Bitcoin Forum
May 22, 2024, 06:25:11 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »  All
  Print  
Author Topic: Ethereum Bitcoin Market Cap'i Geçip 1. Olur mu Sorunsalı  (Read 1580 times)
spastikss
Full Member

Activity: 434
Merit: 107

View Profile
February 01, 2018, 05:33:04 PM

eth belki işlevsellik açısından btc den daha iyi olabilir. ama gerçek hayata döndüğümüz zaman en nihayetinde a noktasından b noktasına aracısız merkezsiz ve anonimliği koruyarak değer aktarımını iafade etmeye çalışan bir dünya crypto para dünyası. henüz bu konuyu topluma kabul ettirememişken crypto paranın başı olan btc nin bu derece düşmesi ve yatırımcıların tokenlere icolara kayması bende bindiğimiz dalı kesiyoruz algısı oluşturdu.

etherin direnmeye çalışması tamamen icolarla ilgili. yani ether alayım uzun vadede saklayayım diye düşünn çok fazla değil. sadece o ico senin bu ico benim koşturan bir kitle oluştu ve bunlar habire eth alıp hardcap softcap e para gömüyorlar. kısacası iş biraz ponziye dönüşmüş durumda ve bu noktaya gelişten ben açıkçası etheri sorumlu tutuyorum. yani yüzbinlerce tür para üretmekle ne gibi bir realist çözüm getiriliyor? bunu anlamakta zorlanıyorum.

daha marsa gitmemişken marsta maden sodasımı içsek yoksa kolamı içsek gibi birşey bu contratlar.

dur bakalım önce bir finans dünyası crypto parayı bir benimsesin. ama çok geç artık. kırılma noktasındayız ya batar ya çıkar. ama çıkabilirdi.

HyperLup
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 252

View Profile
February 01, 2018, 05:37:37 PM

Ethereum Bitcoinin en iyi rakibi şu anda. Ekibi sürekli çalışıyor ve sorun çözme odKlı projeler geliştiriyor. Öte yandan Bitcoinle ilgili somut bir gelişme sözkonusu değil. Son günlerde dillendirilen Lightning Network Bitcoin kullanımındaki sorunlara çare olmazsa Ethereumun ilk sıraya yükselmesi mümkün görünüyor.
Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1736
Merit: 310

View Profile
February 01, 2018, 05:40:55 PM

Bu piyasada olmaz diye bir şey yoktur bunu birçok kez gördük. Ethereum bitcoine göre daha iyi zaten fee ücreti ve işlem hızı açısından. Zaten daha iyi teknoloji ile ortaya çıktı. İnsanlar ethereumun değerini anlarsa olabilir bence
bdivrik
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 262

View Profile
February 01, 2018, 06:21:39 PM

bu gün gördükki o kadarda zor bir şey değil olacak tabi btc hantal yapısı nedeniyle eriyecek yerini belki ethye bırakacak fakat zamanla eth de yetersiz kaldığında başkabir coin gelecek 10 sene önceki teknoloji ile devam etmek mantıksız.
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
February 01, 2018, 07:32:38 PM

biraz toparlanınca ilk etapta 3 bin dolarları göreceği düşüncesindeyim, yatırım tavsiyesi değildir,

ETH çok güçlü bir koin o yüzden artık btc düşüşlerinden çok etkilenmiyor.
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
February 01, 2018, 08:10:49 PM

150 milyara (bitcoin) karsi 98 milyar (ethereum), makas sanki daraliyor... ve sanki birileri bu makasi iyice kapatmak icin ugrasiyor gibime geliyor... bitcoin tez vakit saglam adimlarla gelmezse, önümüzdeki yillarda bitcoin masal kahramanina dönüsüp top listede bir hayli asagilara kayacak gibi...

antika degeri olur mu acaba? Smiley elimizdekileri antika olur, koleksiyon degeri olur diye tutsak mi:)))
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
February 01, 2018, 08:12:56 PM

yalnız ethereum network hash de fiyatta olduğu gibi çok büyük ivme var. 1 gün kazdığın miktar sonraki günü tutmaz oldu.
okanciftci74
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
February 01, 2018, 08:42:43 PM

BTC erimekte aralarında hiç bişey kalmadı nerdeyse yakında zirveye eth oturur bundan sonra eth ile token coin alırken millet hesaplar kar larını eth 100 dolar düşerken btc 1000 düşüyo.
byzodiac
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
February 01, 2018, 08:45:47 PM

Dönem dönem böyle yakınlaşsa da ben olacağını sanmıyorum ethın btcnin yerinde, çok büyük bir artış lazım eth için o artışı göremiyorum ben açıkçası, neo gibi coinler daha çok katlıcaktır etha göre.
snowball90
Member
**

Activity: 196

View Profile
February 01, 2018, 10:03:35 PM

Ethereum 2018'e damga vuracak coinlerin başında geliyor. Değerini katlayacağına inanıyorum ancak market cap hacminin bitcoini geçme ihtimali kısa vadede yok bana kalırsa. Tabi ilerleyen süreçte neler olur bilemeyiz.. Belki bu sene değil ama 2-3 sene sonra ethereum'u birinci sırada görürüz..

hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
February 01, 2018, 10:51:37 PM

Bende icolar icin 3-5 ether ayirmistim ama piyasa cok kotu  ether saglam duruyor yatirim yapacagim ico bu pisada tutunamazsa ethere yazik olur. Icolara katilmama karari aldim
panteraforlife
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
February 01, 2018, 10:58:06 PM

Piyasada bunu yapmaya en yatkın olan ve hakeden de ethereum zaten, olabilir ve pek şaşırtmaz. Bunu doğrudan doğruya btc için çöküş olarak değerlendirmek ne kadar normal, o da tartışılır bence.
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2534
Merit: 1515

View Profile
February 01, 2018, 11:02:25 PM

Marketcap çok büyük bir yanılsama. Coinlerin değerini belirleyen marketcap olsaydı Ripple herkesin gözdesi olurdu. Smiley
Ethereum marketcap olarak Bitcoin'i geçebilir, Ripple da geçebilir. Ancak bu onları Bitcoin'den daha iyi, en güvenilir, en sağlam, en çok kullanıcısı olan vs. yapmaz. Sadece marketcapi en yüksek olan yapar.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
███████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
Bitcocoin
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 271

View Profile
February 01, 2018, 11:23:02 PM

Bu ihtimal her zaman insanların içinde olacaktır. Ethereum'a bi şekilde güveniyorum ben ve bitcoine kafa tuttuğu gerçeğini de yadsımamak lazım.
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
February 01, 2018, 11:32:16 PM

Bitcoinin mevcut sorunları halledilemezse bu gerçekleşebilir.

Ben hızla 1500 dolarları göreceğini varsayıyordum çünkü madenciliğide son 1 ayda aşırı zorlaştı yarı yarıya neredeyse.

Şuan böyle bir piyasada bir şey demek çok zor ama ortalık sakinleştiğinde sağlam bir hareket bekliyorum.

Ethereum gerçekten zekice düşünülmüş bir proje ve asıl amacı para olarak kullanılması değil.

Bu sadece alternatif bir özelliği.

Bitcoin / Ethereum / Monero
by24
Member
**

Activity: 238

View Profile
February 04, 2018, 06:44:40 PM

Bu piyasada hiçbir şey için imkansız denilemez ama bu olayın olma ihtimali de çok düşük. Bitcoin dünya çapında en çok tanınan sanal para. Ethereumun geçmesi zor gibi şu anki koşullarda.
kasperdolberg
Newbie
*

Activity: 51
Merit: 0

View Profile
February 04, 2018, 06:47:40 PM

BTC böyle devam ettikçe neden olmasın. altcoin almak BTC'ye bağlı olmamaya devam ettikçe ve işlem hızları bu kadar düşük olmaya devam ettikçe ETH geçecektir BTC'yi.
megadeth1992
Member
**

Activity: 350

W12 – Blockchain protocol

View Profile
February 04, 2018, 07:09:57 PM

Eger btc nin düşüşü böyle  devam ederse  Etherium blki birinci sıraya geçebilir. çünkü her geçen gün btc den birçok kişi çıkış yapıyor yeni yatırımcılarda olmazsa eğer olma.ihtimali yüksek gibi.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
vuanhtuanfpt
Full Member

Activity: 276
Merit: 100

View Profile WWW
February 04, 2018, 07:22:28 PM

Belki bir kaç yıl içinde olabilir. Önemli olan birincilik sırasında hangisinin olduğu değil. Bu iki kripto para sektörü ayakta tutuyor ve genişlemesini sağlıyor. İki amiral gemisi var, yanına XRP de gelmeli.

coinpool_de
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 250

View Profile
February 04, 2018, 07:40:04 PM

Bu sorunsal uzun süredir birçoğumuzun aklına soru işareti koyuyor, eğer birgün bir şey bitcoinin önüne geçecekse buna etherden başka alternatif görmüyorum ama ne kadar olası olduğu yine de tartışılır Smiley
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »  All
  Print  

Jump to: