Bitcoin Forum
May 27, 2024, 04:25:51 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: DOVU  (Read 275 times)
orcuncanli (OP)
Member
**

Activity: 112
Merit: 11

View Profile
⇾ DOVU
January 19, 2018, 11:22:24 AM

haftaya BMW ile pilot proje olarak anlaştıkları duyurulacak BMW üstü kapalı şekilde bu haberi zaten yaptı. Aynı zamanda binance kucoin gibi exchange sitelerine de girecek . bu tokenin birkaç hafta içerisinde uçacağını düşünüyorum bakmanızı öneririm.şuanki market cap i sadece 40 milyon dolar.
labtek42
Member
**

Activity: 108
Merit: 10

View Profile
January 19, 2018, 12:16:11 PM

Son zamanlardaki düşüşten de çok etkilenmedi, niye bu kadar sağlam durdu bu token diye düşünüyordum.Uzun zamandır az bir miktar tutuyorum ve sanırım biraz daha ilave edeceğim.
Mugur2
Jr. Member
*

Activity: 336
Merit: 2

View Profile
January 19, 2018, 12:21:22 PM

Tecrübelilerin yorumlarını alalım neler düşünüyorsunuz? Cheesy
skcdaking
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 5

View Profile
January 19, 2018, 12:25:03 PM

Gerçekten görünüşte projesi çok sağlam coinler var ama işin teknik kısmında özellikle benim ve benim gibi insanlar çok bilgi sahibi olmadığı için çabuk aldanabiliyoruz o yüzden dikkat etmek lazım
Hopewithmoney
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
January 19, 2018, 12:37:15 PM

Böyle birşey bmw ile anlaşırsa olay olur yalnız, var mı link falan bakabileceğimiz? Varsa paylaşırsan sevinirim merak ediyorum
bney
Full Member

Activity: 333

View Profile
January 19, 2018, 01:43:11 PM

Dovu gibi altcoinlerle ilgili fiyatı yukarıya taşıyacak bilgiler çıkmadan önce zaten balinalar yeterince toplama çalışması yapıyor. Elinde daha önceden alıp bulunduranlar kar edebilir. Ancak her çıkan habere de güvenmemek lazım.
phantasod
Newbie
*

Activity: 196
Merit: 0

View Profile
January 19, 2018, 01:44:10 PM

Düşüşten etkilenmeyen ve birçok tavsiye edenin dilinden düşmeyen coin. Ben binanceden başka borsada olmadığım için bekliyorum. Tabi bu borsaya gelene kadar x2 yapmış oluyor o ayrı.
neCrypto
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
January 19, 2018, 02:48:20 PM

haftaya BMW ile pilot proje olarak anlaştıkları duyurulacak BMW üstü kapalı şekilde bu haberi zaten yaptı. Aynı zamanda binance kucoin gibi exchange sitelerine de girecek . bu tokenin birkaç hafta içerisinde uçacağını düşünüyorum bakmanızı öneririm.şuanki market cap i sadece 40 milyon dolar.
Haberin kaynağı nedir hocam?
OldToken
Newbie
*

Activity: 140

View Profile
January 19, 2018, 04:26:20 PM

Böyle haberler fazlası ile çıkmaya başladı. Evet kaynak nedir.? BMW tarafından kabul edilen bir yazı varmı.? Sosyal medya da yada başka bir yerde BMW'den bunla ilgili herhangi bir not var mı.?
tinywestler
Full Member

Activity: 308

View Profile
January 19, 2018, 08:58:36 PM

Ben açıkçası BMW ile anlaştıklarını düşünmüyorum, her ICO çıkaran koin çıkaran büyük firma ismi atıyor ortaya bir tane, acaba BMW firması bu işe ne diyor , CEO seviyesinde açıklama yaptılar mı ?
ahmetsusar
Jr. Member
*

Activity: 70
Merit: 7

View Profile
January 19, 2018, 09:19:31 PM

genelde bu tarz coinler böyle haberlerin asılsız cıkması sonucunda beklenti düşünce fiyatı cok düşüyor ama tabi yükselişi de haber sonrası oluyor oyuzden biraz kumar oynamak gibi oluyor aslında ama bu haberler dısında coine şu şekilde bakarsak

DOV - Ulaştırma sektörü için her yerde bulunan değer birimi.

DOV belirteci, değeri yakalamak ve ödüllendirmeyi kolaylaştırır. DOV, seyahat etme şeklinizi paylaşarak ve değiştirerek kazandığınız ve harcadığınız bir ERC-20 işaretidir.

yapılan coin ulaştırma konusunda kullanım alanı yaratmak istiyor bu şekilde ne kadar firmaya ulasır bilemem ama piaysa içinde bu konuya değinip basarı sağlamak isteyen coinler olarak sayılı olduğu için tercih etmekte fayda var
orcuncanli (OP)
Member
**

Activity: 112

View Profile
January 19, 2018, 10:19:36 PM

Ben açıkçası BMW ile anlaştıklarını düşünmüyorum, her ICO çıkaran koin çıkaran büyük firma ismi atıyor ortaya bir tane, acaba BMW firması bu işe ne diyor , CEO seviyesinde açıklama yaptılar mı ?

telegram grubunda DOVU nun CEO su BMW yetkilileriyle konuşup pilot olarak anlaştıklarını söyledi BMW nin haberi ne zaman yapacağı bilinmiyor ama şu haber yayınlandı :

https://www.press.bmwgroup.com/global/article/detail/T0271366EN/bmw-group-launches-bmw-cardata:-new-and-innovative-services-for-customers-safely-and-transparently?language=en

burda DOVU nun projesini anlatıyor tam olarak sadece ismini kullanmamış. ayrıca DOVU ETH cinsinden ico fiyatı 2 ye katlamış durumda zaten ve takımın yalan söylemesini gerektiren bir durum yok bence . tabi ki ben de kesin olarak bilemem ama doğru olduğunu düşünüyorum sizin de araştırmanızda fayda var
coinforumgentr
Member
**

Activity: 714
Merit: 82

View Profile
January 19, 2018, 10:32:25 PM

dovu'nun projesini özet geçebilecek var mı?
holdmycoins
Member
**

Activity: 294

View Profile
January 19, 2018, 10:44:14 PM

telegram grubunda DOVU nun CEO su BMW yetkilileriyle konuşup pilot olarak anlaştıklarını söyledi BMW nin haberi ne zaman yapacağı bilinmiyor ama şu haber yayınlandı :

https://www.press.bmwgroup.com/global/article/detail/T0271366EN/bmw-group-launches-bmw-cardata:-new-and-innovative-services-for-customers-safely-and-transparently?language=en

burda DOVU nun projesini anlatıyor tam olarak sadece ismini kullanmamış. ayrıca DOVU ETH cinsinden ico fiyatı 2 ye katlamış durumda zaten ve takımın yalan söylemesini gerektiren bir durum yok bence . tabi ki ben de kesin olarak bilemem ama doğru olduğunu düşünüyorum sizin de araştırmanızda fayda var

Spekülasyon çok oluyor biliyorsunuz. Ne kadar ceo öyle dese de hatta bu spekülasyon dahi coinin değerini yükseltir. Dediğiniz gibiyse x2, x3 çok rahat yapar.

parliament96
Newbie
*

Activity: 73

View Profile
January 19, 2018, 10:46:52 PM

haber doğruysa 2x 3x az kalır en az bir 10x 15x olur bmw den bahsediyoruz arkadaşlar boru değil. tokenin market cap i de az
gustavroy
Full Member

Activity: 450
Merit: 122

View Profile
January 20, 2018, 10:42:38 PM

Ben sizin paylaşımlarınızı yakından takip ediyorum.DOVU çok beğendiğim bir projeydi,sizde böyle paylaşınca beni üzmeyecek bir miktar aldım bakalım hayırlı olsun
paulk11087
Sr. Member

Activity: 987
Merit: 254

View Profile WWW
January 20, 2018, 10:51:00 PM

Bmw ile bir anlaşma yaptıkları doğru sanırsam fakat kucoin ve binance gibi borsalara gireceğinin teminatını veremezsin, belli bir durum yok henüz ortada.
gustavroy
Full Member

Activity: 450
Merit: 122

View Profile
January 20, 2018, 11:07:14 PM

Bmw ile bir anlaşma yaptıkları doğru sanırsam fakat kucoin ve binance gibi borsalara gireceğinin teminatını veremezsin, belli bir durum yok henüz ortada.

evet bence de veremez o konuda abartmış biraz:D
holdmycoins
Member
**

Activity: 294

View Profile
January 20, 2018, 11:12:48 PM

Telegram gruplarında bu konu konuşulmuş. Haber doğru gibi arkadaşlar.

snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
January 20, 2018, 11:45:55 PM

Bu şirketin arkasında ingiliz devleti ve büyük bi araba markası vardı sanırım tekrar bounty açmışlar dikkate almak isteyen bakabilir needmoney yönetiyodu yanılmıyosam
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: