Bitcoin Forum
May 05, 2024, 04:23:06 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  
Author Topic: Bithesap.com - Türkiye'nin En Hızlı ve Hesaplı Bitcoin ve Altcoin Borsası  (Read 2002 times)
Bithesap.com (OP)
Newbie
*

Activity: 21
Merit: 0

View Profile WWW
September 13, 2018, 09:06:03 AM

yorumlarınız ve değerlendirmeniz için teşekkür ederiz, bithesap tarafından yapılmayan alım ve satım tarafında likidite sağlayan ve fiyat istikrarı sağlayan piyasa yapıcısı yatırımcılarımız var, çok yakında entegre olduğumuz API tüm kullanıcılara açıldığında diğer kullanıcılar da API ile emirlerini aynı şekilde girebilecek, bunları bithesap'ın botu olarak değerlendirmemek lazım.Dilerseniz sitedeki herhangi bir andaki gerçekleşen fiyatlardan piyasa alıcısı emir vererek o anda siz de alım yapabilirsiniz, piyasa yapıcısı emirleriniz ise alış veya satış fiyatı o seviyeye gelene kadar gerçekleşmeyebilir. Piyasa fiyatı her borsada farklı oluştuğu için bazen Bitcoin fiyatını site üzerinde daha ucuz bazen de daha pahalı bulabilirsiniz, fiyatları takip ederek sizin için o an en avantajlı fiyatların oluştuğu borsalarda işlem yapmanınızı öneririm.

Bitcoin fiyatının düşük olduğunu gördüm ve hemen para yatırayım dedim. Deneyimlerimi paylaşayım.

Destek çok hızlı, hemen cevap yazıyorlar mesaj atsam bile. Para yatırma ve bitcoin çekme işlemi de aynı şekilde hızlı diyebilirim.

Gelelim sorun kısmına. Siteye para yatırmadan önce yaklaşık 1 saat inceledim siteyi ve sürekli alım satım, özellikle satım oluyordu. Dakikada 1 diyelim. Ben siteye para yatırdım ve emir girdim; yaklaşık 40500'dü fiyat ben 40600'den ilk emrimi girdim. Tak 41000 e emir koydular. Sonra 41100 den bir süre bekledim, yaklaşık yarım saat. Sitede hiçbir işlem olmadı. 0 yazıyla sıfır işlem Smiley

Özetle bot kullanıyorlar. Belki kendilerini korumak ve siteyi aktif göstermek için bunu yapıyorlar fakat maalesef doğru olmadığını düşünüyorum. Benzer eleştiriyi btctürk e usdt kurunda yaptım.

Yine de piyasanın yaklaşık 100 tl altına bitcoin aldım ve çekim yaptım. Sağolsunlar gönderdiler.

Durum bu, kendilerine hayırlı ticaretler dilerim.
1714882986
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714882986
Reply with quote  #2

1714882986
Report to moderator
1714882986
Hero Member
*

Ignore
1714882986
Reply with quote  #2

1714882986
Report to moderator
1714882986
Hero Member
*

Ignore
1714882986
Reply with quote  #2

1714882986
Report to moderator
"Governments are good at cutting off the heads of a centrally controlled networks like Napster, but pure P2P networks like Gnutella and Tor seem to be holding their own." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Bithesap.com (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
September 13, 2018, 11:27:02 AM

TL çekme limiti de 100.000 TL'dir. Bununla ilgili bildiriminizi güncelleme için ileteceğim.

Gunluk TL yatirma limiti 100.000TL gorunuyor.
TL cekme sayfasinda bir limit bilgisi yok.

TL cekme konusunda bir limit olmadigi dogru mudur?
Lifekeeper
Member
**

Activity: 360
Merit: 24

View Profile
September 16, 2018, 03:09:18 PM

Merhabalar,

Öncelikle hayırlı olsun. Benim merak ettiğim konu "7/24 para yatırabilir ve cekebilirsiniz" ibaresinin içeriği.  Bu konu hakkında biraz bilgi alabilirmiyim. Gerçekten mesai gün ve saatleri dışında da para yatırıp çekebiliyormuyuz ve bu işlemler anında gerçekleşiyormu (Havale işlemi olduğu için anında olması beklenir). Yoksa bu ifade ile anlatmak istediğiniz sey biz para yatırma ve çekme emirlerini 7/24 acabiliyoruz ancak bu emirlerin gercekleşmesi için ilk mesai gün ve saatini beklememiz mi gerekiyor ? Mesela cumartesi gece 03:00 para yatırdım yada cektim diyelim Akbank havale şeklinde bu meblag ne zaman Bithesap bakiyeme eklenir yada çekimse ne zaman Akbank hesabıma gelir? Cumartesi gecesi 03:05 gibimi yoksa Pazartesi sabahı 09:00 gibimi?

Teşekkürler , İyi Çalışmalar

Lifekeeper
Member
**

Activity: 360
Merit: 24

View Profile
September 21, 2018, 01:36:42 AM

Merhabalar,

Günler geçti siz cevap vermediniz bende kendim deneyip öğrenmeye karar verdim. Neyse ilk denememde siteye Akbanktan cumartesi günü 19:00 civarında Havale yaptım, para Bithesap hesabıma 5-10 dakkada geçti. Sonra yine denemek için Akbank hesabıma para çektim oda yine 10  dk civarında hesabıma geldi. Bu güzel deneyimden sanırım 1-2 gün onra tekrar mesai saati dışında Akbank hesabıma para çektim havale şeklinde bu sefer 10 dk yerine sabah mesai saati başlayana kadar 7-8 saat para gelmedi. Sormak istediğim şey bu konuda bir standardizasyonunuz varmı? varsa bu olay neden yaşandı? Hangisini refere almalıyız bundan sonraki yatırma ve çekme işlemlerinde?

Teşekkürler , İyi Çalışmalar

TurgutDayi
Newbie
*

View Profile
September 21, 2018, 09:52:38 PM

mantar gibi yeni borsalar türedi, hızlı para yatırma olayınız olması güzelmiş ama bakalım güveni nasıl kazanıcaksınız bu piyasada bekleyip görelim
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  

Jump to: