Bitcoin Forum
June 25, 2024, 03:37:38 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7]  All
  Print  
Author Topic: Gümüş, Altın çökecek Dolar tedavülden Kalkacak Ekonomik kriz tüm dünyayı saracak  (Read 2107 times)
Rdu
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 1

View Profile WWW
October 20, 2018, 12:07:25 PM

Ben bu fikre hiç katılmıyorum. Dünya her zaman dengesini kurmuştur. Para konusunda ülkeler ellerindeki ticari güç üretim ekonomisi ve ticaret sayesinde asla kriz her yeri vurmaz. Sadece bazı kesimler etkilenir ve zamanla toparlanır. Döngü sürekli bu şekilde devam etmiştir ve devam edecektir. Bizim de ülke olarak iyi bir ekonomik istikrar yakalamamız çok zor değil. Sadece üretim ve ticaret hacmimizi arttırmaya yönelik çalışmalar yapmalıyız.

SOVREN  ─────  Trade. Pay. Borrow. Play.
Blockchain Innovation for Securities Markets
          [  https://sovren.app/  ]
forbidden
Hero Member

Activity: 1532
Merit: 560

View Profile
October 20, 2018, 12:15:56 PM

AKP Ağzı ile "dolar bitecek, avrupa bizi kıskaniyeahh" şeklindeki görüşlere katılmıyorum, dünyanın en büyük ekonomisi ve tüm ticaretin yapıldığı lokomotif ülke, her yerde ajanları, ekonomiye, hükümetlere direkt müdahale edecek kapasiteleri, casusluk, silah sanayi, ilaç sanayi, teknoloji, dünyanın en zengin kurum-kişileri bu devlette iken heç bi skim olmaz. Biz kendi önümüzden yemeye devam edelim başımızdaki ve onun kıçındaki ilizyonistlerden örnek almayalım.
token10250
Member
**

Activity: 154
Merit: 10

View Profile WWW
October 23, 2018, 11:06:57 PM

Tahminin tutmasına 4 veya 5 yıl var arkadaş. petrol dolar altın gümüş çökecek. Ekonomik savaşı tetikleyen ülkeler kendi sonlarını getirecek bu gidişle. Türkiye'yi kıskanan ülkeler ekonomisi dipte olanlar, Batıdakilerin keyfi tıkırında.
nrttngnbz
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
October 24, 2018, 02:49:40 AM

Bu dediklerinizin gerçekleşme olasılığı çok fazla ama şunu da ekleyin. Bunların olması demek dünya savaşı demek. Kaçınılmaz bir şekilde.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
loveistanbul
Member
**

Activity: 392

View Profile
October 24, 2018, 11:13:31 AM

Zaman herseyin ilacı ,bu yıl bizler kripto piyasasının uçacağını düşünürken dolar ve altın uçtu ,kripto paralar sürünüyor ,her ne kadar geleceği açısından bir sıkıntı oluşturmasada şimdilik bu söylenenler sadece uçuk açıklamalar olur.
longthu
Hero Member

Activity: 728
Merit: 500

MenaPay - Crypto made easier than cash

View Profile WWW
October 28, 2018, 10:58:47 PM

Boğayı alternatif kripto para birimlerinde bekliyordum bende senin gibi. Dolar altın yükselmesi karşısında hazırlıksız yakalandım. Sonra dolar gevşemeye başladı yurt dışındaki borsalar düştü paranın cryptocurrency borsalarına gelmesi gecikti.

_Crypto made easier than cash_
▄███▄              ▄███▄
███████            ███████
███████   ▄████▄   ███████
███████  ████████  ███████
▄██████████  ████████  ██████████▄
████████████  ████████  ████████████
▀██████████  ████████  ██████████▀
▀███▀   ████████   ▀███▀
████████
▀████▀
MenaPay.
ANN THREAD
__
keepingmny
Member
**

Activity: 127

View Profile WWW
November 02, 2018, 11:17:45 PM

Altın fiyatının aşağıya doğru çekileceği fikrini paylaşıyorum. Dolar tedavülden gitmek için 20 yıl uzatmaları oynar işler çirkinleşmeden global veya ulusal kağıt paranın tedavülden çekilmesini beklemem.
samgizsu
Jr. Member
*

Activity: 350
Merit: 2

View Profile WWW
November 07, 2018, 02:23:27 PM

doları çökebilir tamam da altının çömesi yakın gelecekte çok da mümkünatı olan bir şey değil. medeniyetin varlığından bu yana var olan bir maden o.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
adept
Full Member

Activity: 223
Merit: 100

View Profile WWW
November 09, 2018, 06:53:47 AM

dolara zarar gelmez dünya hakimiyeti örselenir lakin perçinlenmiş gücünden kaybedeceği seviye bulunamaz. ülkelerin ekonomisi kapitalist sistemde birbirine kenetlenmiş birinin düşmesi domino etkisi yaratır.
cryptocorc
Member
**

Activity: 154

View Profile WWW
November 09, 2018, 07:06:03 AM

1929 yılı buhranı gibi gelişen gelişmiş bütün ülke ekonomilerini etkileyecek krizin bir daha var olacağını sanmam. Yerel krizler görünüyor zaman zaman çeşitli bölgelerde sonra kısa süreli toparlanma oluyor.
longthu
Hero Member

Activity: 728
Merit: 500

MenaPay - Crypto made easier than cash

View Profile WWW
November 09, 2018, 03:37:17 PM

gümüş altın çökecek dolar tedavülden kalkacak keşke olsa iyi olur geleneksel ödeme ve yatırım araçlarının düşmesi  benim istediğim kripto para endüstrisinin yükselmesini getirir.

_Crypto made easier than cash_
▄███▄              ▄███▄
███████            ███████
███████   ▄████▄   ███████
▄██████████  ████████  ██████████▄
▀██████████  ████████  ██████████▀