Bitcoin Forum
May 30, 2024, 03:48:16 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »  All
  Print  
Author Topic: 💠 DIW 💠 [ANN] [ICO Tamamlandı] 💠 DIWtoken.com 💠 Merkeziyetsiz Güvenlik  (Read 2482 times)
CryptoBey (OP)
Full Member

Activity: 448
Merit: 107

View Profile WWW
February 08, 2018, 02:20:55 PM

"Son zamanlarda kripto dünyasına tanıtıldı ve Ön kayıtları başlattı. DIW kendisini tanıtma şansını ve kripto konusunda meraklı kişilere sağladığı pek çok avantajı kullanıyor."

Bu avantajlardan biri, e-ticaret web siteleri için kullanıcıların fiat ve şifre para birimi cinsinden işlemlerini güvenli ve verimli bir şekilde yapmalarını sağlayan bir eklenti sunacağımız Ödeme Kapısı'dır.

Çalışmalarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz web sitemizi ziyaret edin: https://DIWtoken.com veya Telegram'da bize sorun: Telegram

Yolu bilmek ile yolda gitmek arasında büyük bir fark vardır. Morpheus
CryptoBey (OP)
Full Member

View Profile WWW
February 08, 2018, 02:25:10 PM

DIW Projesini incelemek için 3 sayfalık Whitepaper'a göz atın!

CryptoBey (OP)
Full Member

View Profile WWW
February 09, 2018, 06:44:12 PM
Last edit: March 18, 2018, 07:48:50 PM by CryptoBey

TOKEN SATIŞ TARİHLERİ AÇIKLANDI

PRE-ICO: 6-20 Mart 2018
ICO: 27 Mart - 10 Nisan 2018
ÖN KAYIT: https://diwtoken.com

Solarminer
Hero Member

Activity: 826
Merit: 502

View Profile
February 10, 2018, 08:51:56 AM

Hardcap yapabilecek bir proje nedense fazla güveniyorum DIW ' a .. Hardcap için total de 60 K ' lık bir ethereum ' a ihtiyaç var . İlk başta fazla gözükebilir ama rahatlıkla 6 partta tamamlanacaktır
Exelean
Member
**

Activity: 83
Merit: 11

Computer Engineer

View Profile
February 10, 2018, 07:09:30 PM

Whitepaper incelerken güzel düşüncelere daldığım bir proje. Güzel olacağına inanıyorum. Pre-sale nasıl tamamlanacak bakalım görelim.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
CryptoBey (OP)
Full Member

View Profile WWW
February 10, 2018, 09:34:15 PM

Hardcap yapabilecek bir proje nedense fazla güveniyorum DIW ' a .. Hardcap için total de 60 K ' lık bir ethereum ' a ihtiyaç var . İlk başta fazla gözükebilir ama rahatlıkla 6 partta tamamlanacaktır
Whitepaper incelerken güzel düşüncelere daldığım bir proje. Güzel olacağına inanıyorum. Pre-sale nasıl tamamlanacak bakalım görelim.
Bence tokenlar tamamen satılacak ve token yakmaya gerek kalmayacak.
Kullanışlı bir token olursa piyasada talep yüksek olur ve fiyatı artar diye düşünüyorum.

serkan7554
Member
**

Activity: 378
Merit: 21

English ↳ Turkish Translator ✓

View Profile
February 10, 2018, 10:27:08 PM

inandık ve katıldık hayırlısı bakalım  Smiley)
CryptoBey (OP)
Full Member

View Profile WWW
February 12, 2018, 11:29:39 AM
Last edit: March 18, 2018, 08:04:16 PM by CryptoBey

CCN'de yer aldığımızı duyurmaktan memnuniyet duyarız!

DIWtoken.com, hassas ödemelerin depolanması için Blockchain tabanlı Digital Vault'u sunmayı planlıyor; hem kripto hem fiat para birimi için bir Ödeme Ağ Geçidine, sanal ödemeler için bir Emanet Hizmeti sunan şeffaf ticari ilişkiler ile bir Global Dizin'e erişimi kolaylaştırıyor. Kendi ekosistemi ve para birimi ile merkezi olmayan bir ağ hakkında bilgi veriyor. Bunu başarmak için DIW, bu projenin gelişimini sağlayacak bir "Toplu Satış" ile devam etmektedir. Ön kayıt dönemi devam ediyor, böylece erken kayıt yapanlar, ayrıcalıklı olarak elde edilebilecek en uygun fiyattan yararlanabiliyorlar. Pre-ICO 6 Mart - 20 Mart tarihleri ​​arasında, ICO 27 Mart - 10 Nisan 2018 tarihleri ​​arasında halkın katılımına açık olacak!

Tam makaleyi okumak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin:

https://www.ccn.com/diwtoken-com-future-securing-sensitive-data-revolution-brought-blockchain-technology/

BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1624
Merit: 624

View Profile
February 12, 2018, 02:52:40 PM

CCN'de yer aldığımızı duyurmaktan memnuniyet duyarız!

DIWtoken.com, hassas ödemelerin depolanması için Blockchain tabanlı Digital Vault'u sunmayı planlıyor; hem kripto hem fiat para birimi için bir Ödeme Ağ Geçidine, sanal ödemeler için bir Emanet Hizmeti sunan şeffaf ticari ilişkiler ile bir Global Dizin'e erişimi kolaylaştırıyor. Kendi ekosistemi ve para birimi ile merkezi olmayan bir ağ hakkında bilgi veriyor. Bunu başarmak için DIW, bu projenin gelişimini sağlayacak bir "Toplu Satış" ile devam etmektedir. Ön kayıt dönemi devam ediyor, böylece erken kayıt yapanlar, ayrıcalıklı olarak elde edilebilecek en uygun fiyattan yararlanabiliyorlar. Pre-ICO 6 Mart - 20 Mart tarihleri ​​arasında, ICO 27 Mart - 10 Nisan 2018 tarihleri ​​arasında halkın katılımına açık olacak!

Tam makaleyi okumak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin:

https://www.ccn.com/diwtoken-com-future-securing-sensitive-data-revolution-brought-blockchain-technology/

Çok güzel gelişmeler bunlar, hepimiz için hayırlısı olur umarım.
CryptoBey (OP)
Full Member

View Profile WWW
February 13, 2018, 10:30:39 AM

DIW hakkında görüşlerinizi burada paylaşabilirsiniz.

Rhego
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
February 13, 2018, 01:36:15 PM

Görüşüm guzel proje ve bounty imzasına katılanlar iyi pay alacak keske girebilseydim nereye girsem diw karsıma mıh gibi cikiyor ve üzüyor. Twitter bountye katıldım yanlıs twitter adresimi vermişim bunu duzeltmek için telegramda veya baska bir yerde kimle görüşmem gerekir?
CryptoBey (OP)
Full Member

View Profile WWW
February 13, 2018, 05:11:39 PM

Görüşüm guzel proje ve bounty imzasına katılanlar iyi pay alacak keske girebilseydim nereye girsem diw karsıma mıh gibi cikiyor ve üzüyor. Twitter bountye katıldım yanlıs twitter adresimi vermişim bunu duzeltmek için telegramda veya baska bir yerde kimle görüşmem gerekir?

Bounty için telegramda kimseyi bulamazsın. Direct olarak bu forumdaki moderatörle PM izerinden görüşebilirsin: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1150381

Ulaşamam dersen bana bilgilerini gönder, ben düzeltmesi için söyleyeyim.

CryptoBey (OP)
Full Member

View Profile WWW
February 13, 2018, 05:14:14 PM

Senin imza kampanyan ne zaman bitiyor? DIW'in kampanyası Nisan'ın sonunda bitecek. Senin kampanya bittikten sonra da katılabilirsin. DIW'in bountysinde stake problemi yok, rütbene göre ödeme alıyorsun. İcabında ortadan da girebilirsin kabul edilirse.

Rhego
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
February 13, 2018, 06:27:52 PM

Senin imza kampanyan ne zaman bitiyor? DIW'in kampanyası Nisan'ın sonunda bitecek. Senin kampanya bittikten sonra da katılabilirsin. DIW'in bountysinde stake problemi yok, rütbene göre ödeme alıyorsun. İcabında ortadan da girebilirsin kabul edilirse.

Globaldeki Bounty konusunda note olarak girdim saolsun adam stake saymıs bana. Bunun kampanyası ne zaman bitecek bilmiyorum 9 martta  bitmesi lazımdı uzadıkca uzuyor  Grin 1 aylık stake var yoksa acımazdım.
CryptoBey (OP)
Full Member

View Profile WWW
February 14, 2018, 09:17:29 PM

Yolun yolumuzdur DIW.

thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
February 14, 2018, 09:28:03 PM

Yolun yolumuzdur DIW.

hayırdır inşallah bu nedir  Cheesy
Ermancyp
Member
**

Activity: 70
Merit: 43

View Profile
February 14, 2018, 10:04:28 PM

twitter bounty kampanyasına bu tarih itibari ile girebiliyormuyuz.
aamirsuh
Full Member

Activity: 686
Merit: 101

View Profile
February 15, 2018, 12:19:10 AM

Projeyi ufaktan inceledim. Kafama yattı gibi. Katılımcılar baya fazla yalnız imzadan ufak rütbelere ne düşer hiç bilmiyorum. Şatafatlı bir proje yola çıktı gibi bekleyip görelim.
CryptoBey (OP)
Full Member

View Profile WWW
February 15, 2018, 06:31:27 AM

Yolun yolumuzdur DIW.

hayırdır inşallah bu nedir  Cheesy

AHAHA malum DIW güzel proje içimden geldi  Cheesy

CryptoBey (OP)
Full Member

View Profile WWW
February 15, 2018, 06:32:15 AM

twitter bounty kampanyasına bu tarih itibari ile girebiliyormuyuz.
Evet girebilirsin ancak minimum Member olman gerekiyor..

Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »  All
  Print  

Jump to: