Bitcoin Forum
May 10, 2024, 09:51:05 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Bitcoin Diamond Nasıl Alınır ? Arbitraj Yapan Var Mı ?  (Read 165 times)
ferhat1242 (OP)
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
January 13, 2018, 04:35:54 PM

Yeni konu açmak istemezdim ama diğer konuya yazdım yardımcı olmadı kimse.Priv keyim var en güvenli ve kolay bcdlere nasıl ulaşırım ? Birde borsalar arası çok büyük fiyat farkı var arbitraj yapılıyor mu yoksa göstermelik farkmı o ? Yardımcı olanlara çok tşkler şimdiden

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
You can see the statistics of your reports to moderators on the "Report to moderator" pages.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
bitcointr01
Full Member

Activity: 149
Merit: 100

View Profile
January 13, 2018, 04:38:57 PM

Tam emin değilim fakat Bitcoin Diamond desteği olan bir cüzdan var ise indirip private keyinizi import ettiğinizde gelecektir diye tahmin ediyorum.
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
January 13, 2018, 04:40:33 PM

aga cuzdanlar kapalı suni pompalanıyor heves etmeyın kısaca.arbitraj yapılabılseydı coktan fıyatlar dibi gormustu.malasef nasıl alıncagını bılmıyorum suan alsan bıle satamazsın zaten  Grin
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
January 13, 2018, 04:48:06 PM

binance alım ve gönderimleri kapattı ...
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
January 13, 2018, 04:52:51 PM

binance alım ve gönderimleri kapattı ...

kapatmadı.
zaten hiçbir zaman açık değildi.

15 dolar fark olsa yıkarlar boyle bir koinde ortalıgı anında sıfırlarlar arkadaşlar akıl var mantık var ne arbitrajı.
kaldı ki fark zaten saçmasapan 400 usd fark var koin başına kucoin ile diğerlerinde.
herkes exchangelerin kendi verdiği kısıtlı bcd ler ile alım satım yapıyor.
suppy sınırlı oluncada boyle dramatik artışlar gerçekleşebiliyor.
binance dan kucoinden bcd lerinizi alıp satmadıysanız hayırlı olsun onun dışında kimseye yaramaz fiyat farkı.
mavikapi
Member
**

Activity: 209
Merit: 11

View Profile
January 13, 2018, 05:48:18 PM

Kucoinde anlamadığım bir çılgınlık var. Botlar yanlış emirler mi giriyor acaba alışa. Birde binance de gündüz 7000 btc lik hacmi şu an 37000 civarında. Binance de bulunan coinlerden hacmi elektrik süpürgesi gibi çekiyor.
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
January 13, 2018, 05:49:38 PM

Kucoinde anlamadığım bir çılgınlık var. Botlar yanlış emirler mi giriyor acaba alışa.

Valla onu bende anlamadım bir ara bir dogeyi 100 btc ye aldı biri çok ilgincime geldi bu kucoindekilet mal mı yoksa çok mu zengin çözemedim ben valla
freedomforever
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
January 13, 2018, 05:50:45 PM

Arbitraj için öncelikle vaktiniz olmalı hocam. Ben yapamıyorum, o piyasayı kontrol et bu piyasayı kontrol et. Vakit olacak şeyler.

zenfo
Full Member

Activity: 364

View Profile
January 13, 2018, 07:58:28 PM

zamaninda sirf bu bcd yi almak icin altcoinlerden btc ye donmustum. sonra baktim fiyati gittikce dusuyor sattim gitti. binance ta duruyodu. su an gelinen noktayi gormek iyi bir ders oldu acikcasi bana. uzdu beni bcd. neyse saglik olsun
coinzoid
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
January 13, 2018, 10:26:59 PM

BCD claim edecekseniz kesinlikle içinde BTC bulunan cüzdanlarınıza ait private key kullanmayın. Cüzdanlarınızdaki BTC'yi yeni bir cüzdana gönderin.
Kutup Ayisi
Full Member

Activity: 196

View Profile
January 14, 2018, 03:59:50 AM

BTD için zarar halindeyken bir kaç altcoinimi bozdurup BTC'ye geçmiştim gelen gideni karşılamadı. Dahada zarardayken fork falan olursa çıkmam altcoinlerden.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: