Bitcoin Forum
June 17, 2024, 10:35:05 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: lise çağında çocuğu olanlar lütfen dikkat!  (Read 233 times)
Necroface (OP)
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
January 11, 2018, 06:50:00 PM

öğretmen arkadaşlardan aldığım bilgi ile, şu ara bir grup dadanmış, bakanlık yetkisi ile okullarda 'teknoloji bağımlılığı' hakkında konferans veriyorlarmış. ilk bölüm çok güzel, konferans da gayet faydalıymış ancak ara bitiminde ikinci bölümün başlamasıyla konu: islamofobi, israil düşmanlığı, vs vs tahmin edin artık. çocuklarımızın beynini saçma sağan şiddet ve ırkçılık dolu söylemlerle doldurup doldurup duruyorlar. hayır zaten çocuklar ergen, karakterini bulmaya çalışıyor, zamanlama mükemmel. genelde de bu konferans meslek liselerinde 'nedense' neden sizce? gelir düşük, gelecek kaygısı var, yeterince başarılı değiller, ergenlik dönemi... hayır evde kalkar, onlar da insan, yanlış varsa düzeltmek gerek falan dersin, hayırdır yahudi misin der, ayıkla pirincin taşını.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
civilengineer
Full Member

Activity: 434
Merit: 112

View Profile
January 11, 2018, 07:01:31 PM

Allah allah hangi şehirlerde veriliyormuş bu eğitim?
bilgisayar öğretmeni arkadaşım var bi görüşeyim bakalım
BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
January 11, 2018, 07:09:26 PM

Cinlerim tepeme çıkıyor bu tarz şeyleri okudukça. Bu lanet ülkede kurumlara bile artık zerre güvenim kalmadı. Çocuklarımı nasıl yetiştireceğimi şaşırdım. Lanet olsun be lanet
Necroface (OP)
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
January 11, 2018, 07:16:35 PM

istanbuldakiler ile konuştum doğrudan, isim veremiyorum, zaten hocalar yaptığınız yanlış dedi diye tehdit edilmişler. Allah sonumuzu hayır etsin, yabancı forumda why people hate islam, diye bir konu var, hani din böyle şiddete çevrilirse ne bekliyoruz ki! tüylerim ürperiyor, yapanların da yaptıranların da zerre kadar müslüman olabileceğine inanmıyorum.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
s.kocaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 55

View Profile WWW
January 11, 2018, 07:17:53 PM

namussuzluktan başka bir şey değil yaptıkları.

biri gider çocuklara kapanma partisi yapar. diğeri gider seminer diye saçma sapan eğitim verir. nasıl bir ülke olduk anasını satayım.

cilgindansci
Member
**

Activity: 504
Merit: 10

umachit.fund

View Profile
January 11, 2018, 07:39:02 PM

Eee malum dindar nesil yetiştiriyoruz agalar. Bunlar olmadan olmaz, gelin seyreyelim bunlar ne ki daha

JeffHG
Newbie
*

Activity: 61
Merit: 0

View Profile
January 11, 2018, 11:45:54 PM

Dindar gençlik şart bu ülkeye. Daha neler duyacağız çok merak ediyorum ne kadar saçmalayabiliriz gerçekten merak ediyorum..
Akboi
Hero Member

Activity: 686
Merit: 501

Blockchain Just Entered The Real World

View Profile
January 12, 2018, 12:13:49 AM

Bu ülkenin geleceği adına hiç umut kalmadı artık. Her şeyin değişmesi gerekiyor.

███████████████████████
     ███▄ ▄▄▄▄   ▄▄▄█▀▀  █████
    ███  █▀  ▀█▀▀▀       ▐█ ███
   ███  ▄██▄▄█▀▄▄▄        █▌ ███
  ███ ▄█▀  █     ▀█▄▄     ▐█  ▐██
 ███▄█▀    █        ▀█▄▄  ▄▄▄ ██
████▀      █           ▀██▀   ▀█ ██
 ██▀█▄     █          ▄█▀▀█▄▄▄█▀██
  ██ ▀█▄   █      ▄▄█▀▀    ▐█  ██
   ██  ▀█▄█▀▀█▄▄█▀▀        █▌ ██
    ███  █▄  ▄█▀█▄▄▄      █▌███
     ███  ▀▀▀▀     ▀▀▀█▄▄▐████
      ███████████████████████

▄▄       ▄▄▄        ▄▄   ▄▄▄▄▄ 
  ▀█▄   ▄█▀ ▀█▄    ▄█▀ ▄█▀▀   ▀▀█▄
    ▀█▄█▀     ▀█▄▄█▀  ▐█         █▌
    ▄█▀█▄      ▄█▀    ▐█         █▌
  ▄█▀   ▀█▄  ▄█▀       █▄       ▄█
▄█▀       ▀██▀          ▀▀█▄▄▄█▀▀

Network
BLOCKCHAIN JUST ENTERED THE REAL WORLD
..Decentralized Crypto-Location Oracle Network.
.........GET WHITELISTED FOR TOKEN SALE ( Limited )..........

.WHITE PAPER.  ││  ANN Thread  Telegram   Medium   Twitter   Reddit
Boinkit
Full Member

Activity: 386
Merit: 178

View Profile
January 12, 2018, 12:43:47 AM

Bu ülkede sevdiklerim ve ailem dışında kimse umurumda değil, geçen gün bir çiftçi kadını izledim kadın diyorki kilosu 1 liraya benim domatesim satın alınıyor ardından da o sihirli sözcük "ben size bunun için mi oy verdim?"

Tabii teyze, bunun için oy verdin ve şimdi de yaptığının cezasına çekeceksin.
AppleJr_1
Newbie
*

Activity: 30

View Profile
January 12, 2018, 01:42:07 PM

Genç  beyinleri  modern eğitim ile buluştursak ülke her alanda ileriye gider. Artık bu eskimiş kafalarla gelecek yolunda ilerleyemeyiz.
instr_3535
Newbie
*

Activity: 196

View Profile
January 12, 2018, 03:46:42 PM

Din eğitimi böyle olmaz çekin artık ellerinizi çocuklarımızın üstünden bırakın da biz verelim bazı eğitimleri!
emptyforever
Newbie
*

Activity: 80

View Profile
January 12, 2018, 04:03:41 PM

Bu nasıl bir saçmalık sinirlerim bozuldu böyle birşey olabilir mi abi ? Bu ülkenin gelecegini düşünen kimse yok herkes kendi payını düşünür olmuş.
megadeth1992
Member
**

Activity: 350

W12 – Blockchain protocol

View Profile
January 12, 2018, 05:05:34 PM

Bu ne böyle ya nasıl bir rezillik bu ülkeye İslami anlayan yaşayan gençler lazım. Ülke duzeldikce fitnede çoğalıyor. Şer odakları artıyor

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
teselort
Member
**

Activity: 70

View Profile WWW
January 12, 2018, 05:07:51 PM

Kanımızı sömürdüler. Din var diyorlar, insanlar yokluk içinde. Kandırmayın insanları.

drogbacrash1
Member
**

Activity: 392
Merit: 13

View Profile
January 12, 2018, 08:18:24 PM

ya gerçekten bu eğitim sistemini mahvettiler bu nedir arkadaş böyle ya anlam veremiyorum. böyle bir eğitim mi verilebilir yani amaç nedir iyice arap yalakası bir sisteme doğru ilerliyoruz gerçekten çok sinir bozucu bir durum.
chuckk
Member
**

Activity: 196

View Profile
January 12, 2018, 09:06:21 PM

Her önüne gelen nasıl bu şekilde öğrencilere ulaşabilir anlaşılır gibi değil. Okullara alınan kişiler, yapılan sunumlar titizlikle incelenmeli bana kalırsa.
Bunun denetimini sağlamak çok zor değil.

mathability
Newbie
*

Activity: 33

View Profile
January 12, 2018, 09:10:06 PM

Açıkçası Türkiye'de böyle şeyleri görmeye şaşırmıyorum. Kamuda çok bariz yeni jenerasyona ideoloji empoze edilmeye çalışılıyor. Fakat yeni nesil tüketim toplumuyla çok iç içe, internetle büyüyor ve ileri derecede liberal. İslamcı öğretiler çalışmayacaktır. Kapitalist sisteme uygun değil.
tlcash
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 256

View Profile
January 12, 2018, 09:38:57 PM

Dindar olmasında sıkıntı yok. Çocuğun zihniyeti yobaz olmamalı. Okullarda velilerin haberi, izni olmadan konferans verilmemeli. Dini, hangi dini olursa olsun zorla aşılamamak gerekir bazense bu durum ters tepebiliyor. Çevremizde bazı örnekleri vardır illaki görmüşsündür. Sonradan ateist, deist oluyorlar falan. Dindar olmak dininin verdiği emir ve yasaklara göre yaşamasıdır. Bu kişiler başkalarının işine pek karışmazlar.

İslam adı altında yobazlık şudur kardeşim. Şeyh, molla vb. Sıfatlar kullanan kisilerin kendilerini bir takım iddialarla çevresindekileri sorgulamayan ve efendisinden duyduğu herşeyi doğru kabul eden topluluğu kontrol eden zihniyet yapısısıdır. Bu kişiler arastıran, sorgulayan, aklını kullanan kişileri sevmezler. Sadece İslamda değil diğer pek çok dinde bunun benzerleri vardır.

A revolutionary decentralized digital economy 
Join us:██`Twitter  ◽  Facebook  ◽  Telegram  ◽  Youtube  ◽  Github
.ATHERO
.Internet 3.0 solution
ekonomi_bakani
Newbie
*

Activity: 31

View Profile
January 12, 2018, 09:56:23 PM

Her önüne gelen nasıl bu şekilde öğrencilere ulaşabilir anlaşılır gibi değil. Okullara alınan kişiler, yapılan sunumlar titizlikle incelenmeli bana kalırsa.
Bunun denetimini sağlamak çok zor değil.

önüne gelen değil zaten.yobazların yollarını açtığı yobaz insanlar
hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
January 12, 2018, 10:04:38 PM

Okullarda Teknoloji Bağımlılığı seminerini alanında uzman sertifikalı rehber öğretmenler verir, bunun için 3 gün kendileri eğitim alır.
Sizin söylediğiniz semineri veren 3-5 kişilik şarlatan grubudur. Milli eğitimde izinsiz bu tür şeylerin yapılmasına izin verilmez normalde. Bakanlıkla ilgileri yoktur bunların

Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: