Bitcoin Forum
June 05, 2024, 12:52:03 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Bitcoinlerim çalındı yardım istiyorum  (Read 623 times)
bora19
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
February 12, 2018, 10:49:28 AM

bu çalınmalardan korunmanın yolu yokmu kesin bi şekilde
silenticx
Newbie
*

Activity: 112

View Profile
February 14, 2018, 08:12:25 PM

geçmiş olsun.
bu olay gerçekse eğer akılsız başının cezasını çekiyorsun...
legolassonn
Newbie
*

Activity: 3

View Profile WWW
February 15, 2018, 08:36:04 PM

Öncelikle çok geçmiş olsun. Elden pek bir şey gelmez. Bunlarla polis ilgilenemez savcılık ilgilenemez çünkü Bitcoin ile ilgili böyle bir yasa yok. Telefonunun çalındığı ile ilgili bir suç duyurusunda bulunabilirsin sadece. Eğer arkadaşın verdiği örnekteki gibi cüzdanından para çalınsa o zaman suç duyurusunda bulunabilirdin. Malesef durum şimdilik böyle. Bitcoinlerini geri almak çalan adamın insafına kalmış. Çevrendeki arkadaşlarını bir daha sorgula ve arkadaşlarını doğru seçmelisin.
falapella
Newbie
*

Activity: 98

View Profile
February 15, 2018, 09:54:17 PM

Geçmiş olsun. Senin bitcoin sahibi olduğunu , telefonunda daha önceden teamviewer var mı bilmiyorum eğer varsa yapan kişinin bundan da haberi olduğunu , hesabını bilen birisi bunu yapmış ilk olarak sana ait bu kadar bilgiyi kim biliyor ve sen sızdığında yanında kimler vardı buradan sorgulamaya başlayabilirsin.
mervylmaz
Jr. Member
*

Activity: 65
Merit: 1

W12 – Blockchain protocol

View Profile
February 16, 2018, 09:09:25 AM

geçmiş olsun

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol
Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING
[https://tokensale.w12.io/]
diyafram8
Jr. Member
*

Activity: 64
Merit: 5

View Profile
February 21, 2018, 02:51:45 PM

bu çalınmalardan korunmanın yolu yokmu kesin bi şekilde

En güvenli yöntem donanım cüzdanlarıdır. Fakat verilen 24 kelimeyi bir yere yazıp saklaman gerekir. Yani onun güvenliğinden de sen sorumlusun. Kullanıcılar kendi güvenliğini sağlamak zorunda. Kesin güvenlik yoktur ama donanım cüzdanları en güvenlisidir.
beynimtok
Member
**

Activity: 280
Merit: 10

View Profile
February 27, 2018, 12:21:20 PM

hocam özelden telfon numarası falan atanlara dikkat edin dolandırılmayın, böyle çok vaka var.
Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
March 03, 2018, 10:17:19 PM

Çok geçmiş olsun rakamda bir hayli fazlaymış ama konu yu okuduğumda direk arkadaşlarından başka sı olamaz yani bunu yapan telefonunu çallan bir kişinin akıl edeceği bir olay değil yani adam tırsar direk hattı çıkarır zaten birde team le bağlantı falan bu kadar nasıl emin oluyorsun bunuda anlamadım o gün laptop yanında değildi anladdğım kadarıyla.. İş biraz çetrefilli gibi ama şunu da söyleyeyimki zaten bitcoin takip edilemez olduğu için ne kadar borsa takip etsenizde bulamazsınız.. Ancak o adress i adam bir yerlerde paylaştı ise anca öyle bulursunuz ki sıfır adresss kullanılmıştır diye düşünüyorum..
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: