Bitcoin Forum
June 25, 2024, 03:26:51 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: google hakkınızda topladığı verileri silme  (Read 102 times)
Necroface (OP)
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
January 17, 2018, 07:48:47 PM

google tarafından siz gezinirken hakkınızda topladığı verileri silmenin yolu haberin detaylarında verilmiş. ilgilenen arkadaşlar bir göz atsın derim. linki paylaşıyorum.

http://m.yeniakit.com.tr/haber/googlein-hakkinizda-topladigi-veriler-nasil-silinir-409153-amp.html

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
0xxxxxx0
Newbie
*

Activity: 70
Merit: 0

View Profile
January 17, 2018, 08:15:11 PM

Kardeşim çok iyi bir paylaşım oldu bende bunun nasıl olduğunu araştırıyordum
sinyalci
Newbie
*

Activity: 70

View Profile
January 17, 2018, 10:07:20 PM

Google bizim vergilerimizi öyle bi kullanıyor ki sanal ayak izlerimizi takip ederek nereye girsem binance reklamı 
savasay
Member
**

Activity: 61
Merit: 10

View Profile
January 17, 2018, 10:17:23 PM

Ben bu çıkan google reklamlarından rahatsız oluyorum. Sanal da olsa insanın verilerinin takip edillmesi, karşısına bir şey çıkarılması rahatsız edici.
Gwerimos
Member
**

Activity: 210

View Profile
January 18, 2018, 05:56:02 AM

Zaten gpsi actiginizda da son gps acilan konumu hafizasinda tutuyor. Aslinda kapali olsa bile bazen bu yuzden gosteriyor. Ayrica telefon internetine bilgisayardan girerseniz androidli cihaz oldugundan bilgisayarda da google siz oldugunuzu biliyor.
FatalErrorTR
Newbie
*

Activity: 53

View Profile
January 18, 2018, 07:25:00 AM

Değişik bir durum , telefonunuz da GPS kapalı olsa dahi merak etmeyin ki yeriniz takip edilebiliyor . Verilerin silinmesi ne kadar doğrudur bilemiyorum , görünüşte silinir ama gerçekten verilerin hepsini silecekler mi emin değilim . Bilgilendirici paylaşım için teşekkürler .
srmecdes
Full Member

Activity: 266
Merit: 108

View Profile
January 18, 2018, 07:34:45 AM

denemek lazım.. google reklamları bezdiriyor çünkü.. faydalı bilgi için teşekkürler..
frarslan
Member
**

Activity: 140

View Profile
January 18, 2018, 08:33:44 AM

evet google ın topladığı veriler bu sayede siliniyor. Daha doğrusu silindiği söyleniyor. Ama asla silmiyorlar. Sanal dünyada yaptığımız her şey kayıt altına alınıyor malesef.

SafeKeet ICO: A new cryptocurrency for a Simple, Smart & Secure digital safe deposit box
—————— ■  ICO SALE FEBRUARY 1, 2018  ■ ——————
WhitepaperBitcointalk ANNTelegramTwitterFacebookLinkedIn
yunlopnu
Newbie
*

Activity: 42

View Profile
January 18, 2018, 10:04:02 AM

google sildim dese inanacakmıyız. niye silsin ki. bedava veri toplamış
Pages: [1]
  Print