Bitcoin Forum
May 27, 2024, 10:54:55 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN]🔷 SafeKeet Fransız ICO, Akıllı Dijital Güvenli Kasa 🚀🚀🚀  (Read 590 times)
bitcoinzengini
Newbie
*

Activity: 3
Merit: 0

View Profile
January 21, 2018, 08:58:38 AM

Nasıl alıyoruz acaba bu ücretsiz tokenları,üye oldum sonrasını bilmiyorum Cheesy
Dontcry.
Full Member

Activity: 630
Merit: 104

View Profile
January 21, 2018, 12:11:47 PM

an itibariyle 1.9m coin satmıştır böyle projeler var tutmuş bunlarda piyasada yer edebilirler denemekte fayda var ne kaybederizkiii?
ridertiger (OP)
Full Member

Activity: 490
Merit: 110

View Profile
January 22, 2018, 08:38:39 AM

Nasıl alıyoruz acaba bu ücretsiz tokenları,üye oldum sonrasını bilmiyorum Cheesy
Ucretsiz degil ethereum ile satin alabiliyorsunuz. Zaten dontcry arkadasin yazdigi gibi bayaa coin sattilar simdiye kadar.
ridertiger (OP)
Full Member

View Profile
January 23, 2018, 06:28:07 PM

Bu arada odul avcilari suradan basvuru yapabilirler:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2757374.0
Gayet guzel odulleri var, token basina da 0.25 Euro ediyor.
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1778
Merit: 345

View Profile
January 23, 2018, 08:08:03 PM

Bülten kampanyasının kabul red durumu google formlarda güncellenmiş aşağıdaki linkten bakabilirsiniz. Ödül olarak 50 SKT coin veriyorlar. Herhalde yakın zamanda gönderirler.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1J2ycmIp8uHubKVxr_OBRnEwV5cQHpPFfylTbxVsBMoQ/edit#gid=0

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
  ▄▄█▀█▄              ▄█▀█▄▄
▄█▀     ▀▀█▄     ▄▄█▀▀     ▀█▄
██          ▀█▄▄█▀          ██
▀█▄     ▄▄▄█▀▀  ▀▀▀▄▄▄     ▄█▀
  ▀█▄▄▄▀▀            ▀▀▄▄▄█▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀
      ▀▀▄▄▄▀      ▀▄▄▄▀▀
.
cogwise
  ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
.
Hyper-charge your trading with intelligent insights   ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
▄█████████████████████▄
███████████████████████
████▀███████▀   ▀▀▀▄███
███▌  ▀▀███▌       ▄███
███▀               ████
███▄              █████
████▄            ██████
█████▄▄        ▄███████
████▄       ▄██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████████▀▀█████
███████████▀▀▀    █████
██████▀▀▀   ▄▀   ██████
███▄     ▄█▀     ██████
██████▄ █▀      ███████
███████▌▐       ███████
████████ ▄██▄  ████████
██████████████▄████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████  ▄▄▄▄▄  ▄▀███████
█████  █████  ██▄▀█████
█████  █▀▀██▄▄▄▄  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████

█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀  █████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

ridertiger (OP)
Full Member

View Profile
January 24, 2018, 08:36:56 AM

Bülten kampanyasının kabul red durumu google formlarda güncellenmiş aşağıdaki linkten bakabilirsiniz. Ödül olarak 50 SKT coin veriyorlar. Herhalde yakın zamanda gönderirler.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1J2ycmIp8uHubKVxr_OBRnEwV5cQHpPFfylTbxVsBMoQ/edit#gid=0
Sanirim onda kabul edilmek icin once sitede kayit olmak gerekiyor, obur turlu red ediyorlar. Ciddi bir firma, herseyi ayrintili inceliyor.
ridertiger (OP)
Full Member

View Profile
January 26, 2018, 07:00:10 PM

Proje bir avukat tarafindan kontrol edilmis olup yasalara uygun oldugu, ozellikle Fransiz yasalari ile ilgili bir problem olmadigi tespit edilmistir.
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
January 26, 2018, 07:05:10 PM

Light paper bayağı renkli güzel olmuş. Burada kafama takılan gerçekten dedikleri gibi güvenilir olacak mı

ridertiger (OP)
Full Member

View Profile
January 27, 2018, 08:10:32 PM

Light paper bayağı renkli güzel olmuş. Burada kafama takılan gerçekten dedikleri gibi güvenilir olacak mı
Tesekkur ederim. Guvenli olmasinin yollarindan biri de gelen dosyayi parcalarina ayirip blockchain de saklamalari. Yani bir dosyanin farkli bilgisayarlarda farkli parcalari olacak.
ridertiger (OP)
Full Member

View Profile
January 29, 2018, 08:04:44 AM

Daha once lastpass kullandiysaniz bu da tanidik gelecektir. Dropbox dan farki da blockchain de olmasi, dosyalarin bilgisayarda bulunmak zorunda olmamasi, ve dosyalarin fragmented sekilde bu firmanin kendi blockchain inde saklanmasidir.
Solarminer
Hero Member

Activity: 826
Merit: 502

View Profile
January 29, 2018, 08:08:54 AM

Projenin en içime sinen tarafı hali hazırda bir firmanın olması ve ekibin biz buradayız sinyalleri . Şu an için çok fazla bir şekilde rağbet yok gibi duruyor kampanyalarına (en azından Türk formundan)

Bakalım takip ettiğim bir proje .
ermannn35
Newbie
*

Activity: 24
Merit: 0

View Profile
January 29, 2018, 07:49:29 PM

whitepaperında yazılana göre ico bitiminde yani mart itibari ile bittrex-coinone ve huobi borsalarında yer alacak.
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
January 30, 2018, 12:37:47 PM

whitepaperında yazılana göre ico bitiminde yani mart itibari ile bittrex-coinone ve huobi borsalarında yer alacak.

Bittrex olduğunu ben de okudum ama nedense hiç inanamıyorum .. Son zaman bittrex yeni token eklemekten ziyade token çıkartıyor . Yükünü bir şekilde hafifletmeye çalışıyor .

Proje bir avukat tarafindan kontrol edilmis olup yasalara uygun oldugu, ozellikle Fransiz yasalari ile ilgili bir problem olmadigi tespit edilmistir.

Bir de Fransız yasaları ile ileride kampanya bitiminde herhangi bir KYC formu ile karşılamamız mümkün mü ? Nedir bounty sahipleri için bir önlem teşkil edecek mi ?
ridertiger (OP)
Full Member

View Profile
January 30, 2018, 07:18:36 PM

Genelde ikramiye almak icin KYC istenmez, ama belli de olmaz. Bu tokenler zaten dosya yuklemek/saklamak icin kullanilacak, ama satin alirken KYC gerekebilir.
Her ne olursa olsun etherdelta da olacagina eminim. Bittrex gibi borsalara da genelde parayi basan firma, kendisi de iyi ise girebiliyor. Bakalim, bekleyip goruruz artik.

Bittrex olduğunu ben de okudum ama nedense hiç inanamıyorum .. Son zaman bittrex yeni token eklemekten ziyade token çıkartıyor . Yükünü bir şekilde hafifletmeye çalışıyor .

Bir de Fransız yasaları ile ileride kampanya bitiminde herhangi bir KYC formu ile karşılamamız mümkün mü ? Nedir bounty sahipleri için bir önlem teşkil edecek mi ?
vmeihcmm
Jr. Member
*

Activity: 120
Merit: 1

View Profile
January 30, 2018, 08:11:53 PM

Jr member katılamıyor mu arkadaşlar?
temeler
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 250

View Profile
January 30, 2018, 08:24:37 PM

Malesef en düşük member olması lazım. Bounty linkine de bakabilir siniz detaylı açıklamalar mevcut.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2757374
Republicofizmir
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
January 30, 2018, 08:37:53 PM

Açıklama videosunda vitaliği göremedim. Sirin labs messiyi reklam yüzü olarak kullandı. Stox suarezi kullandı. Ekip vitalik'e para ödeyip reklam için kullanıyor galiba. Vitaliğin ağzından çıkan ve attığı tek bir twit altın değerinde. Projeyi direkt hard cap yaptırır.
Ekstra olarak fikrimi söylemek isterim. Çok önemli bilgilerimi neden bulutta şifreleyip saklayayım ki? alırım portatif hdd şifreler kullanırım free olarak
ridertiger (OP)
Full Member

View Profile
January 31, 2018, 12:51:10 PM

Açıklama videosunda vitaliği göremedim. Sirin labs messiyi reklam yüzü olarak kullandı. Stox suarezi kullandı. Ekip vitalik'e para ödeyip reklam için kullanıyor galiba. Vitaliğin ağzından çıkan ve attığı tek bir twit altın değerinde. Projeyi direkt hard cap yaptırır.
Ekstra olarak fikrimi söylemek isterim. Çok önemli bilgilerimi neden bulutta şifreleyip saklayayım ki? alırım portatif hdd şifreler kullanırım free olarak

1. Blok zincirindeki dosyalariniza her yerden ulasabilirsiniz, portatif hdd yi yaninizda tasimaniz gerekir.
2. Blok zincirindeki dosyalariniza yangin, su baskini, hirsizlik (private key vermezseniz) gibi seyler olmaz, portatif hdd lerinize bunlarin hepsi olabilir.
3. HDD bir gun bozulabilir, dosyalariniz corrupt olabilir.
Gibi bircok sey soylenebilir. Ornegin bitcoin icin soylenmis, ama aslinda blok zinciri icin gecerli olan su aciklamaya bakabilirsiniz, nukleer savasa dayanabilecek dijital veri:
A digital currency that would survive a nuclear war: the full Bitcoin transaction history, all the way back to the genesis block, exists in over 11,000 copies located in over 100 countries -- and that's just counting the copies running live.
https://bitnodes.earn.com/
papadoc
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

View Profile
February 02, 2018, 10:24:14 AM

twitter ve imza kampanyalarına katıldım umarım iş yaparlar da bir imzadan yüzümüz güler
ridertiger (OP)
Full Member

View Profile
February 02, 2018, 11:41:20 AM

twitter ve imza kampanyalarına katıldım umarım iş yaparlar da bir imzadan yüzümüz güler
Aynen, ben de is yapacaklarini dusunuyorum ama baska imza kampasindayim simdilik. Potansiyeli oldukca iyi ama biraz daha reklam isine para ayirmalari lazim diye dusunuyorum.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: