Bitcoin Forum
June 20, 2024, 02:15:08 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin’de sert düşüş %18 düştü  (Read 687 times)
Bitcoinsturk (OP)
Jr. Member
*

Activity: 109
Merit: 5

View Profile
January 16, 2018, 11:03:51 AM
Last edit: January 16, 2018, 05:02:03 PM by Bitcoinsturk

Bitcoin’de sert düşüş %18 düştü. Bitcoin’in fiyatı gün içinde tam %18 değer kaybına uğradı.

Bitcoin fiyatlarında sert düşüş devam ediyor.

Bitcoin fiyatı bugün yüzde olarak ise 18 değer kaybederek 11 bin 191 dolar ile 5 Aralık’tan bu yana en düşük seviyesine gerileme göstermiş oldu.

devamı: https://www.finanspara.com/bitcoinde-sert-dusus-%18-dustu/
s.kocaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 55

View Profile WWW
January 16, 2018, 11:31:06 AM

bitcoin dahil bütün coinler kırmızı şu anda. az daha düşsün bakalım sonra tekrar alım trendine girer.

kevindeangelis
Full Member

Activity: 448
Merit: 130

3D-Printing goes Blockchain!

View Profile
January 16, 2018, 11:45:50 AM

Bugün hiçbir şeyin değerlerine bakmamayı düşünüyorum, bakıp asabımı bozamam. Alım fırsatına çevirmek açısından değerlendirenler olacaktır Smiley

Spack17
Sr. Member

Activity: 1666
Merit: 274

View Profile
January 16, 2018, 12:56:09 PM

Bitcoinin asıl yatırımcıları zaten düştüğü zaman bakmaz bitcoinin değerine asıl önemli olan gördüğü tavan değerler. Düşmeden artması zor zaten. Panik yapıp bozdurmanın bir faydası yok şuan ileriyi düşünmek en doğrusu. Bugün içinde neredeyse 11 bin dolara kadar düşmüştü ama şuan tekrar 12 bin doları geçti mesela.
Rebelwamp
Jr. Member
*

Activity: 51
Merit: 11

View Profile
January 16, 2018, 01:25:13 PM

Fiyatı artacak her zamanki gibi düşüş olmadan yükseliş olmaz iyi artacak değeri nakit param olsa yüklü alım yapardım 11 bin dolardan büyük fırsat bence
HeroMaster
Newbie
*

Activity: 38
Merit: 0

View Profile
January 16, 2018, 01:29:00 PM

Bitcoin’de sert düşüş %18 düştü. Bitcoin’in fiyatı gün içinde tam %18 değer kaybına uğradı.

Bitcoin fiyatı bugün yüzde olarak ise 18 değer kaybederek 11 bin 191 dolar ile 5 Aralık’tan bu yana en düşük seviyesine gerileme göstermiş oldu.

devamı: https://www.finanspara.com/bitcoinde-sert-dusus-dustu/

Çok düştü son dönemde hep olumsuz haberler geliyor bunun sonucu böyle oluyor. Artık bir hedefe ihtiyacı var. Yoksa böyle en küçük olumsuz haberde ciddi kayıplar yaşıyor.  10.000 USD altı riskli eğer aşağıya yol alırsa 5K kadar çabucak gelecektir...
thetis
Member
**

Activity: 322
Merit: 14

View Profile WWW
January 16, 2018, 01:31:43 PM

devamı: https://www.finanspara.com/bitcoinde-sert-dusus-dustu/

Çok düştü son dönemde hep olumsuz haberler geliyor bunun sonucu böyle oluyor. Artık bir hedefe ihtiyacı var. Yoksa böyle en küçük olumsuz haberde ciddi kayıplar yaşıyor.  10.000 USD altı riskli eğer aşağıya yol alırsa 5K kadar çabucak gelecektir...

zaten bu zamana kadar yavaş yavaş düştü. büyük bir dalga gelirse çok hızlı düşer ama arkasından daha hızlı yükselir.

▀▀▄▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   SOBIT   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▄▀▀
█    the FIRST USER-OWNED DIGITAL ASSETS EXCHANGE    █
Markets  ]   Telegram   Twitter   Facebook   Whitepaper   [  Free Token  ]
FatalErrorTR
Newbie
*

Activity: 53

View Profile
January 16, 2018, 01:47:15 PM

Düşmeden artmasını beklemek oldukça yanlış olurdu tam alım fırsatı veriyor , alan arkadaşlar güzel karlar yapacaklardır tahminen YTD.
LordMeowMeow
Sr. Member

Activity: 617
Merit: 250

View Profile
January 16, 2018, 01:54:50 PM

Bitcoinin hızlı yükselişine öyle alıştık ki, bu düşüşleri anormal bir durum gibi algılıyoruz. Elinde yüklü miktarda Bitcoin bulunduran bir kısım insanların arasıra piyasayı karıştırdığı gerçeğide var. Biraz daha Bitcoin fiyatını düşürmeye çalışacaklarını düşünüyorum. Sonrasında düşük fiyattan toplayacaklardır. Sabır testinden geçiyoruz.
yenilmez86
Member
**

Activity: 1260
Merit: 43

View Profile
January 16, 2018, 02:00:36 PM

Neden herkes çıkması için önce düşmesi gerekiyor şeklinde konuşuyor bunu bir türlü anlayamıyorum. 1.5 ay önce BTC 20k$ iken herkes 2018 Ocak ortası 30K diyordu, şimdi ne değişti? 20k$'den 11k$'lere kadar düştü daha neyin düşmesi gerekiyor? Neden düşmesi gerekiyor? 2018 için hedef 10k$ diyenler olacaktır, o hedef ikiye katlandıktan sonra hedef olmaktan çıkmadı mı?
tuanvie
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
January 16, 2018, 02:02:40 PM

Bu tarz düşüşlerde hala panik halinde çıkış yapmaya çalışan insanlar var, beklemek bana en mantıklı seçenek gibi geliyor. Zaten kafamda belirlediğim bir süre vardı, böyle dalgalanmalardan etkilenmemeye çalışıyorum.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
jerseymal
Member
**

Activity: 63
Merit: 10

View Profile WWW
January 16, 2018, 02:05:24 PM

Ayı piyasasını gördüm çıktım. 200 dolar zarardan kurtuldum. Para az olunca kayıp çok etkiliyor.
Umbrella Holdings
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
January 16, 2018, 02:08:26 PM

Piyasadan çok fazla şey bekliyoruz ve geleceğe yönelik maddi yönden ciddi planlarımız var, bundan dolayı en ufak bir düşüşü kaldıramıyoruz sanırım, hemen bir an önce hedefimize varmak istiyoruz.  Bitcoin yeniden yükselişe geçince moraller yükselir.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
January 16, 2018, 02:13:26 PM

çok hızlı yükselebildiği gibi çok hızlı düşedebiliyor.
önemli olan her düşüşte yaygara koparmamak sağlam ve sakin durabilmek.
aksi halde üzülürsünüz ilerde.
redboxneo
Member
**

Activity: 546

View Profile
January 16, 2018, 02:14:07 PM

%18'i felan aşacağını düşünüyorum. 10 bin dolar psikolojik destek sayılır fakat o noktalardaki desteklerden belki güçlenebilir. Bitcoindeki düşüş hareketi halen devam ediyor. Yatayda gibi dursa da güçsüz hali her açıdan belli oluyor. Henüz beklediğimiz yeni rekorlar pek yakında gözükmüyor bana göre.
proof_seeker
Member
**

Activity: 336

View Profile
January 16, 2018, 02:21:17 PM

Ayı piyasasını gördüm çıktım. 200 dolar zarardan kurtuldum. Para az olunca kayıp çok etkiliyor.

aynısını bende yaptım. şimdi 12000'den çıktım şimdi az daha düşmesini bekliyorum. az daha düşünce tekrar girerim.
necooo
Newbie
*

Activity: 6

View Profile
January 16, 2018, 02:38:26 PM

ooof of Undecided
Mali.sak
Member
**

Activity: 238

View Profile
January 16, 2018, 02:46:33 PM

bu düşüş en çok foruma yaradı. eskisi gibi kasma yavaşlama 500 hataları olmuyor Smiley
bayburt16
Newbie
*

Activity: 210

View Profile WWW
January 16, 2018, 03:00:18 PM

durduk yere düşmedi onunda altını çizelim ortalıkta dolaşan bazı ülkelerde yasaklanma veya kısıtlama getirilmesi söz konusu olduğunu normal olarak biraz geriledi
triedra
Member
**

Activity: 560

View Profile WWW
January 16, 2018, 03:20:25 PM

Son birkaç günü ele alırsak evet o kadar düştü 20 bini ele alırsak neredeyse %50 oldu. bitcoini ilk defa bu kadar güçsüz görüyorum. 10 binin altına salma ihtimalini ciddi ciddi düşünmeye başladım artık. ne zaman 16-17'yi görse tamam bu sefer gidiyor dediğim anda aşağı salıyorlar enteresan  Huh

Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: