Bitcoin Forum
June 01, 2024, 12:43:12 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Teknolojiye güvenin Piyasadaki düşüşlere değil.  (Read 493 times)
aAragnoN
Member
**

Activity: 98
Merit: 11

BELUGA PAY. Complete Mobile Point of Sale System

View Profile
January 17, 2018, 05:01:26 PM

Herkes gül dağıtıyor ama; yeni başlayanlar için stabil düşüşler umut kırıcı olabiliyor. Sabır her şeyin ilacı olduğu gibi bunun da ilacı olduğunu düşünüyorum.

kirkcoin
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
January 17, 2018, 05:37:49 PM

Düşüşlerden korkmayın. İnsanlar trampadan takastan para kullanımına geçerken de tavuk vermek yerine kağıt parçası vererek nasıl bir mal alabiliriz diye düşünmüştü. Değişimleri erken kabullenen insanlar kazanacaktır bu piyasada

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
jingyang
Full Member

Activity: 392
Merit: 103

View Profile
January 17, 2018, 05:58:20 PM

Piyasada sıkıntı şurada başlıyor Bitcoin 8'den 19k'lara kadar sıçrayınca herşey iyi yatırımlar artıyor insanların ilgisi artıyor ama ani düşüşte herkes mutsuz korkak. Piyasa çok dalgalı arkadaşlar illa olacak şeyler bunlar

▬▬▬▬▬      ▬     iCumulate         Investing in the future together           ▬      ▬▬▬▬▬
WHITEPAPER  ]     ████     PRESALE  /  Nov 30th - Dec 7th     ████     [   ONE PAGER   ]
▬      ▬▬▬▬▬     Twitter     ●     Facebook     ●     Telegram     ●     Medium     ▬▬▬▬▬      ▬
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
January 17, 2018, 06:28:00 PM

Düşüş yaşanması bekleniyordu zaten ama bi anda çok fazla düşüş yaşandı. Eski değerine geri dönmesini bekliyoruz.

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
January 17, 2018, 07:05:04 PM

İllaki artışlar olacıktır arkadaşlar korkup panik satışı yapmayın piyasada zaten bir şişlik vardı, Bunu görüp yatırım yapmamak gerekiyordu
TheFiendishOne
Full Member

Activity: 147
Merit: 100

View Profile
January 17, 2018, 07:50:01 PM

Balon lale soğanı çöküş diyenleri ciddiye almıyorum. Blockchain teknolojisine ve getirdiklerine sonsuz güvenim var. Planı projesi sağlam olan coine hiç bir şey olmaz. Piyasanın içinde iniş süreçleri kadar çıkış süreçleride her zaman oldu. Eşyanın tabiatı gereği geçici durumlar.

simonzenke55
Member
**

Activity: 182
Merit: 11

View Profile
January 17, 2018, 08:07:58 PM

Teknolojinin borsanın grafiğin ne demek olduğunu idrak edemeyen adamlar ister istemez böyle panik yapıyorlar. Güveniyoruz yanılmayacağız !
murado
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 2

View Profile WWW
January 17, 2018, 08:23:59 PM

evet bu teknoloji geleceğe yön verecektir btc dalgalanmalar olacaktır ama sonuç olarak beklemek  lazım sabbır yoksa parada yoktur

Vertex   |   A UNIQUE ECOSYSTEM FOR INVESTORS, THE COMMUNITY AND ICOS
╚═════  'The worlds first ICO aftermarket'  ═════╝
SheldonLeeCooper
Full Member

Activity: 434
Merit: 109

View Profile
January 17, 2018, 08:30:19 PM

Şu an yeni bi teknoloji devriminin yatırımcılarıyız. Yakın gelecekte dünyanın büyük çoğunluğu blockchain teknolojisini kullanacak.
Uzun vadeli yatırımcıların, teknolojisine ve ekibine güvendiği projelere yatırım yapmasını tavsiye ederim.
coderben
Full Member

Activity: 854
Merit: 113

View Profile
January 17, 2018, 08:30:50 PM

teknoloji sağlam ama bitcoin çok hantal kaldı. teknoloji diyince insanın aklına direk ethereum ve neo geliyor. bu durumda bitcoin çökecek dememiz gerekiyor.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
January 17, 2018, 08:36:25 PM

BTC toparlayacak gibi duruyor yoksa yeni bir tuzakmı kuruyorlar 11300 e kadar önü boş ordan tekrar çakarlarsa 8 e iner bu sefer bakalım 2 gundur stres yaşattılar herkese ben sattım geçtim tl ye düşmesini beklıyorum artık
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2100
Merit: 1140

View Profile
January 17, 2018, 08:36:58 PM
Last edit: January 17, 2018, 08:52:09 PM by wolwoo

o lale balonu örneğini aylar önce burada yazmıştım o zamanlar btc 3k falandı  Cheesy yalnız o zamanlar yeniydim daha, parayı vurup çıkacaktım şimdi kalıcı olmaya çalışıyorm.
ikinci nokta, o balonun bir miktar haklılık payı da mevcut! örneğin: bittrex'te bile 3m dolarlık marketcap'ı olan bir coini seçin 10 btc yatırın fiyat 30 milyon dolara tırmanır, 5-10 btc de destek atarsanız bir süre o seviyelerde tutunabilir. yani 200k dolar ile 27 milyon dolarlık bir artış!!! aynı şey btc için dahi geçerli, bir ara arkadaş atmıştı buraya: "bedava tether bas-btc al-fiyatı yükselt-git reelde bozdur" şeklinde bir dönüşüm mevcuttu.

kısaca ne gaza gelmek ne de ağlamak işe yaramaz ancak btc'nin ve daha birçok coinin ileriye dönük "güvenilir yatırım" olduğu konusunda hemfikirim.

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
January 17, 2018, 09:34:14 PM

Olumsuz haberleri değerlendiren insanlar "daha fazlasını toparlarım" mantığıyla satış yapıyorlar. Korktukları için çıkış yapanlar da var elbet fakat asıl düşüşü "kar amacı" pompalıyor. Bu düşüşte 2 gün önce ben de portföyün bir kısmını sattım ve yeniden uygun bir fiyattan toparlayarak zararı en aza indirgemeye çalıştım. Bir müddet bu şekilde düşük balansla seyredeceğiz düşüncesiyle...
1kodumtek7
Full Member

Activity: 1400
Merit: 161

View Profile
January 17, 2018, 09:46:08 PM

bu büyük satışların hiçbiri panik değil aslında. panik yapanlardan daha fazla alırım satışları. yoksa paranın bi yere kaybolduğu yok. millet alttan almak için satıyor.
okanciftci74
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
January 17, 2018, 09:48:39 PM

Valla hiç güven kaybı yaşamıyorum çünkü olucakları biliyorum milleti soyup soğana çeviricekler sonra eski haline dönücek piyasa
dannybrown (OP)
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
January 17, 2018, 09:50:29 PM

Olumsuz haberleri değerlendiren insanlar "daha fazlasını toparlarım" mantığıyla satış yapıyorlar. Korktukları için çıkış yapanlar da var elbet fakat asıl düşüşü "kar amacı" pompalıyor. Bu düşüşte 2 gün önce ben de portföyün bir kısmını sattım ve yeniden uygun bir fiyattan toparlayarak zararı en aza indirgemeye çalıştım. Bir müddet bu şekilde düşük balansla seyredeceğiz düşüncesiyle...

Bu tür alımları bende yapmaya çalışıyordum zamanında.
Yüksekten satıp alttan toplamaya her çalıştığımda elimdeki o coin miktarını biraz daha azaltıyordum.
satacaksan sat ve hedefini belirleyip tekrar oradan al.
ekran başında insanın sinirleriyle oynayıp zorla alıp sattırırlar adama.
SAKİN OLMAK 1.KURAL
2. KURAL 1.KURALI  SÜREKLİ HATIRLAMAK.
3.KURAL 1. VE 2. KURALI UNUTUR GİBİ OLDUĞUN ZAMAN ARADA BİR KENDİNİ TOKATLAMAK.
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
January 17, 2018, 09:50:39 PM

teknolojiye guvenen kisinin borsada isi ne Smiley
uzun vadeci holder profilidir inanmis kisi. zaten coinleri kendi walletinde, panik aninda cuzdandan cek borsaya at aksiyon al falan dusus trenini coktan kacirmis durumdadir.
ethereumcu
Full Member

Activity: 434
Merit: 111

Hydax Global Bounty Program

View Profile
January 17, 2018, 10:23:10 PM

Teknolojiye güvenelimde usta, 1000 TL lik btc atacağız 40 dolar fee ödüyoruz, ne anladım ben bu teknolojiden,
Bu yüzden ETH Dash gibi koinler çok daha önemli.

HYDAX EXCHANGE BOUNTY ANN
A Secure, Efficient, Simple Cryptocurrency Exchange
Exchange Futures & Options IEO APP Community
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
January 18, 2018, 01:06:29 AM

Dalgalanmalar illaki olacaktır. Bu son 4 senedir böyle olmuş ocak aylarında hep düşüş  yaşanmış. Ama elinizdekini satmadiginiz surece birşey kaybetmezsiniz .

msahin35
Member
**

Activity: 99
Merit: 10

View Profile
January 18, 2018, 05:19:57 AM

Sonuna kadar katılıyorum. Şu an çok öenmli bir haber yok sadece piyasayı büyük balinanlar malupule ediyor. Bir hafta sonra alttan toplayıp yukarlarda satarlar.
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: