Bitcoin Forum
May 03, 2024, 12:42:27 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: 1000tl yi nasıl değerlendirebilirim beyler ?  (Read 855 times)
ekber0101 (OP)
Newbie
*

Activity: 98
Merit: 0

View Profile
January 12, 2018, 01:03:34 PM

Şuan elimde 1000tl em var aceleye gelip direk yatırım yapma istemiyorum önerilerinizi alabilirmiyim hangi coin şuan düşüşüste yada yükseliş de ? bunları nasıl öğrenebilirim bide program  gibi birşey varmı ?
You get merit points when someone likes your post enough to give you some. And for every 2 merit points you receive, you can send 1 merit point to someone else!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
thetis
Member
**

Activity: 322
Merit: 14

View Profile WWW
January 12, 2018, 03:56:16 PM

Şuan elimde 1000tl em var aceleye gelip direk yatırım yapma istemiyorum önerilerinizi alabilirmiyim hangi coin şuan düşüşüste yada yükseliş de ? bunları nasıl öğrenebilirim bide program  gibi birşey varmı ?

bununla ilgili herhangi bir program yok. çok fazla coin tartışılıyor o mesajları okuyarak kafana yatanı seçersin.

▀▀▄▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   SOBIT   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▄▀▀
█    the FIRST USER-OWNED DIGITAL ASSETS EXCHANGE    █
Markets  ]   Telegram   Twitter   Facebook   Whitepaper   [  Free Token  ]
dumrul88
Member
**

Merit: 15

View Profile
January 12, 2018, 04:09:41 PM

bununla ilgili herhangi bir program yok. çok fazla coin tartışılıyor o mesajları okuyarak kafana yatanı seçersin.

örnek;

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2700232.0

bu trolün lafına itimat edenler zarar etti.
Kaanfy
Newbie
*

Activity: 5

View Profile
January 12, 2018, 10:10:49 PM

Paranızı en iyi değerlendirmenin yolu crypto para konusunu en iyi şekilde öğrenmek olacaktır bunun içinde en iyi adrestesiniz birkaç gün forumu okuyun her birşeyi öğrenin, telegramdan da crypto dünyasını takip edin çok fazla risk almadan küçük tutarlar ile başlayarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bol kazançlar..  Wink
klavyemaus52
Full Member

Activity: 571
Merit: 113

View Profile
January 13, 2018, 08:29:28 AM

Bir borsa deneyi görmüştüm adam 1000 lira ile bütün altcoinlerden alıp 2700 lira ile ayrılıyor 1 ay sonunda ama tabiki yap demiyorum sadece bir tavsiye sen bilirsin
hero_coin
Member
**

Merit: 16

View Profile
January 13, 2018, 10:07:49 AM

öğrenmenin ilk adımı bol bol okuman gerekiyor. neleri okuyabilirsin?

önce borsaları, hangisi ile işlem yapacaksın hesap onlayları için ne gerekiyor çekimlerde sıkıntı oluyor mu güvenilir mi komisyon oranları ne pazarında hangi coinler var.

cüzdan nasıl açılır hangi cüzdanlar gerekli avantajlar dezavantajlar

sonra nasıl alınır nasıl satılır ne başka bilmen gereken birşey var mı?

coin token hangisi ne işe yarar yol haritası nasıl üyeler ne düşünüyor onun hakkında.

en son yatırım.

bu kadar adım olduğu için (bu en basit şekilde) kimse kalkıp küt bunu al 10 a katlarsın sonra bunu al 2 ye katlarsın diye yol gösteremez. en iyisi kendinin tercih etmesi.
adam sana a'yı al der harbiden de iyidir. sonra bi haber çıkar adam satar düşeceğini tahmin ettiği için sen bakar kalırsın lan niye düşüyor bu diye. sana söyleyen çoktan sattı onu ama senin haberin yok. sana bir de kardeşim çık ondan risk oluştu demez.
InvictusManeo
Jr. Member
*

Activity: 115
Merit: 5

Gemstra - The Future of Social Selling

View Profile WWW
January 14, 2018, 09:16:07 AM

1000 tl ile btc alıp, şu an hali hazırda büyük borsalara girmemiş düşük marketcap,düşük supply olan coinlere yatırım yapın. Cryptopia bu iş için güzel bir borsa. borsaya güvenmiyorsanız aldığınız coinlerin kendi cüzdanı olmasına dikkat edin. Kısa vadede iyi para kazanırsınız. bir de son zamanlarda neo icoları bayağı kazandırıyor. Herhangi bir Neo ICO'suna girebilirsiniz.

gemstra  |▌  The Future of Social Selling  |▌  A blockchain infrastructure
● ● ● ●  for the biggest gig economy of tomorrow  ● ● ● ●
muteahhit
Member
**

Activity: 364
Merit: 20

View Profile
January 14, 2018, 09:21:06 AM

globalde devamlı konuşulan coinler var parçalayıp onlara yatırım yapabilirsin.
ıcoları araştırıp mantıklı gelenlere de yatırım yapabilirsin.

sana kalmış artık.
Hypos
Newbie
*

Activity: 11

View Profile
January 14, 2018, 09:22:56 AM

Alternatif kripto-paralar kısmında ki konuları okuyabilirsiniz orada alt coinlere yatırım yapıp portföylerini paylaşıyorlar oradan fikir edinebilirsiniz.
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
January 14, 2018, 01:46:57 PM

Ekber hocam aman ha alel acele yatırım yapmayınız, bu işler şakaya hiç gelmiyor allah korusun, birden tepe taklak olursunuz.
edora
Full Member

Activity: 314
Merit: 101

View Profile
January 14, 2018, 02:53:12 PM

bitcoin alarak baslayabilirsiniz. daha sonra yavas yavas altcoinlere kayiyorsunuz zaten.
klavyemaus52
Full Member

Activity: 571
Merit: 113

View Profile
January 15, 2018, 01:30:34 PM

Bitcoin olarak başlamak en iyisi diğer coinlerde aşırı iniş çıkış olur ama bitcoinde o kadar olmuyor ilk altcoinlerle başlama eğer yeni isen
jednostka
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 252

View Profile
January 15, 2018, 02:19:59 PM

ico'lara yatırım yapabilirsiniz en mantıklı adım bu olacaktır bana kalırsa, ICO'ları takip etmeniz mantıklı olur çünkü kaliteli ico'lar borsaya girdiğinde 5x yapmadna çıkmıyo rgenelde
ekber0101 (OP)
Newbie
*

Activity: 98

View Profile
January 15, 2018, 04:35:20 PM

Ekber hocam aman ha alel acele yatırım yapmayınız, bu işler şakaya hiç gelmiyor allah korusun, birden tepe taklak olursunuz.

Biliyorum o yüzden soruyorum Cheesy
omergstarik
Jr. Member
*

Activity: 56
Merit: 1

View Profile
January 17, 2018, 09:45:56 AM

Altcoin ler x2 x3 çok rahat bir şekilde yapabiliyor.Biraz forumda gezin kafana yatan şeyler olacaktır mutlaka.

COINVEST ● Decentralized Stock Market for Crypto ● COIN TOKEN
Buy, Sell, Short Crypto // Create Personal Index Funds (http://coinve.st)
usdman
Full Member

Activity: 208
Merit: 100

View Profile
January 18, 2018, 09:25:52 AM

Altcoin Yatırımı biraz tehlikeli bence bitcoin'e yatır.
Bilgent
Member
**

Activity: 518
Merit: 13

View Profile
January 18, 2018, 11:30:02 PM

coinlere bodoslama atlama yeter bencei biri sana bu güzel der katlar kendini der ama sen önce kendin bi bak ondan sonra gir en önemlisi

██   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀    ▄       BYBIT │ reddit       ▄    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ██
   Sports & Derivatives Trading        Mobile App for iPhone & Android
   24/7 Customer Support        NFT Marketplace        Launchpad/Launchpool
Ethan01
Newbie
*

Activity: 25

View Profile
January 18, 2018, 11:40:31 PM

valla su an hangisine yatirirsan yatir, hepsi yükseliyo. gecen haftalarda bayagi düstüler simdi yükseliste, fazla zaman kaybetme.
bonevas
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
January 19, 2018, 08:40:24 AM

Ben de yeniyim ve yaklaşık 20 gün önce 1.000 tl ile başladım. Önce litecoin aldım. Zarar etmeden bitcoine geçtim. Sonra 3 tane alt coin aldım. Şuan 500 TL param kaldı Smiley Uzun vadeli düşündüğüm için çok sıkıntı yapmıyorum. İleride yükselecektir. Ama benim gibi yapma bence Smiley Airdrop, ico falan diyenleri dikkate alman daha iyi gibi. Bol kazançlar dilerim.
ogul
Newbie
*

Activity: 210

View Profile
January 19, 2018, 08:47:45 AM

şuan hepsi düşüşteler yatırım yapabilirsin bitcoin baya düstü alt coinler düşüp yükseliyorlar piyasa şuan biraz karışık
Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: