Bitcoin Forum
May 06, 2024, 09:24:16 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: ZRX KRİZ SONRASI ÇOK SERT YÜKSELEBİLİR  (Read 231 times)
ziya1453 (OP)
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
January 18, 2018, 10:18:06 AM
Last edit: January 18, 2018, 03:15:36 PM by ziya1453

şimdi öncelikle pitipawn sağolsun saysinde btc bazında 4x yaptık 15-20 günde zrx den.
zaten pitinin başlığı var bu başlığı ayrı açtım çünkü kriz sırasında çok önemli bir ayrıntı gözlemledim.
5 adet çok sağlam alt coin sepetimden btc bazında  kriz öncesi seviyesine ilk dönen zrx oldu.
buda bende  boğası bol olduğu ve kriz sonrası çok vahşi yükselebilecei intibası doğurdu.

ve tabiki balinalar boğa tuzağıda atmış olabilir yerin dibinede girebilir , yatırım yaparken aklınızda olsun hiç bir şey kesin değil her şey mümkün. evet assasins creed serisi güzel oyun , ezio da kral adam Smiley
piti ye saygılar Smiley
1715030656
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715030656
Reply with quote  #2

1715030656
Report to moderator
"There should not be any signed int. If you've found a signed int somewhere, please tell me (within the next 25 years please) and I'll change it to unsigned int." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715030656
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715030656
Reply with quote  #2

1715030656
Report to moderator
TheCarm
Hero Member

Activity: 784
Merit: 502

View Profile
January 18, 2018, 10:24:15 AM

Dump treninde çok iyi tutundu gerçekten. Neredeyse tüm coinler %25 düşerken zrx 1,5$ seviyelerinde +%10 sularında seyretti. Genelleme yaparsak düşen coinlerin hepsi +%25 den fazla yükselecektir bunlara zrx de dahil, fakat çok sert yükselebilir düşüncesi bellide olmaz temkinli davranmak gerekir.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
Baneful3458
Member
**

Activity: 370
Merit: 10

View Profile
January 18, 2018, 10:37:49 AM

Bence bu 2 hafta icerisinde temkinli olmak lazim, dahada düsecegine inaniyorum .
Quite
Full Member

Activity: 448
Merit: 157

View Profile WWW
January 18, 2018, 11:07:52 AM

0x benimde güvendiğim projelerin başında geliyor. Bitfinexe eklendiği gün alımlarımı yapmıştım. Daha öncesinde takip ettiğim bir tokendi. Karlı bir dönüş yapacağını düşünüyorum. Dönmezse de uzun vadeli olduğu için alımlarım çok önemsemiyorum.

zaza4700
Newbie
*

Activity: 252
Merit: 0

View Profile
January 18, 2018, 11:26:18 AM

zrx bencede biraz almak vayda var alın ve bekleyin projesi fena değildir alın ve bir iki ay bekleyin iki kat yapar bence
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
January 18, 2018, 11:39:52 AM

ene güzel coinlerin başında geliyor pitipaw bunu söyledigin zamandan beri param oldukca alıyorum beklemtim çok büyük ama kriz kötü etkılecegı butun karım uçtu gitti
KaraSena
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
January 18, 2018, 11:47:14 AM

Piyasanın gidişatına göre konuşursak alım için kendini yıkılmaz ilan etmiş olarak görüyorum son 2 günlük süreçte .. Değer kaybetmemesi sevindirici . Bugün bir 100 adet kadar sepetime ekledim . Unutabilirsek ne ala . Smiley
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
January 18, 2018, 11:57:47 AM

Ne olacağı pek belli olmuyor bir anda düşüp tekrar yükselebilir. Biraz daha düşüş yaşar sonra artar diye bekliyorum.

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
nevzatsnr
Newbie
*

Activity: 1
Merit: 0

View Profile
January 18, 2018, 12:32:59 PM

şimdi öncelikle pitipawn sağolsun saysinde btc bazında 4x yaptık 15-20 günde zrx den.
zaten pitinin başlığı var bu başlığı ayrı açtım çünkü kriz sırasında çok önemli bir ayrıntı gözlemledim.
5 adet çok sağlam alt coin sepetimden btc bazında  kriz öncesi seviyesine ilk dönen zrx oldu.
buda bende  boğası bol olduğu ve kriz sonrası çok vahşi yükselebilecei intibası doğurdu.

ve tabiki balinalar boğa tuzağıda atmış olabilir yerin dibinede girebilir , yatırım yaparken aklınızda olsun hiç bir şey kesin değil her şey mümkün. evet assasins creed serisi güzel oyun , ezio da kral adam Smiley
piti ye saygılar Smiley

Borsanın şuanda napabilceği hiç belli değil.
barisbilgili
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 271

View Profile
January 18, 2018, 02:18:43 PM

Bi 100 tane aldım unutuyorum fiyatı hala düşük gelecek vaad ediyor diye de almadım Cheesy kalsın kenarda 1 yıl sonunda batsa da umrumda değil Cheesy

█████▄▄██
███▄█████
██▄███████▄
████████████████
███▀██████████▀
██▄████████████▄
░█████▀▀▀▀▀▀█████
████▀████████▀████
▀▀▀▀▄▄▄▄▄█████████
█████▀███████▄████
███████▀▀▄▄▄█████
███████████████▀
████████████▀▀
OMBARD.com|.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
██████░██░████░██
▄▄░▄▄░▄▄░▄▄░▄▄░▄▄▄▄
▀▀░▀▀░▀▀░▀▀░▀▀░▀▀▀▀
██████████████
▄▄░▄▄▄▄░▄▄░▄▄▄▄▄▄
▀▀░▀▀▀▀░▀▀░▀▀▀▀▀▀
██░██░██████████
▄▄▄▄▄▄▄▄░▄▄░▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀░▀▀░▀▀▀▀
.
PICK,
PLAY,
PROSPER!
|.

██████
██████████
██████████
██████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
█████████████████   ██
PROVABLY
FAIR
1%█████████████████   ██
HOUSE
EDGE
100%█████████████████   ██
DEPOSIT
BONUS

▄▀▀▀

▀▄▄▄
.
Play now
.

▀▀▀▄

▄▄▄▀
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
January 18, 2018, 02:44:48 PM

piti ye saygılar Smiley

Obtarihten beri ne aldiysan yukselsi (diger arkadaslardan ozur dileyerek) kufurbaz orospu cocugunda bi keramet yok yani  bide baslikacmissin yukselecek soyle boyle sonrada yok balina  bilmemne ne dedigin belirsiz once bi kafanda netlestir  bakalim ne dedigin anlasilmiyor.
ziya1453 (OP)
Full Member

View Profile
January 18, 2018, 02:48:31 PM
Last edit: January 18, 2018, 03:03:48 PM by ziya1453

piti ye saygılar Smiley

Obtarihten beri ne aldiysan yukselsi (diger arkadaslardan ozur dileyerek) kufurbaz orospu cocugunda bi keramet yok yani  bide baslikacmissin yukselecek soyle boyle sonrada yok balina  bilmemne ne dedigin belirsiz once bi kafanda netlestir  bakalim ne dedigin anlasilmiyor.

nerde yükselir demişim?
yükselebilir demişim ben iki kelime arası farkı harelde algılayabiliyorsun?
0 5x dediğin coinler şimdi yerlerde
ben ise zrx çok hızlı toparladı demişim yükselir değil yükselebilir yazmışım.
okur yazarlığın varsa dediğim açık.
balina işine gelince  finansal okur yazar olmayabilirsin, boğa tuzağı nedir, balina nasıl olur google a yazıp araştırısan anlarsın ne demek istediğimi.
burası pitapawn ile kişisel husumetini çözeceğin yer değil.varsa sorunun özelden hallet...
Palpatinee
Member
**

Activity: 102
Merit: 25

View Profile
January 18, 2018, 02:51:30 PM

Zaten Şu anda da hızlı bir şekilde yükselmeye Başladı. Bu gidişle Marketcap biraz daha arttımı çoğu altcoin gibi buda artacak.
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
January 18, 2018, 03:08:19 PM

piti ye saygılar Smiley

Obtarihten beri ne aldiysan yukselsi (diger arkadaslardan ozur dileyerek) kufurbaz orospu cocugunda bi keramet yok yani  bide baslikacmissin yukselecek soyle boyle sonrada yok balina  bilmemne ne dedigin belirsiz once bi kafanda netlestir  bakalim ne dedigin anlasilmiyor.

nerde yükselir demişim?
balina işine gelince  finansal okur yazar olmayabilirsin, boğa tuzağı nedir, balina nasıl olur google a yazıp araştırısan anlarsın ne demek istediğimi.
burası pitapawn ile kişisel husumetini çözeceğin yer değil.varsa sorunun özelden hallet...

Kardes sen gerizekalimisin? Yukselir/yukselebilir arada cok buyuk fark falanmi var saniyorsun? Basligi neden actin?yukselir demek icin bunuda yarin bigun duserse gotu kurtarmak icin bilir bulur ekiyle yazmissin 2. orospu cocugun gotunu yalamak icin belkide yan hesabisin hatta cunku hersey yukseldi o donemde bu siktiri boktan token degil sadece. Demekki kufur hosunuza gidiyor bende öyle konusurum.
ziya1453 (OP)
Full Member

View Profile
January 18, 2018, 03:12:20 PM

piti ye saygılar Smiley

nerde yükselir demişim?

Kardes sen gerizekalimisin? Yukselir/yukselebilir arada cok buyuk fark falanmi var saniyorsun? Basligi neden actin?yukselir demek icin bunuda yarin bigun duserse gotu kurtarmak icin bilir bulur ekiyle yazmissin 2. orospu cocugun gotunu yalamak icin belkide yan hesabisin hatta cunku hersey yukseldi o donemde bu siktiri boktan token degil sadece. Demekki kufur hosunuza gidiyor bende öyle konusurum.

siktir lan, terbiyesiz göt oğlanı. bozma adamın asabını.
inşaata girdin piti domaltı heralde seni göt oğlu göt. küfürmü etmişim ben sana küfürlü konuşuyon piç.
hem cahilsin hemde küfürbaz piçsin adamı çileden çıkarma.
BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
January 18, 2018, 03:14:45 PM

Bu konuya rast geldiğim iyi oldu, bu krizde kaybettiklerimi bir yerden geri kurtarmam gerekiyor. Bir göz atayım bakalım. Aklıma yatarsa biraz bu tarafa kaydırabilirim pozisyonu.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: