Bitcoin Forum
May 04, 2024, 07:47:17 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: BİTFİNEX İ OLANLAR İÇİN GVT GİBİ PROJE  (Read 180 times)
tthero (OP)
Member
**

Activity: 266
Merit: 11

Hata Yoksa Hareket Yok, Hareket Yoksa Ölüm Var..

View Profile
January 12, 2018, 11:41:40 PM

Merhaba Sevgili İnsanlar... Sizlerle Gurur duyuyorum çünkü Teknolojiye yatırım yapıyorsunuz. Ufkunuz Geniş. Gerçi çoğunuz en az 100 K dolar koysa burdan parayı çekecek kafada... onun için size fikirlerimi paylaşıyorum
Enigma 0.85$ konu açtım 7.97 ye kadar çıktı
TNB konusu açtım %86 yükseldi
Bitfinekste takılanlar için Aventus diyorum... total 10 mılyon supply var .. en basıtınden bitfinexte Smiley

❇️ E N İ G M A ❇️
1714808837
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714808837
Reply with quote  #2

1714808837
Report to moderator
1714808837
Hero Member
*

Ignore
1714808837
Reply with quote  #2

1714808837
Report to moderator
"Governments are good at cutting off the heads of a centrally controlled networks like Napster, but pure P2P networks like Gnutella and Tor seem to be holding their own." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714808837
Hero Member
*

Ignore
1714808837
Reply with quote  #2

1714808837
Report to moderator
gokayc
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 263

View Profile
January 13, 2018, 03:08:25 AM

Merhabalar.
Yükselecek fikrini sadece total supply çok diye mi düşünüyorsun yoksa sence proje ekibi iş yapar mı? ve projeyi gerçek hayata geçirebilirler mi? IColarına baktım, gayet başarılı bir ICo dönemi geçermişler ve hardcap yapmışlar. Şimdilik çok az borsada işlem görüyorlar. Eğer diğer büyük borsalarda da işlem görmeye başlarlarsa fiyatı gayet öenmli etkiler.

Paylaşımın için teşekkürler. Detaylı incleme yapıp takibe alacağım.

▄▄█████████▄▄                         ▄█▄                ▀██████▄                   ▄██████▀
        ▄█████████████████▄▄                    ▄███▄                 ▀██████▄               ▄██████▀
         ▀███████████████████▄                 ▄█████▄                  ▀██████             ██████▀
           █▀▀       ▀▀████████▄              ▄███████▄                   ██████▄         ▄██████
  ▄█▄                    ▀██████▄            ▄█████████▄                   ▀██████▄     ▄██████▀
 ▄████▄                    ▀█████▄          ▄███████████▄                    ███████▄ ▄███████
▄█████▀                     ▀█████▄        ▄██████▀██████▄                     █████▀▀▀█████▀
██████                       ██████       ▄██████   ██████▄                     ▀█▀     ▀█▀
██████                       ██████      ▄██████     ██████▄                     █       █
██████                       ██████     ▄██████       ██████▄                   ▄█▄     ▄█▄
▀██████▄                    ▄█████▀    ▄██████         ██████▄                ▄█████▄▄▄█████▄
 ▀██████▄                  ▄█████▀    ▄██████                                ███████▀ ▀███████
  ▀██████▄               ▄██████▀    ▄██████                               ▄██████▀     ▀██████▄
   ▀████████▄▄       ▄▄████████▀    ▄██████                               ▄██████         ██████▄
     ▀███████████████████████▀     ▄██████                 ██████▄      ▄██████▀           ▀██████▄
       ▀▀█████████████████▀▀      ▄██████                   ██████▄   ▄██████▀               ▀██████▄
           ▀▀█████████▀▀         ▄██████                     ██████▄▄██████▀                   ▀██████▄
  O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS   
RAISE
US$18mil+]
Egosmaster
Hero Member

Activity: 629
Merit: 508

View Profile
January 13, 2018, 03:52:54 AM

Marketcap'ı düşük olduğundan kazançlı olabilir diye düşünüyorum. Araştırmakta yarar var.
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
January 13, 2018, 04:34:59 AM

böle coin sayısı az olan coınlerı stoklayıp duruyozda bır gun elımızde ınsallah patlamaz.totale guvenıpte fazla herseyı yatırmamak lazım yok sacok fena elımıze patlayabılır ya da 2 sene sonra bızı zengın edebılır tamamen kumar malasef kı .herkese bol sanslar  Grin Grin Grin
SheldonLeeCooper
Full Member

Activity: 434
Merit: 109

View Profile
January 13, 2018, 07:21:31 AM

Hocam, en azından proje hakkında bilgi verseydiniz.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1960614.0
dilemx
Full Member

Activity: 202
Merit: 100

View Profile
January 13, 2018, 07:30:41 AM

Artış oranının  toplam coin miktarı ile doğrudan bir ilişkisi yoktur.Coinin toplayacağı hacim artış oranında , yatırdığınız para değerlenir.

■  RESTART ENERGY 
RED MWAT Token DEMOCRATIZING ENERGY
Facebook Twitter Telegram AnnouncementJoin our Token Sale
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
January 13, 2018, 07:35:20 AM

Merhaba Sevgili İnsanlar... Sizlerle Gurur duyuyorum çünkü Teknolojiye yatırım yapıyorsunuz. Ufkunuz Geniş. Gerçi çoğunuz en az 100 K dolar koysa burdan parayı çekecek kafada... onun için size fikirlerimi paylaşıyorum
Enigma 0.85$ konu açtım 7.97 ye kadar çıktı
TNB konusu açtım %86 yükseldi
Bitfinekste takılanlar için Aventus diyorum... total 10 mılyon supply var .. en basıtınden bitfinexte Smiley

Son zamanlarda oldukça güzel tüyolar vermeye başladınız . İncelemeye alıyorum . Devamını bekliyoruz tüyolarının ..
Kutup Ayisi
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
January 13, 2018, 07:46:47 AM

Marketcap düşük aslında araştırıp ufak bir meblağda olsa yatıırm yapılır. Arkadaşında dediği gibi dediği projeler hep artış gösterdi onlardan yararlanamadık bundan yararlanalım.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: