Bitcoin Forum
May 16, 2024, 01:07:56 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: BTCTURK Bitcoin Görünmeme Sorunu  (Read 103 times)
sportakal (OP)
Newbie
*

Activity: 2
Merit: 0

View Profile
January 17, 2018, 01:00:01 PM

Arkadaşlar BTCTURK'e bitcoin transferi yaptım 24 saatten fazla oldu fakat hala cüzdanımda görünmüyor. btc.com'dan bana verilen cüzdanı sorguladığımda bitcoin'ler içinde görünüyor, blockchain'den transferi sorguladığımda 200 kadar onay almış fakat BTCTURK'te göremiyorum.

BTCTURK ekibine facebooktan yazdım, mail adresimi istediler verdim 6-7 saat kadar zaman geçti daha hala hiçbir gelişme yok. Facebook'tan cevap da alamıyorum ilerleme hakkında. Ne yapmak lazım bunun sebebi nedir ve her transferimde ben bu süreyi beklemek zorunda kalacak mıyım??
Hasuta
Newbie
*

Activity: 14

View Profile
January 17, 2018, 02:21:33 PM

Transferinizin txini paylaşırsanız bakalım durumu?
HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
January 18, 2018, 12:25:37 AM

Adres ve işleminiz için tx paylaşmadığınıza göre sorununuz çözüldü sanırım?
Karartma
Newbie
*

Activity: 30

View Profile
January 18, 2018, 12:33:03 AM

Yaklaşık 2 ssaat kadar önce 0.103 ETH çekimi yaptım, Btctürkte bakiyemden düşmesine rağmen karşı tarafa ulaşmış değil, beklemedeyim bende.
shewadiwadi
Full Member

Activity: 332
Merit: 108

View Profile
January 18, 2018, 12:49:40 AM

Ether çektim. Sözde gönderdiler, hatta yalandan txid bile verdiler ama 2 saattir işlem ortada yok. Bravo.
khasank
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 281

View Profile
January 18, 2018, 03:07:22 AM

Btcturk sorun bildirme konusu olmuş başlık. Arkadaşlar işlemlerinizle alakalı TX ( transaction id ) oluştuysa mesaj yazarken bu TX i de buraya ekleyin ki inceleyen, konuya cevap veren arkadaşlar da durmunu kontrol etsin. Daha kolay çözüme kavuşursunuz
shewadiwadi
Full Member

View Profile
January 18, 2018, 09:15:00 AM

Btcturk sorun bildirme konusu olmuş başlık. Arkadaşlar işlemlerinizle alakalı TX ( transaction id ) oluştuysa mesaj yazarken bu TX i de buraya ekleyin ki inceleyen, konuya cevap veren arkadaşlar da durmunu kontrol etsin. Daha kolay çözüme kavuşursunuz

3 explorer da gözükmeyen bir txid yi vermek istemedim. Kendi adıma sorun halloldu, 3-4 saat sonra.
khasank
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 281

View Profile
January 18, 2018, 05:09:40 PM

3 explorer da gözükmeyen bir txid yi vermek istemedim. Kendi adıma sorun halloldu, 3-4 saat sonra.

Son zamanlar da düşük GAS ücretli tx ler geç görüne biliyor. Pek adam yerine saymıyor galiba NODE lar. Etherscan Node un da da çok sık görünmeme oluyor. Biraz beklemek gerekiyor. Özellikle GAS ücretleri düşünce görünmeye ( adam yerine konmaya ) başlıyorlar.
shewadiwadi
Full Member

View Profile
January 18, 2018, 09:17:41 PM

Son zamanlar da düşük GAS ücretli tx ler geç görüne biliyor. Pek adam yerine saymıyor galiba NODE lar. Etherscan Node un da da çok sık görünmeme oluyor. Biraz beklemek gerekiyor. Özellikle GAS ücretleri düşünce görünmeye ( adam yerine konmaya ) başlıyorlar.

Evet aynı sorunu gate.io dan çekim yaparken de yaşadım. Gas mıdır sorun bilmiyorum; daha düşük gaslı çekimleri mew den yapınca hemen görünüyor. Belki senin dediğin de olabilir ama.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: