Bitcoin Forum
May 29, 2024, 11:54:15 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  
Author Topic: [ANN] [ICO] Copytrack:İlk Blockchain Tabanlı Görüntü Telif Hakkı  (Read 1170 times)
Lebraam
Sr. Member

Activity: 655
Merit: 258

View Profile
February 09, 2018, 07:57:45 PM

İco bitmesine birkaç saat kala 12000 Ether toplanmış durumda. Ciddi bir proje olacağından eminim
hacidasi (OP)
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
February 09, 2018, 08:53:47 PM

🚀12.000 ETH toplandı. SİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ! ICO'yu kaçırmamanızaya dikkat ediniz.

3 saat kaldı 👉
http://Copytrack.io

#CopytrackICO #Blockchain #KriptoCurrency #ThankYou

▐▐▐ UNCLOAK™ - Cyber Threat Detection Powered by EOS™ ▌▌▌
┨PRE-SALE  : 25th MAY - 25th JUNE ▌MAIN-SALE: 26th JUNE - 03rd JULY┠
LinkedIn Twitter Facebook Telegram Medium Reddit
emreunsal10
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 256

View Profile
February 11, 2018, 01:52:16 PM

son günden midir nedendir bilemiyorum ama bugün hangi siteye baksam copytrack reklamlarını görüyorum. reklam konusunda bayagı bir para harcamış olmalılar. güzel projeye benziyor açıkçası. hardcap yapmasa da borsada iyi fiyatlara ulaşacağını düşünüyorum.

evet son günlerde reklama inanılmaz para harcadılar ve karşılığını da aldılar gibi görünüyor. diğer icolara örnek olur umarım. borsada ben de iyi fiyatlara çıkacağını öngörüyorum, takipteyim. şu an için hangi kesinleşen borsalarda olacağı hakkında bilgi var mı?
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
February 13, 2018, 01:52:09 PM

bountyden haber var mı? ANN sayfasına bakıyorum henüz bir şey gözükmüyor. Oldukça sessiz. En azından imzaları kaldırabilirsiniz şeklinde bir haber gelse önümüzü görebiliriz.

repla64
Member
**

Activity: 194
Merit: 12

Trust me. I'm a holder.

View Profile
February 14, 2018, 05:49:14 PM

bountysi bittimi bende hala paylaşılacak postlar gözüküyor paylaşıyorum fakat kabul etmiyor.

Brickblock.ioTHE FUTURE OF ASSET TRADING ON THE BLOCKCHAINBrickblock.io
REAL ESTATE EXCHANGE TRADED FUNDS COIN FUNDS
TelegramFacebook ❰ Contribution Campaign starts May 9 ❱ TwitterBlog
Lebraam
Sr. Member

View Profile
February 14, 2018, 06:28:52 PM

bountysi bittimi bende hala paylaşılacak postlar gözüküyor paylaşıyorum fakat kabul etmiyor.

Bitti dostum 3-4 gün önce. Birkaç güne hesaplamalar yapılır sonra da dağıtım.
hacidasi (OP)
Member
**

View Profile WWW
May 02, 2018, 06:33:49 PM

Dostlar bugun masternode özelliği için ne kadar copytrack "coini" kilitlemeniz gerektiği açıklandı. çok kısa süre içerisinde kendi blockchainlerine geçiş yapacaklar ve copytrack tokenları copytrack coinlerine dönüşecek ve masternode operatoru olabilmek için 10.000 taneye ihtiyacınız var. Takımın suan market üzerindeki çalışmaları çok yetersiz ancak sayı ve gerçek bir ürünün varlığı bu projeyi maddi anlamda çok ileri taşıyacaktır.

Lebraam
Sr. Member

View Profile
May 02, 2018, 06:45:07 PM

Dostlar bugun masternode özelliği için ne kadar copytrack "coini" kilitlemeniz gerektiği açıklandı. çok kısa süre içerisinde kendi blockchainlerine geçiş yapacaklar ve copytrack tokenları copytrack coinlerine dönüşecek ve masternode operatoru olabilmek için 10.000 taneye ihtiyacınız var. Takımın suan market üzerindeki çalışmaları çok yetersiz ancak sayı ve gerçek bir ürünün varlığı bu projeyi maddi anlamda çok ileri taşıyacaktır.

Masternode olmak için makul bir  tutar. Masternode olmak ne kadar kazançlı olur acaba?
hacidasi (OP)
Member
**

View Profile WWW
May 02, 2018, 07:19:39 PM

Masternode olmak için makul bir  tutar. Masternode olmak ne kadar kazançlı olur acaba?

şuanda o konu hakkında en ufak bir bilgi yok. bu yaz kendi blockchainlerine geçtiklerinde akla kara belli olacak. bir de merak ettiğim bir durum var 20 k varsa 10 10 ayırıp 2 mn kurmak mı yoksa 20 k lık tek mn kurmak mı daha avantajlı yoksa ikiside aynı şey mi olur. bilen anlayan bir arkadaş varsa şimdiden teşekkür ettim.

Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  

Jump to: