Bitcoin Forum
June 21, 2024, 05:50:29 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Raiblocks BINANCE BORSASINA GELIYOR  (Read 1158 times)
jaypete
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 257

View Profile
January 26, 2018, 05:07:37 AM

Binanceye gireceği uzun süredir dillendirildiğinden fiyatı yeterince yükselmiş. Raiblocks beklentilerin yüksek olduğu bir coin olduğundan uzun vade yatırımcısının fazla olması mümkün. Başarılı bir proje olacağa benziyor
karmenali
Hero Member

Activity: 896
Merit: 515

View Profile
January 26, 2018, 09:04:58 PM

Başlığı gördüğüm güzel oldu bir spekülasyon daha var. Raiblocks'u gözüme kestirmiştim ama fiyatı hep pahallı gelmişti, başlık açılalı 2  hafta olmuş binance daha ne kadar bekletir kestirmek zor en iyisi 3-5 birşey atıp beklemek. Bu beklenti ile daha fazla düşeceğini sanmıyorum.
aldıktan bir gün sonra %37 artması kadar güzel birşey olamaz herhalde. başlığı hortlatan arkadaş olmasa alamayacaktım, işte bu yüzden forumu seviyorum herkes birşeyi takip edip paylaşım yapıyor.
Sakaleyn_40
Member
**

Activity: 322
Merit: 23

View Profile WWW
January 26, 2018, 09:29:47 PM

Başlığı gördüğüm güzel oldu bir spekülasyon daha var. Raiblocks'u gözüme kestirmiştim ama fiyatı hep pahallı gelmişti, başlık açılalı 2  hafta olmuş binance daha ne kadar bekletir kestirmek zor en iyisi 3-5 birşey atıp beklemek. Bu beklenti ile daha fazla düşeceğini sanmıyorum.
aldıktan bir gün sonra %37 artması kadar güzel birşey olamaz herhalde. başlığı hortlatan arkadaş olmasa alamayacaktım, işte bu yüzden forumu seviyorum herkes birşeyi takip edip paylaşım yapıyor.

Transfer sorunları tamamen giderildi. Bu da fiyatlara yansıdı.

Bitcocoin
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 271

View Profile
January 26, 2018, 11:31:53 PM

Raiblocks için bi sürü söylenti var ama bence tutunabilir bu piyasada hele bi de binance borsasına girerse kesin 2x 5x arası bişeyler yapabilir
cripton
Full Member

Activity: 147
Merit: 100

View Profile
January 27, 2018, 03:39:34 AM

binance giricek diye, herkes onceden almis  bekliyor... girincede millet fiyatin cikmasini beklicek.. bir kac gün bakicaklar pek cikacagi yok, saticaklar.

bu ayni bizim bitcoin whtie gibi. herkes almis bekliyor. girer girmez bir kac gün bekledikten sonra yükselme olmayinca satislar gelicek.. yani insanin dogasinda bu var.

tabi yanilabilirim ama bu bir tahmin sadece
Solarminer
Hero Member

Activity: 826
Merit: 502

View Profile
January 27, 2018, 07:19:55 AM

binance giricek diye, herkes onceden almis  bekliyor... girincede millet fiyatin cikmasini beklicek.. bir kac gün bakicaklar pek cikacagi yok, saticaklar.

bu ayni bizim bitcoin whtie gibi. herkes almis bekliyor. girer girmez bir kac gün bekledikten sonra yükselme olmayinca satislar gelicek.. yani insanin dogasinda bu var.

Hemen hemen doğru tahminler . Önceden işi bilen adamlar ucuzdan toparlıyorlar . Fakat yeni heyecanlı yatırımcı ( bazen ufak yatırımcı ) bir anda x2 x3 leri beklediği içinde sabırsız davranıyor . RaiBlocks da 1-2 aya kadar sağlam bir fiyata ulaşacaktır.
Renovatioo
Member
**

Activity: 159
Merit: 10

View Profile
January 27, 2018, 10:37:54 AM

Bitcoin white ile raiblocksu karşılaştırıyorsan yazık bu piyasada hiç bişey bilmiyorsun. Rai pump dump coini değil teknolojisini araştırırsan biraz daha iyi anlarsın.
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
January 27, 2018, 10:46:17 AM

Ben çok önceden almıştım bu binance oylaması sonrası bayağı bir karla çıktım valla iyi oldu düşerse girdikten sonra bir daha alırım sıkıntı yok
temeler
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 250

View Profile
January 27, 2018, 12:46:11 PM

Piyasa Binance haberini önceden fiyatlamış gibi. Gelirse bile önce bi düşüş gelebilir,orda yakalayıp alırım.
Outlaw79
Jr. Member
*

Activity: 46
Merit: 6

View Profile
January 27, 2018, 02:23:18 PM

atı alan üsküdarı geçmiş artık 2 ay önce ekşide biri tanesi 0,30$ alın demiş tavsiye vermiş. sözde burası coin forumu 26 dolar olduktan sonra alım tavsiyesi konusu görüyorum ne tuhaf..
Atı alan üsküdarı daha geçmedi. Aynı şeyi 1-2 ay önce Eth için de demişlerdi. Eth ağı sıkıntılı, değeri max 500-600 arası dediler, şak 1200 oldu. O yüzden normal. Rahat 50 dolar görür diyorum ama kesin bir şey yok tabi ortada Smiley
0.3 den 3 dolar olması 10 katı artış demek. 24 den 50 olması ise sadece 2 kat. Atı alan tabi ki üsküdarı geçmiş. Bir de yatırım yapmak istediğiniz miktarı düşünürseniz bu daha da aydınlatır.
An itibariyle 18 dolar civarında ki bu da gün içinde yüzde 30 artmış hali. Maalesef yakalamıyoruz, yazık.
Forumda bu konular bazı arkadaşlar tarafından bir iki şekilde gündeme getiriliyor. Bunlardan bir tanesi bu coinlere yatırım yapmış olan arkadaşların buna dikkat çekerek diğerlerinin ne düşündüklerini öğrenmek istemesi. Bu tam anlamıyla bir tartışma platformu olmaktan da uzak oluyor. Herkesin portfoyünde bir sürü coin oluyor, giriyor çıkıyor. Belli zaman dilimlerinde birçok farklı coin e sahip oluyoruz. Bunları bu şekilde, (zaten fiyatı almış gitmiş olanlar), değerlendirmek yerine daha ileride yatırım yapılabilir düşük fiyatlı olanları tartışalım. Biraz da biz kar edelim. Hep kürek çekiyoruz ama boşai havanda su dövüyoruz.
Yorumlarımın çoğu genel, direk bu coine özel olarka almayın
inanc
Member
**

Activity: 113

View Profile
January 27, 2018, 03:00:44 PM

binance değişik bir borsa ne girerse girsin bir süre sonra düşüşe geçiyor şuan raiblocksun fiyatı duşuk olsa ben dahada düşecegini düşünüyorum.

tendor
Full Member

Activity: 350
Merit: 102

View Profile
January 27, 2018, 03:03:06 PM

binance a giren coin furyası oluştu artık. bırakın borsada listelenmesini artık alınan duyumlar bile ilgili coinin fiyatında hemen zıplamaya neden oluyor. ee sonra ne oluyor. başta balon bir şekilde uçuyor fiyat. sonra yavaş yavaş düşüş başlıyor. raiblock yeterince yükselip düştü ve binance a girmesi fiyatında ciddi bir hareket yaratmaz bence
CanErik
Hero Member

Activity: 756
Merit: 541

View Profile
January 27, 2018, 03:04:16 PM

Merhaba;

Binance oylamasını zaten başından sonuna kadar önde götürdüğü için Raiblocks'un binance borsasına girme haberi çoktan fiyatlanmıştır.Zaten oylama biteli neredeyse bir ay oldu ama Raiblocks'ta yaşanan bir kaç sorun yüzünden Raiblocks hala borsada işlem görmeye başlayamadı.

İyi dileklerimle
coingainer01
Member
**

Activity: 266

View Profile
January 27, 2018, 05:26:57 PM

Aynen öyle fiyatlara bakılırsa zaten yapıcağı kadar fiyatlama yaptı oylama zamanı, proje olarak beğendiğim ve gelecek gördüğüm bir proje o da ayrı tabi, uygun bir fiyat yakalarsam almayı düşünüyorum.

izmirligencforvet
Full Member

Activity: 210

View Profile
January 27, 2018, 05:42:00 PM

fiyatlandı diyoruzda bence yapacağı %30-%40 falan vardır en az. sonuçta daha girmedi. o hacim onu etkileyecek ve fiyatı artacaktır bana göre.

yuzdeyuzmalt
Full Member

Activity: 224

View Profile
January 27, 2018, 05:42:20 PM

bunda bir cüzdan mı ne vardı, cüzdanı açıp rail üretiyordunuz. bilgisayarını açık bırakanlar felan olmuştu vaktiyle bu işlemler için, eğer bu koin o koinse oha diyor başka bir şey demiyorum. bayağı bir geliştirmişler işi, inanılmaz.
devotional
Member
**

Activity: 336
Merit: 13

View Profile
January 27, 2018, 10:40:21 PM

bitgrail denen borsadan kimse withdraw yapamayacak cunku verifikasyon sarti koymuslar ve otomatik onaylama sistemleri yokmus. 2000 kisi siradaymis. sictik resmen. pump kacti. araliktan beri bekliyormus insanlar benim yeni haberim oldu belge bile gondermedim. 1 aydir borsaya da girmedim. pump kacacak bitgrailciler icin.
Canbow1
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
January 31, 2018, 12:39:41 PM

Kripto tarihinin adiliğini yaptı Bitgrail. Neyse ki büyük kısmı raiwalletta tutuyordum.
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
January 31, 2018, 02:10:08 PM

Binaceye girerse 2x yapabileceğini düşünüyorum. En büyük borsalardan birisi binance o yüzden değeri yükselir. Merakla bekliyoruz şuan biraz alim yaptım

zunnun
Newbie
*

Activity: 167
Merit: 0

View Profile
January 31, 2018, 03:27:45 PM
Last edit: January 31, 2018, 03:44:15 PM by zunnun

rebrand hayırlı olsun. http://nano.co/en
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: