Bitcoin Forum
June 07, 2024, 04:18:59 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Teknolojiye güvenin Piyasadaki düşüşlere değil.  (Read 493 times)
InvictusManeo
Jr. Member
*

Activity: 115
Merit: 5

Gemstra - The Future of Social Selling

View Profile WWW
January 18, 2018, 09:49:40 PM

Kendiniz panikle al sat yaparak kaybetmediğiniz  sürece piyasanın aynı anda düşmesi falan sizi hiç korkutmasın.
Birşey kaybettiğiniz yok.
İşte kripto para devri bitti,hepsi balonmuş bir işe yaramaz diyenlere de aldırmayın.
Kripto paraların arkasındaki yapı blockchain bunu unutmayın.
Bu yapıya arkasını yaslayan sağlam projelerden hiç birisi batmaz.
üretimlerini,pazarlamalarını,denetimlerini bu teknolojinin coinlerini veya  alt yapısını kullanarak gerçekleştirecek trilyonluk şirketler,holdingler devletler olacak ve bu tüm piyasanın yükselmesini sağlayacaktır.
Dağdan gelip bağdakini kov olayı olamaz.
Coinlere güvenmiyorsanız bile blockchaine güvenin be !
mükemmel bir yazı olmuş tebrik ederim. İnsanlara bunu anlatmak lazım işte. Dünyanın bu piyasa hakkında bildiği tek şey bitcoin. kimse diğer projelerden veya bu projelerin kullandığı altyapıdan haberi yok. Bugün bitcoin biter ama blockchain ilelebet payidar kalacaktır!!

gemstra  |▌  The Future of Social Selling  |▌  A blockchain infrastructure
● ● ● ●  for the biggest gig economy of tomorrow  ● ● ● ●
eller55
Jr. Member
*

Activity: 364
Merit: 1

View Profile WWW
January 18, 2018, 10:01:37 PM

Acemi çaylaklar için yerinde çok doğru bir açıklama olmuş  Wink

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
zhrsltn
Newbie
*

Activity: 112
Merit: 0

View Profile
January 19, 2018, 08:44:23 AM

gerçekten doğru bi yaklaşm ve teknolojinin önüne geçilemeyecektir elbetteki yok vergi alınmıyo şöyle oluyo boyle oluyo talep varsa kimse birşey yapamaz kusura bakmasınlarda...
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
January 19, 2018, 09:29:06 AM

teknolojiye zaten laf eden yok... ama güvendigimiz bu teknolojiye yatirim yapmak anca coinlar üzerinden oluyor... yoksa biz kim, koca blockchain teknolojisine yatirim yapmak kim... bu teknolojiyi dogru kullanan ve zamanla piyasada kendisini kanitlayacak coin projeleri zaten alip basini yürüyecektir...

zamaninda eticaret'te oldugu gibi... eticaret'e yatirim yapiliyor muydu? hayir.. ne zaman amazon, ebay halka arz oldu, o zaman yatirim yapma imkani bulduk... simdi borsa da yok, direk ico'dan ya da coini borsadan alarak yatirim yapilabilir, istedigimiz miktarda hemde:)

2008 IT balonu gibi bu da elbet güm diye patlayacak... ama kalan saglar bizim olacak ve o zaman o kalan saglardan elimizde olmasini umuyorum:)
thenorthblue
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
January 19, 2018, 10:10:06 AM

Bu piyasada kısa vadeli yatırım düşündüğünde maalesef sinir stres kat sayınız artar. Uzun vadede artacağından emin olduğunuz coinleri alın ve geriye yaslanın. Sağlığınız önemli.

Ecol
Full Member

Activity: 532
Merit: 102

View Profile
January 19, 2018, 12:49:45 PM

Belli bir hacim ve değere ulaşmış coinler batmaz bana görede tüm piyasanın düşmeside sizin dediğiniz gibi bir kayıp değil panik satışı yapmayıp beklerseniz gene aynı seviyelere gelecektir o coin.

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
HadadC
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 1

View Profile
January 19, 2018, 12:54:54 PM

Çok güzel bir konu. Çoğu kişi güvenini kaybetmiş , blockhaini unutmuşlar hep. Teşekkürler bunu okuyanlar umarım bir daha güvenlerini kaybetmezler

❤   humancoin   ❤ (https://www.humancoin.net/)
Join our whitelist!
█A new era of charity █
phantasod
Newbie
*

Activity: 196

View Profile
January 19, 2018, 12:59:59 PM

Bende böyle düşünüyorum bu düşüşler sağlam bir temele dayanmıyorsa. Gerçekten bir btc yasaklanma dalgası olur ülkeler tarafından o başka. Onun haricinde bu düşüşler tam bir alım fırsatı.
nasip35
Full Member

Activity: 398
Merit: 118

View Profile
January 19, 2018, 02:51:15 PM

Öncelikle en önemlisi hedef bence uzun vadeli hedefler o şekilde kazanılır diye düşünüyorum ben kendime bir sepet yaptım ve 1 sene kadar beklemeyi düşünüyorum bu süre içersinde farklı coinlerde eklemeyi düşünüyorum
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448

View Profile
January 19, 2018, 03:05:08 PM

Uzun vade çok sıkıntılı bence elbette uzun vadede kazandıranlar olacaktır. Bunu tespit etmek zor ancak btc 2017 nin son çeyreğinde ki gibi hareket ederse BTC den çok kazandıracak koin zor bulunur . Bu durumda BTC de kalmak daha mantıklı olur.
Segomo
Member
**

Activity: 126

View Profile
January 19, 2018, 03:35:26 PM

Güzel başlık olmuş. Aynen dendiği gibi geleceği olan ve ilerde ben bunu uygulamada düşünebiliyorum dediğiniz projelere yatırım yapın. Proje gerçekçi ve ekip iyiyse alıp at kenara elbet az yada çok değerini bulur . Projeden habersiz sayısal oynar gibi sadece kaça katlarım mantığıyla girenler genelde şuan ki piyasa koşullarında elindekini bırakıp gidiyorlar.

kriptor
Newbie
*

Activity: 53

View Profile
January 19, 2018, 05:51:31 PM

Daha önce soruldumu bilmiyorum örneğin ben 3 milyon tane btc ye sahibim hiç bir mirasçımda yok bigün öldüm gittim 3 milyon btc ye ne olacak ? toplam btc sayısı 18 milyonamı düşecek ? eğer öyleyse gittikçe azalan para gelecekteki ihtiyacı nasıl karşılayacak ?
bdivrik
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 262

View Profile
January 19, 2018, 06:01:24 PM

henüz emekleme evresinde bir teknolojiden bahsediyoruz arkadaşın dediği gibi bu teknoloji bitmez
ileride evrimleşecek ama bitmez.bitmediği sürece sardıntıları olacak tabiki ama bu şekliyle alternatifi yok.
en basiti ile telefonların imei kodları bile bu zincire bağlanacak diyebilirim.btc gider eth gelir o gider dash gelir ama blockchain bitemez.
xxxgr
Member
**

Activity: 336

Metahash

View Profile
January 19, 2018, 06:11:37 PM

Cok dogru baslik, cok faydali konu. Fakat forumdaki insanlara degil disaridaki insanlara da anlatmak gerekli

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
Farkimifarket
Newbie
*

Activity: 280

View Profile
January 19, 2018, 07:08:03 PM

tamam da bu teknolojinin şu anda ederi budur diye bir fikir birliği yok ki,
bu tamamen spekülasyon üzerine kurulmuş bir piyasa sonuçta.
unois
Hero Member

Activity: 858
Merit: 500

Taylor - Smart Crypto Trading Assistant

View Profile
January 19, 2018, 07:11:24 PM

piyasa gerilemeye başladığında kervana katılanlar kar amacı ile satış yaparlar. birbirini gören kullanıcıların sürekli satış yapması da düşüş dalgasının boyutunu arttırıyor. yani baremi aşağı çeken değil, kervana kar amacıyla
 katılan insanlar asıl düşüşün sebebi.

TAYLOR
Crypto Trading for Everyone
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
[]
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
January 19, 2018, 07:12:36 PM

Teknolojiyi gerçek hayata geçirmeye adım atmış coinler yükselişini devam ettirecektir.Teknolojiye ayak uyduramayanları seneye görmeyebiliriz.O yüzden yatırım için sağlam gerçek hayatta karşılığını az çok bulmuş coinlere yatırım yapan kazanır.
dannybrown (OP)
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
January 19, 2018, 07:19:38 PM

Arkadaşlar dediğim gibi piyasa şişiyor ama sağlam proejelerden aldıysanız sıkıntı yapmayın patlamazsınız.
Bunların değeri düşse bile öncü oldukları için tekrar toparlanacaklardır.
Portföyünüzde sağlam projeler daha fazla yer alsın her zaman.
Özellikle altcoinlerden ethereum litecoin dash monero neo waves  bunlardan tutun.
token10250
Member
**

Activity: 154

View Profile WWW
January 19, 2018, 07:19:47 PM
Merited by arctic circle (5)

Blockchain sistemine, teknolojiye, Bitcoine ve sağlam olan projesi olan altcoinlere sonsuz güvenim var. Dijital paralar dünyaya hakim olacak.
BurakXel
Member
**

Activity: 238
Merit: 30

View Profile
January 19, 2018, 07:55:24 PM

arkadaş çok güzel açıklamış kesinlikle öyle bu teknoloji olmasaydı yada btc bir şirket vs olsa şimdiye 100 kere batardı mesele teknolojisinde
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: