Bitcoin Forum
June 17, 2024, 02:40:13 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: Pundi X binanceta listelenecek  (Read 1349 times)
farting_shot
Full Member

Activity: 318
Merit: 100

View Profile
February 03, 2018, 07:48:29 PM

Yeni çıkan her coin Binance'ye kapağı atmaya çalışıyor, orda bir kaç pumplayıp sonra da dumpluyorlar, PundiX Binance işi henüz net değil ama her coin gibi anlaşmaya çalışıyorlardır.
georgemamat
Member
**

Activity: 476
Merit: 75

View Profile
February 03, 2018, 09:55:21 PM

PundiXin gözü kapalı girmesi lazım Binance ye zaten elini sallayan giriyor gibi gözüküyor. Ekip işi ciddiye alıyor gibi geldi bana. Baya bi tedbirli gidiyorlar. Açıklamalarıda hoşuma gitmeye başladı.
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
February 03, 2018, 09:59:09 PM

Binance duyduklarıma göre iki milyon dolar giriş için para istiyormuş, borsalarla ilgilenen bir arkadaş bahsetmişti. Hatta en dandik borsaların bile 500 bin dolar istediğini söylemişti.
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

Merit: 279

View Profile
February 03, 2018, 10:01:06 PM

Binance duyduklarıma göre iki milyon dolar giriş için para istiyormuş, borsalarla ilgilenen bir arkadaş bahsetmişti. Hatta en dandik borsaların bile 500 bin dolar istediğini söylemişti.

2.000.000$ ise çerez parası topladıkları etherumların 2000 tanesini verirler marka popülerliği için bu para hiçbirşey değil.
PrintMule
Hero Member

Activity: 980
Merit: 500

FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]

View Profile
February 04, 2018, 01:45:08 PM

2.000.000$ ise çerez parası topladıkları etherumların 2000 tanesini verirler marka popülerliği için bu para hiçbirşey değil.

aslında öyle düşünmemek gerek hocam. mesela indahash projesi vardi aha da buraya yaziyorum 1 en geç 2 ay içerisinde hem binance da olacak hemde bittrexte olacak. ikisinin de indahash token hesaplarında binlerce idh mevcut. ya bi şekilde elemanlar privatesaleden katildilar yada gerçekten farkli şeyler mevcut. proje efsane iyi bir proje hype cok iyi telegram gruplarinda cok aktifler üstelik adamlar kafaya koymuşlar binance için mesela aylık oylama olayini bekliyorlar duyuru geldiği itibaren yapiştirir geçer bu azmanlar ben diyim yani projenin binance girişine kesin gözüyle bakiyorum ama. eğer bu tarz bir projeniz varsa bence de mantıklı olan beklemektir. hele bir de biliyosaniz ki sizin tokenleriniz büyüklerin elinde bekliyor o zaman kesin beklerdim onlar beni alsin diye ben neden ekstradan bide elimdeki paradan olayim ki Smiley

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

View Profile
February 04, 2018, 01:52:36 PM

aslında öyle düşünmemek gerek hocam. mesela indahash projesi vardi aha da buraya yaziyorum 1 en geç 2 ay içerisinde hem binance da olacak hemde bittrexte olacak. ikisinin de indahash token hesaplarında binlerce idh mevcut. ya bi şekilde elemanlar privatesaleden katildilar yada gerçekten farkli şeyler mevcut. proje efsane iyi bir proje hype cok iyi telegram gruplarinda cok aktifler üstelik adamlar kafaya koymuşlar binance için mesela aylık oylama olayini bekliyorlar duyuru geldiği itibaren yapiştirir geçer bu azmanlar ben diyim yani projenin binance girişine kesin gözüyle bakiyorum ama. eğer bu tarz bir projeniz varsa bence de mantıklı olan beklemektir. hele bir de biliyosaniz ki sizin tokenleriniz büyüklerin elinde bekliyor o zaman kesin beklerdim onlar beni alsin diye ben neden ekstradan bide elimdeki paradan olayim ki Smiley

bu aralar çok güzel projeler var parası olanlar alıp beklesin 1 senelik dönemde çok ciddi atak geçiren tokenler coinler olacak. İllaki borsalara da girecekler.
mehmet312
Full Member

Activity: 378
Merit: 102

View Profile
February 04, 2018, 01:56:55 PM

Örnek verecek olursak neler olabilir hiro var mı buaralar araştırdığın yeni yatırımlık projeler. Pundixe ufak miktar ben de yatırım yaptım başka projelerden bahsediyorsak diye sorayım dedim.
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

View Profile
February 04, 2018, 06:02:24 PM

Örnek verecek olursak neler olabilir hiro var mı buaralar araştırdığın yeni yatırımlık projeler. Pundixe ufak miktar ben de yatırım yaptım başka projelerden bahsediyorsak diye sorayım dedim.

son mesajlarımda var hocam Smiley
ap3311
Sr. Member

Merit: 300

View Profile
February 04, 2018, 07:11:05 PM

yeni yatırımlık projeler heralde artık martta felan başlayacaktir yakın zamanda yatırım için takipte oldugum projelerden bee token  bluzelle arcblock wepower felan hepsi başladigi gibi bitti neredeyse girebildigimize girdik fakat o kadar fon yokki elimizde anasini satayim alayina yapiştirip etherleri geçelim vallahi kaynağim olaydi şöyle heralde bu aylarda coktan milyonluk olurdum ben Cheesy neyse kısmet bakalim buralardan topladiklarimizi yenilerine aktaricaz inşallah iyi projeler bulabilirsek. şimdi bekleyelim hocam biraz araştirma ile birlikte muhtemelen mart ayında yada şubat ortasi sonu iyi projeler  vardir hep birlikte bulalim.

⚫▶      BUILDERIUM 
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Creating the future you desire, one bid at a time

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
YOUR RELIABLE PLATFORM FOR SKILLED &
QUALITY CONSTRUCTION CLIENTS & CONTRACTORS

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄██████████▀▀▀▀██████▄
▄█████████▀     ███████▄
▄██████████   ███████████▄
█████████▀▀   ▀▀██████████
█████████       ██████████
███████████   ████████████
███████████   ████████████
▀██████████   ███████████▀
▀█████████   ██████████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄██████████████▀▀▀█████▄
▄█████ ▀███████     ▀▄███▄
██████   ▀▀█▀▀      ▄█████
███████              █████
████████             █████
█████████▄          ██████
▀████████▀        ▄██████▀
▀███▀▀        ▄▄███████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄████████████████▀▀▀███▄
▄███████████▀▀▀      ████▄
██████▀▀▀       ▄    █████
███▄         ▄█▀    ██████
██████▄    ▄█▀      ██████
█████████▄█▀       ███████
▀██████████  ▄     ██████▀
▀█████████ ███▄  ██████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀
Whitepaper
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
JOIN AIRDROP

PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
June 20, 2018, 11:20:51 AM
Last edit: June 20, 2018, 12:04:22 PM by PHI1618

Bir kehanet daha tuttu. Binance'ta listelendi. Bekliyorduk zaten ama oylamadan hemen sonra bu kadar hızlı gelişmesini beklemiyordum şahsen.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
nekominer
Full Member

Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
June 20, 2018, 11:26:20 AM

Forumda oldukça fazla arkadaşta Pundi X var bildiğim kadarıyla. Güzel bir projeydi, hak ettiği yerde.

Farkli
Newbie
*

Activity: 1
Merit: 0

View Profile
June 20, 2018, 11:42:59 AM

Gozunuz aydin pundix binancede Smiley
Bitz gate.ioda herhan trade baslayabilir okex de gelir uc vakte kadar
Axmo
Newbie
*

Activity: 33
Merit: 0

View Profile
June 20, 2018, 11:50:22 AM

hem binance hem de gate.io'da listelendi. Okex neden olmasın. Bu sadece başlangıç gibi duruyor.
coinforumgentr
Member
**

Activity: 714
Merit: 82

View Profile
June 20, 2018, 12:16:42 PM

şuan işlem görüyor mu?
baronofficiall2
Member
**

Activity: 140
Merit: 18

View Profile
June 20, 2018, 12:28:43 PM

edit: Pundix oylamayı kazandı listelendi binance de işlemlere açılmasını bekliyoruz
franch
Full Member

Activity: 1386
Merit: 116

View Profile
June 20, 2018, 12:29:35 PM

Pundix oylamayı kazandı yakında listelenir binance de

Yakında derken zaten listelendi. TR saati ile sabah 05:00 da trade işlemleri başlanacak  Smiley
baronofficiall2
Member
**

View Profile
June 20, 2018, 12:31:28 PM

yeni yatırımlık projeler heralde artık martta felan başlayacaktir yakın zamanda yatırım için takipte oldugum projelerden bee token  bluzelle arcblock wepower felan hepsi başladigi gibi bitti neredeyse girebildigimize girdik fakat o kadar fon yokki elimizde anasini satayim alayina yapiştirip etherleri geçelim vallahi kaynağim olaydi şöyle heralde bu aylarda coktan milyonluk olurdum ben Cheesy neyse kısmet bakalim buralardan topladiklarimizi yenilerine aktaricaz inşallah iyi projeler bulabilirsek. şimdi bekleyelim hocam biraz araştirma ile birlikte muhtemelen mart ayında yada şubat ortasi sonu iyi projeler  vardir hep birlikte bulalim.

wepower dan kat kat üstün Bittwatt projesi var ama hakettiği yerde değil maalesef
baronofficiall2
Member
**

View Profile
June 20, 2018, 12:34:12 PM

Pundix oylamayı kazandı yakında listelenir binance de

Yakında derken zaten listelendi. TR saati ile sabah 05:00 da trade işlemleri başlanacak  Smiley

işlemlere açılmasından bahsediyordum, yazım hatası k.bakmayın Smiley
hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
June 20, 2018, 01:24:36 PM

hem binance hem de gate.io'da listelendi. Okex neden olmasın. Bu sadece başlangıç gibi duruyor.

Önemli olan Binance'ta listelenmesiydi. Diğer büyük borsalara girmesi de katkı sağlar eyvallah ama çok da lazım değil (:
Pundi X'in şu saatten sonra önünü alamazlar. Her geçen gün daha da hacimlenecek ve listelerde oldukça iyi bir yere yerleşecek bence

barslanhan
Member
**

Activity: 658
Merit: 42

Graphic Designer

View Profile WWW
June 20, 2018, 01:40:49 PM

Güzel proje. kaç aydır da herkesin dilindeydi. Ama elde avuçta ne varsa pavyonda yiyen adam gibi eritti gitti bizim AYI sezonu. Kısaca, bir fırsat daha uçup gittiii
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 »  All
  Print  

Jump to: