Bitcoin Forum
May 09, 2024, 12:15:59 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: Cümlenin sonuna "ytd" yazarak vebalinden kurtulmuş olmuyorsunuz..  (Read 1009 times)
farting_shot
Full Member

Activity: 318
Merit: 100

View Profile
March 06, 2018, 11:38:58 PM

Piyasamız ne yazık ki hep yükselişi poh pohlayanlara meyilli oluyor söz konusu bir koin de olabilir, genel olarak yükselişten de bahsedilebilir. Yatırımcı genel olarak bu tür yorumlardan hoşlanıyor, olumsuz durumları belirten ve olası düşüşlerden bahsedenlere pek itibar edilmiyor.  Yorumunun sonuna YTD yazan kişi etki bırakmamak ama şahsi fikrini de beyan etmiş olmak açısından bu şekilde yazsın ne sakıncası var, bu  sadece benim fikrim, sen de araştır demek bana göre.
1715213759
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715213759
Reply with quote  #2

1715213759
Report to moderator
"If you don't want people to know you're a scumbag then don't be a scumbag." -- margaritahuyan
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
March 06, 2018, 11:58:38 PM

Burası sosyal bir mecra, insanların düşüncelerine göre hareket ediyorsanız sizin için yapabilecek bir şey yok siz başkası size intihar et dediğinde de edersiniz herhalde? milletin mikiyle gerdeğe girilmez, başkasının ağzıyla iş olmaz.
Umbrella Holdings
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
March 10, 2018, 07:33:21 PM

ytd. yazan ya da yazmayan bana göre fark yaratmaz. Bu açıdan düşünürsek tüm finansal piyasalarda her an vebal alınmaktadır o zaman. Neticede bir takım doneler kullanarak gelecek dönemdeki fiyatlanmalar ve ileri çıkabilecek projeler tahmin ediliyor, herkes kendi kriterlerine göre bu tahminlerini yazıyor, uymak ya da uymamak kişiye kalmış.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
kschneezy
Full Member

Activity: 387
Merit: 186

View Profile
March 10, 2018, 09:17:34 PM

Burada her okuduğunu ciddiye alan insanlara gerçekten hayret ediyorum. Tamam aramızda yeni, daha deneyimsiz arkadaşlar muhakkak vardır ve dikkatli konuşulması gerektiğine katılıyorum ama ortada bir vebal alma verme durumları yok. Ytd yazılıp yazılmaması da bir şey ifade etmez, burda kimsenin kafasına silah dayayarak token alın diyen yok.
mikewirth
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 250

View Profile
March 14, 2018, 07:30:32 AM

Kimse doğrudan şunu al garanti para, şuradan sat kesin düşecek diyemez başkasına, hep kendi kararımız. Kim ne dese tersi bir durum oluşabilecek bol sürprizli  bir piyasanın içindeyken, foruma yorumunu bırakan arkadaşlarımız YTD demişse ya da dememişse bundan dolayı sorumlu tutamayız diye düşünüyorum.
Bitinator
Sr. Member

Activity: 746
Merit: 251

View Profile
March 14, 2018, 11:16:47 PM

Başkalarının lafıyla yatırım yapan, başkalarının lafıyla hareket eden insanlar mümkünse sosyal medya kullanmasın hatta bu insanlara oy verme hakkı bile tanınmasın.. İnsan sosyal bir varlıktır ve çevrenizdeki insanlardan bu kadar çok etkileniyorsanız en büyük sorun çevrenizde değil sizdedir.

INVALID BBCODE: close of unopened tag in table (1)
hayratposta
Newbie
*

Activity: 182
Merit: 0

View Profile
March 15, 2018, 07:44:56 AM

Kendi yorum ve dusunceleri yoksa bir sahis degildir zaten bu yuzden bence birsey soylemeye hakkida yoktur.
heidikim
Full Member

Activity: 602

View Profile
March 15, 2018, 06:46:42 PM

Öngörülerde destekleyici öğeler kullanılmalı insanlara boş hayaller pembe tablolar çizilmemeli, netice de bu işin vicdan boyu da var. Ne ytd demeyle iş bitiyor ne de umut tacirliği yapmayla. Yeni başlayan yatırımcılar da üzülmemek için detaylı araştırma yapıp çok okuyup çok düşünmeli
GalaWan
Sr. Member

Activity: 700
Merit: 270

View Profile
March 15, 2018, 07:21:31 PM

Adam ben uçurumdan uçucam derse herhalde sizde uçmayacağınıza göre o yüzden burdaki her denilene inanmamak gerekiyor. Mantıklı yorumlar yokmu vardır kimine göre ama gidip illaki bunu yapan insan Kör cahildir bu kadar diyim. Tartmadan biçmeden bir iş yapılmaz buraya güvenip de yapılacaksa sonuçlarına katlanılacak o zaman.
LetsTalkMoneyxD
Newbie
*

Activity: 67

View Profile
March 16, 2018, 10:10:46 PM

absürt iyimser yada kötümser yorumları bir yere bırakırsan insalar bir şekilde fikirlerini belirtmeli. tabi temkinli konuşmakta fayda var. Net ifadelerken kaçınılmalı sonuçta kimse geleceği bilmiyor.
redboxneo
Member
**

Activity: 546
Merit: 10

View Profile
April 03, 2018, 06:01:40 AM

ytd yazmadan da olmuyor ki   Grin  bitcoin iki sene içinde 100 bin dolar olacak desem ve birileri bana itibar etse satın alsa sonra bitcoine hiç bakmasa, iki sene sonra 100 bin olmadığında, parası çöpe dönüştüğünde, hatta bitcoin diye birşey kalmadığında gelip benden hesap sormaz mı? birde böyle düşün.  Huh 
Undermood
Legendary
*

Activity: 950
Merit: 1000

View Profile
April 03, 2018, 12:04:25 PM

Arkadaşlar 'ytd' kelimesine bu kadar takılmayın. İçiniz rahat olsun yani kullanabilirsiniz. Kimse sizi yazdığınız bir yorumdan dolayı vebale koyamaz. Hakkı yok. Yani kendi aklını kullanmak yerine başkasının aklıyla iş yapıyorsan sonucuna kendin katlanacaksın. Ben şimdi desem ki' Bence Bitcoin 1 hafta içinde 2000 dolara düşecek.' Millet elinde ki Bitcoini satar mı. Hadi diyelim sattı bundan bana ne. ben bireysel görüşümü belirttim.Ve kendi çıkarımımın sonucunu çekiyorum.
 Burda kimse yorumunu paylaştı diye bir başkasını vebale koyma hakkına sahip değil. O zaman ya yatırım ile ilgili konu açmayın ya da yatırım tavsiyelerinin bulunduğu konulara girip okumayın. Kendi işinizi kendiniz yapın. Burda konuşulmıcaksa nerde konuşucaz tuvalette mi konuşalım bunları. Artık biraz daha makul olun.

╓▄▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄╖,
         ,▄██▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█▄,
        ▄████▀▀░░        ░╙▀▓███▓,
      ,███╣▒▒▒░░╓╖╖╖╖╖╖,░░░▒▒╢▓▓▓[
     ╓▓██▓▓▓███▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓██▓╢▓▓▓▓
    ╖▒▓▓▓▓▓██████▀▀▀▀▀▀▀██████▓▓▓▓▒░,
   ╫▒▒▓▓▓▓▓▓▒               "▓▓▓▓▓▓  ╟
  ▐▓░░░▓▓▓▓▓▓╖              ▓▓▓▓▓▓░  ]
 ,▓▓░░░░╙▓▓▓▓▓▄           ╓▓▓▓▓▓▓`░░ ▐▓▌
 ╟▓▓▌░░░ ╙▓▓▓▓▓▓         ╓▓▓▓▓▓▓░░░░╓▓▓▓
 ╟▓▓▓▓   ░`▓▓▓▓▓▓,      ╟▓▓▓▓▓╜░░░░╓▓▓▓▓
 ╙▓▓▓▓▓,░ ░ ▓▓▓▓▓▓╖   ,▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒░╟▓▓▓▓▌
  ▓▓▓▓▓▓╖░   ╙▓▓▓▓▓▌ ╓██████▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓`
   ╙▓▓▓▓▓▌  ░░╙▓▓▓▓▓▓█████▓▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓
    ╙▓▓▓▓▓▓  ░░░▓▓▓▓▓▓███▓╢╣╢╢▓███▓█▀
      ▓▓▓▓▓▓@░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▀
        ▀▓▓▓▓▓▄░▒▒░▓▓▓▓▓▓██████▀▀
            ╙▀▀▀██████████▀▀▀`
InfinitusToken.io
███
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███

███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
   ███
⚑⚑ Read our Whitepaper
⚑⚑ Medium ⚑⚑ Telegram
[/ta
benzinkokusu
Member
**

Activity: 280

View Profile
April 04, 2018, 11:24:58 PM

hocam öyle vebal değil, yani ne yapalım fikir de mi beyan etmeyelim, adam beyini yoksa zaten gider internette okuduğu şeye yatırım yapar, beyni olan kendi beynine göre yatırım yapar
hacisahinx
Newbie
*

Activity: 14

View Profile
April 05, 2018, 12:23:38 AM

bence en büyük hata o fiyatlardan alanlarda. iyice araştıracak abicim. sen bu piyasadaki ytd yazan adamlara ne bakıyosun adam 2 ay bu işle uğraşan ben uzmanım  diyor. Smiley
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
April 05, 2018, 07:48:19 AM

ne vebalinden bahsediyor arkadaş anlamadım.  zaten milletin kafasına silah dayıyor burda yorum yapanlar
sadece burdaki yorumlara bakarak yatırım yapan batmaya mahkumdur , başka suçlu aramasın
ozgurk
Member
**

Activity: 252

OPEN GAMING PLATFORM

View Profile
April 05, 2018, 08:11:58 AM

İyice araştırmadan yazmamak lazım ve birinin yazdıklarına göre hareket edecekseniz o kişinin daha önde neler dediğine ve neler olduğuna da bakmanız gerekiyor. Vebalinden kurtulamaz ama işleme giren de az zahmet edip bakmalı

spikersb
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
August 25, 2018, 01:11:32 AM

veballik bir durum yok bence, herkesin aklı var. kullansın her söylenene inanıp her gördüğü öneride yatırım yapmasın
bigbooss
Sr. Member

Activity: 1302
Merit: 264

View Profile
September 10, 2018, 07:27:35 PM

Cümlenin sonunda yazılıyor çünkü bahsedilen bir coın için ben yükseleceğini ya da düşeceğini düşünüyorum ancak size alın ya da satın demiyorum bu benim düşüncem katılan olursa alıp almamak hususunda kendi kararını versin demek oluyor böyle olunca da kimsenin vebalini almıyor yazan kişi....
zorbey
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
September 10, 2018, 07:52:32 PM

Kimse fikrini beyan etti diye suçlu olamaz. Herkesin güvendiği veya güvenmediği coin başkadır. Ben x coinine çok güvenirim başkası y coinine güvenir. x coinide y coinide düşedebilir çıkadabilir. Kimse geleceği bilemez. Bilemediği içinde kazanma ihtimali olduğu gibide kaybetme ihtimalide her zaman vardır. Komisyon alarak profosyonel yatırım şirketleri bile bu konuda sorumluluk almıyor. Her yatırımcı kendi kararını kendisi vermeli. Kararda zararda yatırımcınındır.
İlk sözüm tekrar ediyorum: Kimse fikrini beyan etti diye suçlu olamaz.
mypat3op
Full Member

Activity: 420

View Profile
September 11, 2018, 01:34:43 AM

Tabii ki herkesin fikri öncelikle kendine, ytd yazarak vebal alınacağı konusuna ise katılamıyorum. Öncelikle kendine güvenmeyen yatırım yapmamalı, taşıma akılla değirmen dönmez.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 »  All
  Print  

Jump to: