Bitcoin Forum
May 10, 2024, 04:50:11 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 [All]
  Print  
Author Topic: Hafta Sonu BTC satıp para çekme ?  (Read 203 times)
Rhego (OP)
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
January 20, 2018, 05:58:18 PM

Arkadaşlar merhaba, biraz nakite sıkıstım yarın bir ödemem var. Hafta sonu Bitcoin Ethereum satıp TL ye çevirebilecegim herhangi bir kuruluş varmıdır acaba?
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715316611
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715316611
Reply with quote  #2

1715316611
Report to moderator
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
January 20, 2018, 06:01:08 PM

Hafta sonu havale olur ama sanıyorum yapmıyorlar havaleyi, forumda belki takas yapacak birilerini bulabilirsizin pazar alanında. Orda referanslı üyelerle alışveriş yapılıyor
mstkmstk
Full Member

Activity: 333
Merit: 101

View Profile
January 20, 2018, 06:01:53 PM

localbitcoins.com var hocam.sürekli alım satım yapanlar var.alım kurları borsalara göre düşük biraz bilgin olsun. yada pazar alanı bölümünde konu açarsın.
Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
January 20, 2018, 06:02:13 PM

Selam komisyon ile bozabilirim istersen skype adresim profilimde..
unois
Hero Member

Activity: 858
Merit: 500

Taylor - Smart Crypto Trading Assistant

View Profile
January 20, 2018, 06:39:26 PM

BTCTurk üzerinden bozup, Papara sistemi vasıtasıyla dakikalar içerisinde banka hesabınıza TL nakit aktarabilirsiniz. Papara' nın BDDK onaylı bir kuruluş olduğunu belirtmekte de fayda var. Bir çok kez işlem yaptım ve güvenilirdir. Saygılar.

TAYLOR
Crypto Trading for Everyone
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
[]
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
January 20, 2018, 06:41:05 PM

BTCTurk üzerinden bozup, Papara sistemi vasıtasıyla dakikalar içerisinde banka hesabınıza TL nakit aktarabilirsiniz. Papara' nın BDDK onaylı bir kuruluş olduğunu belirtmekte de fayda var. Bir çok kez işlem yaptım ve güvenilirdir. Saygılar.

Paparada haftasonu havale islemi oluyor mu hocam benimde takip ettigim bir konu bu eger olursa papara kullanmaya baslicam tesekkurler

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Presidentcoinn
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile WWW
January 20, 2018, 06:45:20 PM

Elden satış alış yapanlar var ama dikkatli ol. Paranı kaptırma. Ayrıca transferi kalabalık bir mekanda yap. Kimlik bilgilerin ve telefon numaran sana kalsın. Kimseye söyleme. Geçmişte sıkıntılar yaşayanlar oldu.
Rhego (OP)
Sr. Member

View Profile
January 20, 2018, 06:46:28 PM

Hocam haftasonu işlem yapiyormu papara ile? Eminmisiniz?
Rhego (OP)
Sr. Member

View Profile
January 20, 2018, 06:47:41 PM

Baylar elden komisyon falan o işler bana ters ya kurum olucak yada banka kredi kartı falan cex.io aklıma geldi onunda üye alımı kapanmış.
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
January 20, 2018, 06:55:38 PM

Arkadaşlar merhaba, biraz nakite sıkıstım yarın bir ödemem var. Hafta sonu Bitcoin Ethereum satıp TL ye çevirebilecegim herhangi bir kuruluş varmıdır acaba?

Borsadan satış yapan üyeler var. misal bu gün yapılan bir işlem : https://bitcointalk.org/index.php?topic=2791173.0
Eğer online yakalaya bilirseniz yardımcı olurlar.

Rhego (OP)
Sr. Member

View Profile
January 20, 2018, 07:51:11 PM

Evet Baylar konuya acıklık getiriyorum. Birincisi unois sen adamın dibisin bro bu attıgın mesaj acayip sekilde işime yaradı kardesim saol varol

2. olarak Bittrexde saat aksam 22:10 sularında sattıgım ETH yi BTCTURK sitesine tasıdım ordan satıp 22:20 gibi papara hesabıma gönder dedim ve Voila para 10 saniye gecmeden hesabıma yansını. Ulan siteye giriş sms i gelmeden adam parayı hesabıma geçirdi böyle manyak bisey ne duydum ne gördüm  Grin artık 7/24 BTC den fiat Fiattan BTC ye geçmek benim için daha kolay hale geldi. Bilmeyenleri bilgilendirelim öğretelim. Sistem 10 numara

Toplam 10-12 lira komisyon kesti para banka kartıma yatana kadar komple Bittrex-Btcturk-papara-Akbank.

Rhego (OP)
Sr. Member

View Profile
January 20, 2018, 08:24:32 PM

Evet Baylar konuya acıklık getiriyorum. Birincisi unois sen adamın dibisin bro bu attıgın mesaj acayip sekilde işime yaradı kardesim saol varol

2. olarak Bittrexde saat aksam 22:10 sularında sattıgım ETH yi BTCTURK sitesine tasıdım ordan satıp 22:20 gibi papara hesabıma gönder dedim ve Voila para 10 saniye gecmeden hesabıma yansını. Ulan siteye giriş sms i gelmeden adam parayı hesabıma geçirdi böyle manyak bisey ne duydum ne gördüm  Grin artık 7/24 BTC den fiat Fiattan BTC ye geçmek benim için daha kolay hale geldi. Bilmeyenleri bilgilendirelim öğretelim. Sistem 10 numara

Toplam 10-12 lira komisyon kesti para banka kartıma yatana kadar komple Bittrex-Btcturk-papara-Akbank.

Bütün bu transfer sürecindeki toplam komisyon miktarının 12 TL olduğuna emin misiniz?
Bittrex haricinde hepsi 12 TL tuttu hocam.
funchiestz
Sr. Member

Activity: 1134
Merit: 342

View Profile
January 20, 2018, 08:30:03 PM

Elden bozun bence hocam bu işi yapan dükkanlar bile var sanırsam, İzmir'le İstanbul'da. Nerde oturuyorsunuz tam olarak ? Ben haftasonu eft ve havale yapamıyorum şuanki borsalardan
Rhego (OP)
Sr. Member

View Profile
January 20, 2018, 08:34:10 PM

Elden bozun bence hocam bu işi yapan dükkanlar bile var sanırsam, İzmir'le İstanbul'da. Nerde oturuyorsunuz tam olarak ? Ben haftasonu eft ve havale yapamıyorum şuanki borsalardan

Gerek yok elden yapmaya Btcturk den paparaya aktarıp ordan kredi kartına veya banka hesabına aktarabiliyorsunuz 7/24, az önce denedim oldu şahsen bende bilmiyordum böyle birsey oldugunu.
Galacos
Member
**

Activity: 112

View Profile WWW
January 20, 2018, 08:39:37 PM

Btctürk'te bir çok banka mevcuttu çekim işlemlerinde. Oraya bakar mısınız belki işinize yarayabilir

holdmycoins
Member
**

Activity: 294
Merit: 11

View Profile
January 20, 2018, 11:39:35 PM

Gerek yok elden yapmaya Btcturk den paparaya aktarıp ordan kredi kartına veya banka hesabına aktarabiliyorsunuz 7/24, az önce denedim oldu şahsen bende bilmiyordum böyle birsey oldugunu.

Aklınızda bulunsun papara'dan finansbanka 5 saniyede falan geçiyor para. Bende enpara var onla kullanıyorum. Mesela iş bankasına 1-2 gün sürdüğü olmuştu hepsi bu kadar hızlı değil.

okanciftci74
Member
**

Activity: 448

View Profile
January 20, 2018, 11:44:01 PM

Ben BTCTurk kullanıyorum 1000tl ve üstü havale ile geliyor 1000TL altıda paribudan geliyor 5 dk arasında maximum hesabına geçiyor
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
January 20, 2018, 11:59:29 PM

bu konu süper oldu benim için hemen girip papara hesabı oluşturdum artık rahat rahat haftasonu engeline takılmadan transfer yapabilirim. o değil de reklam yapar gibi olduk anasını satayım Cheesy süper konu olmuş açanın eline sağlık
DC Comics
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

DIW - Decentralized Security

View Profile
January 21, 2018, 09:01:19 AM

biraz zahmetli ama borsaların çalıştıkları bankaları takip eder de hesaplarınınızı aynı bankalardan açtırırsanız sanıyorum 365/7/24 havale olayı mevcut olduğundan kripto paranızı TL olarak her an alabilirsiniz. emin değilim ama araştırmadan girişmeyin, belki havale de yapmıyor olabilirler haftasonları.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
Sobe038
Full Member

Activity: 252
Merit: 103

View Profile
January 21, 2018, 12:00:16 PM

haftasonu bozmuyorlar bildiğim kadarıyla ama forumda bir arkadaş çıkar bozacak ilaki tabi komisyon karşılığında mesela ben %30 komisyonla bozabilirim dostum gün içersinde
legaltrk
Member
**

Activity: 700
Merit: 56

View Profile
January 21, 2018, 12:25:34 PM

benim bildiğim eft olarak gönderildiği için tl ye çevirdikten sonra hesabınıza çekme işi biraz sıkıntılı. Bankalar haftasonu eft yapmıyor çünki
zabisux
Sr. Member

Activity: 401
Merit: 250

Presale is live!

View Profile
January 21, 2018, 12:28:21 PM

Bu başlığı açandan allah razı olsun acil para lazım olsa ne bok yerim diye düşünüyordum papara diye bişeyle tanıştırdınız. Zaten ben de finansbank enparacıyım. hafta sonları btctürk -> papara -> enpara yolu gayet makul göründü.

▄▄█████████▄▄      █████████████▄▄       █████████████▄▄        █████     █████        █████   ███████████████████    ██▄                ▄██
   ███████████████▄    ████████████████▄     ████████████████▄      █████     ██████       █████   ███████████████████    ████▄            ▄████
  █████▀     ▀▀███▀    █████     ▀▀█████▄    █████     ▀▀█████▄     █████     ███████      █████          █████           ██████▄        ▄██████
 █████          ▀      █████        ▀▀▀▀▀    ▀▀▀▀▀        ▀▀▀██     █████     ████████     █████          █████           ████████▄    ▄████████
 █████▄                ███▀▀                                          ▀▀█     █████████    █████          █████            ▀██████▀    ▀██████▀
 ▀██████▄▄               ▄▄▄        ▄████    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄       ▄         ██████████   █████          █████              ▀██▀  ▄██▄  ▀██▀
  ▀█████████▄▄         █████     ▄▄█████▀    █████     ▄▄█████▀     ███▄▄       ▀▀█ █████  █████          █████                  ▄██████▄
     ▀▀█████▀  ▄▄▄     ████████████████▀     ████████████████▀      █████     ▄▄     ▀▀▀██ █████          █████                ▄██████████▄
         ▀▀ ▄█████▄    █████████████▀▀       ██████████████▀        █████     ████▄       ▀▀▀███          █████              ▄██████████████▄
             ▀█████    █████                 █████     █████        █████     █████    ▄▄▄                █████            ▄████████▀▀████████▄
 ▄█▄          █████    █████                 █████      █████       █████     █████     █████▄▄▄
          █████           ████████▀    ▀████████
▄████▄▄     ▄█████     █████                 █████       █████      █████     █████      ███████
          ▀████           ██████▀        ▀██████
▀████████████████      █████                 █████        █████     █████     █████       ██████
            ▀██           ████▀            ▀████
  ▀▀██████████▀▀       █████                 █████         █████    █████     █████        █████
              ▀           ██▀                ▀██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██

██
    ██
   ██
  ██
 ██
██
 ██
  ██
   ██
    ██
     ██
Whitepaper
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
ANN Thread

██
 ██
  ██
   ██
    ██
     ██
    ██
   ██
  ██
 ██
██

Telegram
Facebook
Twitter
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
gokhan17
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 264

View Profile
January 21, 2018, 12:31:29 PM

Ben paribuyu kullaniyorum ama hafta icin bile aksam 5-6 gibi para cekim emri versem bike en erken diger gun islem sattlerinde sms geliyor banaisleme koyulacagiyla alakali
birfincankahve
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 4

View Profile
January 21, 2018, 01:10:09 PM

hocam bu oldukça zor bir durum en güzel elden satmak mis gibi halledersiniz.
unois
Hero Member

Activity: 858
Merit: 500

Taylor - Smart Crypto Trading Assistant

View Profile
January 21, 2018, 05:06:29 PM

Rica ederim güzel kardeşim. İşinin çözülmesine vesile olduysam ne mutlu bana. Komisyonunu keser alır ama yıldırım gibi çalışır papara. Vaktiyle acil nakite ihtiyaç olduğunda benim de işimi çok çözdü...

TAYLOR
Crypto Trading for Everyone
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------