Bitcoin Forum
May 15, 2024, 01:09:22 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: 6 AYLIK COİN SEPETİ (Sürekli güncel sevgili günlüğüm)  (Read 849 times)
emirsener (OP)
Member
**

Activity: 557
Merit: 24

@coindunyasii

View Profile WWW
January 15, 2018, 08:17:38 PM

3.gün...
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
January 15, 2018, 08:29:39 PM

Bende işlem yaparken çok sık pozisyon değiştirmiyorum aldığım coini en az 3 ay tutuyorum. Nadiren kısa süreli işlem yaptığım oluyor.
Sepet ile ilgili riskli nokta coin seçimleri güzel fakat son dönemde hepsi yükseldi.
emirsener (OP)
Member
**

@coindunyasii

View Profile WWW
January 16, 2018, 03:07:26 PM

16/01/2018 Bugün herkesin parası %30-%50 arasında eridi resmen. Bugün bu sepete dokunmadıysam bir daha da asla dokunmayacağım belli oldu şimdiden.Coinmarket bugün sinir uçlarımı aldı benden Smiley Uzun vadeli hodl kararım bugün yerini perçinlemiş oldu. Hesabım 1 dolara düşene dek tutmaya ve 5000 dolarım 50 bin dolar olana kadar beklemeye devam edeceğim.Sevgili günlük bugünlük benden bu kadar. Ha bu arada bugünkü sepet değişimimi yine her zaman oldugu gibi 22,30'da yazacağım. Bu iş disiplin işi ve disiplini her alanda korumalı Smiley

Devrialemci
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
January 16, 2018, 03:34:01 PM

16/01/2018 Bugün herkesin parası %30-%50 arasında eridi resmen. Bugün bu sepete dokunmadıysam bir daha da asla dokunmayacağım belli oldu şimdiden.Coinmarket bugün sinir uçlarımı aldı benden Smiley Uzun vadeli hodl kararım bugün yerini perçinlemiş oldu. Hesabım 1 dolara düşene dek tutmaya ve 5000 dolarım 50 bin dolar olana kadar beklemeye devam edeceğim.Sevgili günlük bugünlük benden bu kadar. Ha bu arada bugünkü sepet değişimimi yine her zaman oldugu gibi 22,30'da yazacağım. Bu iş disiplin işi ve disiplini her alanda korumalı Smiley

Sakinliğinizi elden bırakmayın hocam . En büyük destekciniz olacak gibi duruyor . Malum herkes taklaya gelmiş durumda resmen. Panik halinde dokunmadıysanız kolay kolay daha bozmazsınız portföyünüzü ..
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
January 16, 2018, 03:36:43 PM

pani olmamanıza sizin adınıza sevindim. bol kazançlar dilerim.
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
January 16, 2018, 03:37:47 PM

Eğer panik satışı yaparsanız panik satışı yapmayanlara para kazandırırsınız. Bu piyasada en önemli şeylerden biri sabır, bugün düşen yarın iki katı ivmeyle yükselişe geçecektir. Şu an fiyatın bu kadar düşmesi için hiçbir sebep yok.
mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
January 16, 2018, 03:43:59 PM

sepet değişşimini bende merak ediyorum bende 4 haneli portföyümden %30 erime oldu
emirsener (OP)
Member
**

@coindunyasii

View Profile WWW
January 16, 2018, 08:40:38 PM

Sakinliğinizi elden bırakmayın hocam . En büyük destekciniz olacak gibi duruyor . Malum herkes taklaya gelmiş durumda resmen. Panik halinde dokunmadıysanız kolay kolay daha bozmazsınız portföyünüzü ..
Kesinlikle haklısınız. Eğer bu taklada bile sepete el sürmedim ise daha da el sürmem Smiley BTC bazında kaybım az olsa da dolar bazında gece 12'den sabah 9'a kadar yaklaşık 900 dolarım buhar olmuş. Sabır ederek beklemeye devam. 16 Ocak için tek tesellim satoshi bazında kaybımın düşük olması oldu diyebilirm.
emirsener (OP)
Member
**

@coindunyasii

View Profile WWW
January 16, 2018, 08:42:46 PM

sepet değişşimini bende merak ediyorum bende 4 haneli portföyümden %30 erime oldu
Smiley Merakınızı anlıyorum,telefonumdaki hatırlatma programına 22:30'u günlük döngü olarak kurdum ve o saatteki cüzdan değerimi güncel şekliyle yazıyorum. Velhasılıkelam16 Ocak kötü bi gündü:=)
emirsener (OP)
Member
**

@coindunyasii

View Profile WWW
January 16, 2018, 08:45:14 PM

Eğer panik satışı yaparsanız panik satışı yapmayanlara para kazandırırsınız. Bu piyasada en önemli şeylerden biri sabır, bugün düşen yarın iki katı ivmeyle yükselişe geçecektir. Şu an fiyatın bu kadar düşmesi için hiçbir sebep yok.
Stop loss 1 dolar hocam Smiley Paramın son damlasına kadar sabredeceğim.Bu geceyi yaralı olarak geçiriyoruz:) Ama ölmedik candan ümit kesilmezmiş.Kısa sürede kaybı kapatıp emin adamlarla ilerleyeceğime inanıyorum.
emirsener (OP)
Member
**

@coindunyasii

View Profile WWW
January 16, 2018, 08:50:42 PM
Last edit: January 16, 2018, 09:01:35 PM by emirsener

Sevgili günlük, bugünü hic unutmayacağım. Balinaların eş zamanlı saldırısı ile FATMAGÜL'ÜN SUÇU NE filmindeki Fatma Gül rolü biçildi şahsıma.Ama her şeye ragmen iffetimizi koruduk balinalara karşıSmiley 1000 dolarlık bir öpücükle uzaklaştım olay yerinden. sepetimiz hala kolumuzda, içindeki elma sayımız aynı ama elmalarımız bugün biraz ucuzladı o kadar ( %25 kadar) .Olsun elma bizim sepet bizim, önümüzde daha 6 ay var. Şimdi coinlerimi pardon elmalarımı buzdolabına koyayımda 6 ay daha beklesin. İyi geceler sevgili günlük Smiley))))))
Jhonkar
Member
**

Activity: 522
Merit: 13

View Profile
January 16, 2018, 08:58:35 PM

ilgiyle takip ediyor olacağım hocam bende, bu arada sepeti üç gün sonra yapmaya başlamış olsaydınız keşke. Sad
emirsener (OP)
Member
**

@coindunyasii

View Profile WWW
January 16, 2018, 09:09:10 PM

ilgiyle takip ediyor olacağım hocam bende, bu arada sepeti üç gün sonra yapmaya başlamış olsaydınız keşke. Sad
Keşke demeyi unutalı cok oldu be hocam. 3 gün sonra ne olacağını bilsem tüm malvarlığımı o coine basarım ve 3 gün içinde zengin olurdum. Herşey kısmet.Yaşanan kaderdir gerisi yalan. Ben al sat yapmak yerine burda takılıyorum ve telefonumdan sepeti takip ediyorum. Böylelikle hem sosyal hayata hemde yaşamaya vaktim oluyor. Kripto piyasasında keşke şunu yapsaydım sözü eğer ki ağzınıza pelesenk olursa bir gün bir çılgınlık yapar bir anda herşeyinizi bir coine ''basarsınız''.Tırnak içinde bilerek yazdım cünkü iş o zaman yatırımdan ziyade kumara dönüyor hocam. Naçizane benim olaya bakışım bu yönde. ama size de '' şimdi fazla coinin olurdu'' iyiniyetli düşünceniz için teşekkür ediyorıum.
Pixsius
Member
**

Activity: 99
Merit: 10

View Profile
January 16, 2018, 09:30:23 PM

Keşke demeyi unutalı cok oldu be hocam. 3 gün sonra ne olacağını bilsem tüm malvarlığımı o coine basarım ve 3 gün içinde zengin olurdum. Herşey kısmet.Yaşanan kaderdir gerisi yalan. Ben al sat yapmak yerine burda takılıyorum ve telefonumdan sepeti takip ediyorum. Böylelikle hem sosyal hayata hemde yaşamaya vaktim oluyor. Kripto piyasasında keşke şunu yapsaydım sözü eğer ki ağzınıza pelesenk olursa bir gün bir çılgınlık yapar bir anda herşeyinizi bir coine ''basarsınız''.Tırnak içinde bilerek yazdım cünkü iş o zaman yatırımdan ziyade kumara dönüyor hocam. Naçizane benim olaya bakışım bu yönde. ama size de '' şimdi fazla coinin olurdu'' iyiniyetli düşünceniz için teşekkür ediyorıum.

ben sana daha güzel yolunu söyliyeyim dostum, ledger nano s sipariş et, alayını at içine. ben öyle yaptım şimdi kafam rahat 1 yıl borsaya bile girip bakmam. sadece buralarda ico kovalayıp iyi olanlara yatırım yapıp onlarıda ledgere atıcam
emirsener (OP)
Member
**

@coindunyasii

View Profile WWW
January 16, 2018, 09:38:44 PM

ben sana daha güzel yolunu söyliyeyim dostum, ledger nano s sipariş et, alayını at içine. ben öyle yaptım şimdi kafam rahat 1 yıl borsaya bile girip bakmam. sadece buralarda ico kovalayıp iyi olanlara yatırım yapıp onlarıda ledgere atıcam
Ledger 18 coinimi de desteklese bugün alırım hocam
KenannT
Member
**

Activity: 596
Merit: 14

View Profile
January 16, 2018, 09:40:05 PM

mana wtc appcoin araştırılıp alınabilir.. x50 x100 yapmış coinler değil yatırmazsınız biliyorum araştırmayızda kolaya kacıp x50 x100 yapmıs coınlerı alırsınızya neysee

Kripto Para Haberleri   Kripto Para Haberleri ve Analizleri  Kripto Para

Kripto Hayat
elismemish
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 4

View Profile
January 16, 2018, 09:43:40 PM

Sakın satıyım falan deme panik yapma bu piyasa düzelicek sadece balinalar enayi avında tekrar yükselicek buralar panik yok.

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
emirsener (OP)
Member
**

@coindunyasii

View Profile WWW
January 16, 2018, 09:59:46 PM

mana wtc appcoin araştırılıp alınabilir.. x50 x100 yapmış coinler değil yatırmazsınız biliyorum araştırmayızda kolaya kacıp x50 x100 yapmıs coınlerı alırsınızya neysee
haklılık payınız var ama daha 2x yapmamış bir coin alıp 100x yapması beklenebilir buna da katılıyorum lakin ben hem sepeti biraz garanti de tutmak hemde whitepaper ve teknolojisine güvendiğim coinlere yatırmak istedim paramı.Zamanında BTC de değersizdi yada etherium...Hocam bu sepette DOGE ve PAC hariç hepsi güvendiğim coinler tek tek araştırdım,bu iki coinden PAC 1 satoshi değerinde ve cok az bir yatırım yaptım (evladiyelik), DOGE coin ise şuan geliştirilen bir coin ve insanların belki de en sempatik buldugu,bu nedenle bir miktar ayrılabilir diye düşündüğüm bir coindi bu sebeple inandım ve yatırım yaptım.100x yapıp 500 bin USD olsun gibi bir gayem yok, ama coinim de cöp olsun istemem elbette.Tabi bunları yazarken mana ve wtc tavsiyenizi tenzih ediyorum cunku ikisi de bence gelecegı olan coinler. Burada sadece tercih meselesi diyelim. Malum 1500'e yakın coin var ve herkes kendince güvendiği coine yatırımını yapıyor
emirsener (OP)
Member
**

@coindunyasii

View Profile WWW
January 16, 2018, 10:05:16 PM

Sakın satıyım falan deme panik yapma bu piyasa düzelicek sadece balinalar enayi avında tekrar yükselicek buralar panik yok.
Cüzdanımda 1 USD kalana dek hodl elismemish Smiley
intotherain
Hero Member

Activity: 840
Merit: 532

View Profile
January 16, 2018, 11:48:34 PM

Panik satışı yapmadan elde ne varsa gelecek için tutmaya devam etmelisin, uzun vade kriptopara piyasasında her zaman kazandırır.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: