Bitcoin Forum
May 29, 2024, 10:13:04 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Sizin İçin Mükemmel Alım Fırsatı Başkası İçin Mükemmel Satış Fırsatıdır  (Read 427 times)
TheFiendishOne
Full Member

Activity: 147
Merit: 100

View Profile
January 17, 2018, 07:30:29 PM

Akıllı yatırımcı başkaları alırken satan başkaları satarken alan kişidir. Sabırlı olan sabırlı olmayanın parasını kar olarak hazneye yazdırır. Kredi borç alarak veya  mal satarak vs. yollarla riskli işlere bulaşılmaz. Adamı silkelerler.

Spack17
Sr. Member

Activity: 1638
Merit: 273

View Profile
January 17, 2018, 07:40:56 PM

Bu fiyatların kimse için mükemmel satış fırsatı olduğunu düşünmüyorum ben açıkçası. Belki satarsa karda olabilir yine ama mükemmel değildir sonuçta birkaç hafta önce bu değerlerin kaç kat fazlasını gördük.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
January 17, 2018, 07:45:48 PM

Forumda herkes bu silkeleme, btc yi yeni tanıyanların parasını alıyorlar veya biz biliyoruz korkmuyoruz havasında ama bence yeni bir dump dalgası gelmek üzere. Ben tl ye geçtim bakalım durum ne gösterecek
aragom
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 263

View Profile
January 17, 2018, 08:21:38 PM

evet piyasa karışık herkesin aklında bir soru var. acaba bu düşüş mükemmel bir alım fırsatımı?
acaba kredi çekip dalsammı?
kredi kartlarını boşaltıp piyasaya girsemmi?
üç kuruş banka faizinde param ölüyormu?
bunu kimse bilemez malesef neyin ne olduğunu para babaları belirleyecek bizde izleyecez.
sadece aklınızın ucunda olsun, sizin için müthiş alım fırsatı gibi gözüken değerler başkaları için müthiş satış fırsatıdır.
herkese güzel günler.

çok doğru bir tespit olmuş gerçekten.

bi küçük yatırımcı alalım alalım diye uğraşırken. birileri elimize veriyor bu fiyatlardan.

en azından hafta sonuna kadar beklemek lazım. alım fırsatı mı değil mi görebilmek için.
coderben
Full Member

Activity: 854
Merit: 113

View Profile
January 17, 2018, 08:32:32 PM

ya da başkasının silkelendiği yer bizim için bi kar fırsatıdır diye düzeltelim. korkanın çocuğu olmaz diyipte bitirelim.
mtahanci48
Full Member

Activity: 322
Merit: 154

View Profile
January 17, 2018, 09:15:37 PM

bazen balinalar 7 btc'lik satış duvarı örmüş diye twitter'da ortalığı karıştıran insanlar oluyor. 6 ay önce 0.05 btc'ye alınmış bir coinin onlara satılıyor olma ihtimalini unutuyorlar : )

1kodumtek7
Full Member

Activity: 1400
Merit: 161

View Profile
January 17, 2018, 09:53:06 PM

bazen balinalar 7 btc'lik satış duvarı örmüş diye twitter'da ortalığı karıştıran insanlar oluyor. 6 ay önce 0.05 btc'ye alınmış bir coinin onlara satılıyor olma ihtimalini unutuyorlar : )

yüksek hacimli coinlerde 7 btc satış duvarı değildir bence hocam. dakikada 7 btclik işlem gerçekleşiyor sağlam hacimli coinlerde. onlar daha acemi diye böyle diyor.
Crypto Koala
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile WWW
January 17, 2018, 09:55:47 PM

Sizin stop lossunuz benim alım noktamdır yazan birisi vardı. Ondan bir tepki bekliyorum henüz gelmedi.  Cheesy

mtahanci48
Full Member

Activity: 322
Merit: 154

View Profile
January 17, 2018, 10:22:59 PM

yüksek hacimli coinlerde 7 btc satış duvarı değildir bence hocam. dakikada 7 btclik işlem gerçekleşiyor sağlam hacimli coinlerde. onlar daha acemi diye böyle diyor.

haklısınız hocam balina dedikleri 150-200 btclik satış yapıyor sanırım. demek istediğim nokta insanlar yatırımını karıyla birlikte alıp gidiyor olabilir. illa ki balina oyunu demek değildir.
cemetin54
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile
January 17, 2018, 10:24:35 PM

Piyasa toparlanacaktır sakin kalın elinizdekileri satmayın zararına boşuna pişman olmayın sonradan benden öneri
lulumiya
Full Member

Activity: 686
Merit: 104

View Profile
January 17, 2018, 10:26:55 PM

zaten doğrusu da bu değil mi dostum, herkesin yolu aynı olsaydı bu piyasanın ne getirisi olurdu ki, senin satışın benim alımımı etkiler benim alışım senin satışını. hepimiz birbirimiz ile etkileşim halindeyiz bunu farkedemeyenler vardır belki de sen satmasam ben almasam nasıl çıkar kazancımız artıya

tinywestler
Full Member

Activity: 308

View Profile
January 17, 2018, 11:08:07 PM

Piyasa toparlanacaktır sakin kalın elinizdekileri satmayın zararına boşuna pişman olmayın sonradan benden öneri

ben de katılıyorum hocam, piyasa toparlayacaktır diye düşünüyorum, bu başlığı açan kişinin de iyi niyetinden şüphe etmekteyim, doğru bir yaklaşım değil bu.
twiifm
Hero Member

Activity: 784
Merit: 500

View Profile
January 17, 2018, 11:10:22 PM

Peer to peer yani kişiler arası. Sizin sattığınız her kriptopara başkası tarafından alınıyor eğer Bitcoin'in fiyatı 8 bin dolara kadar düşüyorsa bilinki birileri o bitcoini 8 bin dolardan topluyordur, Binance'de çok büyük alım duvarları koyuldu fiyat daha da aşağı inebilirdi ama birileri alttan topladı.
HCRT
Full Member

Activity: 420

View Profile
January 17, 2018, 11:13:04 PM

Aynen öyle kardeşim süper yazmışsın konu başlığı zaten açıklıyor herkes için görecelidir bir coin bir token bu yüzden zaten seviyorum bu kripto dünyasını

pitipawn
Full Member

Activity: 196
Merit: 578

kedim çilek şeker çiçek !

View Profile
January 18, 2018, 03:24:09 AM

bittrexte bana 0.024btcden kamyon kamyon ether satan arkadaşlar baya süper fırsat değerlendirdi he mi

Atabey
Full Member

Activity: 224
Merit: 119

#Root

View Profile
January 18, 2018, 03:27:25 AM

bu durumlar kimine göre güzel fırsatlar kimene göre felaket öyüzdne iyi araştırıp iyi bilgi sahibi olmalıyızki bu felaketleri herzaman fırsata çevirelim tabi bu sefer altlarda kilitli kalsamda herzaman fırsat yarattım Smiley
msahin35
Member
**

Activity: 99

View Profile
January 18, 2018, 05:25:39 AM

aynen sen satıyorsun bu cok kotu diye başka biride bu artacak diye alıyor gercekten cok ilginc bir durum dusununce. Farklı hayallerde yaşayan insan toplulu borsa.
erendmr
Member
**

Activity: 112

View Profile
January 18, 2018, 06:47:17 AM

Her zaman birileri için alım birileri için satış fırsatıdır.Bu piyasanın kanunu bu.Ne olacağı belli olmuyor.Bir sabah kalkıyorsun paranın %50si erimiş.Panik yapmazsan kazanırsın.Her düşüş de olduğu gibi bunun da bir sonu var BTC düzeltmesini yaptı ve yoluna devam edecek.Bu işin uzmanları her zaman boşta BTC bulundurun diye boşuna demiyorlar.Böyle düşüşler de alttan toplayacaksın.Ama dibin dibide var.Bu yüzden kademeli alım ve satış yapmak lazım.

afmfk06
Member
**

Activity: 365

View Profile
January 18, 2018, 07:04:47 AM

Bu piyasa öyle bir piyasa ki kimin nerede durduğu belirsiz. İşin kurtları pusuda durup her şartta katlarca kar ederken, işin acemileri HODL peşinde kar beklentisinde. Şu piyasanın dip yaptığı zamanlarda üstad olup olmadığınız belli olur. Yoksa al bekle yükselsin sat BİST mantığıyla burada fazla kazanç edilmiyor.
Sekon
Full Member

Activity: 490

View Profile
January 18, 2018, 09:08:33 AM

Nerede girip nerede çıkacağını senin karar vermen gerekiyor biraz şu fiyattan girip şundan çıkıcam dediğinde bazen oralara çıkmıyor satıyorsun bazen satmak için geç kalıyorsun güveniyorsan o koine al-unut en mantıklısı bence. son söylediğiniz sözede kesinlikle katılıyorum ve elinizdeki parayla girmek en önemlisi borçla harçla krediyle sakat işler bunlar.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: