PM

Wabi Pre-sale den girenlere muthis kazandirdi. Waves Turkce forumun en cok konusulan coin i sanirim. Ben yatirim yapmadim ama merakla takip ediyorum.
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
January 11, 2018, 10:01:58 PM

Bu başlık ne böyle ilk defa gördüm tassık geçer gibi olmayacak bir coin değil olabilir ama zaman lazım biraz daha.
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
January 11, 2018, 10:02:19 PM

haberı geldı Cheesy

nıye hala bana laf sokma derdındesın anlamıs degılım ama senın wabıden enjnden kazandıgını waves aırdrop yapıyor Wink

ahaha helal olsun yalnız modern sherlock  Grin
Pa1n
Member
**

Activity: 294

JOIN THE NEXT MEGATREND IN CRYPTO!

View Profile
January 11, 2018, 10:05:16 PM

Konu başlığını görünce yamuldum gerçekten Cheesy Waves'i gönülden takip ediyoruz sağolsun bizimkiler yüzünden.Ama hala yatırım yapmadım Waves'e

turkmachiavelli
Full Member

Activity: 434
Merit: 100

View Profile
January 11, 2018, 10:21:47 PM

Wawes için ortada o kadar çok spekülasyon dolaşıyor ki insanın kafasının karışmaması mümkün değil herkes gibi gelecekte çok şey vaat ettiğini düşünüyorum fakat bazende bu kadar spekülasyonu biz mi yarattık acaba diyorum.

Geleve
Full Member

Activity: 588
Merit: 104

View Profile
January 11, 2018, 10:36:21 PM

Biz parada degiliz işin teknolojisindeyiz hocam  Grin wavese gönülden baglıyız. Eskiden portfoyun yarısı wavesti bir tane waves bile satmadım şu an portfoyun yuzde 10 u anca ediyor ama gene de ihanet eden ben olmadım hiç satmadım onu. Gözüm gibi baktım hatta leasing bile yapmadım  Cheesy sashanın canı sağolsun.
HiatusGG
Full Member

Activity: 504
Merit: 103

View Profile
January 11, 2018, 10:44:19 PM

Wavesin 800 dolar olduğunu bizler görür müyüz bilmem herhalde torunlarımız falan görür öle yavaş artıyor waves bende 3 dolar civarlarında alım yapmıştım çok uzun süre geçti 6 dolar civarlarında satıp çıkmıştım.
jakdanyel
Sr. Member

Activity: 1652
Merit: 304

kycfree

View Profile
January 11, 2018, 10:49:28 PM

Waves çok ağır artıyor. Böyle giderse 800 doları görmesi kaç yılı alır kim bilir. Zaten 800 doları görmesi imkansız gibi bence. Hani 100 dolar falan olsa belki de çok abartı geldi bana 800 dolar.

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████▀▌▄▀██████████
███████▄▄███████▄▄███████
██████▄███▀▀██▀██████████
█████████▌█████████▌█████
█████████▌█████████▌█████
██████████▄███▄███▀██████
████████████████▀▀███████
███████████▀▀▀███████████
█████████████████████████
▀█████▀▀████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
Available in
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
Eflatun
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
January 11, 2018, 10:57:54 PM

Bir coin çok fazla konuşulup herkese aldırtmaya çalışılıyorsa o coinden korkun. Hele hele bu coini alan en çok Türklerse tam korkun. Birileri mal yediriyordur.

Monetha başlığında, monethanın patlama yapacağını sebebleriyle anlatırken. biri çıktı monethaları satın waves alın. waves şöyledir böyledir yazmaya başladı. waves 13 küsür dolardı. Monetha 6 centti. Birisi bana göre çok pirimli diğeri beleş. O gereksize inanan oldu mu bilmiyorum. Ama waves hayranlığı herkese çok şey kaybettirdi çok iyi biliyorum.
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 645

View Profile WWW
January 11, 2018, 11:00:06 PM

haberı geldı Cheesy

nıye hala bana laf sokma derdındesın anlamıs degılım ama senın wabıden enjnden kazandıgını waves aırdrop yapıyor ;)s

Hanlşssgsehvıng sen başlığa post yazınca  telefona teneke sesi efekti ile bildirim geldi mesajı zihin gücüyle yazdın galiba. Enjin'e ergenlere klan sayfası yapıyor diyen, wabi ve lend'e çöp diyen adam bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp diyor dünyanın en güzel sitesi konuşmak bedava. Ayrıca kimsenin waves  ya da sen de bir derdi yok bakış açınızla bir derdi var. İcodan kepçeyle toplamışsın yazın alan adamlara fincan kulp çizip duruyorsun millete  tepeden kredi çektirip aldırdın dolar bazında kardalar diye seviniyorsun. Monethaları panikle değil daha iyi fırsatlar yakalamak için sattım nitekim de öyle oldu monetha tutsaydım şuan bu kadar kar elde edemezdim ağla.

allah askına wabıden kazandım dedıgın parayı suraya atsana. o kadar konusuyorsun gorelım. bak waves aırdroptan gelen parayı attık oraya. bıdı bıdı konusuyorsun. bahsettıgın coınlere cesaret edıp gırebıldın mı 10 bın dolar onu de bana Wink 10 bın dolar gırılecek proje vardır 100 dolar gırılecek proje vardır ogreneceksın bunları. beklıyorum kazancının fotolarını.  

evet mantalıte. ben ınsanları yanlıs yonlendırmeye calısmıyorum senın gıbı. enjın topladık dıyorsun. kac tane topladın at suraya gorsun mıllet. 300 mu 500 mu Cheesy senın araştırdım buldum ettım enjın aldım topladım yatırım yaptım dedıgın paraya bız grupta çöp aldırıyoruz mıllete artık atın şu kadar şuraya ya tutarsa diye Cheesy mantalıte farkı işte.

beklıyorum kac bın enjın topladıgını. başka bır yerden bulma ama fotograf Wink

edit: olay zaten ıco dan kepceyle toplamak. ıcoya 100 dolarla gırıp sonra artınça bak ben demıstım deyıp reklam yapmaya calısmamak. kaldı kı o dedıgın coınlerın hepsını gelıp bana soruyorsun sahte wabı hesabı takıp edıyorsun grupta paylasıyorsun atılınca da darılıyorsun. ben sahte hesaptan bılgı paylassam benı atın gruptan dıyorum mıllete ben. o yuzden grup sahıbı degılım orda atılabılmek ıcın.
Husaki
Newbie
*

Activity: 98
Merit: 0

View Profile
January 11, 2018, 11:22:59 PM

haberı geldı Cheesy

allah askına wabıden kazandım dedıgın parayı suraya atsana. o kadar konusuyorsun gorelım. bak waves aırdroptan gelen parayı attık oraya. bıdı bıdı konusuyorsun. bahsettıgın coınlere cesaret edıp gırebıldın mı 10 bın dolar onu de bana Wink 10 bın dolar gırılecek proje vardır 100 dolar gırılecek proje vardır ogreneceksın bunları. beklıyorum kazancının fotolarını.  

evet mantalıte. ben ınsanları yanlıs yonlendırmeye calısmıyorum senın gıbı. enjın topladık dıyorsun. kac tane topladın at suraya gorsun mıllet. 300 mu 500 mu Cheesy senın araştırdım buldum ettım enjın aldım topladım yatırım yaptım dedıgın paraya bız grupta çöp aldırıyoruz mıllete artık atın şu kadar şuraya ya tutarsa diye Cheesy mantalıte farkı işte.

beklıyorum kac bın enjın topladıgını. başka bır yerden bulma ama fotograf Wink

edit: olay zaten ıco dan kepceyle toplamak. ıcoya 100 dolarla gırıp sonra artınça bak ben demıstım deyıp reklam yapmaya calısmamak. kaldı kı o dedıgın coınlerın hepsını gelıp bana soruyorsun sahte wabı hesabı takıp edıyorsun grupta paylasıyorsun atılınca da darılıyorsun. ben sahte hesaptan bılgı paylassam benı atın gruptan dıyorum mıllete ben. o yuzden grup sahıbı degılım orda atılabılmek ıcın.
o yüzden mi 3-5 kuruş için paralı grup kurdun?
entr
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 277

View Profile
January 11, 2018, 11:28:09 PM

Kağıt üstünde iyi duran bu mecrada beklenen atağı yapamayabiliyor ama kıyasladığın coinlerle wavesin farkı zaten waves çoktan kazandıracağını kazandırmış olması. Bundan sonra güvenli liman görevi görecek.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 »  All
  Print  

Jump to: