Bitcoin Forum
June 27, 2024, 02:08:43 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Zeepin İle İlgili Uyarı  (Read 1109 times)
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
January 12, 2018, 07:25:52 AM

Zeepin gerçekten dikkat çekici bir ico olacak gibi duruyordu bende konuyu açan arkadaşım gibi biraz bakayım dedim ama mallesef doğru düzgün bir şeye ulaşamadım. Whitelistine kayıt yaptırayım dedim orda da pasaport isteyince mümkün olmadı. Ama galiba ben de girmeyecektim zaten. Yatırım yapacağım bu kadar alan varken körü körüne de girilmez ki varsın pişman olayım da inanmadığım bir şeyi yapmamayayım.
ayeaye87
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

https://bitsdaq.com/signup?referralCode=S8RESFC8

View Profile WWW
January 12, 2018, 07:41:52 AM

kendi araştırmanızı yapın arkadaslar sonra proje girer borsaya efsane olur 10x yapar bana sövmeyin Smiley ben sadece team le ilgili bilgi istedim o kadar siz de yazın yani coğu projede team member ların linkedinden github a bin tane official adreslerini paylaşiyolarda bu efendilerin neden yok ki

Güven vermeyen, cevap vermeyen proje 100x de yapsa boş benim için. Daha önce de başıma geldi. Uyarmak ile En doğrusunu yapmışsın. Ne olacağı belli olmaz. Bir gece ansızın gidebilirler. ve kimse de bir şey diyemez...

pokerjet
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
January 12, 2018, 01:13:30 PM

Bu kadar çok proje içinde mutlaka başarısız olacak, ekiplerin iyi çalışmadığı borsalara girmeyen ya da sadece küçük borsalarda kalan olacaktır. Ama çok proje yoluna sağlam bir şekilde devam ediyor.
Coffee06
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
January 12, 2018, 03:47:01 PM

Zeepin çok dikkatmi çeken ıcolardan birisi olmuştu muhtemelen katılacaktım ıcosuna ama bu uyarı sayesinde katılmayacağım bilgilendirme için sağol. Scam gibi duruyor umarım değildir diyeceğim ıcosuna girmiyorum ya kesn x5 ile borsada işlem görür.
erendmr
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile
January 12, 2018, 05:16:56 PM

Ben bunun telegram bountysine katıldım.Güzel bir projeye benziyordu.Scam midir değil midir bilemem ama telegrama katılanların çoğu benim gibi sırf bounty için katılmıştır.

Ainslie
Newbie
*

Activity: 24
Merit: 0

View Profile
January 12, 2018, 05:24:57 PM

Paylaşımlar güzel ama lafla peynir gemisi yürümez.Temkinli olmak en iyisi bence.Cebinizdekilerin hepsine değilde bi kısmıyla yatırım yapılması taraftarıyım.
saulzaents (OP)
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
January 12, 2018, 06:38:41 PM

yani team den dolayi şuan tamamen bütün korkum. kesinlikle bir projede de önemli boyle bir bilgi diye düşünüyorum. üstelik telegramda ki admin'in tavrı da hiç hoş değil di yani adama takım üyeleriyle ilgili bikaç soru sordum eleman yapiştirdi geçti valla beni Smiley neyse bakalim umarım sakat bişi cikmaz projede üstelik bilinmesi gereken 3-4 nokta var diye bişi okumustum.. neo tabanli projelerde benim bildigim katilim bir tek neo ile oluyor. yani neo wallet'tan neo olarak atip sonra katildiginiz projenin tokenini aliyordunuz diye biliyorum. fakat bunlar da öyle bişi yok istersen eth btc neo her türlü katilim mevcut diyip katilimcilardan da neo adresi istemişler. ico süresi bittikten 10 gün sonra dağitim  yapilacak diyip ondan da 30 gün sonra bir borsaya girecek denilmiş. ortalama bi 40 gün beklemek gerekli yani.

tekrar diyorum benim güvenim sadece team'den dolayi yok ayar oldum elemana team umurumda değil hype var proje iş yapmasa da az cok kazandirir yolumuza bakariz derseniz sizin bileceginiz iş.

sonradan gelen edit :  telegram ile bilgisi olan arkadaşlara birşey sormak istiyorum telegramda bir grupta bulunan kişilerin bot veya organic kullanicilar oldugunu nasil anlariz ? öyle bir komut vs bişi varmi.
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
January 12, 2018, 06:46:07 PM

Bende sizin iş gibi tam araştırmadan bounty si ne girmiştim fena gelmiyordu işin aslı, dedim bu proje tutar ama anlattığına göre bu projeye para yatırılıp falan hayatta girilmez, olur da bounty gelirse gelir gelmezse de çok önemsemeyiz, ama açıklaman için çok teşekkür ederiz, emeğine ve araştırmalarına sağlık.

brave77
Member
**

Activity: 154

View Profile
January 13, 2018, 03:00:00 AM

İngilizcesi iyi olan bir arkadaş ekiple irtibat kursa aslında bakın forumda böyle bir konu var insanlar yatırım yapmaktan vazgeçti gerekirse şu da söylenebilir aynı konuyu globalde de açacaklar bu konu hakkında açıklama bekliyor insanlar şeklinde.
slmn
Sr. Member

Activity: 336
Merit: 259

View Profile
January 14, 2018, 12:41:50 AM

https://www.linkedin.com/in/zhu-fei-369314106/ Ceo linkedin profili. Neden koyma gereksinimi duymamışlar siteye bilmiyorum tabi güvenilirlik konusunda hala şüphelerim var.
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448

View Profile
January 15, 2018, 06:55:54 AM

Son zamanlarda bir icoya baktım. Whitelist icin olsun , kayıt için olsun siteleri bile ufacık yoğunluğu kaldıramıyor. Haliyle düşünüyor insan basit bir web sitesi ve kayıt formunu alamayan siteler nasıl bu projelerini hayat geçirecek.
dumbdragon
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 354

View Profile
January 15, 2018, 06:59:38 AM

Şu soru var aklımda . KYC için 2-3 defa kimliğimi gönderdim ve kabul etmediler. Scam olsa niye kabul etmesinler. " Zaten scamımız KYC yi ne yapalım " demezlermiydi. Bende çok kararsız kaldım.

anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
January 15, 2018, 07:25:38 AM

Neo, sıkıntı çıkacak projeye olur vermez diye düşünüyorum ben. Sonuç itibarıyla bir şekilde bu ICO' lar Neo ekibinin onayından geçiyor. Size yapılan banlama olayı da hiç etik ve doğru bir hareket olmamış ama yine de projenin sorunlu yada sonunun sıkıntılı olacağını düşünmüyorum.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
rasputincoin
Full Member

Activity: 266
Merit: 148

View Profile
January 15, 2018, 07:30:58 AM

proje neo tabanlı bir proje ve bu zamana kadar yapılan neo tabanlı işler iyi sonuclar verdi onda sıkıntı yok fakat bu zeepin ile ilgili ben kendi adıma gözlerimin kör edildiğini düşünüyorum herşey o kadar iyi anlatiliyor o kadar neo ile proje cıktı sıra zeepin de felan ulan tamam dedik gercekten benim de hoşuma gitti fakat bugun birden team e bakma ihtiyacı hissettim fotolar iyi tamam derken linkedin vb bi profil linki aradım fakat bulamadım alla alla dedim bir problem olmali sonra telegram grubuna girdim 12k üye var fakat en az 8-9 k bot oldugunu düşünüyorum  neyse admin buldum sordum dedim kim bu adamlar arkadas ben sizin yazdığınız şeye neden inanmalıyım ki bana libk verirmisin dedim tuttu bana zeepinin team sayfasının linkini veriyor hayır dedim bana linkedin twitter vs bir link ver diye üstelerken banı yedim yani sorguladigim için ban attı admin bana projeye olan güvenim tamamen bitmiştir haber vereyim dedim bence sizde sorabilirsiniz hayırdır lan kim bu adamlar denilmeli bence

Bravo dostum güzel bir araştırma örneği sergileyip bunu bizimle paylaşmışsın, bunun için teşekkürler, Göz boyamaya yönelik çok fazla kirli bilgi ve platform var dikkat etmekte yarar var.
gokayc
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 263

View Profile
January 15, 2018, 08:37:43 AM

Daha bugün takibime aldığım, yatırım yapılabilinecek bir proje olarak gördüğüm bir ICO idi. Senin bu paylaşımından sonra daha bir ayrıntılı bakıcam artık. Dediğin gibi yapıldı ise uzak durmak gerek. Soru soranı banlamak da ne oluyor ya. Yazık.

Paylaşımın için teşkekkürler.

▄▄█████████▄▄                         ▄█▄                ▀██████▄                   ▄██████▀
        ▄█████████████████▄▄                    ▄███▄                 ▀██████▄               ▄██████▀
         ▀███████████████████▄                 ▄█████▄                  ▀██████             ██████▀
           █▀▀       ▀▀████████▄              ▄███████▄                   ██████▄         ▄██████
  ▄█▄                    ▀██████▄            ▄█████████▄                   ▀██████▄     ▄██████▀
 ▄████▄                    ▀█████▄          ▄███████████▄                    ███████▄ ▄███████
▄█████▀                     ▀█████▄        ▄██████▀██████▄                     █████▀▀▀█████▀
██████                       ██████       ▄██████   ██████▄                     ▀█▀     ▀█▀
██████                       ██████      ▄██████     ██████▄                     █       █
██████                       ██████     ▄██████       ██████▄                   ▄█▄     ▄█▄
▀██████▄                    ▄█████▀    ▄██████         ██████▄                ▄█████▄▄▄█████▄
 ▀██████▄                  ▄█████▀    ▄██████                                ███████▀ ▀███████
  ▀██████▄               ▄██████▀    ▄██████                               ▄██████▀     ▀██████▄
   ▀████████▄▄       ▄▄████████▀    ▄██████                               ▄██████         ██████▄
     ▀███████████████████████▀     ▄██████                 ██████▄      ▄██████▀           ▀██████▄
       ▀▀█████████████████▀▀      ▄██████                   ██████▄   ▄██████▀               ▀██████▄
           ▀▀█████████▀▀         ▄██████                     ██████▄▄██████▀                   ▀██████▄
  O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS   
RAISE
US$18mil+]
iamugur
Member
**

Activity: 152
Merit: 12

View Profile
January 15, 2018, 08:53:38 AM

Umarım scam çıkmaz, çok sağlam multi yaptım zeepin için. Üzülürüm açıkcası  Huh

I'm interesting all Turkish translations for bounty programs. Give me your original text and get your Turkish translation. | Contact: celik.play@gmail.com
emrullah2305
Member
**

Activity: 83

View Profile
January 15, 2018, 09:18:23 AM

neo platformu kullanan icolarda scam çıkma olasılığı sıfırdır arkadaşlar. adamlar linkedin profili eklemek zorunda değiller ki !
çin vatandaşlarına ico satışı zaten yasak, neo platformunu önce araştırın, okuyun inceleyin sonra projelere scam felan diye bok atın.
çin devleti zaten 4 gözle neo platformu ve icolarını takip ediyor, en ufak bi hatasında tepesine çökmek için. Da Hongfei / CoZ ekibi aptal mı bunu bile bile scam projelere pr çalışması yapsın ?

alışmışsınız amk herşeye scam scam demeye okumadan etmeden araştırmadan.
Segomo
Member
**

Activity: 126

View Profile
January 15, 2018, 09:32:55 AM

Na scamlar gördük kaç katı kazandırdı. Güvenen adam şansını dener. Zeepin baya dikkat çekiyor ve daha an başından scam diyip milleti yönlendirmemek lazım. Herkes kendi araştırmasıyla girsin. Forumda konuya bakıp vazgeçecek adamlar o yüzden kendi araştırmalarıyla karar versinler dedim.

iamugur
Member
**

Activity: 152
Merit: 12

View Profile
January 15, 2018, 10:23:14 AM

Na scamlar gördük kaç katı kazandırdı. Güvenen adam şansını dener. Zeepin baya dikkat çekiyor ve daha an başından scam diyip milleti yönlendirmemek lazım. Herkes kendi araştırmasıyla girsin. Forumda konuya bakıp vazgeçecek adamlar o yüzden kendi araştırmalarıyla karar versinler dedim.

Kesinlikle doğru. Araştırmayıp alan adamlar zaten yatırım değil de kumar zihniyetiyle bakıyor piyasaya.

I'm interesting all Turkish translations for bounty programs. Give me your original text and get your Turkish translation. | Contact: celik.play@gmail.com
twamnu
Newbie
*

Activity: 42
Merit: 0

View Profile
January 15, 2018, 07:51:42 PM

dediğiniz durum can sıkıcı bir durum oluşturdu bende. Telegram gruplarının bot olduğunu düşünüyordum zaten bende
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: