Bitcoin Forum
May 04, 2024, 08:47:40 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Nichehashden Karlı Awesome Miner Ve MiningPoolHub İle Mining(YENİ VİDEOLAR EKL)  (Read 1244 times)
yenivera
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 256

View Profile
January 14, 2018, 05:31:48 AM

awesome minerı ilk defa duydum Smiley) ben miningpoolhub ta kazıyorum. Ciddi anlamda etkiliyorsa ccminer dan ona terfi edebilirim Smiley)

░░░░░░▄▄▄████████▄▄▄
░░░░▄████████████████▄
░░▄████████████████████▄
████████████████████████
▐████████████████████████▌
██████████████████████████
▐████████████████████████▌
████████████████████████
░░▀████████████████████▀
░░░░▀████████████████▀
░░░░░░▀▀▀████████▀▀▀
.Defi for You.
defi.com.vn

Learn how to become your own bank and
implement a private investment strategy

▄▄                    ▄▄
█      Pawn | Sell     
           Services
      Buy   | Rent
     █
  ▀▀                    ▀▀

1714812460
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714812460
Reply with quote  #2

1714812460
Report to moderator
1714812460
Hero Member
*

Ignore
1714812460
Reply with quote  #2

1714812460
Report to moderator
1714812460
Hero Member
*

Ignore
1714812460
Reply with quote  #2

1714812460
Report to moderator
Unlike traditional banking where clients have only a few account numbers, with Bitcoin people can create an unlimited number of accounts (addresses). This can be used to easily track payments, and it improves anonymity.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714812460
Hero Member
*

Ignore
1714812460
Reply with quote  #2

1714812460
Report to moderator
masteryi87
Newbie
*

Activity: 30
Merit: 0

View Profile
January 14, 2018, 10:09:44 AM

Ödemeyi nasıl yapıyor en düşük ne kadar cekebiliyoruz ve fee ücreti nedir.
batuh007 (OP)
Jr. Member
*

Activity: 35
Merit: 6

View Profile
January 14, 2018, 10:19:43 AM

Ödemeyi nasıl yapıyor en düşük ne kadar cekebiliyoruz ve fee ücreti nedir.
Videoda bahsettim her coin için farklı fee ödüyorsunuz hangi coini kazmak istediğinize bağlı .
batuh007 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
January 14, 2018, 12:46:42 PM

Electroneum kazımını merakla bekliyorum hocam ..
Video eklendi umarım işinize yarar Smiley
batuh007 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
January 14, 2018, 01:02:18 PM

Diğer coinlerin videolarınıda bekliyoruz. Emeklerin için teşekkürler. Test ediyorum bakalım kazanç nasıl olacak
Videolar eklendi Smiley
HartmaniAbit
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile
January 14, 2018, 02:11:58 PM

teşekkürler. Seni de yorduk programın çalışma mantığını anladık, artık diğer coinleride biz yapabiliriz sayende öğrenmiş olduk
masteryi87
Newbie
*

Activity: 30

View Profile
January 14, 2018, 05:15:34 PM

2 gb ekran kartım var. eth yi iptal edebiliyormuyuz yani eth hiç kazmasın. Musicoin ve lbc kazabiliyormuyum acaba?
batuh007 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
January 14, 2018, 06:51:02 PM
Last edit: January 14, 2018, 07:11:22 PM by batuh007

2 gb ekran kartım var. eth yi iptal edebiliyormuyuz yani eth hiç kazmasın. Musicoin ve lbc kazabiliyormuyum acaba?
Hayır kazamazsınız en az 4gb ekran kartınız olmalı.
BtcBlack
Member
**

Activity: 295
Merit: 10

View Profile
January 15, 2018, 08:43:44 AM

MPH'da şöyle bir uyarı var. Siz de dikkat etmişsinizdir.

- Siacoin wallet is now temporarily disabled in Bittrex again. Siacoin related auto exchange requests would be delayed.

Eğer durum buysa Sia exchange edilemediği için bizim hesabımız da mı kalıyor. Durumu anlamaya çalışıyorum da Smiley
batuh007 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
January 15, 2018, 12:09:13 PM

MPH'da şöyle bir uyarı var. Siz de dikkat etmişsinizdir.

- Siacoin wallet is now temporarily disabled in Bittrex again. Siacoin related auto exchange requests would be delayed.

Eğer durum buysa Sia exchange edilemediği için bizim hesabımız da mı kalıyor. Durumu anlamaya çalışıyorum da Smiley
Siacoin cüzdanı bittrexte tekrar geçici olarak devre dışı bırakıldı.Diyor yani evet hesabınızda kalıyor.Kısa süre içinde çözülecekmiş biraz gecikme olabilirmiş öyle yazıyor.
Galacos
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile WWW
January 16, 2018, 09:24:09 PM

Emeğiniz için teşekkür ederim. İlk defa gördüm ve şimdi videoyu izleyerek ayarlarını yapıyorum.

mymerlia
Member
**

Activity: 633
Merit: 15

View Profile
January 17, 2018, 03:32:33 PM

Merhaba, rigimde nvidia ve amd karışık kart kullanıyorum. Nicehasta kazım yaparken 2 kartı kazanç durumlarına göre farklı miner çalıştırıyordu. Awesome Miner da yeni miner yaratırken nvidia  yada amd seçimi yaptığımda her 2 tipteki ekran kartlarınıda görüyor. Amd ve Nvidia ekran kartlarını ayrı ayrı miningte çalıştırmak için nasıl konfigürasyon yapmalıyım ?

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
batuh007 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
January 17, 2018, 08:08:08 PM

Merhaba, rigimde nvidia ve amd karışık kart kullanıyorum. Nicehasta kazım yaparken 2 kartı kazanç durumlarına göre farklı miner çalıştırıyordu. Awesome Miner da yeni miner yaratırken nvidia  yada amd seçimi yaptığımda her 2 tipteki ekran kartlarınıda görüyor. Amd ve Nvidia ekran kartlarını ayrı ayrı miningte çalıştırmak için nasıl konfigürasyon yapmalıyım ?
Merhaba öncelikle 2 adet Miner oluşturup birinde Nvidia diğerinde AMD profile seçmelisiniz.Bu sorununuzu çözecektir diye umuyorum .Sorun şu ki Windowsta örnek veriyorum eth mining için sadece 1 tane claymore penceresi açılabilir yani oluşturduğunuz Miner ayarlarından aynı mining programlarını seçmeyin Nvidia için farklı AMD için farklı seçin.Boylelikle kartlar farklı algoritmaları kazıcak ve kazanç bölünmüş olucak.
mymerlia
Member
**

View Profile
January 17, 2018, 08:32:36 PM

Merhaba öncelikle 2 adet Miner oluşturup birinde Nvidia diğerinde AMD profile seçmelisiniz.Bu sorununuzu çözecektir diye umuyorum .Sorun şu ki Windowsta örnek veriyorum eth mining için sadece 1 tane claymore penceresi açılabilir yani oluşturduğunuz Miner ayarlarından aynı mining programlarını seçmeyin Nvidia için farklı AMD için farklı seçin.Boylelikle kartlar farklı algoritmaları kazıcak ve kazanç bölünmüş olucak.

dediğiniz şekilde denediğimde olmamıştı, ben de tekrar 2 adet miner yarattım 1.miner sadece ETN kazıabilecek şekilde hazırladım (AMD kartları kullanıyor), diğer 2. miner anlık olarak en karlı koin hangisiyse onu kazıp BTC ye dönüştürecek şekilde ayarlarını yaptım. Ek olarak 2.minerın sadece NVIDIA kartlarını kullanabilmesi için options -managed hosts - managed software sekmesinden AMD gpu yu destekleyen minerleri editleyip disabled yaptığımda sorunumu çözmüş oldum.  Ama yinede basit olarak istediğin minera istediğim kartı atayabilmek olsaydı iyi olurdu. Bu işlemleri standart edition kullanarak yaptım.

İlginiz için teşekkür ederim.

batuh007 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
January 17, 2018, 08:57:19 PM

dediğiniz şekilde denediğimde olmamıştı, ben de tekrar 2 adet miner yarattım 1.miner sadece ETN kazıabilecek şekilde hazırladım (AMD kartları kullanıyor), diğer 2. miner anlık olarak en karlı koin hangisiyse onu kazıp BTC ye dönüştürecek şekilde ayarlarını yaptım. Ek olarak 2.minerın sadece NVIDIA kartlarını kullanabilmesi için options -managed hosts - managed software sekmesinden AMD gpu yu destekleyen minerleri editleyip disabled yaptığımda sorunumu çözmüş oldum.  Ama yinede basit olarak istediğin minera istediğim kartı atayabilmek olsaydı iyi olurdu. Bu işlemleri standart edition kullanarak yaptım.

İlginiz için teşekkür ederim.
Sorunu çözdüğünüze sevindim aslında benim söylediğimde buydu Nvidia için olan mining programlarını bir minera AMD için olanları diğer minera.
aAragnoN
Member
**

Activity: 98
Merit: 11

BELUGA PAY. Complete Mobile Point of Sale System

View Profile
January 18, 2018, 05:16:19 PM

Nicehash'ta uğraşıp duruyordum. Çok sağolasın. Bilgisayarda sürekli program değişmekten kurtardım.

TexasofblackseA
Sr. Member

Activity: 359
Merit: 250

View Profile
January 18, 2018, 06:18:26 PM

Madenciler için çok yararlı bir paylaşım olmuş. Benim de yeterli sermayeyi topladığımda madenciliğe adım atma planlarım var. Umarım o zamana kadar madencilik karlılığını yitirmez ; )
Hasuta
Newbie
*

Activity: 14

View Profile
January 18, 2018, 07:34:10 PM

Bugün itibariyle ben de bu programa geçtim sürekli miner yazılımı değişmekten sıkılmıştım teşekkürler arkadaşım
mymerlia
Member
**

View Profile
January 18, 2018, 09:02:07 PM

Kendi yaptığım denemelere göre Nicehastan ortalama %10 daha karlı mining yapıyor ve ayrıca fee ücreti nicehastan daha düşük.

"Please note: a 0.0005 BTC transaction fee will apply when processing "On-Demand" manual payments"

Hasuta
Newbie
*

Activity: 14

View Profile
January 18, 2018, 10:27:08 PM

sistem reset attıktan sonra otomatik mining başlatma yerini bulana kadar işim bitti, ama sonunda buldum. Rig kapanıp açılsa bile full devam
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: