Bitcoin Forum
June 28, 2024, 12:37:01 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: 6 AYLIK COİN SEPETİ (Sürekli güncel sevgili günlüğüm)  (Read 856 times)
emirsener (OP)
Member
**

Activity: 557
Merit: 24

@coindunyasii

View Profile WWW
January 18, 2018, 02:07:52 PM

Sepet güzel olmuş takipteyim.Umarım hepsini tek seferde almamışsınızdır.Bu yüzden sürekli kademeli alım yapın deniliyor.Eğer düştükçe topladıysanız şu aralar maliyetiniz oldukça düşmüştür.Gerçi uzun vadeli çok da etkilemez ama kar kardır.Bol kazançlar.
Tek seferde almadım ama çok düşükken de topladığım söylenemez. Kısa vade trader olmadığım İçin hedefimde olan ve bana göre uzun vade coini olduğuna inandığım coinlerden topladım. Eminim daha iyi sepetler oluşturulabilir lakin bu benim inandığım ve benim hedefime yönelik bir sepet. Kısa vadede zengin olmak istemiyorum ve yere  biraz daha sağlam basma gayesindeyim. Umarım doğru yoldayımdır. Bikaç gündür piyasa sinir uçlarımızla oynada da hiç bir coine aşık olmadan sadakatle sepetimizi beklemeye devam ediyorum. Bu sepet 10’ar dolar basılan bir deney sepeti değil, yatırım sepeti. Borsada yatırım ise minimum bir senedir diye düşünüyorum. Umarım iyiniyetle burada bulanan tüm arkadaşlarım bol para kazanırlar
hckdeface
Full Member

Activity: 364
Merit: 102

View Profile
January 18, 2018, 04:01:04 PM

çok hoşuma gitti benim gerçekten uzun vadede zarar edilmeyeceğini, ne kadar manyak kar edebileceğinin deneyi olmus gayet basarılı
gokhan17
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 264

View Profile
January 18, 2018, 04:10:40 PM

Detaylı liste güzel olmuş, fena durmuyor şu an gördügüm kadarıyla ama işte buyuk dump olursa bu kadar coini takip etmek falanda zor kesin gözden kaçar birşeyler. Tam hold kafası olmuş bu liste
Republicofizmir
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
January 18, 2018, 05:10:30 PM

Sepet güzel alta kar zarar analizi yapman da hoş olmuş bu bizim için de fikir olur girip girip bakarım teşekkürler
Coinredd
Full Member

Activity: 378
Merit: 103

View Profile
January 18, 2018, 07:38:52 PM

çok güzel fikir güzel bir deney yalnız zamanlama sanki tutmamıs gibi tamda btc'nin ve altcoinlerin dip yaptıgı döneme denk gelmiş bu haliyle dahi 6 ay sonunda çok güzel bir karla ayrılacağına inanıyorum
emirsener (OP)
Member
**

@coindunyasii

View Profile WWW
January 18, 2018, 07:44:08 PM

Sevgili günlük, son iki günün yaraları bi nebze sarıldı bu gece. Yukarıdaki yorumlara bakılırsa galiba doğru yoldayım Smiley Söz verdiğim üzere her gün olduğu gibi bugünde sepetimdeki btc ve usd değişimi güncellendi.
     Yazdıklarınız ile bana destek olan siz dostlara da sonsuz saygılar...
internaldr
Full Member

Activity: 378
Merit: 100

View Profile
January 18, 2018, 10:17:37 PM

sepet sistemi güzel. ama piyasa çakıldığı zaman hepsi birden düşüyor. enteresan bir durum oluyor anlam veremiyorum.
xumit
Full Member

Activity: 406
Merit: 102

View Profile
January 19, 2018, 06:36:08 PM

Hayırlı olsun hocam bu tarz seyler paylasılmaya baslandı artık bilmedigimiz degerlenen coinleri gorüyoruz sayenizde
birfincankahve
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 4

View Profile
January 19, 2018, 06:59:01 PM

Hocam FTC   ve  ETN yi çıkarmanızı öneririm, bu iki koinden çok şüpheleniyorum ben, nedense bir türlü ısınamadım, takımlarını da beğenmedim bunların.
emirsener (OP)
Member
**

@coindunyasii

View Profile WWW
January 19, 2018, 09:59:24 PM

Sepet güncellendi arkadaşlar
Segomo
Member
**

Activity: 126
Merit: 10

View Profile
January 19, 2018, 10:09:51 PM

Güzel tercihler var. Giriş noktalarıda iyi olmuş.

emirsener (OP)
Member
**

@coindunyasii

View Profile WWW
January 20, 2018, 10:52:10 AM

Hocam FTC   ve  ETN yi çıkarmanızı öneririm, bu iki koinden çok şüpheleniyorum ben, nedense bir türlü ısınamadım, takımlarını da beğenmedim bunların.
    Hocam tavsiye için çok teşekkür ederim. Bahsettiğiniz iki coin hani at yarışında eşeğe para basarlarda birinci gelirse güzel para kaldırırlar ya o tarz coinler Smiley Ha bunlara bir de DOGE coini ekleyebiliriz. Sepete dikkat ederseniz yatırım olarak en düşük bütçe ayrılan coinler bunlar. Sepet içeriğini daha evvel belirttiğim gibi ''genelde'' ters yönde hareket eden coinlerden oluşturmaya çalıştım ve bu stratejiye 2-3 tane de sürpriz coin  ekleyerek tamamladım. Mesela XRP sevdiğim bir coin olduğu halde sepette LÜMEN oldugu için onu dahil etmedim.Yukarıda bir arkadaşımın yorumunda da değindiği gibi tam ''HODL KAFA'' ile oluşturulmuş bir sepet olduğu için takibi gibi bir derdim olmayacak. Hatta 1/3 zarara girdiğim günde bile ekleme çıkarma yapmayı düşünmedim.

Bence alt coin diye adlandırdığımız yaklaşık 1500 kripto para şuan bile  tüm insanlık için henüz emekleme aşamasındaki bir bebek gibi. Hindistan keşfedildiğinde onlara plastik boncuk verip gemiyle elmas/altın taşıyan İngilizler gibi bir döngüde olduğumuza inanıyorum. Elbette saçma bir tasvir gibi gelebilir ama trade ile kazanç sağladığını zannedenler kesinlikle 1-2 yıl sonra, bugün 3x-5x ile satıp  mutlu olduğu coinler için pişman olacaklardır.

Ben şuan zamanında dutluk olan yerlerden tarla alıyorum, bu tarlaların bazıları bugün dutluk bazıları ise yapılaşmaya çok yakın oldugu için pahalı. Maksadım dutluktaki tarladan gelirse 20x kaldırmak, yok eğer  gelmezse yapılaşmaya yakın olan tarla zaten garanti bana kafamı sokacağım bir daire getirecektir. İşte benim de tarlalarım sepetteki coinlerim Smiley Altını çizmekte fayda var; bu sepet deneyden ziyade geleceğe dönük yatırım sepetidir. Bazıları kısa vadeli bazıları uzun vadeli yatırımdır.Sepetten 6 ay sonrasında ihtiyaca binaen ana para miktarının biraz üzerinde hasat yapılacak kalanıyla 2. evre yatırım sepeti ile devam etmeyi düşünüyorum.

Eveett sevgili günlük. Bugün işyerinde boş boş oturduğum için dilim düştü parmaklarım gevşedi ellerim klavyede dans etti ve haliyle sana yazdıklarımda biraz uzun oldu. Umarım okuyan arkadaşları gereksiz bilgilere boğmamışımdır.Hepiniz kalın sağlıcakla Smiley
emirsener (OP)
Member
**

@coindunyasii

View Profile WWW
January 20, 2018, 06:06:30 PM

çok hoşuma gitti benim gerçekten uzun vadede zarar edilmeyeceğini, ne kadar manyak kar edebileceğinin deneyi olmus gayet basarılı
Zaten ancak manyağın biri  manyak kar edebilir hocam Smiley
macoinz
Newbie
*

Activity: 111
Merit: 0

View Profile
January 20, 2018, 06:13:16 PM

btc doğa sezonuna geçtiğinde daha fazla kaybedeksin dostum. %50sini btcde bıraksaydın keşke.
Askit2
Hero Member

Activity: 981
Merit: 500

DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize

View Profile
January 20, 2018, 06:20:13 PM

Sepetinizde neden NEO yok? Ayın 13' ünde oluşturmuşsunuz sanırım sepeti. O zamandan bu zamana harika bir kar bıraktı denilemez, düşüş yaşadığı için ama bana göre mutlaka NEO' yu da sepetinize dahil etmeniz gerekirdi. Az da olsa GAS getirisinin de katkısı olabilirdi.

▄▄
        ▄█▀▀█▄
      ▄█▀ ▄▄ ▀█▄
      ▀ ▄████▄ ▀
   ▄▀ ▄ ▀████▀ ▄ ▀▄
 ▄▀ ▄███▄ ▀▀ ▄███▄ ▀▄
█  ███████  ███████  █
 ▀▄ ▀███▀ ▄▄ ▀███▀ ▄▀

▀▄ ▀ ▄████▄ ▀ ▄▀
      ▄ ▀████▀ ▄
      ▀█▄ ▀▀ ▄█▀
        ▀█▄▄█▀
          ▀▀
███████████████████████████████████████████████████████████████████
██████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██████████▀▀▀▀▀████▀▀▀▀▀█████▀▀▀▀█████▀▀▀▀▀███████
██████            ▀████████     ████     █████    █████     ███████
██████     ▄▄▄▄▄    ▀██████     █████    ████      ████    ████████
██████     ██████▄    █████     █████    ▀██▀  ▄▄  ▀██▀    ████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████     █   ██   █     █████████
██████     █████▀    ██████     ███████       ████       ██████████
██████     ▀▀▀▀▀    ▄██████     ████████     ██████     ███████████
██████            ▄████████     ████████     ██████     ███████████
██████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██████████▄▄▄▄▄█████████▄▄▄▄██████▄▄▄▄████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████
.DIWtoken.com.
▄██████████████████▄
███       ▀███████
███       █████████
███       █████████
███       █████████
███              ██
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███              ███
███▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███
██████████████████▀

▄██████████████████▄
███████████▀ ███████
█████████▀   ███████
███████▀     ██▀ ███
███ ▀▀       █▄▄████
███          █▀▀▀▀██
███ ▄▄       ███████
██████▄     █▄ ▀███
█████████▄   ███▄███
███████████▄ ███████
▀██████████████████▀

▄██████████████████▄
████████████████████
███████████████▀▀ ██
█████████▀▀     ███
████▀▀     ▄█▀   ███
███▄    ▄██      ███
█████████▀      ▄██
█████████▄     ████
█████████████▄ ▄████
████████████████████
▀██████████████████▀
......SECURITY DECENTRALIZED...
emirsener (OP)
Member
**

@coindunyasii

View Profile WWW
January 20, 2018, 06:25:28 PM

Sepetinizde neden NEO yok? Ayın 13' ünde oluşturmuşsunuz sanırım sepeti. O zamandan bu zamana harika bir kar bıraktı denilemez, düşüş yaşadığı için ama bana göre mutlaka NEO' yu da sepetinize dahil etmeniz gerekirdi. Az da olsa GAS getirisinin de katkısı olabilirdi.
Neo imrendiğim bir coin lakin 13'ünde oluşturulan bir sepet ayın 15-16'sında ciddi hasar gördü ve o nedenle sepetteki coinlerden change etme şansım olmadı. Mümkün oldugunda belki ileride sepetime ekleyebilirim ama
Presidentcoinn
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile WWW
January 20, 2018, 06:35:12 PM

BTC ve ETH miktarı dengeli olmuş. ZEN, KMD, BNB  ve DOGE kısa zamanda yükselmesini beklediğim paralar. Sepetin hayırlı olsun. Epey paran varmış. Neo eksik olmaz mutlaka alın. Birde LEND almanızı öneririm. Bir kaç içinde 1 dolar eşiğine gelecek. Ben 5.000 ADET LEND ALDIM.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
January 20, 2018, 07:15:25 PM

Sepetleri arasıra güncellemeli değiştirmelisiniz bence.Coinin gidişatına göre hareket etmek en doğru olan.Sağlam olan coinlerde sıkıntı olmazda istediğiniz çıkışı yapamayan coinler çakılabilir.Herkese bol kazançlar.
Baltazaar
Full Member

Activity: 168
Merit: 106

Smart Micro-Insurance

View Profile
January 20, 2018, 07:27:15 PM

maşşalah allah bozmasın keyfinizi sepetinizin

emirsener (OP)
Member
**

@coindunyasii

View Profile WWW
January 20, 2018, 07:32:02 PM
Last edit: January 20, 2018, 07:48:00 PM by emirsener

Sepetleri arasıra güncellemeli değiştirmelisiniz bence.Coinin gidişatına göre hareket etmek en doğru olan.Sağlam olan coinlerde sıkıntı olmazda istediğiniz çıkışı yapamayan coinler çakılabilir.Herkese bol kazançlar.
Bugün btc miktarımı artırmak adına zen ve xlm coinleri btc'ye taşıdım ve btc miktarını 0,1'e yükselttim. Diğer coinlere el sürmeden devam ufak rütuşlar yaptım hocam Wink
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  

Jump to: