Bitcoin Forum
May 26, 2024, 07:28:42 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Çiftlik Bank’ın Bitcoin Madenciliği Yaptığına Dair Video Ortaya Çıktı  (Read 871 times)
iamugur
Member
**

Activity: 152
Merit: 12

View Profile
March 15, 2018, 04:35:24 PM

Hayret, kimse yazmamış. Çiftlikbank balonu pataladığına göre aklımda tek soru var? Acaba antminer cihazları ne yaptılar  Grin

I'm interesting all Turkish translations for bounty programs. Give me your original text and get your Turkish translation. | Contact: celik.play@gmail.com
silvermicro
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 2

View Profile WWW
March 15, 2018, 05:29:08 PM

Hayret, kimse yazmamış. Çiftlikbank balonu pataladığına göre aklımda tek soru var? Acaba antminer cihazları ne yaptılar  Grin

bi ara bir haber daha çıkmıştı cihazları satıyorlar diye. Gerçi ben o videonun gerçek olduğuna dair şüphelerim vardı da.
samuel3414
Full Member

Merit: 100

View Profile
March 15, 2018, 05:46:22 PM

Bunları zaten işe başladıktan sonra söylemişlerdi sanki ben mi yanlış hatırlıyorum bilmiyorum ama daha önce duymuştum sanki böyle bir şey. Ama farklı videolar çıkmış olabilir.
jeda2000
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
March 15, 2018, 05:54:14 PM

Sahtekarlık diz boyu,Kandırılmayı seven bir milletiz, Jet Fadıl kaç sefer dolandırdı bu milleti ama hala akıllanmıyoruz. Madencilik yapsa nolur yapmasa nolur üç kağıtçılar parayı alıp toz oldular.

http://www.milliyet.com.tr/ciftlik-bank-bitcoin-madenciligi-teknoloji-haber-2592452/
GiannisTR
Member
**

Activity: 224
Merit: 10

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
March 15, 2018, 06:54:35 PM

Bu çiftlik bank muhabbetine bir türlü güvenemedim hala da güvenmiyorum. Bu işin içinden bir bit yeniği çıkacak ama hadi hayırlısı.
Abi aklı olan güvenmezdi zaten ama yine de öngörü olarak bu postu tekrar anıyorum.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
Koray Pulsar
Newbie
*

Activity: 280
Merit: 0

View Profile
March 15, 2018, 07:05:00 PM

Adam uyanık parayı nereye yatıracağını biliyor tabi bunu milletten topladığı para ile yapınca işler değişiyor dolandırcılıktan aranmasının dışında bu mallarada büyük ihtimalle devlet el koyacak hangi mağdurda yetecekse
J-hoon
Member
**

Activity: 104
Merit: 19

View Profile WWW
March 15, 2018, 07:48:58 PM

Şimdi bu çiftlik bank milleti dolandırıp gitti. Bitcoin ile işlemleri olduğu da biliniyor. Maalesef halkın aklındaki bitcoini bile etkileyecektir. Umarım devlet borsaları kapatmak tarzında bir şeye bulaşmaz Smiley

feyd
Newbie
*

Activity: 79

View Profile
March 15, 2018, 07:58:17 PM

Adam şimdi o coinleri Uruguay da takır takır yiyordur. Adam her kanaldan saldırıyor boşu yok adamın.
Diyecek bir şey yok Smiley
gkhnhsyn1
Newbie
*

View Profile
March 15, 2018, 08:53:11 PM

bu adamlar söylenenden çok daha fazla kazandılar.yaklaşık 3 senedir para akıyor, sadece banka fazinden bilen kaç milyon daha kardalardır.ayrıca bitcoin düşük fiyattayken baya bitcoin aldılar diye duymuştum.sonra madencilik falan..
Meowtwo
Member
**

Activity: 268

View Profile
March 15, 2018, 09:53:56 PM

Kandırılmaya çok müsait bir millet olduğumuzu böylelikle bir kez daha görmüş olduk. Belliydi aslında çiftlik bankın bu tarz birşey yapacağı.
pancupan1903
Jr. Member
*

Activity: 364
Merit: 5

View Profile WWW
March 16, 2018, 05:28:17 AM

bitcoin çiftlikleri ile ilgili videolarını 1-2 ay önce yayınladılar ama ekşisözlükte 2017 ağustos ayında  bir yazar , çiftlikbankın paraları bitcoine çevirdiğini yazmış . eğer böyle bir durum varsa tahmin edilenden çok daha fazla para kazanmış olabilirler . bana göre bitcoin işine 1-2 ay önce girmediler , paraları kaçırmak için çok önceden planladıkları bir durumdu .

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
S_akarsu
Jr. Member
*

Activity: 294

View Profile WWW
March 16, 2018, 06:08:54 AM

Jetfadıl dolandırdı üstüne geldi tekrar dolandırdı sonra geldi yine dolandırdı en son Caprice Gold ile geldi yine dolandırdı. bu tosuncuk birkaç yıl sonra yine gelip yine dolandırırsa hiç şaşırmayın.

▄▀▀▀▀▀▀▄ PLATIO ▄▀▀▀▀▀▀▄
█   Smart Banking Ecosystem   █
▀▄▄▄▀[https://platio.io]▀▄▄▄▀
M.aksak
Jr. Member
*

Merit: 3

View Profile WWW
March 16, 2018, 07:39:20 AM

Kesinlikle bunun icinde de bir is cikacaktir. Tosuncukta bir yol daha bulup insanlara kaybettiklerini geri kazandirma umuduyla yeniden dolandiracaktir. Halkimiz buna hazir zaten Smiley

AirsaveTravel.com    [ PRE ICO BEGINS ON 10TH SEP 2018 ]
─────   A Decentralized Social Saving Travel DApp   ─────
hrsyrk
Newbie
*

View Profile
March 16, 2018, 08:54:21 AM

ortaya çıktıdan ziyade bunu reklam olarak yaptılar diye biliyorum.bakın paranızı her türlü değerlendiriyoruz, hep birlikte kazanıyoruz diye..
cabbarhasan
Newbie
*

Activity: 238

View Profile
March 16, 2018, 08:59:33 AM

Ciftlikbank ve kripto piyasasinin bir baslik altinda olmalari piyasa icin olumsuz bir reklam bana kalirsa sonucta bir dolandiricilik olayiyla kripto piyasasinin bir alakasi olamaz.
TheUnknownMan
Full Member

Activity: 308
Merit: 100

View Profile
March 16, 2018, 09:17:20 AM

Bizim insanımızın akılları başlarına hiç gelmeyecek anlaşılan.Sırf diğer katılanların hepsi aptal olamaz mantığıyla katılmış bu projeye millet ve sonuç hüsran.Adam dünyanın parasını dolandırıp kaçtı.Ama yine de akıllanmaz böyle insanlar.
entegre78
Jr. Member
*

Activity: 196

View Profile WWW
March 16, 2018, 09:29:22 AM

https://www.youtube.com/watch?v=DzqCJ7tgz90

rap te yapmış
ya bu çocuğun sırf tipine bakarak puan veriyorum.
millet nasıl inanıyorda yatırım yapıyor ya. anlamak mümkün değil.
ha çocuk ponzi bir olayı gerçeğe çevirmek istemiş ama bir yerden sonra kesmesi gerekirdi
devam ettirerek aptallık yapmış, bozuk bir sistemi hiç bir yolla telafi edemezsin.

www.livecoinprice.tk       www.gamebegin.tk
emregungor
Full Member

Activity: 475
Merit: 127

View Profile
March 16, 2018, 09:31:19 AM

Cihazları toplayıp gittimi cihazlar nerde acaba şimdi bazı çiftlikleri duruyor halen jandarma korumasında satmadı heralde.
muteahhit
Member
**

Activity: 364
Merit: 20

View Profile
March 16, 2018, 09:35:22 AM

O yasta bir cocuga ki tipinde hayir yok insanlar nasil oluyor da inaniyor anlamiyorum. Maden isinin altinda da baska bir olay vardir.
iamugur
Member
**

Activity: 152

View Profile
March 16, 2018, 07:11:04 PM

Ben bu çocuğun tek başına böyle bi işe kalkışabileceğini düşünmüyorum. Muhtemelen arkasında belirli kişiler var. Bu çocuk muhtemelen cilgintavuklar.com misali bir site açıp paraları götürmek istedi. Baktı iş tuttu gerçeğe çevirmeyi düşündüler. E tabi o noktadan sonra profesyonel akıl vereni de çoğaldı yanında olanı da  Grin

I'm interesting all Turkish translations for bounty programs. Give me your original text and get your Turkish translation. | Contact: celik.play@gmail.com
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: