Bitcoin Forum
June 22, 2024, 03:39:12 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Zeepin İle İlgili Uyarı  (Read 1109 times)
BurakXel
Member
**

Activity: 238
Merit: 30

View Profile
January 15, 2018, 07:53:44 PM

bu adamlar birde kyc istio kimlik fotokopisi felan şimdi formu okuyunca şüphelendim ben göndermesemmi acaba
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
January 15, 2018, 08:27:47 PM

neo platformu kullanan icolarda scam çıkma olasılığı sıfırdır arkadaşlar. adamlar linkedin profili eklemek zorunda değiller ki !
çin vatandaşlarına ico satışı zaten yasak, neo platformunu önce araştırın, okuyun inceleyin sonra projelere scam felan diye bok atın.
çin devleti zaten 4 gözle neo platformu ve icolarını takip ediyor, en ufak bi hatasında tepesine çökmek için. Da Hongfei / CoZ ekibi aptal mı bunu bile bile scam projelere pr çalışması yapsın ?

alışmışsınız amk herşeye scam scam demeye okumadan etmeden araştırmadan.

konudaki bilgi içeren tek yorumdu teşekkürler...bunlara kalsa bol keseden salla anca  Cool
kingjackoin
Member
**

Activity: 104
Merit: 10

In Crypto We Trust

View Profile
January 15, 2018, 11:53:49 PM

Zeepin ilk çıktğından beri bountysine katılıyorum ve yaklaşık 1400 tane topladım. ICO'suna katılmak için 1 ay önceden alarmı kurmuştum. Konuyu açan arkadaş gerçekten doğru olanı yaparak güzel tespitte bulunmuş. Fakat telegram grubundaki herhangi bir adminin yanlış yönetimi, tek başına projeden şüphe duymayı gerektirmez. Sadece Neo ortaklığı bile tüm şüpheleri ortadan kaldırmaya yeter diye düşünüyorum.
sinyalci
Newbie
*

Activity: 70
Merit: 0

View Profile
January 16, 2018, 12:01:36 AM

Neo ortak sonuçta bende 600 tane kastım bakalım ne olacak umarım bi sorun olmaz diye düşünüyorum
pkblgn
Member
**

Activity: 180

Risk takes great win or die.

View Profile
January 16, 2018, 12:06:00 AM

Zeeplini yatırım için kenara yazmıştım uyarı entylerininde fayda var bu kadar shitcoinler arasında seçim yapmak gerçekten zor.

____dock.io____
Decentralized professional data exchange powered by Ethereum

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ● ⚫ ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬[
yavuzcelik
Member
**

Activity: 168

View Profile
January 16, 2018, 12:41:13 AM

zeeplin de mi yalan çıktı yapmayın abiler 800 tane toplamıştım yatırım yapacaktım neo ortağı diye bilgilendirme için çok teşekür ederim ben biraz daha inceleyeyim o zaman  Undecided

Virtual Rehab➣➣➣ Psychological Rehabilitation for Vulnerable Populations
cemetin54
Member
**

Activity: 392

View Profile
January 16, 2018, 01:47:39 AM

Budamı yalan oldu ya olum ne bu yalan olan olana nerden para kazanıcaz biz alıyolar elimizden herşeyleri
alikaya58
Full Member

Activity: 518
Merit: 100

View Profile
January 16, 2018, 02:26:05 AM

Yalan malan bırsey oldugu yook şhort tıme da ıyı zaten kucoıne gırdıgı zaman kafadan 4 5 x yapar buda kötu olsa bıle telaşa gerek yook faydalanılabılır
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
January 16, 2018, 04:38:05 AM

bu çin menşeili icolar piyasanın kanını emmeye başladı resmen. adamlar yolunu bulmuş, takım full çekik gözlü olsun, proje bilmemne chain, whitepaper ordan burdan arak, websitesi leş, ama 50 milyon dolar cepte. neymiş kucoin'e gircekmiş.
iamugur
Member
**

Activity: 152
Merit: 12

View Profile
January 16, 2018, 05:47:33 AM

Aramızda zeepin için KYC formu dolduran var mı? Para edecek diye ümitlenmiştik yalan oldu galiba  Smiley

I'm interesting all Turkish translations for bounty programs. Give me your original text and get your Turkish translation. | Contact: celik.play@gmail.com
kriptofatih
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
January 16, 2018, 10:02:30 AM

bu bounty işinde kyc formu doldurmak lazım ama kimlik falan istiyor ne iş ben tam anlamadım? Bilen biri varsa bu işi anlatsın. çoklu hesabı önlemek için mi yapıyorlar başka bir şey mi var ?

nedir yani ?

kimlik falan yüklemezsek olmuyor mu?  bir de Token Amount diyor. sen bilimiyor musun da bana soruyorsun hacı abim.
Ermancyp
Member
**

Activity: 70
Merit: 43

View Profile
January 17, 2018, 02:52:55 AM

ilk defa bir icoya girmeye niyetlenmiştim,ondan da soğudum. uyarılar için tesekkürler
iamugur
Member
**

Activity: 152
Merit: 12

View Profile
January 17, 2018, 05:50:06 AM

Bu işin içinden çıkamayacağız sanırım. Yazık oldu topladığımız zpt'lere  Cry

I'm interesting all Turkish translations for bounty programs. Give me your original text and get your Turkish translation. | Contact: celik.play@gmail.com
nasituygun
Legendary
*

Activity: 952
Merit: 1006

View Profile WWW
January 17, 2018, 06:49:32 AM

Projenin neo tabanlı olması bu aralar populer olan ve iyi işler çıkartan neonun güvenine dayanarak hoşuma gitti.Bounty sine girdim ama para yatırmayı düşünmüyorum.Bu aralar piyasalar çok çalkantılı icoya girmeye çekinir oldum

▄▄███████████▄▄
     ▄██▀▀           ▀▀██▄
   ▄█▀   ▄▄█████████▄▄   ▀█▄
  █▀  ▄███████▌ █▌ █████▄  ▀█
 █▀  ██  ██         ▀█████  ▀█
▐█  ██▀▀█████   ▄▄▄   █████  █▌
█▌ ▐██▄▄████▌  ████   █████▌ ▐█
█  ███  ████        ▄███████  █
█▌ ▐█▀▀████▌   ▄▄▄  ▀██████▌ ▐█
▐█  █▄▄████   ████   ▐█████  █▌
 █▄  ████           ▄█████  ▄█
  █▄  ▀████  ███  ██████▀  ▄█
   ▀█▄   ▀▀█████████▀▀   ▄█▀
     ▀██▄▄           ▄▄██▀
        ▀▀███████████▀▀
bitcore.
...The Future Is Now...
▄▄▄▄▄▄▄▄    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄     ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄

██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
                 ▄▄██
 ▄██████████████████████▄
█▀         ▄▄██▀▀   ██  ▀█
█▄     ▄▄██▀▀        ██  █
█▀█████████████████████████▄
█                          ▀█
█                           █
█              ▄████▄       █
█             ██▀  ▀██      █
█            ▐█▌    ▐████████
█             ██▄  ▄██      █
█              ▀████▀       █
█                           █
█▄                         ▄█
 ▀█████████████████████████▀
.
iOs
Android

██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███               ███
▐██   ▐█▄   ▄███▄   ██▌
██▌    ███▄██████▀  ▐██
██▌    ▐████████    ▐██
▐██     ▐██████     ██▌
 ███   ▀█████▀     ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███       ▄███    ███
▐██       █████     ██▌
██▌       ███       ▐██
██▌     ███████     ▐██
▐██       ███       ██▌
 ███      ███      ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███         ▄▄█▌  ███
▐██      ▄▄█████    ██▌
██▌   ▄████████     ▐██
██▌  ▐████████      ▐██
▐██    ▀▀████       ██▌
 ███     ▀██       ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀
Website
ANN
Block Explorer
neCrypto
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
January 17, 2018, 08:55:44 AM

Bitconnect faciasının yaşandığı bu günlerde bu tarz uyarılar dikkate alınmalı diyorum.
papadoc
Member
**

Activity: 364

View Profile
January 17, 2018, 01:21:48 PM

bounty den topladığımız zeepinler içinde kyc istiyomu beyler ?
Atabey
Full Member

Activity: 224
Merit: 119

#Root

View Profile
January 17, 2018, 01:38:09 PM

uyarı için teşekkürler
therealbigcoin
Sr. Member

Activity: 729
Merit: 251

View Profile
January 17, 2018, 01:39:43 PM

Ben yatırım yapmayı düşünmüyordum fakat uzaktan uzağa ilgimi çekmişti açıkçası. Belki ani bir kararla alabilirdim. Şimdi bu yorumuda hesaba katarak iki kez düşünürüm. Haklılık payınız olabilir, uyarı için tesekkür.
saulzaents (OP)
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
January 17, 2018, 05:26:25 PM

proje neo tabanlı bir proje ve bu zamana kadar yapılan neo tabanlı işler iyi sonuclar verdi onda sıkıntı yok fakat bu zeepin ile ilgili ben kendi adıma gözlerimin kör edildiğini düşünüyorum herşey o kadar iyi anlatiliyor o kadar neo ile proje cıktı sıra zeepin de felan ulan tamam dedik gercekten benim de hoşuma gitti fakat bugun birden team e bakma ihtiyacı hissettim fotolar iyi tamam derken linkedin vb bi profil linki aradım fakat bulamadım alla alla dedim bir problem olmali sonra telegram grubuna girdim 12k üye var fakat en az 8-9 k bot oldugunu düşünüyorum  neyse admin buldum sordum dedim kim bu adamlar arkadas ben sizin yazdığınız şeye neden inanmalıyım ki bana libk verirmisin dedim tuttu bana zeepinin team sayfasının linkini veriyor hayır dedim bana linkedin twitter vs bir link ver diye üstelerken banı yedim yani sorguladigim için ban attı admin bana projeye olan güvenim tamamen bitmiştir haber vereyim dedim bence sizde sorabilirsiniz hayırdır lan kim bu adamlar denilmeli bence

arkadaşlar genel bi uyarı daha geçeyim. başlik açtik baya yazan arkadaşta olmuş iyi kötü neyse artık. ben şimdi bu yazının hiçbir yerinde projeyle ilgili " SCAM " demedim. onunla ilgili bi yönlendirmede de bulunmadım. sadece yaşadigim şeyi yazdim o kadar.. benim için team önemli dedim bununla ilgili bilgi istedigimde de telegram gruptan atildim bu kadar. size de zaten kendi araştirmanizi yapin dedim yani sizede özellikle girmeyin diye de yönlendirme de bulunmadim. fakat benim düşüncelerim bu yönde ve onu belirttim. proje gerçekten iyi de cikabilir bunu da belirttim sonra gelip beni suclamayin da dedim. benim için team önemli görmek isterim yani ne yapmişlar ne etmişler bilmek isterim kimdir nedir necidir benim için önemli. kimisi için de hype önemli ama ikisi birden oldugunda zaten tadindan yenmiyo o da ayri bir durum. şimdi zeepin ile ilgili hype var adamlar bunu yapmiş yani neo desteğini de almiş arkasina inşallah iyi olur ben kötü olsun bakın haklıymışım vs demekte istemem sadece kendi araştirmanizi yapin ona gören karar  verin dedim o kadar.

kriptom
Hero Member

Activity: 644
Merit: 502

View Profile
January 17, 2018, 05:36:02 PM

Takım ile ilgili bilgi bulamayan sonuçda sadece siz değilsiniz.

Ian balina =    "Zeepin   Chain   1/12/2018 Can't Find Info on Team" demiş . Onun bile ilgisini çekmiş eksik bilgiler.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: