Bitcoin Forum
June 28, 2024, 02:19:34 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Uzun vadeli yatırım için beklenmeli mi yoksa artış trendine mi girdik?  (Read 538 times)
holdmycoins (OP)
Member
**

Activity: 294
Merit: 11

View Profile
January 18, 2018, 05:31:09 PM

Arkadaşlar bugün 10 binlerden döndü btc ve 12 bini gördü şu an 11-12 bin usd arası git gel yapıyor. Altlar da ona bağlı olarak artış azalış yaşadı.

Ne düşünüyorsunuz bu düşüş ile ilgili? Tekrar 10 bine gelir mi yoksa üste doğru döndü mü ibre? Aynı şeyi eth, dash için de soruyorum.

Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
January 18, 2018, 05:37:46 PM

Hocam kimse bunun cevabini net olarak bilemez. Bilse zaten yatirimini ona gore sekillendirir herkes ortalama bir tahmin yurutur benim tahminim de 10 k dolarlari gorup tekrar yukseleceginden yana ama gormeyebilir mi pekâla gormeyebilir sadece tahmin benimkisi. Su forumda su dedi diye yatirim yapmayin nacizane onerim arastirin bakin ona gore yatiriminizi yapin.saygilar.
devotional
Member
**

Activity: 336
Merit: 13

View Profile
January 18, 2018, 05:40:12 PM

bence tekrar ve daha pis dusecek.
Sakaleyn_40
Member
**

Activity: 322
Merit: 23

View Profile WWW
January 18, 2018, 05:51:05 PM

Düşecek dersin fırlar, çıkacak dersin çakılır.
Analizler, yorumlar, uzmanlar bir yere kadar...

Kimse net bilemez. Btc tahminleri boşa çıkarıyor bazen.
Milleti ters köşe yaptı. 2. kez ters köşe de yapabilir. Düşecek tekrar diyenlere inat hızlı bir yükseliş trendine de girebilir.

Kısacası buradaki yorum ve fikirler tahminden öte gidemez. Bunları bilerek yatırım yapılmalı.
Birilerinin yorumları ve yönlendirmesi ile hareket etmek yanlış.

holdmycoins (OP)
Member
**

Activity: 294

View Profile
January 18, 2018, 05:52:51 PM

Yorum yapan arkadaşlara göre yatırım yapılmayacak. Benim merak ettiğim tecrübeli arkadaşların öngörüleri sadece yoksa benim de fikrim var Smiley

Teşekkürler şimdiden. Benim fikrim de şubatın başında artış olacağı yönünde ama sert düşüş gelir mi onu kestiremiyorum.

gedor
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 255

View Profile
January 18, 2018, 06:10:49 PM

Bunu yazarken kendine gülmüyor musun? Bu kadar basit mi sence bu döngü aylarca hatta 1-2 yıl bile sürebilir. (olmayacak bence ama mümkün) bence 7-8k ya düşüş olacak.
BitSharke135
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 252

View Profile
January 18, 2018, 06:12:11 PM

Şu an alım fırsatı sanılırken aslında tepe noktası olabilir. Bana göre eğer yatırım yapılacaksa yapılması gereken yatırım 16 Ocak gecesinde Bitcoin 8 bin dolara düştüğünde direkt olarak USDT ile yapılmalıydı. O zaman yatırım yapan biri şu an en kötü ihtimalle %50 kâr elde etti ve keyif sigarasını yaktı. Şu an bu seviyeden yapılacak tradeyi ben çok riskli buluyorum ve kesinlikle elinizdeki tüm parayla yatırım yapmanızı tavsiye etmiyorum. Onun yerine kademeli alım ve kademeli satım işlemlerini kullanabilirsiniz.
pokeviktor
Sr. Member

Activity: 562
Merit: 251

ALCEDO

View Profile
January 18, 2018, 06:41:25 PM

Uzun vadeli yatırım için satın almayı yaptım. Bakalım şimdiki çıkış trendi nereye kadar gidecek. İnsan güncelleme zamanlarını az çok yakın tahmin etse büyük kazanç sağlar. Şuan tepe noktası olablirmi? Sanmıyorum çıkış trendi gibi görünüyor.

██
      ████
     ██████
    ███████
    ████████
    █████████
    ██████████    ███████
    ███████████ █████  ████
     ███████████████████████████
      ██████████████████
       ████████████████
     ████████████████
  █████████████████████
█████████████████████████
  █████████ ██████████████
    █████     ██████████████
      ██        ███████████████
                   ██████████████
                      █████████

████████████████████████████████████
████████████████████████████████████
|Making Cryptocurrencies
Accessible
For Everyone!
| |
Website
Twitter
Facebook

ANN
Bounty
Telegram

bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
January 18, 2018, 06:43:42 PM

Bence biraz daha beklemek lazım bitcoin bu düşüşten sonra sıçrama yaşayamaz uzun süre buralarda dolaşır diye tahmin ediyorum
alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
January 18, 2018, 06:43:45 PM

Uzun vadede artış gelecektir, gece başlayıp yarına btc 15k ether 1,4k olabilir tabikide bu süre 1 ay veya fazlasıda olabilir. Uzun vadede herkes kazanır umarım zararlarınızı telafi edersiniz. Panik satışları yapanlara geçmiş olsun.

Coinredd
Full Member

Activity: 378
Merit: 103

View Profile
January 18, 2018, 07:31:53 PM

buradan anladıkki bütün altcoinler btc güdümlü ne yapsa taklit edicek gelelim btc'nin yükseliş durumuna bence bunu kestirmek mümkün değil çünkü belli bir değere göre hareket etmiyor birilerinin dilediği doğrultuda hareket ettiğini düşünüyorum ben
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
January 18, 2018, 07:33:54 PM

Çinlilerin tatilleri bitene kadar muallak diyebiliriz. Piyasadaki para çoğunluğunun bu çinlilerden alınması lazım her sene aynı şeyi yapıyorlar

tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
January 18, 2018, 07:34:38 PM

Bu hafta önemli kazasız belasız atlatırsak yavaş yavaş btc ve altcoinler toparlanr.Biraz sabır şart.Ekrandan da uzaklaşmak üç beş gün.Sonra yeşillenir ekranda neşemiz tekrar yerine gelir umarım.
Coinredd
Full Member

Activity: 378
Merit: 103

View Profile
January 18, 2018, 07:44:59 PM

artış trendine girdiğini kesitirmek mümkün değil çünkü btc'nin ne yapacağı konusunda kimsenin en ufak bir fikri yok bu tarz fırsatları kaçırmamk istiyorsan parçalı alımlar yapıp bekleyebilirsin misal paranı 10 a böl bi coini gözüne kestir parça parça al bekle
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
January 18, 2018, 07:47:35 PM

Yatırımızın gerçekten uzun vadeli olduğuna inanıyorsanız her zaman doğru zamandır.
mavikapi
Member
**

Activity: 209

View Profile
January 18, 2018, 07:56:38 PM

Çinlilerin tatilleri bitene kadar muallak diyebiliriz. Piyasadaki para çoğunluğunun bu çinlilerden alınması lazım her sene aynı şeyi yapıyorlar
Çinde ne tatili var şu an. Ne zaman bitecek?
Hopewithmoney
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
January 18, 2018, 07:57:20 PM

Uzun vadeli yatırım için iyi bir zaman, uzun vadede artacağını düşündüğün bi iki altcoine yatırım yapabilirsin. Takipte olduğun coinlere güvenmeni öneririm
mediation
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

View Profile
January 18, 2018, 08:00:52 PM

Bu aralar küçük inişler çıkışlar görebiliriz fakat uzun vadede 15 20 güne kadar bir daha böyle olaylar yaşanacağını düşünmüyorum eger uzun vadede düşüneceksen 900 1000 lerden ethereum alıp uzun vade bekletmen oldukça mantıklı olacaktır.

anilffff
Member
**

Activity: 114
Merit: 10

View Profile
January 18, 2018, 08:01:47 PM

her sene oldugu gibi bu senede bitcoinin başına gelen düsüstür. artık bana okadar yalan geliyorki kısıtlamalar yasaklamalar sanki tekrar bi aya doğru gidicek gibi btc fiyatı. Bu sefer artıs olursa 2 3 ay onceki gibi altlar yerleremi inecek yoksa tam tersi olarak yukarı yönlü fırlayacakmı bilemiyoruz ne yazıkki. Btc de tek öğrendiğim şey herkesin bişey bildiği ama kimsenin bişey bilmediğidir.
HadadC
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 1

View Profile
January 18, 2018, 08:25:02 PM

Bunun kararını herkesin kendisi düşünüp tartıp vermesi lazım. Ama genel olarak beklemeyi seçenler daha çok gördüğüm kadarıyla.

❤   humancoin   ❤ (https://www.humancoin.net/)
Join our whitelist!
█A new era of charity █
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: