Bitcoin Forum
June 16, 2024, 05:43:27 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »  All
  Print  
Author Topic: Ethereum Bitcoin Market Cap'i Geçip 1. Olur mu Sorunsalı  (Read 1587 times)
emregungor
Full Member

Activity: 475
Merit: 127

View Profile
February 01, 2018, 09:44:37 AM

Paribu eth eklesin ben bile BTCyi bırakır ETH ile devam ederim birde eth deki transfer sorunları çözülse baya bi uzar ETH.
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
February 01, 2018, 09:48:23 AM

Ben ethereum'un btcyi geçeceğine şans vermiyorum. Çok ekstrem bir şey olabilir mi diye düşünüyorum btc için ama yok.. Bugünler eth nin btcnin karşısına dikilmesinde bir iş olduğuınu düşünüyorum. Çakılırsa eth tam çakılır. Gözlemim şu btc den eth e doğru bir kaçış var. Ha eth den ne zaman fiat'a gözle görülür kaçış olur bekleyip göreceğiz..
redboxneo
Member
**

Activity: 546
Merit: 10

View Profile
February 01, 2018, 09:48:26 AM

etherin, bitcoini market değeri olarak geçmemesi için bitcoinin salınmayı bırakıp yükselişe geçmesi gerekli artık. etherin sayısı bitcoine göre daha fazla biliyorum fakat her zaman bitcoinin önüne geçebilecek potansiyele ether sahip.
emregungor
Full Member

Activity: 475
Merit: 127

View Profile
February 01, 2018, 09:50:48 AM

BTC'nin transfer sıkıntıları çok can sıkıyor yine saatler sürebiliyor transferler. ETHde trannsfer çok iyi fakat bazı borsalarda nedense transfer sorunu var.
by rallier (OP)
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1334

just in case

View Profile WWW
February 01, 2018, 09:52:41 AM

Paribu eth eklesin ben bile BTCyi bırakır ETH ile devam ederim birde eth deki transfer sorunları çözülse baya bi uzar ETH.

Zaten herkesin ethere ısınmasının en büyük sebebi sanıyorumki transfer süreleri + fiyat konusunda son 2 ayda gösterdiği stabilite olabilir ama bunların hepsi ilüzyon da olabilir göreceğiz.

Ben ethereum'un btcyi geçeceğine şans vermiyorum. Çok ekstrem bir şey olabilir mi diye düşünüyorum btc için ama yok.. Bugünler eth nin btcnin karşısına dikilmesinde bir iş olduğuınu düşünüyorum. Çakılırsa eth tam çakılır. Gözlemim şu btc den eth e doğru bir kaçış var. Ha eth den ne zaman fiat'a gözle görülür kaçış olur bekleyip göreceğiz..

biraz önce yaptığımız bir diyalogu paylaşayım forum dışı bir arkadaşla;
ETH gidişati 0.15 btc fiyat bazında zorlayacak gibi gözüküyor. Ama BTC düşmeye devam ederse ve ETH e geçişlerden fiata geçiş olursa ether i 700 dolar civarlarında görebiliriz. Ama dediğin gibi bir iş dönüyor ama çakamadık henüz

signature not found.
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
February 01, 2018, 10:20:33 AM

Gerçekten çok zor bir tahmin çünkü piyasanın bundan sonra nasıl şekilleneceği gelişmelere bağlı olarak sürecektir. Gelecekte bizi nelerin beklediğini de bilmediğimize göre tahminin cevabı hem evet hem hayır olarak kalıyor. Parayı havaya attığımızda yazı mı yoksa tura mı gelir tahminine benzettim tabii ki şu an için bitcoin önde ve bundan dolayı ether'e şans tanıyanlar azınlıkta olacaktır. Belki de birinci sırayı beklemediğimiz başka coin alacak her şey olabilir.
Koioss
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

View Profile
February 01, 2018, 10:26:26 AM

Bitcoin'in bu düşüşünün geçici olduğunu düşünüyorum, 2018'in ikinci yarısında toparlayacak bence. Ethereum bu sene içinde değerini katlayacak ve büyük bir ilerleme gösterecek gibi görünüyor. Ancak buna rağmen Bitcoin'i geçip 1. sıraya yerleşebileceğini düşünmüyorum.

●   KEEP CALM & HODL   ●
 ❰❰❰❰❰❰  KCH  ❱❱❱❱❱❱ 
● ▬▬▬▬▬ ● ▬▬▬▬▬ ●●●    ●  token  ●    ●●● ▬▬▬▬▬ ● ▬▬▬▬▬ ●
darkworld
Member
**

Activity: 223
Merit: 23

Life one ! Live it...

View Profile
February 01, 2018, 10:30:14 AM
Merited by bitpazari (1)

Benimde korkularım arasında var tabiki bu durum marketcap olarak geçerse kral sorgulanmaya başlar diye düşünüyorum ancak bitcoine inanan , güvenen ciddi bir kitle var arkadaşlar bunun olmasına izin verileceğini açıkcası düşünmek bile istemiyorum. Ether ile bir çok yenilik beraberinde geldi Vitalik btc bütün açıklarını düzelterek ciddi çözümler üretiyor yenilikler getiriyor  bitcoincore ekibi hala transfer işine bir çözüm bulabilmiş değil. Roger ver bile bunlara isyan ederek bitcoin cash çıkardı ve bitcoinin eksilerinden faydalanarak oradan vurmaya çalışıyor. Bitcoin eksiklerini gidermesi Kral geri dönmesi gerekiyor transfer ücretleri ve hızları yüzünden insanlar başka borsalara bile para gönderirken başka coinler kullanmaya başladı bence bu sorunların bir an önce çözüme kavuşması gerekiyor.
Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
February 01, 2018, 11:26:54 AM

ether olmasada bir baskası eninde sonunda bitcoini gececegini dusunuyorum.bitcoin artık kripto aleminin altını misali gibi kullanılacak gibi. altınla  alıs veris nasıl kimse yapmıyorsa bitcoinlede  insanlar transferler ve alış verişten cok bir yatırım aracı olarak benimseyecek bitcoini. diger işlemler için diger cryptoları kullanacaklar. hatta bu yonde kullanılmaya basladı bile.
mbp
Newbie
*

Activity: 25
Merit: 0

View Profile
February 01, 2018, 11:51:32 AM

ether olmasada bir baskası eninde sonunda bitcoini gececegini dusunuyorum.bitcoin artık kripto aleminin altını misali gibi kullanılacak gibi. altınla  alıs veris nasıl kimse yapmıyorsa bitcoinlede  insanlar transferler ve alış verişten cok bir yatırım aracı olarak benimseyecek bitcoini. diger işlemler için diger cryptoları kullanacaklar. hatta bu yonde kullanılmaya basladı bile.

Buna kesinlikle katılıyorum, btc=altın gibi olacak olmalıda. BTC'nin her çakılışında diğer coinlerin etkilenmemesi lazım. Zamanla aralarındaki korelasyon azalacak buna inancım sonsuz ve olması gereken budur. Bu düşüşün geçici olduğuna inanıyorum. Bu düşüş en çok ethere yaradı. btc her seferinde daha dipleri görmesine rağmen ether geçen hafta 800$ kadar düşmüştü bu hafta btc'nin düşüşü daha aşağıda olmasına rağmen 1000$ altına inmedi. Eth konusunda eğer rusya destek veriyor, bu desteğini daha arttırsa etherin değeri daha artacaktır. Rusya için inanılmaz bir nimet olarak görüyorum kendisini.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
February 01, 2018, 11:53:38 AM

Ether market cap olarak BTC yi gecse ne olur geçmese ne olur önemli olan orada ne kadar kaldığı ama ETH her halükar da sağlam olarak geliyor. Şu ico işleri için özellikle çok kullanışlı. Uzun vadede güzel yerlere gelecek ve gelmeli de.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
February 01, 2018, 11:54:56 AM

Ethereum pos'a geçince çok daha değerli olacaktır o zaman insanlar ellerinde ethereum biriktirmek zorunda kalacaklar, ondan sonrada etc gibi diğer coinlerin devri başlayacaktır çünkü icolara katılmak için ethereum çok pahallı olabilir.
entr
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 277

View Profile
February 01, 2018, 11:56:03 AM

Piyasa bu kadar sallantıdayken ve bitcoin bir inip bir çıkarken ethereumun nispeten sağlam durması ethereuma olan güveni tazeledi açıkçası. Marketcapte geçeceğine ihtimal vermesemde gönlüm geçmesinden yana  Smiley
grolll
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1014

View Profile
February 01, 2018, 12:20:26 PM

Ethereum dan çıktık ether artmaya başladı.Ether marketcapı bence btc yi geçmesede 2018 de yükselişini sürdürecektir.2-3k arasında bir değeri görür 2018 içinde.
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
February 01, 2018, 12:23:49 PM

Etherium şu son zamanlarda güzel artış gerçekleştirdi. Böyle giderse yakın zamanda 2k yi bulacağını düşünüyorum.Ama btc yi geçmesi çok zor. Bu alemin kralı suanlik Btc dir.

cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
February 01, 2018, 12:38:38 PM

Bugün istemeyerekte olsa 1 eth sattım şuan çok sağlam duruyor ayağını kaydıracaklar sanki düşerse tekrar alırım btcturkten tl kalsın birazda.ama cidden şu piyasada eth'in böyle dimdik ayakta olması süper.kalan ethleri bekletmeye devam edeceğim o yüzden bu sene içersinde 2k doları görecek galiba.
adamin1i
Member
**

Activity: 539
Merit: 20

View Profile
February 01, 2018, 12:45:13 PM

Ethereum'un trade ekranı trx'in ekranına döndü Smiley çok hızlı akıyor. 1.liği alamasa bile farkı epey azaltacak gibi duruyor.
antiTRust
Newbie
*

Activity: 6
Merit: 0

View Profile
February 01, 2018, 12:48:04 PM

para kimdeyse ağa da paşa da odur, para şuan çinde, ben de bazı arkadaşlar gibi C şıkkı deyip NEO yu süpriz olarak tek geçeceğim. zira borsalar arası hızı ve ücretsiz olmasını bizzat test ettim, btc eth u sınıfta bıraktıracak derecede hızlı ve bedava. tüm diller ile entergrasyon problemi yok denecek kadar az.
Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
February 01, 2018, 12:48:29 PM

Ethereum'da transfer sorunu bitcoin kadar degildir yeterli fee odendiginde cabuk ulasiyor ama bitcoinde bazen sure gunler aliyor.
Zaten suan 3-5gwei ile birkac dakika icinde transferler hallediliyor. Bitcoin 10$ fee ethereumda bunun %1i kadar fee var.
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
February 01, 2018, 12:57:42 PM

Eth Bitcoini geçemez. Geçse de Bitcoin için büyük çöküş olur bana göre

Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »  All
  Print  

Jump to: