Bitcoin Forum
June 25, 2024, 10:28:46 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Elastic'in 1 doları görmesi  (Read 243 times)
GiannisTR (OP)
Member
**

Activity: 224
Merit: 10

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
January 11, 2018, 09:43:05 PM

Arkadaşlar zamanında 20 cent iken bas bas bağırarak pump yapacağından bahsedilirken  burada destek verdiğimiz kimi zaman alay ettiğimiz elastic sonunda 1$ görmüş bulundu Cheesy Şimdi size soruyorum ey forum Üstadlar'ı 1$ gördükten sonra 4-5 $ hayal mi yoksa şımarma sat mı diyorsunuz yorumlarınız bekliyorum

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
HokageNanadaime
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
January 11, 2018, 09:48:54 PM

elastic her zaman gündemde olan bir coindi ama doğruyu söylemek gerekirse ben 1dolara bu kadar kısa sürede ulaşacağını düşünmüyordum.sorunuza gelecek olursam 1 doların üstünde sabit kalmayı başarabilirse 3 4 doları bulabileceğini düşünüyorum ama maalesef 1doların üstünde çokta durmadan 85 centlere kadar düştü şuan için.
GiannisTR (OP)
Member
**

View Profile
January 11, 2018, 09:52:23 PM

elastic her zaman gündemde olan bir coindi ama doğruyu söylemek gerekirse ben 1dolara bu kadar kısa sürede ulaşacağını düşünmüyordum.sorunuza gelecek olursam 1 doların üstünde sabit kalmayı başarabilirse 3 4 doları bulabileceğini düşünüyorum ama maalesef 1doların üstünde çokta durmadan 85 centlere kadar düştü şuan için.
Sağolun hocam fakat bu artışı yakından takip eden biri olarak birazcık tutarsız hareket ediyorum 20 cent oynamaları ( 1$ altındaki bir coinden bahsediyoruz) sık sık denilebilecek bir zaman diliminde gösterebilen bi coin Sad inşallah düşündüğünüz gibi olur Smiley

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
January 11, 2018, 09:54:42 PM

total supply 100 m , kendi block zincirini kullanıyor. takımın başarısına göre 10 dolarda olabilir 100 dolarda
various
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 267

View Profile WWW
January 11, 2018, 09:59:06 PM

Elastic tam bir dump pump coini ne zaman görsem muhabbeti dönüyor, Artacağı çok belliydi aslında ilk çıktığından beri pump dump yiyor, çok risk oluşturmayacak bir parayla giriş yapılabilir.

Coffee06
Full Member

View Profile
January 11, 2018, 10:07:39 PM

Elastic'in muhabetti çok dönüyor eğer elde ettiğiniz kâr oranı sizi tatmin edecek düzeyde ise satın ve fiyatı düşünce toplayın geri böylelikle biraz daha fazla kâr edebilirsiniz. YTD.
Senius
Full Member

Activity: 156
Merit: 170

View Profile
January 11, 2018, 10:35:32 PM

Arkadaşlar zamanında 20 cent iken bas bas bağırarak pump yapacağından bahsedilirken  burada destek verdiğimiz kimi zaman alay ettiğimiz elastic sonunda 1$ görmüş bulundu Cheesy Şimdi size soruyorum ey forum Üstadlar'ı 1$ gördükten sonra 4-5 $ hayal mi yoksa şımarma sat mı diyorsunuz yorumlarınız bekliyorum

forumun neresinde bu coinden bahsettiniz ben arama yaptım bulamadım. daha önce bahsettiğiniz konuyu veya mesajı paylaşabilirseniz sevinirim.
WillBeOk
Full Member

Activity: 168

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
January 12, 2018, 12:01:45 AM

O kadar da şeey yapmayın ya bu Elastic nereye çeksen oraya gidiyor. Pek ısınamadığım coinlerden birisi bu saaten sonra 10$ olsa bile dönüp yüzüne bakmam
Balmain
Hero Member

Activity: 2142
Merit: 685

View Profile
January 12, 2018, 12:04:07 AM

Elastic'in 1 doları görmesi byrallier'i sevindirir. Smiley
Biz uzaktan baktık zamanında girmedik. Bu saatten sonra da girilmez artık.
Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
January 12, 2018, 04:28:02 AM

bence elastik 1 dolar olması bile başarı 4 5 olması çok çok başarı olur Smiley
ethereumcu
Full Member

Activity: 434
Merit: 111

Hydax Global Bounty Program

View Profile
January 12, 2018, 04:57:28 AM

1 dolar olması kendi başarısı değil, bu süreçte çoğu altkoin 4-5 kat yaptı kendini katladı, Elastic de bunlardan biri, 1 doları

Eğer ki; 1 doları uzun süre 2-3 ay kadar tutarsa gerisi gelir.

HYDAX EXCHANGE BOUNTY ANN
A Secure, Efficient, Simple Cryptocurrency Exchange
Exchange Futures & Options IEO APP Community
freedomforever
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
January 12, 2018, 05:04:20 AM

Dalgalı bir grafiğe sahip. Bu da kısa - orta - uzun vadede yatırım yapılabilir olduğunu gösteriyor. En azından ben böyle düşünüyorum.

rafsa
Member
**

Activity: 252

View Profile
January 12, 2018, 05:39:05 AM

valla benim elimde olsa ilk başlarda almış olsam kesinlikle satmaz bekletirdim.  1$ seviyelerini gören dahada yukarları zorlamacaktır  ilerleyen zamanlarda  yatırım amaçlı bekletilbilir .
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
January 12, 2018, 06:13:36 AM

Küçük miktarda olsa, XEL giriş yapmıştım. Bu yılın sonuna kadar da satmayı düşünmüyorum. Potansiyeli yüksek olan bir coin.
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448

View Profile
January 12, 2018, 07:12:56 AM

bu koin uzun zaman listemdeydi uzun vade tutmak için alıp dayanamayıp satıyordum bazı koinler böyledir. Yatırımcısına sinir krizleri geçirtir. Alıp bekleyeni kar edeni tebrik ederim. Sermaye kısıtlı olunca uzun vadeye çok fazla bir meblağ ayıramıyoruz.
ankara44
Member
**

Activity: 434
Merit: 14

View Profile
January 12, 2018, 08:13:28 AM

Elastik konjonktürel bir coin. Zamanında ben de aldım. Kazanç da sağladım. Ama geldiği noktada fazla tutunamadan kendini salıyor. Biraz tutunsa, geldiği seviyeyi taban yapmayı becerse çok iyi kazandırabilir. Şimdilik uzak duruyorum.
GiannisTR (OP)
Member
**

View Profile
January 14, 2018, 03:04:53 PM

bu koin uzun zaman listemdeydi uzun vade tutmak için alıp dayanamayıp satıyordum bazı koinler böyledir. Yatırımcısına sinir krizleri geçirtir. Alıp bekleyeni kar edeni tebrik ederim. Sermaye kısıtlı olunca uzun vadeye çok fazla bir meblağ ayıramıyoruz.
Kesinlikle katılıyorum hocam ben de aynı sıkıntı yaşıyorum cüzdan da unutup gitmek gibi bir imkanımız yok al sat yapmadan duramıyoruz Sad

GiannisTR (OP)
Member
**

View Profile
January 14, 2018, 03:06:14 PM

Elastik konjonktürel bir coin. Zamanında ben de aldım. Kazanç da sağladım. Ama geldiği noktada fazla tutunamadan kendini salıyor. Biraz tutunsa, geldiği seviyeyi taban yapmayı becerse çok iyi kazandırabilir. Şimdilik uzak duruyorum.
Hocam konjoktürel coin derken neyi ifade etmeye çalışıyorsunuz coin piyasasındaki konjoktürel terim anlamını ilk defa duyuyorum ama ?

thenorthblue
Member
**

Activity: 336

View Profile
January 14, 2018, 03:33:08 PM

son 1 senelik grafiği hem kısa hem orta hem de uzun vadeye uygun. şu an dolar seviyesinde % 25 azalmış, 0,7 seviyelerinde.

Arksun
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 250

View Profile
January 14, 2018, 04:22:14 PM

Bu aralar piyasada güzel bir hareketlilik var birçok coin üstlere doğru adından söz ettirecek çıkışlar yapıyor ama yerinde tutunamayıp en ufak esintide yıkılacak şeylere fazla bel bağlamamak lazım. Henüz daha birkaç cent iken bolca girip bu seviyeyi gören arkadaşlar için güzel kâr getirmiştir Smiley

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: