Bitcoin Forum
July 05, 2024, 06:19:34 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: bu salak çakma aşk dizilerinin sonu gelmeyecek mi ? toplumun beyni yıkanıyor !  (Read 369 times)
karma580 (OP)
Member
**

Activity: 238
Merit: 14

View Profile
January 14, 2018, 12:59:19 PM

Bir topluma evrim geçirtmek istiyorsan iyi ya da kötü,  işe kadınlardan başlarsın...bu yüzden Türkiye ve diğer geri kalmış toplumlarda en çok mağdur olan kadınlar oluyor.

şimdi bir de salak salak aşk dizileri furyası patladı 15 20 yıldır milletin beynini yediler..beyin falan kalmadı kimse de..

açın dizileri bakın sürekli ihanet aldatılma boynuzlanma entrika ihtiras dedikodu birbirinin kuyusunu kazma fesatlık hasetlik...başka da bi bok yok...erkeklere de sürekli bi holding patronluğu pompalanıyor.etrafta uçuşan sekreterler lüks arabalar zengin arkadaşlar con con bi eğlence ortamı vs vs

kendimi bildim bileli televizyon izlemiyorum..bence sigara kadar zararlı televizyon izlemek..

banu avar ın tespit ettiği bir araştırma vardı..6 ay 1 sene sürekli dizi izleyen insanların dizi izlemeden önceki ve sonraki beyinsel işlevlerini kaydetmişler..%50 den fazla bir kayıp olmuş..tabi nasıl olmasın ki beynini otomatik pilota alıyorsun..bi süre sonra ne düşünebiliyorsun ne sorgulayabiliyorsun...karakterinde yeniden programlanması cabası..

https://www.youtube.com/watch?v=Qgrgi_k2kao bu videodaki kadının bitcoin için sanal alemdeki bitleri üzerimize salıyorlar demesi bu dizi kaosunun en büyük örneği....bilgisi yok fikri var...beyni yok düşüncesi var..

dizilerdeki karakterleri gerçek sanan
resmi gazeteye inanmayan
eleştiriyi hakaret zanneden
dünyanın 10. büyük ekonomisi olduğumuza inanan
vs vs vs insanlar var

artık iğreniyorum bu toplumdan

yeni bir insanla tanıştığım zaman çaktırmadan bu aptal dizileri izleyip izlemediğini öğreniyorum..ona göre mesafe koyuyorum arama..
KyorakuShunsuii
Newbie
*

Activity: 70
Merit: 0

View Profile
January 14, 2018, 01:42:26 PM

gelir ülkedeki yayın akışını çökerttigimiz gün o dizilerin hiç biri kalmaz anlamıyorum bende dizi de görüp aynısını yapmaya çalısan insanlar var
Mr.Eagle
Newbie
*

Activity: 36

View Profile
January 14, 2018, 01:56:21 PM

Sigara mı? Sigara dan daha  zararlı. Saçma sapan aşk, yer altı dünyası dizileri. Toplumun durumu ortada. Kendini dizideki karakterin yerine koyan, sağlıklı düşünmeyen, yaptıklarının sonucunun farkında olmayan o kadar insan çok ki. Tek bildiğim ve inandığın toplumumuzdaki eğitimli kadınların sayısı en üst seviyelere geleceği zaman çok çok güzel günlerin bizi beklediği.
laserguy
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

"Highest ROI crypto infrastructure"

View Profile
January 14, 2018, 02:03:15 PM

Bizim izlediğimiz Amerikan dizilerinde neden hiç gelin-kaynana çekişmesi, birbirinin hedeflerine ulaşmasını engelleme, kötü görümce gibi şeyler olmuyor. Acaba orada da var da biz en kalitelileriyle mi karşı karşıyayız yoksa buradaki her şey mi kalitesiz. Bu yukarıda saydıklarım her dizide var istisnasız. Komedi dedin mi absürt komedi çok severim (mesela güldür güldür zaman zaman güzel) ama bizimkilerde bildiğin cıvıklık var.

sahipsiztekne
Member
**

Activity: 110

View Profile
January 15, 2018, 12:31:59 AM

izlemeyın ızletmeyın bugun annemler bıze geldı dedıgı laf cennetin gözyasları var açsana oglum dıyor anne dedım ne dıyorsun sen açdım liverpool city maçını off ne maçdı ama  annem bıle oturdu bızle maç ızledı sfdwofjdwıf =)

NoqTaHan
Jr. Member
*

Activity: 203
Merit: 1

View Profile
January 15, 2018, 12:49:09 AM

beyni olan toplumun beyni yıkanır olmayanın yıkanmaz
0xxxxxx0
Newbie
*

View Profile
January 15, 2018, 01:28:31 AM

Evlendirme programları bi ara o kadar çok beyin yıkıyordu ki Türk halkı olarak alıştık biz daha ne diziler göreceğiz hepsi birbirinin replikası  😂😂
NoqTaHan
Jr. Member
*

Activity: 203

View Profile
January 15, 2018, 01:39:48 AM

gelmez para var millet izliyor niye gelsin hiç bir türk dizisi izlemem
Cenkut
Newbie
*

Activity: 48

View Profile
January 15, 2018, 06:54:42 AM

Bir topluma evrim geçirtmek istiyorsan iyi ya da kötü,  işe kadınlardan başlarsın...bu yüzden Türkiye ve diğer geri kalmış toplumlarda en çok mağdur olan kadınlar oluyor.

şimdi bir de salak salak aşk dizileri furyası patladı 15 20 yıldır milletin beynini yediler..beyin falan kalmadı kimse de..

açın dizileri bakın sürekli ihanet aldatılma boynuzlanma entrika ihtiras dedikodu birbirinin kuyusunu kazma fesatlık hasetlik...başka da bi bok yok...erkeklere de sürekli bi holding patronluğu pompalanıyor.etrafta uçuşan sekreterler lüks arabalar zengin arkadaşlar con con bi eğlence ortamı vs vs

kendimi bildim bileli televizyon izlemiyorum..bence sigara kadar zararlı televizyon izlemek..

banu avar ın tespit ettiği bir araştırma vardı..6 ay 1 sene sürekli dizi izleyen insanların dizi izlemeden önceki ve sonraki beyinsel işlevlerini kaydetmişler..%50 den fazla bir kayıp olmuş..tabi nasıl olmasın ki beynini otomatik pilota alıyorsun..bi süre sonra ne düşünebiliyorsun ne sorgulayabiliyorsun...karakterinde yeniden programlanması cabası..

https://www.youtube.com/watch?v=Qgrgi_k2kao bu videodaki kadının bitcoin için sanal alemdeki bitleri üzerimize salıyorlar demesi bu dizi kaosunun en büyük örneği....bilgisi yok fikri var...beyni yok düşüncesi var..

resmi gazeteye inanmayan
vs vs vs insanlar var

yeni bir insanla tanıştığım zaman çaktırmadan bu aptal dizileri izleyip izlemediğini öğreniyorum..ona göre mesafe koyuyorum arama..

Genelleme yapmak gerekirse Video izlemek malesef ki insan beynini tembelleştiriyor. Ülkemizde TV izleme oranları ortadadır. Haberleri video izleyerek öğreniyoruz , Derslerde akıllı tahtalarda videolar izleyerek öğreniyoruz, Tarihimizi dizilerle öğreniyoruz. Cocuklarımız susturmak için ellerine tablet verip oyun videoları izlettiriyoruz. Herşey birinin yaptığını izlemek ile geçiyor. Video izleyen cocuklarda hayal gücü gelişmiyor.

Bu konu çok önemli TV kapatın! Bilgisayardan yabancı diziler izlemeyin. 1 ay deneyin kendinizdeki değişimi fark edin. Her insanda çok büyük bir potansiyel var.

Bunu değerlendirmemek kişinin kararıdır. Ama size önüne konulan videoları değil araştırarak okuyarak bir şeyler edinmek size değer katacaktır.
skaya7
Jr. Member
*

Activity: 196

View Profile WWW
January 15, 2018, 07:03:10 AM

resmi gazeteye inanmayan
vs vs vs insanlar var

sonu gelmeyecek toplumca eğitime bilime önem vermenin bu ülkeyi ileri getirecek yollar olduğunu anlamadan bu tür programları protesto etmeden sonu gelmeyecek bu dizilerin vakit geçirme amaçlı düşünülebilir ama o değerli vaktini onla geçiriyosan sana kattığı bir şeyler olmalı

CRYPTOV8 ◄◄◄◄ Bringing banking to blockchain►►►► (https://www.cryptov8.com/)
kayzersoze
Member
**

Activity: 238

View Profile
January 15, 2018, 10:17:07 AM

Türkiye'de bu tarz saçma sapan dizi ve filmlerin sonu gelmez. Halk böyle olduğu sürece maalesef yapacak bir şey yok. Biraz örnek almamız lazım her konuda olduğu gibi bu sektörde de Avrupa ve Amerika'yı.
benzinkokusu
Member
**

Activity: 280

View Profile
January 15, 2018, 10:23:50 AM

gelmeyecek ne yazık ki, çünkü izleniyor.
beynimtok
Member
**

View Profile
January 15, 2018, 10:24:28 AM

hocam arkada sokaklar binlerce bölüm çekildi izlendi. bitmez türkiyede diziler.
birfincankahve
Jr. Member
*

Merit: 4

View Profile
January 15, 2018, 10:25:40 AM

bu tip dizilerde kadın için çok cinayet işleniyo toplumda örnek alıyor bunları
deliedenpsikolog
Jr. Member
*

Activity: 252

View Profile
January 15, 2018, 10:26:40 AM

Hocam valla bu suçların sonunda biri mezara gidiyor, öbürü hapse gidiyor, kadınsa dışarılarda kırıtıyor başkalarına gene devam.
au0606
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
January 15, 2018, 10:37:44 AM

Çok Doğru yorumlar okuyorum
beynimtok
Member
**

View Profile
January 15, 2018, 01:46:12 PM

Bu tip diziler bitmez daha önce de yazdım, ne yazık ki türkiyenin gerçeği bu,

bunu sadece eğitimle çözebiliriz, 20 sene sonra meyvesini verir.
Leonardo03
Newbie
*

Activity: 18

View Profile
January 15, 2018, 02:03:25 PM

bitmedi gittilerki ne diyelım Allah sonumuzu hayretsın mıllet olaraktan koyun gıbı ızlıoz
teleskopta
Member
**

Activity: 154

View Profile
January 15, 2018, 07:05:13 PM

Zengin erkek fakir kız edebiyatı yıllarımızı yedi.
sinyalci
Newbie
*

View Profile
January 15, 2018, 07:59:16 PM

Salak saçma evlilik programları bitti bu tür diziler çıktı salak saçma diziler
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: