Bitcoin Forum
May 05, 2024, 06:38:33 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Bithesap.com - Türkiye'nin En Hızlı ve Hesaplı Bitcoin ve Altcoin Borsası  (Read 2002 times)
Bithesap.com (OP)
Newbie
*

Activity: 21
Merit: 0

View Profile WWW
January 14, 2018, 03:47:44 PM
Last edit: April 02, 2018, 12:20:58 PM by Bithesap.com

Borsaya https://www.bithesap.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Borsamızı yaparken bizlerin de sık sık karşılaştığı ve geliştirilmesi gerektiğini düşündüğümüz şu hususlara öncelik verdik:

- Yüksek hızlı borsa işlemleri, alım/satım işlemlerinin anında ve hatasız gerçekleştirilebilmesi
- Saydamlık, gerçekleşen işlemlerin anlık takibi, hesap özetlerinin detaylı sunulması, alım/satım sonuçlarının görüntülebilmesi
- Hızlı üyelik, hesap doğrulama ve kimlik kontrolleri
- Fiyat istikrarı, piyasa yapıcılığı, yurtdışı fiyat hareketlerine duyarlılık ve gerçekçi fiyat oluşturulması
- Hızlı destek ve iletişim
- Hızlı kripto ve TL yatırma ve çekme transferleri

Anlık bitcoin fiyatına (ticker api) https://api.bithesap.com/v1/public/ticker adresinden ulaşabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden Bitcoin alım satımı herkese açılmış, altcoinler için alım satımlar da kapalı olarak devam etmekte olup en yakın zamanda herkesin kullanıma açılacaktır.

Borsamızın Türk dijital para piyasalarını yeni bir soluk getireceğini ve sunulan hizmet kalitesini arttıracağını düşünüyoruz.

Websitesi: www.bithesap.com
Facebook: fb.com/bithesap
Twitter: twitter.com/bithesapcom
Adres: Esentepe Mahallesi Talat Paşa Caddesi No:5/1 Şişli
Destek: destek.bithesap.com
1714891113
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714891113
Reply with quote  #2

1714891113
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714891113
Hero Member
*

Ignore
1714891113
Reply with quote  #2

1714891113
Report to moderator
1714891113
Hero Member
*

Ignore
1714891113
Reply with quote  #2

1714891113
Report to moderator
1714891113
Hero Member
*

Ignore
1714891113
Reply with quote  #2

1714891113
Report to moderator
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
January 14, 2018, 04:00:40 PM

Öncelikle hayırlı olsun .

Şirketiniz yeni sanırım . İnternette detaylı bir bilgiye ulaşamadım maalesef . Daha öncesinde ne yapar Online People Bilişim ?
coincibasi
Newbie
*

Activity: 2

View Profile
January 14, 2018, 04:51:38 PM

Hayirli olsun, az once uye oldum oldukca hizli ve stabil gozukuyor,

Birkac islem gerceklestirip tekrar yorumlarimi yazacagim.
ers-in
Newbie
*

Activity: 6

View Profile
January 14, 2018, 06:14:46 PM

Öncelikle hayırlı olsun .

Şirketiniz yeni sanırım . İnternette detaylı bir bilgiye ulaşamadım maalesef . Daha öncesinde ne yapar Online People Bilişim ?

Oncelikle tesekkur ederiz, bithesap.com kurucu ortak olarak ben kisaca cevaplamaya calisayim:

Online people yeni olmamakla birlikte 16.07.2014 tarihinde o zamanki ingiltere bazli sirketimizin Turkiyedeki resmi islemlerinin yurutulmesi amaciyla ( personel calistirma / fatura kesme / odeme yapma / alma ) gibi islemleri icin kurulmus ve daha sonraki yillarda acik olmakla birlikte Turkiyede aktif faaliyet gostermemistir.

Bithesap.com hayata gecirilirken eft/havale transferlerinin sorunsuz ve zahmetsizce yasal zeminde gerceklestirilebilmesi / olusacak vergi ve gelirlerin Turkiyede kalmasi icin bithesap projesini bu sirketimiz uzerinden hayata gecirdik. Sirketimizin su an bithesap.com disinda baska bir faaliyeti yoktur ve yasal islemlerini burdan yapmaktadir.

Bununla birlikte  bizlerin yazilim bitcoin ve borsa tecrubesi cok daha eskiye dayanmaktadir. bithesap.com'u kurarken daha oncesindeki tecrubelerimizi buraya aktardik oncelik verdigimiz hususlarda daha oncesindeki gecmis tecburelerimizi su sekilde kullandik:

Yuksek hizda borsa islemleri:

Yazilim olarak daha onceden gerceklestirdigimiz projelerde trafik cok daha yuksek oldugu icin bithesap.com altyapisini hazirlarken de edindigimiz tecrubelere gore hazirladik.mevcut Turk borsalarinda toplam donen trafigin cok daha ustu islem yogunlugunu borsamizin rahatca kaldirabilecegini dusunuyoruz.Bizim de muzdarip oldugumuz en buyuk sorunlardan bir tanesi (ki sadece bu turk borsalarinda karsilasilan bir durum degil) gercekten satmak veya almak istediginiz anda borsaniz orda cesitli yetersizliklerden dolayi hizmet verememistir.Iste bu yuzden biz tum yapiyi hazirlarken ve testlerimizi gerceklestirirken sadece 100-200 kisinin ayni anda degil binlerce onbilerce kisinin es zamanli al/sat yapabildigi bir sistemi gecmis tecrubelerimize dayanarak gelistirdik.bu tip yogunluklarda calisabilecek bir sistemi tasarlarken gercekten ozel yazilim teknikleri kullanmak gerekir ve yazilimcilarin sadece en iyisi olmasi degil  yogun stres altinda calisan islerde daha onceden calismis ve tecrube edinmis olmasi gerekir.Bu konuda basarili olup olmadigimizi kendi gozlerinizle gormek icin sizi borsamizda islem yapmaya bekleriz.borsadaki trafik arttikca da bu hizimizi koruyacagimizi dusunuyoruz.

Emir defteri ve emir eslestirme:

Ekibimizin daha oncesinde uzun yillara dayanan algorithmic trading, teknik analiz, kaldiracli ve turev islemler gibi konularda para piyasalari tecrubesi vardir. Turk ve yabanci menkul kiymet borsalarinda edindigimiz tecrube isiginda bir bitcoin borsasinin nasil islemesi gerektigini yorumladik ve yapimizi buna gore tasarladik.Bitcoin bize gore hala vahsi bati ve bircok sey bu yeni dijital paraya gore sekillenmesine ragmen geleneksel piyasalardan ogrenecegi cok sey var. borsayi tasarlarken bitcoin borsalarindan degil dunyadaki menkul kiymet borsalarinda islemlerin nasil gerceklestigine dayanan tecrubemize gore tasarladik. gonderdiginiz emir tipleri nasdaq veya bist borsalarinda nasil calismasi gerekiyorsa bizde de ayni sekilde calisir.eger borsa gecmisinden gelen biriyseniz verdiginiz emirlerin gerceklesme seklinde borsamizda surpriz yasamazsiniz ki sunu soyleyebilirim gerceklestirdiginiz yuksek meblagli piyasa emrinin kademelerde alici veya satici olmasina ragmen milisaniyeler icinde gerceklesememesi hic hos bir durum degildir.Ozellikle emir defterinin (order book ve order matching) duzgun calismasi icin cok uzun yillarin tecrubesi gerekir ve kendine gore incelikleri vardir.Bu konuda bithesap.com un Turkiyenin en tutarli calisan borsasi oldugunu iddia edebilirim, ayni sekilde bunu kendiniz tecrube etmek icin islem yapmaya bekleriz.

Piyasa yapiciligi:

Kendimiz de cesitli piyasalarda yatirimci oldugumuz ve yuksek sermayemiz bulundugundan dolayi bithesapta piyasa yapiciligi yapiyor ve fiyat istikrari saglamaya calisiyoruz.Bitcoinin duzgun fiyatlanamamasi ve gercek disi fiyatlar olusmasi inis ve cikislardan yararlanamama bu forumdan takip edebildigimiz kadariyla bir cok kisinin ortak sikayetidir.Serbest piyasa ortami ve fiyatlamanin her borsada farkli olmasi dogal bir durum olmasina ragmen elimizden geldigi kadar yatirimci olarak piyasa yapiciligi yaparak da bithesap da fiyat istikrari saglamayi planliyoruz.Bu konuda da daha onceki algotrading alanindaki tecrubelerimizi kullandik.

Saydamlik:

Gecmis araci kurum tecrubelerimizden ogrendigimiz, guven icin en onemli unsurun saydamlik oldugudur.bu yuzden gerceklesen islemler, piyasada son gerceklesen islemleri bizde anlik olarak gorur, gerceklestirdiginiz islemleri takip edebilir komisyon kdv vs. gibi bilgileri hesap ozetinden takip edebilir ve alis satista ne odediginizi net olarak gorursunuz.Su an icin komisyon ve kdv hesaplanmasina ragmen komisyon geliri ve kdv dusulmedigini hatirlatmak isterim.

otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
January 14, 2018, 06:20:21 PM

Hayırlı olsun, allah muvaffak etsin diyorum, başarılar diliyorum, kripto para piyasası tamamen bıçak sırtı bir piyasa o yüzden dikkatli olmak gerekli diye düşünüyorum.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
January 14, 2018, 06:23:06 PM

Borsa açılma hızını takip edemez olduk. Sürekli yeni yerler açılıyor. Hangisi hacim kazanacak merak konusu.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
ers-in
Newbie
*

View Profile
January 14, 2018, 07:01:27 PM

Borsa açılma hızını takip edemez olduk. Sürekli yeni yerler açılıyor. Hangisi hacim kazanacak merak konusu.

Yurtdisi orneklerine baktigimizda her borsanin ozellestigi bir alan ve hedef kitlesi oluyor ve genelde gercekten sectikleri alana en iyi odaklanmis borsalar basarili oluyor. bizim hedef aldigimiz ve ozellestigimiz alan hiz ve tutarli bir borsa deneyimi.buna da bitcoin borsasi bakis acisiyla degil de gercek borsa deneyimini bu camiaya kazandirmak icin giristik. basarili olup olmadigimizi zaman ve kullanicilarimizin memnuniyeti gosterecek.

Guzel bir noktayi yakaladiniz , bir borsada onemli olan diger bir faktor de saglikli fiyatlama yapilabilmesi icin hacim ve derinliktir.Derinligin ve hacmin olmadigi piyasalarda islem yapamazsiniz ve duzgun fiyatlama olmaz.Hatta bazi piyasalarda iyi kazandiracagini dusunmenize ragmen yeterli derinlik olmaz ise (ornegin borsa yatirimcisi icin bist 100 disindaki hisse senetleri) bu piyasalara giremeyebilirsiniz. hatta bazi milyar dolarlik global fonlar icin de borsa istanbulun geneli bile islem yapmalari icin yeterince derin degildir cunku islemleri fiyat hareketlerine sebep olurlar.zaten bunun icin ki her borsa ve bithesap.com belirli islem limitleri icinde alim satim yapmaniza izin verir.Sadece borsa altyapisi degil ayni zamanda piyasa yapicisi olarak da faaliyet gosterdigimiz ve kendimiz de bitcoin yatirimcisi oldugu icin kullanicilarimizin maksimum ihtiyac duyacaklari kadar likiditeyi hesaplayip burda bulunduruyoruz ve ihtiyac durumuna gore arttirip azaltacagiz. dolayisiyla bithesap da hacim ile ilgili bir problem yasamayacaginizi dusunuyoruz.
Bithesap.com (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
January 14, 2018, 07:27:28 PM

Hayırlı olsun, allah muvaffak etsin diyorum, başarılar diliyorum, kripto para piyasası tamamen bıçak sırtı bir piyasa o yüzden dikkatli olmak gerekli diye düşünüyorum.

degerli yorumunuz icin tesekkur ederiz.
Bithesap.com (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
January 14, 2018, 07:39:54 PM

Hayirli olsun, az once uye oldum oldukca hizli ve stabil gozukuyor,

Birkac islem gerceklestirip tekrar yorumlarimi yazacagim.

değerli yorumunuz icin teşekkür ederiz. kullanım deneyimi yorumlarınızı duymaktan mutlu oluruz.
majezik
Newbie
*

Activity: 30

View Profile
January 14, 2018, 09:07:26 PM

Sadece BTC alım satımı yapılsaydı gereksiz olurdu. Fakat altcoinlerin de olması cezbedici. Umarım başarılı bir site olur. Başarılar.
Kaanfy
Newbie
*

Activity: 5

View Profile
January 14, 2018, 09:24:29 PM

Türkiye'de yeni kripto para borsalarının açılması güzel haber, bu sayede daha fazla rekabet olacak müşteriye daha hızlı, güvenli, sorunsuz hizmet verebilenler bir adım önde olarak daha fazla müşteri kazanacaktır. Sitenizin ilk girişi biraz basit gibi geldi bana, adres var ama vergi dairesi, ticaret sicil, firmanız hakkınızda bir bilgi yok aslında en önemlisi bir telefon numarası olsa çok iyi olurdu, neyse size ve müşterilerinize hayırlısı olsun bol kazançlar dilerim.

Bir soru; sitenizden hangi altcoinler ile işlem yapılabilecek?

tarantula61
Newbie
*

Activity: 1

View Profile
January 14, 2018, 10:48:11 PM
Last edit: January 14, 2018, 11:04:55 PM by tarantula61

Hayırlı Olsun Dostum. Site Cok Hızlı ve Kolay Anlaşılır Olmuş. İlk 250 Kişinin İçinde Olma Grurunu yaşıyorum. Bu Güzel Fırsatı Bizlere Sağladığınız için emeğinize sağlık. 
alexhunter54
Member
**

Activity: 186
Merit: 10

View Profile
January 14, 2018, 11:08:11 PM

Hayırlı olsun diyelim rekabet iyidir her yeni açılan borsayı olduğu gibi burayıda uzaktan izleyeceğim bir süre. Güvenilir olduğu kanısına vardığımda hacimde olursa kullanırım.
ers-in
Newbie
*

View Profile
January 15, 2018, 12:26:38 PM

Türkiye'de yeni kripto para borsalarının açılması güzel haber, bu sayede daha fazla rekabet olacak müşteriye daha hızlı, güvenli, sorunsuz hizmet verebilenler bir adım önde olarak daha fazla müşteri kazanacaktır. Sitenizin ilk girişi biraz basit gibi geldi bana, adres var ama vergi dairesi, ticaret sicil, firmanız hakkınızda bir bilgi yok aslında en önemlisi bir telefon numarası olsa çok iyi olurdu, neyse size ve müşterilerinize hayırlısı olsun bol kazançlar dilerim.

Bir soru; sitenizden hangi altcoinler ile işlem yapılabilecek?

tesekkur ederiz.istediginiz bilgileri ve daha fazlasini destek merkezine ekledik: https://destek.bithesap.com/hc/tr/articles/360000014372 buradan gorebilirsiniz.

ilk olarak ETH (Etherium) ve XRP (Ripple) i herkese acacagiz.

ozmania
Newbie
*

Activity: 41

View Profile
January 15, 2018, 12:42:24 PM

işallah büyür ve yüksek hacimli bir borsamız daha olur. ne kadar çok borsa o kadar iyi.
welett
Newbie
*

Activity: 4

View Profile
January 15, 2018, 03:09:53 PM
Last edit: January 15, 2018, 03:34:33 PM by welett

google auth yok mu?
ers-in
Newbie
*

View Profile
January 16, 2018, 06:25:04 AM

google auth yok mu?

2FA guvenligi icin sms ile cep telefonu uzerinden kodu gonderiyoruz, talep olursa ama google auth da ekleyebiliriz.
welett
Newbie
*

Activity: 4

View Profile
January 16, 2018, 07:06:59 AM

Yurt disindan baglananlar icin super kolaylik olur google auth -)

Bu arada guzel olmus elinize saglik.
Sampix
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

“Innovation Powered by Crypto”

View Profile
January 17, 2018, 03:45:53 PM

Hayırlı olsun. Bende bir süre takipte kalacağım. Malum güvenilirlik konusunda endişe taşıyoruz. İlk önce bu endişeyi aşmamız gerekli

HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
January 18, 2018, 12:22:44 AM

google auth yok mu?

2FA guvenligi icin sms ile cep telefonu uzerinden kodu gonderiyoruz, talep olursa ama google auth da ekleyebiliriz.

Hayırlı olsun.

Sms veya 2fa doğrulama seçeneğini kullanıcıların tercihine bırakırsanız sizin için daha iyi olur. Malum Son zamanlarda ortaya atılan sim kopyalama olayından sonra 2fa olması tercih sebebi olabilir. Sms güvenliği konusunda insanların ciddi endişeleri var.
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: