Bitcoin Forum
June 10, 2024, 08:24:49 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: 2018'de merkez bankaları Bitcoin ve Ethereum alacak  (Read 620 times)
Bitcoin-Turkiye
Sr. Member

Activity: 1667
Merit: 271

View Profile
January 19, 2018, 01:11:59 PM

Alırlar da satarlarda, gelişen kripto teknolojisi ile bankalar da değişmek zorunda, bu çağa ayak uydurabilen ayakta kalır, kalmayan ise yok olur gider.. Bakın  sürekli zarar eden kodak şirketi bile nasıl bir dönüşüme girdi bir anda hisseleri tavan yaptı, marka değeri yükseldi. işte bu işler böyledir Smiley

Turkey Asic miner Best Seller Telegram @Miningci
Crypto Koala
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile WWW
January 19, 2018, 01:31:18 PM

Yeni bir ekonomik model var önümüzde. Bundan sonra Merkez bankalarının rezervinde olmaması şaşırtıcı olur.
El altından toplayan ülkeler bile olmuştur şimdiye kadar.

chivasBB123
Newbie
*

Activity: 4
Merit: 0

View Profile
January 19, 2018, 06:20:21 PM

Bence zaten hali hazırda vardır devletlerin. Düşünsenize çin bir haber çıkarıp düşükten alıp yüksekten satabilir.Satmalı da zaten. Bu ülkemizde de böyle olmalı
LongHodler
Newbie
*

Activity: 35

View Profile
January 19, 2018, 10:45:53 PM

Almaları durumunda kabul edilirliği elbette tescillenmiş olacak ancak bunun fiyata etkisi nasıl olur göreceğiz.
ABD merkez bankası alıyorum ama $5K derse nolacak piyasanın durumu? Diğer coinler bundan nasıl etkilenecek?
VaramiR
Member
**

Activity: 144
Merit: 16

View Profile
January 20, 2018, 09:58:32 AM

Yani şuan araftayım açıkçası sevinsem mi üzülsem mi diye düşünüyorum. Seviniyorum çünkü gittikçe legalleşiyor gittikçe tanınıyor kullanımı artıyor ama bir yandan da üzülüyorum çünkü böyle merkez banklarıymış falanmış filanmış bu tür godamanlar işin içine girince suyun kendi yönlerine akmalarını sağlamak için her türlü numarayı deniyorlar.. Ne diyelim hayırlısı olsun Smiley

themystick
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

eHarvestHub

View Profile
January 20, 2018, 11:08:28 AM

Bu durum bence bitcoinin doğasına aykırı ve bitcoin üzerinde olumsuz etki yapacaktır. Eğer böyle bir şey olursa bitcoin merkezileşmeye başlamış demektir ve bu birçok yatırımcıyı kaçırır

edora
Full Member

Activity: 314
Merit: 101

View Profile
January 20, 2018, 12:37:05 PM

bütün btc leri hatta kripto piyasasını toplasan bir tane merkez bankası etmez. büyük hayallerin peşinde koşmayın. merkez bankalarının bitcoinle işi olmaz. onlar ülke ekonomisini yönetmek için varlar. para kazanmak gibi bir amaçları yok. bunlar farklı şeyler.
dumrul88
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

View Profile
January 20, 2018, 12:43:29 PM

almaz da alırsa bir balina daha ortaya çıkar bu balina diğer balinalara benzemez. ellerinde ki kuvvetle bizi kukla gibi oynatırlar.
almaz almasında.
userboy
Newbie
*

Activity: 12

View Profile
January 20, 2018, 01:07:14 PM

öyle birşey olduğu gün btc için cok pozitif olur. Bir merkez bankası bunu yapmak isterse, bizim haberimiz olmadan çoktan alır toplar. hatta spekülasyon kullanıp alttan toplar. Ancak yasal olarak bunu yapamıyorlar. Fonlar var daha birde onlar alabilse. Uçuş yakındır.
teamsah5416
Newbie
*

Activity: 182

View Profile
January 20, 2018, 08:47:34 PM

Btc önündeki bana göre en büyük tehditler vadeli btc işlemleri ve tether olayı.
mehmetlbj
Newbie
*

Activity: 42

View Profile
January 21, 2018, 04:11:59 AM

öyle birşey olduğu gün btc için cok pozitif olur. Bir merkez bankası bunu yapmak isterse, bizim haberimiz olmadan çoktan alır toplar. hatta spekülasyon kullanıp alttan toplar. Ancak yasal olarak bunu yapamıyorlar. Fonlar var daha birde onlar alabilse. Uçuş yakındır.

TBK spekulasyon yapma gucune sahip mi sence?
Altcoinistic
Newbie
*

Activity: 51

View Profile
January 21, 2018, 08:10:58 PM

Böyle bir şey olursa btc nin önü alınamaz bence. Şu an piyasadaki en büyük sorun güvensizlik. Herkes her an Çin'den Kore'den bitcoinin yasaklanma haberi gelecek diye şizofren gibi yaşıyor. Grin
balron
Jr. Member
*

Activity: 122
Merit: 5

View Profile
January 22, 2018, 11:32:30 AM

Bitcoin olmaz ama ripple gibi merkezi bir kripto para birimine yönelecekleri aşikar.
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
January 22, 2018, 11:42:55 AM

Bankaların dijital para birimlerine yöneleceği açık ama bunun hangi coinler olacağını şimdiden tahmin etmek zor gibi görünüyor. Ayrıca merkeziyetsiz bir para birimine yer verirler mi, o da bir soru işareti.

Bankaların kendi dijital paralarını çıkartma yönünde adımlar atacağını düşünüyorum şahsen ama bunu ne zaman görürüz, kısa vadede gerçekleşir mi bilmek mümkün değil.
repla64
Member
**

Activity: 194
Merit: 12

Trust me. I'm a holder.

View Profile
January 22, 2018, 06:06:27 PM

Bana da çok mantıksız geldi alsa bile el altından gizli alır. Çünkü böyle bir haber insanların bitcoine olan güvenini artırır.

Brickblock.ioTHE FUTURE OF ASSET TRADING ON THE BLOCKCHAINBrickblock.io
REAL ESTATE EXCHANGE TRADED FUNDS COIN FUNDS
TelegramFacebook ❰ Contribution Campaign starts May 9 ❱ TwitterBlog
magulus
Newbie
*

Activity: 17

View Profile
February 21, 2018, 09:29:23 AM

rezerv para cinsinden bitcoin veya ethereum kullanılacağını sanmıyorum. İşlemlerler için kullanmayı düşünüyorlardır diyeceğim ama çok mantıklı gelmedi. Ripple veya Stellar daha mantıklı tercihler olacaktır. suudi arabistan merkez bankasının ripple ile görüşmesi örnek olabilir.
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
February 21, 2018, 10:37:11 AM

Bana da pek gerçekçi gelmedi bu haber. Alsalar bile el altından alırlar, olur da gerçekten bu haber doğru cıkarsa bitcoin değerine değer katar.
The Rose Rain
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
February 21, 2018, 12:55:56 PM

Hocam  [Suspicious link removed] yazıyor konunuzun başında muhtemelen linkte problem var, bir kontrol edin isterseniz.
petito
Newbie
*

Activity: 35

View Profile
February 21, 2018, 09:08:25 PM

Belkide fiyatları düşüren onları elinde stoklamak isteyenlerdir bilemeyiz ki öyle birşey varsa elinde o kadar çok parası olan bankaların yapacakları mantıklı bir adım olur. Zaten bu sisteme karşı koymaları çok zor onlarda ayak uydurmaya başladı sonunda...
anilffff
Member
**

Activity: 114
Merit: 10

View Profile
February 21, 2018, 09:38:49 PM

bende sanmıyorum olacagını ama eger böyle bir durumla karsılasırsak bitcoinin önüne geçiilemez kalıcı bir yükseliş sağlamış olur
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: