Bitcoin Forum
April 27, 2024, 12:22:19 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  
Author Topic: Arsa Yerine Bitcoin Alıyorlar (Emlakçımla Görüştüm)  (Read 641 times)
Sampix
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

“Innovation Powered by Crypto”

View Profile
January 25, 2018, 08:52:48 PM

Yerine göre değişir ama arsa uzun döneme yayılan bir yatırım. Ama bitcoin kısa dönemde büyük kârlar getirdiği için daha fazla talep görüyor tabi

1714177339
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714177339
Reply with quote  #2

1714177339
Report to moderator
1714177339
Hero Member
*

Ignore
1714177339
Reply with quote  #2

1714177339
Report to moderator
In order to achieve higher forum ranks, you need both activity points and merit points.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714177339
Hero Member
*

Ignore
1714177339
Reply with quote  #2

1714177339
Report to moderator
mikewirth
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 250

View Profile
January 25, 2018, 10:03:24 PM

Önce arsa yerine Bitcoin alacağız, sonra kazandığımız paralarla gidip arsa alacağız, elindeki tek parayı gidip arsaya yatırmaz buradaki kazancı gören adam akıl var izan var.
clex_us
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
January 25, 2018, 10:22:59 PM

Arsa iyi bir yatırımdır. Bir yılda değerini ikiye katlayıp sahibin memnun eder. Riski azdır, tapu belgesi elinizdedir. Ben dijital paralar ile biraz daha haşır neşir olup sonra biraz borçlanarak arsa almayı düşünüyorum. Toprak topraktır. Ancak borsalardan uzak duramam. Uzun vadeli coin alımına devam edeceğim.
markandum
Member
**

Activity: 266

View Profile
January 25, 2018, 10:46:51 PM

doğrudur millet nasıl alacağını bilmeden de alım yapıyor tehlikeli olan kısmı bu. Ama arsa da öyle değil mi? insanlara vaatlerle bazen dağbaşı yerler satılıyor emlakçılar tarafından

[/center]
Bitinator
Sr. Member

Activity: 746
Merit: 251

View Profile
January 25, 2018, 11:23:37 PM

Bir insan barınma gibi insani ihtiyaçlarını karşıladıktan sonra ya da insani ihtiyaçlarını karşılamak için Bitcoin almalı. Bu piyasadan para kazanabilirsem ilk hedefim kendime bir ev almak ama trade yapmaya ve eldeki Bitcoin sayisini arttirmaya devam.

INVALID BBCODE: close of unopened tag in table (1)
boram16
Member
**

Activity: 182

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
January 25, 2018, 11:24:44 PM

Son zamanlarda ki düşüşlerle birlikte yakınımda ki insanlar da bu tarz yatırımları yapıyorlar altcoinlere ve Bitcoine

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
utkuy
Sr. Member

Activity: 770
Merit: 268

Helena Helena!

View Profile
January 25, 2018, 11:37:43 PM
Last edit: January 26, 2018, 10:16:30 PM by utkuy

Yazıya çok gülmekle beraber hak veriyorum. İnsanlar yönelimlerini arttırdı. Ve emlak satışları da iyice gerilemeler gösteriyor. Bu ilgi alaka ile bitcoin in fiyatı ne olur kestirmek zor artık.

THE BEST IN SPACE
AUTO-COMPOUNDING DEFI 3.0
PROTOCOL ON BSC
▀█▄▄▄                                                                      ▄▄▄█▀
▀██
████▄▄▄                                                          ▄▄▄██████▀
▀▀███
██████▄▄▄                                              ▄▄▄█████████▀▀
▀▀████
████████▄▄▄                                ▄▄▄████████████▀▀
▀████████████████▄ ▄▄                  ▄▄ ▄████████████████▀
████████████████████▄▄          ▄▄████████████████████
▀█████████████████████        █████████████████████▀
▀████
███████████████▌      ▐███████████████
████▀
▀▀█████████
██████████████████
█████████▀▀
▀████████████████████████████████▀

▀███████████████████████████▀

▀██
█████ ███    ███ ███████▀
▀▀███   ██    ██   ███▀▀
5 0 1 , 6 5 2 %   A P Y
|    TWITTER    |   TELEGRAM   |    DISCORD    |
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
JOIN NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
alikaya58
Full Member

Activity: 518

View Profile
January 26, 2018, 12:04:28 AM

en mantıklısı arsa gıbı değerlenıyor mubarek yakında bır kaç yıl sonra bılmeyen kalmayacak bıtcoın geleceğin parası Cheesy
chuckk
Member
**

Activity: 196

View Profile
January 26, 2018, 09:37:18 PM

Bitcoin oldukça makul bir yatırım aracı haline geldi. Çoğu kişi uzun vadede güveniyor bu nedenle alıp unutacaklar için arsadan daha karlı bir yatırım olabilir. Özellikle bu sıralar iyi alım fırsatları doğuyor, değerlendirmek isteyenler çoğalacaktır.

SogukSavas
Newbie
*

Activity: 126
Merit: 0

View Profile
January 26, 2018, 09:55:30 PM

Bazı defakto durumlar hariç çoğu yerde yaşayanlar İçin Bitcoin almak şuan içim hem evden hem arsadan saha da mantıklı
kschneezy
Full Member

Activity: 387
Merit: 186

View Profile
January 26, 2018, 11:42:55 PM

Bundan daha doğal ne var? Ben de aynı mantığa sahibim artık insanlar geleneksel yatırım yöntemlerinden uzaklaşıp daha yenilikçi şeyler deniyor. Bitcoinin de çok reklamı döndü malum, neyin ne oldugunu bilmeden parasını katlamak amacıyla btc almak isteyen amcalar türemiştir  Grin
bitcoincitr
Sr. Member

Activity: 518

View Profile
January 26, 2018, 11:47:42 PM

Tabiki de insanlar arsa yerine Bitcoin'e yöneliyor çünkü koskocaman ülke olmamıza rağmen arsalar çok yüksek fiyattan, şişik fiyatlarla satılıyor. Bitcoin öyle mi? Şu anki fiyat az bile ben geleceğin dijital ödeme sistemi olacağına gönülden inanıyorum. Bitcoin gibi değerlenen bir yatırım varken arsaya yatırım yapılmaz.
cryptoglobal79
Full Member

Activity: 308

--

View Profile
January 27, 2018, 09:35:22 AM

Bu kadar çok bitcoin alındığını düşünmüyorum. Hala bilmeyen ya da patlayacak diye temkinli yaklaşan bir sürü insan var. Bitcoin alanların çoğu da denemek için ve biraz korktuklarından öncelikle ufak miktarlar ile giriş yapıyorlar. Tabiki ev ya da araba parasına alan da vardır ama arsa satışlarını durduracak kadar olduğunu sanmıyorum.
sgrcn36
Newbie
*

Activity: 252

View Profile
January 27, 2018, 12:44:27 PM

tanıdığım bir emlakçıyla sohbet ederken emlak piyasasını sordum oda artık eskisi kadar kazandırmıyor  bende paramın yarısından çoğunu 2017 yılında bitkoine yatırdım sonbaharın çektim emlaktan yıllarca kazanacağımı bir yılda kazandım dedi

HyperLup
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 252

View Profile
January 29, 2018, 02:48:52 PM

Emlak sektöründe arsa en kıymetli yatırımdır. Buna rağmen insanlar emlak veya arsa almaya niyetlendiğinde dahi Bitcoinle emlak arasında tereddütte kalıyorlar. Şahsen bende öyle yapıyorum. Bu aralar kripto paralar yatırım konusunda ilk tercihim.
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3136
Merit: 1516

View Profile WWW
January 29, 2018, 03:18:41 PM
Merited by Kalemder (2)

Risk yönetimi diye bir şey var.
Hiç bir zaman tüm yatırımınızı tek bir emtia ya yapmamalısınız.
Türkiye şartlarında belli öncelikler vardır.

1. Kiradan kurtul.
Kira senin işsiz kaldığında bile her ay tıkır tıkır ödemek zorunda olduğun en büyük karın ağrısıdır.
Bokunu çıkarıp evin ederinin 5 katı kredi ile borçlanmayın. Kiraya ödediğiniz rakama yakın bir aylık ödeme ile borçlanın gitsin.

2. İkinci araba gereksiz israftır.
5 çocuklu aile değilsen ikici araba israftır.

bu noktadan sonra biriktire biliyor iseniz,
yazlık alma kripto paralara yatırım yap.
arazi alma kripto paralara yatırım yap.
En önemli kural: Toplam sermayenizin %25 den fazlası ile kripto para uzayına yatırım yapmayın. Eğer bundan fazla risk alınabilse idi A tipi yatırım fonları %25 den fazlası ile hisse senetlerine yatırım yapardı.

son olarak : o emlakçı biraz uçmuş Smiley
campeck
Sr. Member

Activity: 476

View Profile
January 30, 2018, 12:15:33 PM

Geleneksel yatırım araçları olan döviz altın ve gayrimenkul yerine dijital para alma seçeneği bugünlerde yatırımcılar için daha cazip. Kar etmeme sebebiyle geleneksel yatırım araçlarının artık alıcısı azaldı.
Networkk
Member
**

Activity: 98
Merit: 21

View Profile
February 01, 2018, 06:57:36 AM

Grafikler yükselmeye başladığında, ticaret yapan kişilerin çoğu bu sektöre yöneleceğini düşünüyorum.
karaleke
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile WWW
February 01, 2018, 11:46:21 AM

Su an icin dusuk bir grafik cizmekte ama bu durum gecici bir kac aya kadar yukselecektir ve insanlarin arsa almak yerine btc almasinin mantikli oldugunu gosterecektir.

█ CURAIZON █
We are Improving Healthcare, Reducing Costs, Saving Lives!
https://curatoken.curaizon.com
hayratposta
Newbie
*

Activity: 182

View Profile
February 01, 2018, 11:50:47 AM

Bi anda bu kadar yuklenme olmasi bende nedense bir korkuya neden oluyor . Saglam bir altyapisi var ve guvenim her zaman tamdi lakin bir soz var nerede cokluk orada bokluk diye .
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  

Jump to: