Bitcoin Forum
May 01, 2024, 06:28:35 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO] ETCETERA :Kripto Para Birimi Hediye Kartları Yerel Mağazalarda Kullan  (Read 304 times)
caneraydin123 (OP)
Member
**

Activity: 574
Merit: 34

View Profile
January 17, 2018, 07:25:20 PM
Last edit: June 28, 2018, 11:21:31 AM by caneraydin123

Hakkında:

Etcetera, birçok kripto para meraklısı ve inananın uluslararası bir ekibi olup, herkes için dünya çapında kripto para birimi hazırlama niyeti olan kuruluştur. Bunu, kripto para piyasasını büyük bir ölçekte halka açarak başaracağız. Bitcoin ve Ethereum'u satın alıp kullanmayı (ve daha sonra) herhangi bir ödeme yöntemiyle herhangi bir mağazada bir hediye kartı satın almak kadar kolay yapacağız. Bu kripto para birimi hediye kartları, Etcetera'nın dünya çapında tanınması anlamına gelmektedir, çünkü bu hediye kartları 'teşvik' projeniz olacaktır; diğer fikirler, kripto para birimi ve blockchain yan projeleri gelecekte zamanında sunulacak ve hazırlanacak, ancak bunun için oraya vardığımızda olabildiğince fazla topluluk girdisi istiyoruz.

Sloganımız:

Şimdi zamanı: Kripto para birimleri, kitlelerin cebinden hariç her yerde.
İnsanların büyük çoğunluğunun henüz kripto para birimine erişimi yok.
Bu konuda bir şeyler öğrenmişler, onun bir parçası olmak istiyorlar, ancak genellikle nasıl ve nereden başlayacaklarına dair hiçbir fikirleri yok ya da teknik bilgi eksikliği var.

Etcetera kitlelere, mağazalarda satılan hediye kartları vasıtasıyla kripto para birimi getirecek.
Etcetera sayesinde, herkes yerel mağazasına veya süpermarketine gidebilir, bir Etcetera kartı alabilir, kasiyerini ödeyebilir ve cebinde Bitcoin veya Ethereum ile birlikte ilerliyebilir.
Bu kadar kolay.

Tanıtım Videosu:

YouTube-link

Platform:

Kartlar:
Dayanıklı bir kart üzerine, bir hediye kartının tanıdık görünümüyle ve hissiyle basılan, fiziksel, çevrimdışı kripto cüzdanı. Kart, herkese açık cüzdan adresini ve QR kodunu ve ayrıca bir çizik-kesme katmanının altında güvenli bir şekilde korunan özel anahtarları (ve QR'yi) tutar. Etcetera kartları dünya çapında mağazalarda satışa sunulacak. Her kart, Etcetera uygulamasını nasıl indireceğiniz ve yeni edinilen kripto para birimini kullanmaya nasıl başlayacağınız konusunda kolay, adım adım talimatları olan bir kart boyutunda kitapçık ile birlikte gelir. Başlangıçta Etcetera 3 çeşit cüzdan / kart sağlayacaktır. Bitcoin, Ethereum ve tabi ki Etcetera.
Daha fazla bilgi edin

API:
Etcetera API, Etcetera Platformunun kalbi olup, dünya çapındaki mağazalardaki yazar kasaları, Etcetera değişim birimiyle. API arayüzleri, hediye kartları, nakit kartlar, ön ödemeli kartlar satmak ve etkinleştirmek için mağazalarda halihazırda kullanılan mevcut çözümlerle arabirim oluşturuyor,... Bir müşteri, yerel bir mağazada bir Etcetera kartı satın aldığında, kasiyer tarar ve kayıt Etcetera API'sı ile iletişim kurar. Etcetera API, satış bilgilerini Etcetera Exchange'e aktaracak ve kartı taradıktan sonra birkaç saniye içinde işlemi onaylayacaktır. Arka planda, satın alınan kripto para birimi fonları taranmış cüzdana yatırılır.
Daha fazla bilgi edin

Değişim:
Etcetera değişimle, API üzerinden alınan tüm çevrimdışı işlemleri ele alır ve yürütür. Satın alınan kripto para birimini Etcetera kart adresine yatırarak uygun piyasa emirlerini otomatik olarak yerleştirir, Etcetera rezervlerini yönetir ve işlemleri tamamlar. Çevrimiçi kullanıcılar, mağazalardaki çevrimdışı kart satışlarından kaynaklanan yüksek nakit seviyelerine sahip olan Etcetera borsasında kripto para birimi satın alabilir, satabilir ve ticarette bulunabilirler. Başlangıçta, Etcetera değişimi, aynı üç şifreleme para birimi ile sınırlandırılacaktır: Bitcoin, Ethereum ve Etcetera. Tabiki daha fazla kripto para birimi / jetonlar borsaya daha sonra eklenebilir.
Daha fazla bilgi edin

Mobil Uygulama:
Etcetera, kullanıcıların çevrimdışı (kart) cüzdanlarını almalarına ve telefonlarından doğrudan doğruya kripto para birimi satın almaya, satmaya ve ticaret yapmalarına imkân tanıyan son derece kullanıcı dostu bir mobil cüzdan uygulaması sağlayacak. Kullanıcılar ayrıca çevrimiçi ödeme yöntemlerini veya banka havalelerini kullanarak kripto para birimi satın alabilir, kripto para birimini satabilir ve banka havalesi yoluyla fiat alabilir, diğer şifreleme para birimlerine değiştirebilir, kripto para birimi göndermek / almak, doğrudan ödemelerde bulunabilir,...
Daha fazla bilgi edin

Etcetera ICO:

Etcetera ICO başlıyor 1 Şubat ve maksimum 5 farklı aşamaya sahip olacak:

ICO, 24 Şubat 'melek yatırımcı' dönemiyle başlayacak ve 1 Şubat'ta saat 9: 00'da satın alınmış ERA jetonlarının % 40'lık bonusuyla başlayacak.
    2 Şubat'ta saat 9: 00'dan başlamak üzere satın alınan ERA jetonlarının % 15'lik bonusuyla 7 günlük yatırım dönemi izleyecek.
    9 Şubat tarihinde saat 9: 00'dan başlayarak, satın alınan ERA jetonlarının % 10'luk bonusuyla 7 günlük yatırım dönemi izleyecek.
    16 Şubat'ta saat 9: 00'dan itibaren% 5 bonus satın alınan ERA jetonlar ile 7 günlük bir yatırım dönemi izleyecek.
    Son 24 gün yatırım dönemini takiben, 24 Şubat günü saat 09.00'da başlayacak ve 15 Mart'ta saat 9: 00'da bitecek satın alınan ERA jetonlarının % 0 bonusuyla takip edecek.

Toplam yatırım süresi 42 gündür!

Jeton yayınlama:

Etcetera ERC-20 jetonları, ICO döneminde bir kez satılacak ve daha sonra herhangi bir ERC-20 jeton kabul eden değişimde serbestçe işlem görecektir.
27.000.000 jeton satılacak ve satılmayan tüm jetonlar yakılacak maksimum 30.000'000 Etcetera jetonu olacak.

Diğer 3.000.000 ise ayrılmıştır:

Etcetera paydaşları:
500'000 jeton
Etcetera Ekibi:
750'000 jeton
(bu jetonların % 50'si için 6 ay hakediş dönemi ve diğer 50% için hak kazanma süresi 12 ay ile,)
ödülleri:
750'000 jeton
Etcetera işletme rezervleri:
1'000'000 jeton

Fon Dağıtımı:

Artırılan fonlar, Etcetera platformunun geliştirilmesi ve konuşlandırılması, Etcetera kartlarının dünya çapında kullanılmasına ve Etcetera kripto döviz rezervinin fonlanması için kullanılacaktır. Ana maliyetlerimize yasal destek, pazarlama ve geliştirme dahil ancak bunlarla sınırlı kalmayacaktır.

Etcetera, dünya çapında etkin olmayı ve kripto para birimleri çevresinde yapılan düzenlemelerin her zaman net veya kripto para birimleri lehine sonuçlanmadığından, 5% toplamı yasal destek için ayrılmıştır.
Tahmini bir pazarlama için 20% Etcetera'nın ilk başarısının, kartlarımızın satışıyla alınan akının miktarına dayanacağını dikkate alarak, gizli tutar.Etcetera, dünya genelinde televizyon reklamlarını dağıtmanın yanı sıra hedef pazarlama kampanyaları ve tüm dünyadaki mağazalardaki kartlarımızın görünürlüğünü de artırmayı amaçlıyor.
Etcetera platformunun geliştirilmesi ve Etcetera kartlarının üretimi ve dağıtımı için, 25%dağıtımda (Etcetera değişimi, mobil uygulama ve API) istikrarlı ve güvenli bir platform geliştirmek, Etcetera kartlarının güvenli üretim sürecini kurmak, dağıtım kanallarını taahhüt etmek vb. için ayrılmıştır.
Bitcoin, Ethereum ve fiat para birimlerinin Etcetera kripto para birimi rezervlerini oluşturmak; 45% bu rezervlere tahsis edilecektir. Etcetera API'sı ve Etcetera platformu vasıtasıyla hızlı, güvenilir ve güvenli depozitolar sağlamak için kullanılacaktır.
Öngörülen % 5 , Etcetera kripto para banka kartı ve diğerleri gibi yeni Etcetera en iyi ürünleri geliştirmeye odaklanacak bir araştırma bölümüne tahsis edilecektir, ancak bunun için istedikleri şey için topluluk girdisi isteyeceğiz.

Teknik Yol Haritası:

More details can be found on web sitemiz

Basın ve listelemeler:

Thanks to ICO Merkezi'YouTube Kanalı  (bunun için çok teşekkürler!)

Etcetera Tanıtım Video

Resmi Ödüller:

1. Refesans edilen kişi tarafından satın alınan jetonların % 2'si referans bonusu alır(bunlar, ICO'ya ayrılmış 27M simgelerinden gelir)

Herkes bu adreste kayıt olabilir: https://etcetera.ltd/b/
Tavsiye linkinizi paylaşın https://etcetera.ltd/b?ico=xxx nerede olursanız olun lütfen (belki de bu forumda imzanız!)
Referanslarınızın bazı ERA jetonlarını satın almasını bekleyin; satın alınan bu jetonların % 2'si otomatik olarak hesabınıza eklenir.!

2.Pazarlama kampanyaları (Bunlar için 750k ödül jetonları sağlanacak.)

lütfen kontrol edin: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2766756.0

1714544915
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714544915
Reply with quote  #2

1714544915
Report to moderator
1714544915
Hero Member
*

Ignore
1714544915
Reply with quote  #2

1714544915
Report to moderator
1714544915
Hero Member
*

Ignore
1714544915
Reply with quote  #2

1714544915
Report to moderator
"If you don't want people to know you're a scumbag then don't be a scumbag." -- margaritahuyan
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
cointerstrike
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
January 18, 2018, 05:58:58 AM

Çeviri için teşekkürler. Bounty konusunu araştırmıştım bana pek gerçekleştirilebilir gibi gelmedi ama tabii bu tamamen devletlerin kriptoparalara bakış açısına bağlı.
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
January 18, 2018, 01:32:28 PM
Last edit: January 18, 2018, 05:58:52 PM by caneraydin123

Çeviri için teşekkürler. Bounty konusunu araştırmıştım bana pek gerçekleştirilebilir gibi gelmedi ama tabii bu tamamen devletlerin kriptoparalara bakış açısına bağlı.
Rica ederim şöyle bir şey var zaten kabul edilmiş devletlerde bunu uygulamaya geçirecekler hatta yaşadığınız yerin bu bilgilerini bizimle paylaşın diye açıklamaları var bunun içinde bir miktar ödül sunuluyor. Yani kripto parayı kabullenmeyen ülkelerde bu proje iş yapmaz kabullenmiş de bir çok ülke var oralarda da bunu kullanıma geçirecekler. İlerleyen zamanlarda daha fazla ülkenin de sonu bu parayı kullanmaktan başka bir şey değil ayak uyduracaklar bu sisteme
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
January 18, 2018, 07:04:41 PM

Konuyu güncel tutmak yatırım ve kampanya katılımcılarının daha fazla bilgi edinmeleri için  bu projeden faydalana bilmeleri için paylaşım yapıyorum ilginiz için teşekkürler imzalar kampanyada belirtilen tarihte hazır olacak ayrıca kendiniz bir imza hazırlaya biliyorsanız bunu yapıp bir bildirim yaparak daha fazla kazanç elde edebilirsiniz
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
January 20, 2018, 03:50:39 PM

Konuyu güncel tutmak yatırım ve kampanya katılımcılarının daha fazla bilgi edinmeleri için  bu projeden faydalana bilmeleri için paylaşım yapıyorum ilginiz için teşekkürler
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
January 22, 2018, 03:34:05 PM

imzalar ödül  projesi konusuna eklendi tüm katılımcılar için duyurulu ilgilenen varsa şimdiden daha fazla kazanabilmek için katılabilir. Herkese bol kazançlar bilgi almak isteyen herkes istediğini sorabilir.
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
January 24, 2018, 10:22:37 PM

Kampanyaya katılacağınız düşünüyorum bu yüzden konuyu incelemeniz için güncel hale getiriyorum inceleyip kararı siz verin projenin iyi olduğunu göreceksiniz.Merek ettiğiniz bir şey varsa buradan sorabilirsiniz.
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
January 27, 2018, 02:08:28 PM

Konuyu incelemeniz için ayrıntılar burada kampanyalara katılmanızı tavsiye ederim güzel ödemeler var size uygun gelecek projeyi beğenirseniz başvurunuzu yapın etcetera hesabı açmanız gerekli o da çok kolay 2 dakikada halledebileceğiniz bir işlem sizi o profilden kontrol edip tüm dağıtılan ödül miktarını hesaplayabilmek için hiç bir özel bilginizi paylaşmıyorsunuz zaten daha detaylı bilgi almak isteyen buradan sorabilir
crynvestor
Member
**

Activity: 94
Merit: 10

View Profile
February 01, 2018, 11:22:18 AM

Hello everyone!

Just to inform you that our ICO has started!

Please let us know if you have any questions regarding our project!

Soft cap: 900 ETH
Hard cap: 30'000'000 ERA (of which 27'000'000 are to be sold publicly, 750'000 tokens will be vested for the team (after 6 months, 50/3% will be 'unvested' monthly and could then be withdrawn by our team), 500'000 tokens are for (early) stakeholders, associates and cooperating (marketing) structures, 750'000 tokens are to be distributed as bounty in our bounty campaign, 1'000'000 tokens are to be used as our operational reserves)
You will get 1150 ERA/ETH (=+- 1USD/ERA)

The ICO started Feb 1st at 09.00 AM UTC and lasts until March 15th 09.00 AM UTC or until all tokens for ICO have been publicly sold.

Please make sure you contribute from the address you put in your Etcetera account (if you don't have one yet please click here)

Your referral link can gain you 2% of your referred people and just as the bounty campaign will last as long as the ICO!

Please let us know if there is anything still unclear!
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
February 01, 2018, 05:57:01 PM

Herkese merhaba!

Sadece ICO'nun başladığını size bildirmek için!

Projemizle ilgili herhangi bir sorunuz varsa lütfen bize bildirin!

Soft cap: 900 ETH
Hard cap: 30'000'000 ERA (27'000'000'si halka arz edilecek olan 750'000 token ekip tarafından tahsis edilecek (6 ay sonra,% 50 / 3'ü aylık olarak "kaybedilmiş" olur ve ekibimiz tarafından geri çekilebilir), 500'000 token (erken) paydaşlar, iştirakçi ve işbirliği yapan (pazarlama) yapılar içindir; 750'000 token ödemelerimize ödül olarak dağıtılacak, operasyonel rezervimiz olarak 1'000'000 simge kullanılacaktır)
1150 ERA / ETH (= + - 1 USD / ERA) alacaksın

ICO, 1 Şubat 09:00 UTC'de başladı ve 15 Mart 09: 00 UTC'ye kadar veya ICO için tüm tokenler kamuya ilan edilene kadar sürecek.

Etcetera hesabınıza girdiğiniz adrese katkıda bulunduğunuzdan emin olun (yoksa lütfen tıklayın)
buraya)

Yönlendirme bağlantınız sizin gönderdiğiniz kişilerin % 2'sini kazandıracak ve bounty kampanyası ICO bitene  kadar sürecek !
Hala belirsiz olan bir şey varsa lütfen bize bildirin!
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
February 06, 2018, 09:10:41 PM

.Konuyu incelemeniz için ayrıntılar burada kampanyalara katılmanızı tavsiye ederim güzel ödemeler var size uygun gelecek projeyi beğenirseniz başvurunuzu yapın etcetera hesabı açmanız gerekli o da çok kolay 2 dakikada halledebileceğiniz bir işlem sizi o profilden kontrol edip tüm dağıtılan ödül miktarını hesaplayabilmek için hiç bir özel bilginizi paylaşmıyorsunuz zaten daha detaylı bilgi almak isteyen buradan sorabilir.
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
February 12, 2018, 02:09:13 PM

bounty kampanyası hala devam ediyor. projenin içeriği güzel eğer hayata geçmeyi başarabilirse kullanılırsa gerçekten de çok güzel yerlere gelecek bir proje etcetera iyi düşünülmüş sizde ilgi duyarsanız inceleyin kampanyalardan birisine katılın. Sormak istediğiniz bir şey var sa buradan sorabilirsiniz
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
February 20, 2018, 04:02:55 PM

Ödül tablosunun güncellenmesi hakkında tekrar bugün iletişime geçiyorum. Aldığım cevaba göre sizi bilgilendireceğim.  Eğer değişen birşey olmassa ICO hiç bir şekilde güncelleme yapmam ve katılan herkesi bu konuda uyarıcam. Şimdilik bir cevap almadım ama tablo hala güncel değil böyle giderse çıkmanızı söyleyebilirim takip edin konuyu.
buyukwoody
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 1

View Profile
February 21, 2018, 07:04:54 AM

Çeviri için teşekkürler. Gayet başarılı bir çalışma olmuş. Fakat bu hediye kartları konusunun başarısı ne derecede olur bilinmez. Zira ülkelerin ve özellikle mağazaların bu konuya önderlik etmeleri projenin kullanılabilirliği ve başarısı için önemli bir adım olacak.
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
February 21, 2018, 12:31:17 PM

Çeviri için teşekkürler. Gayet başarılı bir çalışma olmuş. Fakat bu hediye kartları konusunun başarısı ne derecede olur bilinmez. Zira ülkelerin ve özellikle mağazaların bu konuya önderlik etmeleri projenin kullanılabilirliği ve başarısı için önemli bir adım olacak.
Proje ülkeler ve kripto paraların kullanımını araştırdıktan sonra girişimde bulunmayı tüm ülkeler değil sadece kartları kullanabilecekleri yerleri seçmek içinde  ICO süresince Bu konular hakkında gerçek bilgi verenlere bounty konusunda bir ödül paylaşımı vardı.
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
February 23, 2018, 03:56:24 PM
Merited by temmuz (1)

Arkadaşlar lütfen kampanyaya katılanlar kusura bakmasınlar bunun için çok üzgünüm tablonun güncellenmesi için 4 5 gün önce bir mesaj gönderdim hala bir cevap alamadım ben uyarmak istiyorum. Takım bu ICO ile ilgilenmiyor ve katıldığınız kampanyaları sürdürmeyin. İmzalarınız vs. kaldırın. Bunun için özür diliyorum böyle olacağını  bilseydim çevirisini yapmazdım. Bir sürü emek boşa gitti. Sad
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
February 23, 2018, 04:46:49 PM

zaten şuanki eth durumda sistemlerini tutturamazlar bence riskli bir projhe zaten çevirmende uyarı eklemiş
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
February 23, 2018, 04:56:02 PM

zaten şuanki eth durumda sistemlerini tutturamazlar bence riskli bir projhe zaten çevirmende uyarı eklemiş
Hayata geçirebilmek zor olacak ekip için öyle görünüyor. Hiç ses seda yok ekipten o yüzden uyarıyorum dikkatli davranın katılanlara tavsiyem zaman kaybetmeden başka bir ICO bulun. Çevirilerim içinde başarısız olmakta ısrarlı ekip ilgi göstermediler.
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
February 23, 2018, 05:17:12 PM

Hayata geçirebilmek zor olacak ekip için öyle görünüyor. Hiç ses seda yok ekipten o yüzden uyarıyorum dikkatli davranın katılanlara tavsiyem zaman kaybetmeden başka bir ICO bulun. Çevirilerim içinde başarısız olmakta ısrarlı ekip ilgi göstermediler.

uyarınıza saygı duydum ve çeviren kişilerin böyle bilgi vermesi gerek bence sonuçta sizden görerek katılmayı düşünecek insanlar var
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
February 23, 2018, 06:12:14 PM

uyarınıza saygı duydum ve çeviren kişilerin böyle bilgi vermesi gerek bence sonuçta sizden görerek katılmayı düşünecek insanlar var
Teşekkür ederim .Amaçta  budur kimsenin mağdur olmasını istemiyorum. Şimdiye kadar yolunda gidiyor du ama sanırım ilgi görmedi ICO o yüzden ıco yu da kötülemek istemiyorum ama ilgi kalmadı ekip tarafından mağduriyeti en aza indirgemeye çalışıyorum. Herkesin mesajlarımı dikkate alıp ona göre hareket etmesini istiyorum. Eğer olumlu bir gelişme de olacak ise uyarırım. Ama bu gidişle çok zor görünüyor.
.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: