Bitcoin Forum
June 23, 2024, 09:47:55 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Bir boğa sezonunun daha sonuna mı geldik Ayılar mı uyanıyor?  (Read 494 times)
kimsesiz (OP)
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile
January 12, 2018, 11:07:57 AM

Arkadaş bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde piyasalarda çok güzel dalgalanmalar vardı. Fakat hemen hemen üç gündür aşırı  bi sakinlik var. Al sat yapan arkadaşlar bu konuda özellikle siz ne düşünüyorsunuz bu durgunluk ne kadar sürer?
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
January 12, 2018, 02:45:11 PM

Arkadaş bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde piyasalarda çok güzel dalgalanmalar vardı. Fakat hemen hemen üç gündür aşırı  bi sakinlik var. Al sat yapan arkadaşlar bu konuda özellikle siz ne düşünüyorsunuz bu durgunluk ne kadar sürer?

dostum ben şu son üç günde al sattan kazandığım parayı hiçbirşeyden kazanmadım vibe de alım satım yaparak 3 günde 8 bin tl civarı kazandım
Morchopius
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

BTC Alınır Satılır

View Profile
January 12, 2018, 03:03:19 PM

dostum ben şu son üç günde al sattan kazandığım parayı hiçbirşeyden kazanmadım vibe de alım satım yaparak 3 günde 8 bin tl civarı kazandım

hangi alt coini kullandınız?

Burası boş kalmasın.
suram
Full Member

Activity: 560
Merit: 113

View Profile
January 12, 2018, 04:31:46 PM

Sona gelindi mi gelinmedi mi bilmem de ayı sezonu çok sağlam olacak çoğu kişinin elinde ne var ne yok süpürecek. Hodl yazarsınız o zaman da  Grin daha ayı görülmedi

ADVERTISEMENT SPACE FOR RENT, PM
Panderal
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 1

View Profile
January 12, 2018, 05:07:03 PM

Piyasaya bazen çok fazla para girişi olduğu zaman insanlar doyum noktasına ulaştığını düşündüğü için kârlarını realize ediyorlar ve coinler düşüyor. Piyasa böylece kendini dengelemiş oluyor. Kısa sürede düzeliceğini düşünüyorum.
PokerStein1
Full Member

Activity: 392
Merit: 100

View Profile
January 13, 2018, 05:52:09 PM

Sona gelindi mi gelinmedi mi bilmem de ayı sezonu çok sağlam olacak çoğu kişinin elinde ne var ne yok süpürecek. Hodl yazarsınız o zaman da  Grin daha ayı görülmedi

Hoşgeldin baltalı ilah , uzun vade tutarak kim zarar etmişte millet etsin ? Milleti neden korkutuyorsunuz ? Binance'in CEO'su son zamanlarda günde 250 bin kullanıcının register olduğunu söylüyor tüm borsalar yoğun talebe yetişemeyip üye alımlarını kapatıyor sen diyorsun ki patlayacak çatlayacak yapmayın Allah aşkına.

Herhangi büyük bir ülke bu işe köstek olmadıkça herşey daha yeni başlıyor...

InvictusManeo
Jr. Member
*

Activity: 115
Merit: 5

Gemstra - The Future of Social Selling

View Profile WWW
January 14, 2018, 09:29:30 AM

Sona gelindi mi gelinmedi mi bilmem de ayı sezonu çok sağlam olacak çoğu kişinin elinde ne var ne yok süpürecek. Hodl yazarsınız o zaman da  Grin daha ayı görülmedi

Hoşgeldin baltalı ilah , uzun vade tutarak kim zarar etmişte millet etsin ? Milleti neden korkutuyorsunuz ? Binance'in CEO'su son zamanlarda günde 250 bin kullanıcının register olduğunu söylüyor tüm borsalar yoğun talebe yetişemeyip üye alımlarını kapatıyor sen diyorsun ki patlayacak çatlayacak yapmayın Allah aşkına.

Herhangi büyük bir ülke bu işe köstek olmadıkça herşey daha yeni başlıyor...
aynen katılıyorum. Bitfinex açtı ama 10k dolar deposit istiyor aktif etmek için bu bile hacimi artırır. Bittrex, Binance de açsa piyasaya giren para kat kat artacaktır.

gemstra  |▌  The Future of Social Selling  |▌  A blockchain infrastructure
● ● ● ●  for the biggest gig economy of tomorrow  ● ● ● ●
civilengineer
Full Member

Activity: 434
Merit: 112

View Profile
January 14, 2018, 09:46:07 AM

korkuyorum yeminle. btc yine yükselmeye başlarsa altların anasını yine ağlatır ama bu geçen ağlatması kadar olmaz artık. altlarda da belli bir yoğunluk oluşmaya başladı diye düşünüyorum.
tumece
Full Member

Activity: 392
Merit: 107

View Profile
January 14, 2018, 12:30:49 PM

evet her yil oldugu gibi ocak ayinda yasanan yukselislerden piyasa nasibini aldi ve belli basli coinler disinda genel bir yatay seyir havasina girmis bulunuyoruz. 1-2 ay boyunca oyle ani yukselisler beklememek lazim.
karma580
Member
**

Activity: 238
Merit: 14

View Profile
January 14, 2018, 12:49:03 PM

öğrenmişler bi boğa ayı..başka bir halt yok.işiniz gücünüz algı yönetimi..hayır burdaki 3-5 safı etkileyince kar mı yapacaksınız
huzun
Newbie
*

Activity: 100
Merit: 0

View Profile
January 14, 2018, 01:05:29 PM

boğa ne oluyor ayı ne oluyo?
hangisi boğa hangisi ayı
bdivrik
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 262

View Profile
January 14, 2018, 01:07:21 PM

yazdan beri marketcap 3 kat artmış durumda btc nin aynı şekilde süründürmesi için bütün sene bu kadar para ile btc oynanması gerekir.
btc ninde b2x den beri kendine hayrı yok.korkmayın daha yaza çok var
devgir
Newbie
*

Activity: 35

View Profile
January 14, 2018, 01:09:39 PM

Birkaç günlük iniş çıkışlarla piyasanın nasıl bir yöne girdiğini belirtmek de enteresanmış Huh Bu dalgalanmalardan bağımsız benim yorumum 2-3 yıllık çılgın bir sürecin başındayız, sonrasında hemen herkes bir şekilde bu sisteme bulaşmış olacak.
lulumiya
Full Member

Activity: 686
Merit: 104

View Profile
January 14, 2018, 08:44:49 PM

piyasadaki durgunluk devam edip de ayı sezonu gelirse elimdeki coinlerle temiz bir şekilde zarar edeceğim buradan duyuruyorum, altlardan çıksam da zarardayım çıkmasam da zarar edeceğim sıkıntılı günler beni bekliyor

Jhonkar
Member
**

Activity: 522
Merit: 13

View Profile
January 15, 2018, 07:30:27 AM

her durgun geçen üç beş günde boğa sezonuna girersek işimiz var. belki bu hafta tekrar coşacaklar bu kadar erken karar vermemek lazım.
muteahhit
Member
**

Activity: 364
Merit: 20

View Profile
January 15, 2018, 07:36:07 AM

1 haftalık durgunluktan sonra sezonları değiştiren kafalar. ayısıydı boğasıydı isimleri ezberlemeden önce twitterdan altcoinrookie 'yi takip etmenizi öneririm. orada bu olayı net anlatmış.
gedor
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 255

View Profile
January 15, 2018, 09:22:19 AM

Ne zaman geleceği geldi mi vs hiç belli olmaz en iyisi her zaman hazırlıklı olmak ona göre bilinçli yatırım yapmak. Kışa her zaman hazırlıklı olun yani
gecenintenhasi
Newbie
*

Activity: 59

View Profile
January 15, 2018, 03:32:03 PM

ayıların uyanmasına daha 1-2 ay var hocam, bu süreç uzun sürecek.
fedoralite
Sr. Member

Activity: 548
Merit: 251

View Profile
January 15, 2018, 11:33:06 PM

31 Mart'ta Stratis yükselişinden sonra piyasaya ne olduğu umurumda değil, Türk topluluğundan çok takipçisi var adam akıllı bir kâr yapalım bize yeter zaten uzun vade de kriptopara piyasasıni bilmem ama Bitcoin asla kaybettirmez.
Bilgent
Member
**

Activity: 518
Merit: 13

View Profile
January 16, 2018, 01:03:47 AM

ayıların uyandığı söyleniyor

██   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀    ▄       BYBIT │ reddit       ▄    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ██
   Sports & Derivatives Trading        Mobile App for iPhone & Android
   24/7 Customer Support        NFT Marketplace        Launchpad/Launchpool
Pages: [1] 2 3 »  All