Bitcoin Forum
May 17, 2024, 10:49:49 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: wawese giriş yapamıyorum  (Read 91 times)
Coinredd (OP)
Full Member

Activity: 378
Merit: 103

View Profile
January 18, 2018, 06:55:56 PM

arkadaşlar şimdi ben wawes cüzdanını oluşturuken kelimelerin alınacağını bilmiyordum ama seedlerini aldım bunlarla cüzdanımı açabilirmiyim

Seed
Encoded seed:
Private key:
Public key:

aldığım seedler bunlar bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim şimdiden teşekkürler
Reyiz
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 2

Astorgame.com | ICO is LIVE | Get Your Bonus

View Profile
January 18, 2018, 07:05:16 PM

Private key ile kurtarılabilir hesabın kanımca ancak bilmediğim için kesin yorum yapamayacağım. Umarım çözersin problemini.

Astorgame.com | eSports & Gambling | ICO is LIVE | Get Your Bonus (http://Astorgame.com)
Coinredd (OP)
Full Member

Activity: 378
Merit: 103

View Profile
January 18, 2018, 07:06:34 PM

Private key ile kurtarılabilir hesabın kanımca ancak bilmediğim için kesin yorum yapamayacağım. Umarım çözersin problemini.
inşallah ya boşa gidicek akcheler yoksa Cheesy allahtan içinde pek birşey yoktu gitsede üzmücek beni ama çözebilirsem sevinirim
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
January 18, 2018, 07:52:54 PM

Treat your SEED (backup phrase) with care!

Only SEED can provide access to your wallet.

1. Don't put your SEED anywhere except official
Waves clients (look at the site domain).

If someone else accesses it you will lose your funds.

2. Store your SEED safely, it is the only
way to restore your wallet.

Yani: cüzdana sadece SEED ile giris yapilabilir diyor...
Solarminer
Hero Member

Activity: 826
Merit: 502

View Profile
January 19, 2018, 07:31:57 AM

Seed ile giriş yapabiliyorsun Waves ' de . Seed lerini yazarak giriş yapmayı denediğinde bir hata ile mi karşılaştın ? Onu yazarsan daha kolay bir şekilde yardımcı olabiliriz .  Dip not:Bu arada Seed ' lerini de kimseyle paylaşma
cenk279
Full Member

Activity: 135
Merit: 101

View Profile
January 19, 2018, 07:36:54 AM

bende dün aynı sorunu yaşadım yaptığım yanlışlık seedleri kaydederken harf hatası yapmanız. ufak bir tavsiye harf hatasını google translate sorarsanız doğru halini size öneriyor   white yerine whtie yazılmışsa düzelir.
kubra68
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
January 19, 2018, 07:46:19 AM

seed olmadan giriş yapılamaz diye biliyorum gene araştır isteresen

DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
January 19, 2018, 07:51:18 AM

Seed lerini aldım diyorsun da zaten seed ler ile giriş yapıyorsun. Sen aslında seed leri almamış olabilir misin ? Seed 15 ingilizce kelime den olusan sıralı kelimeler dir.

Seed diye altında paylaştığın şeyleri mi aldın yoksa??  Eğer yukarıda listediğin seyleri aldıysan sadece seed le girebilirsin. "Import Account " diyeceksin seed ini yapıştırım hızlı erişim için sadece bu makine de geçerli olan bir şifre gireceksin ve hesabın açılacak. Yok ben seed almadım dersen Sad üzgünüm daha kapsamlı bir şey bilmiyorum.
zhrsltn
Newbie
*

Activity: 112
Merit: 0

View Profile
January 19, 2018, 08:15:06 AM

inşallah ya boşa gidicek akcheler yoksa Cheesy allahtan içinde pek birşey yoktu gitsede üzmücek beni ama çözebilirsem sevinirim

akçeler para edıyo mu ya bi ara scam flan dediler bende o sayede wawesi açmıştım ama parayı aldı kaçtılar flan dediler ... seedleri kaydedin hatta ne verdiyse kaydet kardeş ne kaybedersin
Pages: [1]
  Print  

Jump to: