Bitcoin Forum
June 23, 2024, 03:06:43 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Yeni Bir Coin Yeni Bir Heyecan INS ECOSYSTEM  (Read 243 times)
scarface-T (OP)
Full Member

Activity: 211
Merit: 100

View Profile
January 16, 2018, 06:56:48 AM

ins token çıktı, 3 borsaya birden girdi değerinin düşük olduğunu söylüyorlar.
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2170
Merit: 1073

View Profile
January 16, 2018, 06:59:25 AM

Hocam hali hazirda bir konusu mevcut tekrar ve tekrar yeni konu acmaya gerek yok. Saygisizlik olarak algilamayin lutfen ama bunu çok yapiyor forumdaki arkadaşlar. Mevcut konudan devam etseniz daha uygun olur. Iyi forumlar.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
January 16, 2018, 07:22:11 AM

Gerçekten girişleri efsane oldu ancak ben bu kadarsını beklemiyordum. Hiç beklemediğim projeler beni etkinlikleriyle resmen şaşırtıyorlar. Ancak bounty ler dağıtılmadı diye biliyorum.  Bountyler dağıtıldığında belki dumptan sonra alırım.
ankara44
Member
**

Activity: 434
Merit: 14

View Profile
January 16, 2018, 07:33:36 AM

12 ocakta 4.93 dolardan çıkmış. İlk üçgün hacim düşük ama 15 ocakta iyi hacim yapmış. 15 ocak fiyat 8.22 de kapamış. Gerçi çıktığı ilk gün bile 9 doları görmüş. Takip edilmesi gereken bir coin. Binancede listelenmiş.
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
January 16, 2018, 07:34:41 AM

Gerçekten girişleri efsane oldu ancak ben bu kadarsını beklemiyordum. Hiç beklemediğim projeler beni etkinlikleriyle resmen şaşırtıyorlar. Ancak bounty ler dağıtılmadı diye biliyorum.  Bountyler dağıtıldığında belki dumptan sonra alırım.

Dağıtıacakları mebla 500 K INS olacağı için bir şekilde dumplanacak gibi duruyor . Fiyat bu seyirler de devam eder mi bilemem bounty ler olana kadar . Piyasanın gidişatı oldukça kötü . Yine pancar tarlası gibi oldu heryer . INS gelecek vaad eden bir token bana göre . Bir miktar portföy de uzun vadede tutulması yararlı olacak.
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
January 16, 2018, 07:45:27 AM

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2519302.0

şurada 1k postlu konu varken neden gelip 0'dan konu açtığınızı mantıklı şekilde açıklarmısınız lütfen , maalesef bu tarz konular yüzünden alternatif kripto paralar sekmesinde aynı sayfada 2,3 tane aynı konu oluyor . yapmayın şunu lütfen
Ecol
Full Member

Activity: 532
Merit: 102

View Profile
January 16, 2018, 08:36:35 AM

Dağıtıacakları mebla 500 K INS olacağı için bir şekilde dumplanacak gibi duruyor . Fiyat bu seyirler de devam eder mi bilemem bounty ler olana kadar . Piyasanın gidişatı oldukça kötü . Yine pancar tarlası gibi oldu heryer . INS gelecek vaad eden bir token bana göre . Bir miktar portföy de uzun vadede tutulması yararlı olacak.
500k ins dağıtacakları doğru evet yüzde 80 lik bir kısım bunu direk satıcak buda doğru ama piyasada dolaşan 27 milyon coin toplamda 50 milyon var gene bir etkisi olur tabiki ama 500k dağıtıldıktan sonra çok bir düşüş yaşanacağını sanmıyorum.

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
dr1980m
Hero Member

Activity: 938
Merit: 1000

View Profile
January 16, 2018, 08:44:45 AM

500K INS dağıtmaları gerçekten güzel oldu. 500K dolar dağıtacağız falan demişlerdi bir ara bunu tekrar INS tokene çevirmeleri herkes için iyi oldu. Bakalım bi dağıtılsın bountyler fiyata ne kadar etki edecek.
zfrey
Full Member

Activity: 686
Merit: 111

View Profile
January 16, 2018, 09:03:07 AM

İcosuna katılmadığı düşündüm fakat katılamadım pişmanlık duyduğum bir coin daha. Bounty'ler dağıtıldıktan sonra dump olabilir mi bilmiyorum ama en azından ico fiyatının altına düşmez diye bekliyorum. 500k dağıtılacaktı, ins tanesi  10$ olsa bile 5 milyon$ yapar günlük hacmin neredeyse %10'u çok dump-pump olabilecek bir coin değil bana göre. Adım adım ilerler diye düşünüyorum.
gedor
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 255

View Profile
January 16, 2018, 09:10:58 AM

Bence değeri düşük farklı bir proje, ekip iyi çok büyük şirketlerle çalışacaklar gibi, kısa vadede 20 doları bile görebilir. Uzun vadede her şey mümkün. Bence şimdi alma vakti veya bounty dağıtım sonrasında.
ParaHerif
Full Member

Activity: 238
Merit: 102

View Profile
January 16, 2018, 11:24:59 AM

INS'den umutluyum bende sizin dediğiniz gibi pump dump coini olmaz bountyler dağıtıldıktan sonra fiyatta biraz düşüşler olacaktır ama ICO fiyatının altına düşmeyeceği kesin gözüyle bakıyorum.
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
January 16, 2018, 02:10:35 PM

benimde takpte olduğum bir token. gidişata göre alım yapabilirim.
Neo--
Sr. Member

Merit: 288

View Profile
January 16, 2018, 02:14:50 PM

diger konu cöp olmustu bunuda cöp etmeden ne ise yarar ins ne yapar ne sorunlara cozum olur onlarin nlatildigi bir baslik acilabilirdi ama malesef konuyu acan ilk mesaji yazan arkadasin kafasi cok karisik gibi duruyor bise yazmamis yeni konu acmis.
Leonbtc
Full Member

Activity: 266
Merit: 190

View Profile
January 16, 2018, 02:17:31 PM

INS umarim dahada iyi yerlere girecektir kampanyanin en  basindan beri cok kisi var forumdan giren sadece bountylerden bile cok kazandiracak gibi duruyor bakalim.

LordMeowMeow
Sr. Member

Activity: 617
Merit: 250

View Profile
January 16, 2018, 02:21:11 PM

Piyasaya böyle giriş yapan token sayısı azdır muhtemelen. Fiyatı ilk andan yükselmiş, bauntylerin dağıtılmasından sonra fiyatın düşme ihtimalini göz önünde bulundurmal ve takip etmekte fayda var. Değerli bir kripto para olması ihtimal dahilinde.
ceyceyki
Member
**

Activity: 126
Merit: 10

Renewable Energy Cryptocurrency

View Profile
January 16, 2018, 03:20:31 PM

INs ECOSYSTEM beni de şaşırtan coinlerden birisi. Forumda imza kampanyasına katılamamıştım baya katılan olmuştu. Ama çok sıkıntı çekmişlerdi diye hatırlıyorum ki zaten hala bountyleri dağıtılmamış. Boutnyler dağıtılınca kesinlikle dump yiyecektir. Belki de adamlar akıllılık edip coinin hemen dump yememesi için dağıtmadılar. Umarım kampanyasına katılmış arkadaşlar paylarını alır ve coin güzel yerlere gelir. Darısı bizim girdiğimiz kampanya sahibi coinlerin başına diyelim.

grolll
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1014

View Profile
January 16, 2018, 03:33:01 PM

INs ECOSYSTEM beni de şaşırtan coinlerden birisi. Forumda imza kampanyasına katılamamıştım baya katılan olmuştu. Ama çok sıkıntı çekmişlerdi diye hatırlıyorum ki zaten hala bountyleri dağıtılmamış. Boutnyler dağıtılınca kesinlikle dump yiyecektir. Belki de adamlar akıllılık edip coinin hemen dump yememesi için dağıtmadılar. Umarım kampanyasına katılmış arkadaşlar paylarını alır ve coin güzel yerlere gelir. Darısı bizim girdiğimiz kampanya sahibi coinlerin başına diyelim.

Çok sıkıntı çekilmedi açıkçası.500k ins mi 500k $ mı belirsizliği vardı olumlu yönde çözüldü.Onun haricinde kyc mevzusu biraz tepki çekti o kadar.Bountyden sonra biraz fiyat düşmesi olsada hemen satmamak lazım.
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
January 16, 2018, 03:39:00 PM

Ben pek iyi bir proje olduğunu düşünmüyorum ayrıca en baştan Binance ve Kucoin'e girdiğinden dolayı gelecekte ne ile spekülasyon yapar merak ediyorum. Ödüllerin dağıtımıyla birlikte düşüş yaşanabilir ben olsam alttan toplardım.
Neo--
Sr. Member

Merit: 288

View Profile
January 16, 2018, 03:46:42 PM

Ben pek iyi bir proje olduğunu düşünmüyorum ayrıca en baştan Binance ve Kucoin'e girdiğinden dolayı gelecekte ne ile spekülasyon yapar merak ediyorum. Ödüllerin dağıtımıyla birlikte düşüş yaşanabilir ben olsam alttan toplardım.

Sen ozaman binance ve kucoinin projeleri iYice incelemeden sitelerine almadiklarinida bilmiyorsun demektir. Neyseki market fiyatlari bilen kisiler tarafindan belirleniyor.
KoinGuru17
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

View Profile
January 16, 2018, 06:17:09 PM

Biraz arastirma yapmistim. Bence guzel bir proje. Elde tutulur diye dusunuyorum.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: