Bitcoin Forum
April 26, 2024, 08:49:52 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 »  All
  Print  
Author Topic: [ICO] neonexchange  (Read 5822 times)
lordzc
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 253

View Profile
April 01, 2018, 09:38:35 PM

Mailler dikkat edelim. Yalancı sitelerden neonexchange ile mailler gelmeye başladı kazandınız diye . Ben çekilişe bile katılmadım halbuki . Cheesy
The Bitcoin software, network, and concept is called "Bitcoin" with a capitalized "B". Bitcoin currency units are called "bitcoins" with a lowercase "b" -- this is often abbreviated BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714164592
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714164592
Reply with quote  #2

1714164592
Report to moderator
1714164592
Hero Member
*

Ignore
1714164592
Reply with quote  #2

1714164592
Report to moderator
1714164592
Hero Member
*

Ignore
1714164592
Reply with quote  #2

1714164592
Report to moderator
kenanzz
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1000

View Profile
April 01, 2018, 09:40:55 PM

vay be. adamlar sanki paraya ihtiyaclari yokmus gibi bi de cekilis yapiyorlar. basarisiz olursa cok komik olur. cekilisle dolandirildilar gibisinden basliklar gorebiliriz.
nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
April 01, 2018, 10:41:38 PM

ya bun da 1000 dolarlık kyc yapan var mı ? ben yaptım succeed oldu ama ne ehliyet istedi ne pasaport istedi sadece işte adres, tc, ad soyad vs,

bu kadar mı bunun işi yoksa ileride isteyecek mi belge ?
9000 usd lik ikinci tura katılım hakkı kazanırsan ve girmek istersen istenecek onlar.
Ben mi anlamadım bi yanlış anlaşılma mı var acaba? Şimdi benim anladığım şu dandik kycden yaparsanız 1000 dolarlık yatırım limitiniz var. Ancak 9000 dolar daha yatırmak isterseniz 2. kura sonucunda tekrar denenecek ve o zaman asıl kyc belgeleri istenecek. Yani şuan çekilişte kazananlar hali hazırda 10k dolar yatırabilecek insanlar değil mi?

Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
April 02, 2018, 07:10:44 AM

ya bun da 1000 dolarlık kyc yapan var mı ? ben yaptım succeed oldu ama ne ehliyet istedi ne pasaport istedi sadece işte adres, tc, ad soyad vs,

9000 usd lik ikinci tura katılım hakkı kazanırsan ve girmek istersen istenecek onlar.
Ben mi anlamadım bi yanlış anlaşılma mı var acaba? Şimdi benim anladığım şu dandik kycden yaparsanız 1000 dolarlık yatırım limitiniz var. Ancak 9000 dolar daha yatırmak isterseniz 2. kura sonucunda tekrar denenecek ve o zaman asıl kyc belgeleri istenecek. Yani şuan çekilişte kazananlar hali hazırda 10k dolar yatırabilecek insanlar değil mi?

neo tabanlı icolar zaten kyc olmadan katılım sağlamıyorlar. ilk tur sonunda 25m token satılmazsa 2.tura kalan tokenler herkese açık olacak şekilde sunulacak. 2.turda öncesinde kyc yapanlar 2.tur ico başladığında max 9k yatırım limiti ile hızlı olan toplar şeklinde tamamlanır. ilk turdaki şanslı kişiler 1k yatırımı garanti, 2.tura sarkarsa bi 9k daha yatırabilecek durumda olacak
kriptom
Hero Member

Activity: 644
Merit: 502

View Profile
April 02, 2018, 07:28:16 AM

Beklenti çok büyük ben takım için hem de yatırımcıları için . Takım eğer asyalı olsaydı hiç düşünmeden girerdim .
foculur
Full Member

Activity: 406
Merit: 158

View Profile
April 02, 2018, 09:07:44 AM

Girebilirsen tabi, adamlar kura ile aldılar ve girmek zor baya şansa felan giriliyor, herkes multi yapmakla uğraşmasa bukadar aç gözlü olmasa başvuran herkese çıkar muhtemelen ama 50 60 hesapla girip 5-6 hak kazanan kişiler yüzünden çoğu kişi giremiyor.
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 279

View Profile
April 02, 2018, 09:47:26 AM

neo tabanlı icolar zaten kyc olmadan katılım sağlamıyorlar. ilk tur sonunda 25m token satılmazsa 2.tura kalan tokenler herkese açık olacak şekilde sunulacak. 2.turda öncesinde kyc yapanlar 2.tur ico başladığında max 9k yatırım limiti ile hızlı olan toplar şeklinde tamamlanır. ilk turdaki şanslı kişiler 1k yatırımı garanti, 2.tura sarkarsa bi 9k daha yatırabilecek durumda olacak

2. turda hızlı olan kazanırdan ziyade kura katılımı yapmışlar çok büyük bir yarış olacağını sanmıyorum. Kurada kazanan rahat bir şekilde saatinde gönderse alır tokenlerini bu arada ekip çok iyi, NEO'nun böyle bir borsaya ihtiyacı vardı. x10 garanti gibi geliyor artık bana daha fazla bile olabilir.
trcoin
Member
**

Activity: 108
Merit: 14

ROBOTINA

View Profile
April 02, 2018, 10:46:25 AM

o kadar eklenti filan yükledim ama bana da  kuradan tekrar deneyiniz çıkmış. 10-15 neo göndermeyi düşünüyordum katılım hakkı sağlayabilseydim.

Taratoor
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 251

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
April 02, 2018, 11:01:35 AM

benim uzun süredir takipte olduğum projeydi 10 hesapla girdim 3 hesabıma katılım hakkı verilmiş.Üçüylede alış yapmayı düşünüyorum

GLOBAL DECENTRALIZED ADVERTISING EXCHANGE

Token sale: MAY 21

▄█▄       ▄█▄         
                                  █████     █████         
                         ▄██▄      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▄█▄     ▀██▀                             
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
                 ▀█▀                                     
           ▄                       ▄█▄       ▄█▄         
          ▀█▀            ▄██▄     █████     █████         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▀█▀                                     
            ▄                       ▄█▄      ▄█▄         
           ▀█▀             ▄██▄    █████    █████         
     ██             ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀      ▀█▀         
              ▄     ▀█▀                                   
             ▀█▀                          ▄█▄             
        ██               ▄█▄    ▄██▄     █████           
                   ▄     ▀█▀    ▀██▀      ▀█▀             
                  ▀█▀                                     
             ██                    ▄██▄                   
                     ▄      ▄█▄    ▀██▀                   
                    ▀█▀     ▀█▀                           

▄█    ▄█  ▄█         ▄█████▄    ▀█▄      ▄█▀
██    ██  ██▄▄▄▄▄   ██▀   ▀██     ▀█▄  ▄█▀
██    ██  ██▀▀▀▀██  ██▀▀▀▀▀▀▀       ████   
██    ██  ██    ██  ██▄    ▄█     ▄██▀▀██▄   
▀██████▀  ▀██████▀  ▀███████▀   ▄██▀    ▀██▄
Telegram
Facebook
ANN Thread
Youtube
LinkedIn
Twitter
Medium
Reddit
Github
Dontcry.
Full Member

Activity: 630
Merit: 104

View Profile
April 02, 2018, 10:42:36 PM

ya bunun bountysi yada airdropbu olmustu sanıyorum ama bişi gelip gitmedi acaba dağıtım mı yapmadılar heniz yoksa ben başka birşeyle karıştırıyor muyum acaba?
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
April 03, 2018, 06:46:50 AM

ya bunun bountysi yada airdropbu olmustu sanıyorum ama bişi gelip gitmedi acaba dağıtım mı yapmadılar heniz yoksa ben başka birşeyle karıştırıyor muyum acaba?

bounty ya da airdrop yok, baksana o kadar fazla hype olmuş ki adamlar ico için bile kura çekiyorlar Smiley bunların havadan bişey dağıtacakları yok, en azından şimdilik..
token satışından sonra da güzel atraksiyonlar sergilerler.
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
April 03, 2018, 07:06:17 AM

Çok az kazanan var bizim topluluktan, bana çıkmamış çıkan arkadaşları tebrik ederim bir çok hesap sokmuşlar uğraşmışlar. Katılım çok yüksek olmuş
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
April 03, 2018, 07:19:37 AM

100 tane başvuru yapanlara çok ağır şekilde sitem edilmiş çok ağır laflar söylenmiş. 'hak yiyorlar' denmiş. Sizde yapsaydınız 100 tane kayıt bir engel var mıydı? Neden insanları hedef yapıyorsunuz? Adam bir gelecek görmüş ki uğraşmış yapmayın böyle

sen ne saçmalıyosun sıçmık. engel yok diye bizdemi hile yapalım başkasının hakkına girelim. hilekarlık dolandırıcılık düzenbazlık yapan kim varsa Allah belasını versin.
SERKAN73MS
Newbie
*

Activity: 126
Merit: 0

View Profile
April 03, 2018, 07:40:28 AM

100 tane başvuru yapanlara çok ağır şekilde sitem edilmiş çok ağır laflar söylenmiş. 'hak yiyorlar' denmiş. Sizde yapsaydınız 100 tane kayıt bir engel var mıydı? Neden insanları hedef yapıyorsunuz? Adam bir gelecek görmüş ki uğraşmış yapmayın böyle

sen ne saçmalıyosun sıçmık. engel yok diye bizdemi hile yapalım başkasının hakkına girelim. hilekarlık dolandırıcılık düzenbazlık yapan kim varsa Allah belasını versin.

kardeş ben bu piyasada 40-50 hesapla airdroplara katılan adamlar gördüm, tanıdım. onun yapıldığı bi piyasada fazla kayıtla girmek gayet mantıklıdır. Hak hukuk için yanlış piyasadasın.
primeer
Sr. Member

View Profile
April 03, 2018, 07:43:38 AM

kardeş ben bu piyasada 40-50 hesapla airdroplara katılan adamlar gördüm, tanıdım. onun yapıldığı bi piyasada fazla kayıtla girmek gayet mantıklıdır. Hak hukuk için yanlış piyasadasın.

tanıdığın gördüğün adamlar şerefsizin önde gideniymiş demekki. başkasının hakkına giriyorsan bu bir şekilde senden çıkar bugün olmasa bile yarın.
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 279

View Profile
April 03, 2018, 10:30:41 AM

tanıdığın gördüğün adamlar şerefsizin önde gideniymiş demekki. başkasının hakkına giriyorsan bu bir şekilde senden çıkar bugün olmasa bile yarın.

Sizi bu foruma sayıyla mı gönderiyorlar gerizekalı herif elimde 10 tane pasaport varsa hepsiyle kayıt açarım sanane defol git. şu ignore'u basayım da sana salak yazılarını görmeyeyim. asabımı bozdun sabah sabah
nazymzhu
Jr. Member
*

Activity: 248
Merit: 1

View Profile
April 03, 2018, 11:05:22 AM

Sakin olalım herkes istediğini yapmakta özgür beyler gerilmeyelim eğer tespit edilirse haklarını ellerindne alınır bunu herkes yapıyor bu işler böyle değiştiremezsiniz
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
April 03, 2018, 12:16:17 PM

Nexin coşacağı hakkındaki düşüncelerimi sayıyım özellikte çekilişten sonra;
1) Piyasada çok fazla airdropçu var. Neo tabanlı tokenlerin airdrobundan sonra ellerinden çıkarabilmek için merkezi bir borsaya girmesini bekliyorlar ve bu çoğu zaman çok gecikiyor.
2) Amerika ve Çinlilerin giremediği bir çekilişte 128k katılımcı toplandı. Bu ülkelerin girememesi demek bir bu kadar daha katılımcı demek ve bunlar borsadan toplamak zorunda kalacaklar. Bu büyük bir hype nedeni.
3)Personel cap çok düşük. Bu projede baline olmak isteyenler borsaya girdiğinde 3e 5e bakmayıp toplayacaklar. Bu da çok büyük bir hype sebebi.
4)Neoyu şahlandıran Binance oldu. Çin hükümeti Neonun arkasında ve yükselmesini istiyor. Ekip ve advisorların hepsi Neo üzerine çalışan ve sağlam işler yapan insanlar ( Advisorlar zaten Neonun Kurucuları ) Bu nedenle Nexin de Binance'a girmesini çok yakın görüyorum.
5) Ethereumda son zamanda çatırdamalar başladı. Blockchaininin ilkelleştiği düşünüyorlar. Neo ethereumdan çok daha hızlı olduğu için Neo tabanlı ICOlar da çoğalmaya başladı. Bu da Nexin işine gelecektir.

karayaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile WWW
April 03, 2018, 12:27:49 PM

Sizi bu foruma sayıyla mı gönderiyorlar gerizekalı herif elimde 10 tane pasaport varsa hepsiyle kayıt açarım sanane defol git. şu ignore'u basayım da sana salak yazılarını görmeyeyim. asabımı bozdun sabah sabah

boşver hocam yapan bir tek sen değilsindir zaten yabancılarda yapıyordur kaldı ki şans bu çıkmayınca 100 tane ile girsende çıkmıyor Cheesy
primeer
Sr. Member

View Profile
April 03, 2018, 12:37:10 PM

Sahtekar şerefsizsiniz hepiniz. neymiş herkes yapıyormuş insanları kendiniz gibi hırsız dolandırıcı sanıyorsunuz herhalde. bunlar gibi it oğlu itler yüzünden piyasa bu halde zaten.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 »  All
  Print  

Jump to: