Bitcoin Forum
May 10, 2024, 02:30:19 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Hafta Sonu BTC satıp para çekme ?  (Read 203 times)
legaltrk
Member
**

Activity: 700
Merit: 56

View Profile
January 21, 2018, 12:25:34 PM

benim bildiğim eft olarak gönderildiği için tl ye çevirdikten sonra hesabınıza çekme işi biraz sıkıntılı. Bankalar haftasonu eft yapmıyor çünki
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715308219
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715308219
Reply with quote  #2

1715308219
Report to moderator
zabisux
Sr. Member

Activity: 401
Merit: 250

Presale is live!

View Profile
January 21, 2018, 12:28:21 PM

Bu başlığı açandan allah razı olsun acil para lazım olsa ne bok yerim diye düşünüyordum papara diye bişeyle tanıştırdınız. Zaten ben de finansbank enparacıyım. hafta sonları btctürk -> papara -> enpara yolu gayet makul göründü.

▄▄█████████▄▄      █████████████▄▄       █████████████▄▄        █████     █████        █████   ███████████████████    ██▄                ▄██
   ███████████████▄    ████████████████▄     ████████████████▄      █████     ██████       █████   ███████████████████    ████▄            ▄████
  █████▀     ▀▀███▀    █████     ▀▀█████▄    █████     ▀▀█████▄     █████     ███████      █████          █████           ██████▄        ▄██████
 █████          ▀      █████        ▀▀▀▀▀    ▀▀▀▀▀        ▀▀▀██     █████     ████████     █████          █████           ████████▄    ▄████████
 █████▄                ███▀▀                                          ▀▀█     █████████    █████          █████            ▀██████▀    ▀██████▀
 ▀██████▄▄               ▄▄▄        ▄████    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄       ▄         ██████████   █████          █████              ▀██▀  ▄██▄  ▀██▀
  ▀█████████▄▄         █████     ▄▄█████▀    █████     ▄▄█████▀     ███▄▄       ▀▀█ █████  █████          █████                  ▄██████▄
     ▀▀█████▀  ▄▄▄     ████████████████▀     ████████████████▀      █████     ▄▄     ▀▀▀██ █████          █████                ▄██████████▄
         ▀▀ ▄█████▄    █████████████▀▀       ██████████████▀        █████     ████▄       ▀▀▀███          █████              ▄██████████████▄
             ▀█████    █████                 █████     █████        █████     █████    ▄▄▄                █████            ▄████████▀▀████████▄
 ▄█▄          █████    █████                 █████      █████       █████     █████     █████▄▄▄
          █████           ████████▀    ▀████████
▄████▄▄     ▄█████     █████                 █████       █████      █████     █████      ███████
          ▀████           ██████▀        ▀██████
▀████████████████      █████                 █████        █████     █████     █████       ██████
            ▀██           ████▀            ▀████
  ▀▀██████████▀▀       █████                 █████         █████    █████     █████        █████
              ▀           ██▀                ▀██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██

██
    ██
   ██
  ██
 ██
██
 ██
  ██
   ██
    ██
     ██
Whitepaper
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
ANN Thread

██
 ██
  ██
   ██
    ██
     ██
    ██
   ██
  ██
 ██
██

Telegram
Facebook
Twitter
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
gokhan17
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 264

View Profile
January 21, 2018, 12:31:29 PM

Ben paribuyu kullaniyorum ama hafta icin bile aksam 5-6 gibi para cekim emri versem bike en erken diger gun islem sattlerinde sms geliyor banaisleme koyulacagiyla alakali
birfincankahve
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 4

View Profile
January 21, 2018, 01:10:09 PM

hocam bu oldukça zor bir durum en güzel elden satmak mis gibi halledersiniz.
unois
Hero Member

Activity: 858
Merit: 500

Taylor - Smart Crypto Trading Assistant

View Profile
January 21, 2018, 05:06:29 PM

BTCTurk üzerinden bozup, Papara sistemi vasıtasıyla dakikalar içerisinde banka hesabınıza TL nakit aktarabilirsiniz. Papara' nın BDDK onaylı bir kuruluş olduğunu belirtmekte de fayda var. Bir çok kez işlem yaptım ve güvenilirdir. Saygılar.

Evet Baylar konuya acıklık getiriyorum. Birincisi unois sen adamın dibisin bro bu attıgın mesaj acayip sekilde işime yaradı kardesim saol varol

2. olarak Bittrexde saat aksam 22:10 sularında sattıgım ETH yi BTCTURK sitesine tasıdım ordan satıp 22:20 gibi papara hesabıma gönder dedim ve Voila para 10 saniye gecmeden hesabıma yansını. Ulan siteye giriş sms i gelmeden adam parayı hesabıma geçirdi böyle manyak bisey ne duydum ne gördüm  Grin artık 7/24 BTC den fiat Fiattan BTC ye geçmek benim için daha kolay hale geldi. Bilmeyenleri bilgilendirelim öğretelim. Sistem 10 numara

Toplam 10-12 lira komisyon kesti para banka kartıma yatana kadar komple Bittrex-Btcturk-papara-Akbank.

Rica ederim güzel kardeşim. İşinin çözülmesine vesile olduysam ne mutlu bana. Komisyonunu keser alır ama yıldırım gibi çalışır papara. Vaktiyle acil nakite ihtiyaç olduğunda benim de işimi çok çözdü...

TAYLOR
Crypto Trading for Everyone
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------