Bitcoin Forum
May 11, 2024, 12:59:41 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Coinleri En Tepeden Alan Biri Olarak Çekik Gözlülere SELAM Olsun !  (Read 380 times)
Tobi777
Full Member

Activity: 406
Merit: 121

View Profile
January 17, 2018, 10:48:37 PM

Geçmiş olsun hocam. Bu işlerle uğraşan herkes yakın zamanda o çekik gözlü çan çin çonlardan zarar gördü zaten  Smiley yanlız değilsin. tamamen de kaybetmiş değilsin.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715389181
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715389181
Reply with quote  #2

1715389181
Report to moderator
1715389181
Hero Member
*

Ignore
1715389181
Reply with quote  #2

1715389181
Report to moderator
1715389181
Hero Member
*

Ignore
1715389181
Reply with quote  #2

1715389181
Report to moderator
georgemamat
Member
**

Activity: 476
Merit: 75

View Profile
January 17, 2018, 11:11:57 PM

Düşünce değil satınca kaybedersin diye kaslik bir giriş yapayım. Gerçekten ciddi zirvelerden alınmış. Ancak hala yeterli sürede toparlanıp daha ileri gideceğini düşünüyorum. Sabır.
btcmurat
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 253

View Profile
January 17, 2018, 11:13:35 PM

o seviyeye çıktığı zaman yapılmak istenen buydu zaten.tepeden alan olduki adamlar şişirmeyi bıraktı
serbest düşüşe geçti.farkındaysanız 10 bin zorlandığı halde altına inmedi yani aslında kaçan yok sadece orada bekliyorlar.
ferhat1242 (OP)
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
January 17, 2018, 11:53:30 PM

Bak şimdi çekik gözlü oçlar uyanacak iyi izleyin dumpu Grin

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
intotherain
Hero Member

Activity: 840
Merit: 532

View Profile
January 17, 2018, 11:56:11 PM

Bitcoin'e nasıl bu kadar tepe bir noktadan giriş yapabildin hayretle seyrediyorum doğrusu. O fiyattan Bitcoin satın alacağına paranı altcoinlerde katladıktan sonra uygun bir fiyattan çok daha fazla Bitcoin satın alabilir ve eldeki bitcoin sayısını yükseltebilirdin. Şu saatten sonra yapılacak en iyi şey sakince beklemek olacaktır.
oguz1903
Newbie
*

Activity: 26
Merit: 0

View Profile
January 18, 2018, 06:23:34 AM

bacanak %35 zararda 60k tl den almıştı bekle sabret demesem zararı kabullenip çıkıp gidecek. panik satışı yapma desem de panik içinde yeniler. ancak şunu öğrenmeleri lazım sizi üzecek paraları yatırmayın şu işe.
luppecuppe
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

View Profile
January 18, 2018, 06:55:20 AM

Sabretmek lazım ancak zor oluyor gerçekten. Hele tam tepeden aldıysanız baya bir sıkıntı ancak bitcoin yakın bir zamanda 30k dolar seviyesine yürüyecektir benim öngörüm bu.
neterkhert
Newbie
*

Activity: 52

View Profile
January 18, 2018, 07:13:32 AM

Piyasaları hareketlendiren ve şekillendiren çekik gözlüler. Onların sayesinde BTC'nin tavan yapacağı zaman da gelecektir. İnsanoğlu aç gözlüdür. Çekik gözlüler yüzünden ben 21M BTC'nin tahmin edilenden daha kısa bir zamanda üretileceğini düşünüyorum. Sonrası ne olur bilinmez.
exotr
Member
**

Activity: 113
Merit: 20

View Profile
January 18, 2018, 01:35:48 PM

Güney kore'nin halt yemesi sakın satmayın bekleyin yine aynı değerlere gelicek şu an zaten satmak akıl karı değil ve madem riske girdiniz tam girin takip edin 1 hafta'ya normale döner.
motors
Sr. Member

Activity: 459
Merit: 258

🌟 Blockchain Expert, Miner.

View Profile
January 18, 2018, 01:50:10 PM
Last edit: January 18, 2018, 07:57:08 PM by motors

Sen yapma be Ferhat hocam Cheesy Neyse geçmiş olsun hocam. Bu piyasada kimse birşey kaybetmeden öğrenemez. Sabredin, satmayın zaten maksimum 2 ay nöbetçi bekledikten sonra zarar ziyan olmadığı gibi kara geçeceksinizdir.

One day, all people will use crypto money instead of paper money.
various
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 267

View Profile WWW
January 18, 2018, 05:57:00 PM

Hocam forumda takılmayan insanların tepeden alış yaptığını sanıyordum ama sizinde aldığınızı görmek üzücü açıkcası, bence biraz bekledikten sonra eski noktanıza geleceksiniz.

alex219
Sr. Member

Activity: 628
Merit: 251

View Profile
January 18, 2018, 05:57:53 PM

Bu piyasada iki önemli nokta vardır.

1- Tepe noktadan alım yapmamak
2- Dip noktadan satım yapmamak

Bu iki koşula uyamıyorsanız trade yapmamanız gerekiyor, sizin yapmanız gereken dip fiyattan satın alıp uzun vade için hold konumuna geçmektir.
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
January 18, 2018, 07:21:46 PM

Bitcoin için sabır dilerim ama waves ve qtum hold diyorum baska bir sey demiyorum =) bekle en fazla 6 ayı var yüzünü güldüreceğine eminim.
mypat3op
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
January 18, 2018, 08:37:36 PM

Tepe ve dip noktaları anlamak kestirmek beyhude. Bütün gün ekran takip edemeyiz. Belli bir fiyat belirleyip alım satım emri verilir, sonrası şansa kalmış. Şuan fiyatlar yüksek alım yapmıyorum.
AppleJr_1
Newbie
*

Activity: 30

View Profile
January 18, 2018, 08:45:20 PM

Tepe noktada almadım ama dibi görünce sattım.
ferhat1242 (OP)
Sr. Member

CAT.EX Exchange

View Profile
January 18, 2018, 11:22:30 PM

Sen yapma be Ferhat hocam Cheesy Neyse geçmiş olsun hocam. Bu piyasada kimse birşey kaybetmeden öğrenemez. Sabredin, satmayın zaten maksimum 2 ay nöbetçi bekledikten sonra zarar ziyan olmadığı gibi kara geçeceksinizdir.
Ah sorma birde kendimi akıllı sanırmışım ya ona yanarım Grin Demek ki hala çaylağız Smiley

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
)
srmecdes
Full Member

Activity: 266
Merit: 108

View Profile
January 19, 2018, 01:50:57 PM

Batmak yok.. Hodl cu zarar etmez ama az kar edebilir Smiley biraz yüksek toplamışsın ama yapacak bişey yok, kısmet böyleymiş diyelim bari..
electronic981
Member
**

Activity: 126
Merit: 10

View Profile WWW
January 19, 2018, 07:12:10 PM

Geçmiş olsun dostum, çekik gözler adama fena işler yaparlar, dikkat etmek lazım Çin'de 1,5 milyar insan var valla paramızı çekerler bunlara yetmez böyle canımızı alırlar.
motors
Sr. Member

Activity: 459
Merit: 258

🌟 Blockchain Expert, Miner.

View Profile
January 19, 2018, 07:32:57 PM

Ah sorma birde kendimi akıllı sanırmışım ya ona yanarım Grin Demek ki hala çaylağız Smiley
Aslında evdeki hesap çarşıya uysa satmak daha mantıklı oluyor. Fakat sürekli gündemi değişen kripto dünyasında hesaplar pek kafamızdakiyle uyuşmuyor.

Şuan düşünürsek aslında kısa vadede BTC'mi yükselir Altcoinler'mi yükselir? diye. BTC yükselir deriz muhtemelen. BTC yükseldiği zaman altlar düşüyor. Yani şimdi satsan eldekileri, BTC yükselip, altcoinler düştüğü zaman tekrar altcoinleri alsan bile zararı en aza indirdiğin gibi daha çok kar edebilirsin mantıksal olarak düşününce. Ama keşke planlarımız hep kafamızdaki gibi olsa Cheesy

En mantıklısı beklemek Cheesy Cheesy Benimde paramın bir kısmı şuan ETH'da. Çok yüksekten almadım, çok az kardan zararım var fakat belki son bir hamle yapar diye bekletiyorum, yapmazsa da canı sağolsun ne yapalım Smiley Gece ara ara biranda yükselip düşüşleri oluyor belki emir koyarım ufak kardan zararla satarım, çok önemli değil. Çünkü piyasa şuan çok korkunç, bu sessizlik hayra alamet değil. Buradan kısa vadede tek kazanan olacak, ya Bitcoin ya da Altcoinler. Ama bu sessizliğe kalp dayanmıyor yav..

One day, all people will use crypto money instead of paper money.
ferhat1242 (OP)
Sr. Member

CAT.EX Exchange

View Profile
January 19, 2018, 10:21:34 PM

Aslında evdeki hesap çarşıya uysa satmak daha mantıklı oluyor. Fakat sürekli gündemi değişen kripto dünyasında hesaplar pek kafamızdakiyle uyuşmuyor.

Şuan düşünürsek aslında kısa vadede BTC'mi yükselir Altcoinler'mi yükselir? diye. BTC yükselir deriz muhtemelen. BTC yükseldiği zaman altlar düşüyor. Yani şimdi satsan eldekileri, BTC yükselip, altcoinler düştüğü zaman tekrar altcoinleri alsan bile zararı en aza indirdiğin gibi daha çok kar edebilirsin mantıksal olarak düşününce. Ama keşke planlarımız hep kafamızdaki gibi olsa Cheesy

En mantıklısı beklemek Cheesy Cheesy Benimde paramın bir kısmı şuan ETH'da. Çok yüksekten almadım, çok az kardan zararım var fakat belki son bir hamle yapar diye bekletiyorum, yapmazsa da canı sağolsun ne yapalım Smiley Gece ara ara biranda yükselip düşüşleri oluyor belki emir koyarım ufak kardan zararla satarım, çok önemli değil. Çünkü piyasa şuan çok korkunç, bu sessizlik hayra alamet değil. Buradan kısa vadede tek kazanan olacak, ya Bitcoin ya da Altcoinler. Ama bu sessizliğe kalp dayanmıyor yav..
Ben kesinlikle 7000'lere kadar sağlam bir dump bekliyorum.Belki 1 ay sonra tekrar yükselişe geçer.Fakat birde şu var eğer birdaha 10k altı sağlam dump görmezsek en az 22-23 k bekliyorum.

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
)
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: