Bitcoin Forum
June 16, 2024, 05:49:34 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: Devlet Yöneticilerinde BTC  (Read 1973 times)
wanhun
Newbie
*

Activity: 140
Merit: 0

View Profile WWW
January 26, 2018, 09:10:41 PM

ben bugun bi haber okudum ukraynadaki politikacılar ellerinde bitcoin tutuyorlarmış
farting_shot
Full Member

Activity: 318
Merit: 100

View Profile
January 27, 2018, 03:31:17 PM

Bu dönemde blockchain diye bir şey var, kripto para diye bir şey var ve bende de çok fazla nereye koyacağımı bilemediğim derecede gani gani para var ve de Bitcoine yatırmayacak mıyım  Grin
mtufan34
Newbie
*

Activity: 30

View Profile
January 28, 2018, 05:23:52 PM

Bence bi çok devlet yöneticisinde  btc veya altcoin vardır, gecen dönemdeki artışlardan sonra neymiş lan bu bitcoin diyerek yatırım yapmış olabilirler =)
adile
Member
**

Activity: 252
Merit: 10

View Profile
January 28, 2018, 05:57:02 PM

onlar şimdiden depolamıştırlar  öyle açıklamalar yapmalarına bakmayın.
linkstronghappy
Member
**

Activity: 98

View Profile WWW
January 28, 2018, 06:38:07 PM

Kodamanların lafları önemli değil, para neredeyse oraya hücum ederler. Devlet yöneticileri her zaman zengin insanlardır. Toplumun refah açısından yukarı kesimlerinde rahat hayatlar yaşarlar.
chn2z
Full Member

Activity: 350
Merit: 105

View Profile
January 28, 2018, 06:57:18 PM

Yatırımı geçtim ticaret bile yapmışlardır Smiley İki devlet kendi arasında ticaret esnasında kuru sabitleyip neden yapmasın ki ? Yeri geldiğinde dolar kurunu sabitleyebiliyorlar. Şu an hepsi yapmayın etmeyin diyor ama bence hikaye sadece bizim ükemiz değil çoğu ülke şu an bu teknolojiyi kullanıyordur. Ama salağa yatıyorlar o ayrı bir konu kalkıp ben kullanıyorum kimse diyemez bu sefer sorarlar niçin şeffaf değilsiniz neden bu yönteme başvurdunuz neyi saklıyorsunuz vs vs.. Ama eminim ki çoğu devlet şu an bu para birimlerini kullanıyorlar.
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
January 28, 2018, 07:27:57 PM

Kesinlikle devlet yöneticilerinde , politikacılarda vs bitcoin olduğunu düşünüyorum. Sonuçta çok az bir araştırma ile bu işte gelecek olduğunu anlayabilirsiniz. Ayrıca politika da önce gösterip sonra vermezsin sonra fiyatı arttırıp bir daha gösterirsin  Cool
campeck
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 251

View Profile
February 03, 2018, 11:51:37 PM

Bitcoin bende sende var da, devlet yöneticilerinde olmaması saçmalık olur, onlarında güncel teknolojiye ayak uydurma ve dijital ortama katılma hakkı var neticede.
Atumn
Member
**

Activity: 84

View Profile WWW
February 04, 2018, 10:53:35 AM

Devlet yöneticilerininm kişisel işleri ve servetleri var, tabii ki kripto para satın alabilirler btc yatırım yapabilirler. Ancak bunları açık ve şeffaf bir şekilde yapmaları ve kamuoyuna bildirmeleri gerekir.

fenerlikartal1905
Newbie
*

Activity: 126

View Profile
February 04, 2018, 01:02:36 PM

Bence kullananlar da açıkça kullanmıyorlardır
Çünkü Şevket’in bitcoine bakış açısı olumsuz açıkça yatırım yapmazlar
OldToken
Newbie
*

Activity: 140

View Profile
February 04, 2018, 01:07:20 PM

Ülkemizde hükümette  crypto para piyasasına karşı çok olumlu açıklamalar gelmedi Mehmet şimşek gibi ülke yönetiminde olanlar bu crypto piyasasına  sizce yatırım yapmışmıdır.

Muhakkak yatırım yapanlar vardır ama bunların arasında Ekonomi bakanı var mı, bilemem. Kendi şahsi görüşüm yatırım yapmadığı yöünde. Bildiğim, tanıdığım kadarı ile yatırım yapacak kadar ileri görüşlü değil.
kulmagu
Member
**

Activity: 308

View Profile
February 16, 2018, 01:27:31 PM

devlet yöneticileri her zaman öncelikli olarak kendi sorumluluk alanlarına ait açıklama yapmak ve onu yönetmekle mesullerdir. Bitcoin ise merkezsiz bir para birimi olumsuz açıklamalar normal karşılanmalı. Bununla birlikte kişisel olarak almış olmaları kendileri için faydalı olabilir. Halen alım fırsatı.
loveistanbul (OP)
Member
**

Activity: 392

View Profile
February 16, 2018, 01:32:25 PM

Hala sabır ile bekliyoruz Ülkemizde devlet yöneticilerinden olumlu açıklamalar.Ellerinde yeteri kadar kripto para oluşmadı sanırım .Eğer yeteri kadar kripto para sahibi olurlarsa olumlu açıklamalar gelecektir.Dünyanın bu ekonomik değişimine yeni yatırım dalgasına kayıtsız kalacaklarını sanmıyorum.
Atumn
Member
**

Activity: 84

View Profile WWW
February 18, 2018, 01:31:16 AM

Devlet yöneticilerinin kripto para yatırımı yapıp yapmadığı konusu bizi çok ilgilendirmiyor. Asıl önemli olan hükümetin kripto para alanında destek vermesi, teşvik etmek için vergi düzenlemesi getirilmesi.

thewarriors
Full Member

Merit: 100

EndChain - Complete Logistical Solution

View Profile
February 18, 2018, 07:09:21 AM

Devlet olarak blockchaine yatırımı var ama bitcoine olsada söyleyeceğini sanmıyorum ufaktan ufakta bir şeyler yapıp ülke ekonomisine kar getiricek şeyler yapsalar baride bir kazanç elde etsek.

motors
Sr. Member

Activity: 459
Merit: 258

🌟 Blockchain Expert, Miner.

View Profile
February 18, 2018, 09:49:16 AM

Şuanda tüm devlet yöneticilerinin elinde BTC yoktur muhtemelen fakat milletvekillerinde vardır. Yapılan açıklamalar bu şekilde gösteriyor. Fakat BTC 100.000TL'yi gördüğü andan itibaren bakanlar ve diyanet yöneticileride Bitcoin alacaklardır. Bu şekilde Bitcoin haktır, almayan ahmaktır diyeceklerdir.

Bu seferki yükseliş Türkiye için çok şey değiştirecek çok net söylüyorum. Bu yükselişte devlet vergi almaya başlayacak kesinlikle. Bitcoin caiz olacaktır. "Her önüne gelen borsa açamayacaktır."

One day, all people will use crypto money instead of paper money.
aleya yavuze
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile WWW
February 18, 2018, 10:04:20 AM

Hükümet yetkilileri yada diğer milletvekilleri her nekadar kripto para piyasasını tehlikeli olarak anlatıyor olsa da ben ellerinde belli miktar kripto  para tuttuklarını düşünüyorum

▀▀▀▀▄▀▀▀▀▀ ▀▀ ▀ ▄ ▀    GORECRUIT    ▀ ▄ ▀ ▀▀ ▀▀▀▀▀▄▀▀▀▀
▬▬   ARTIFICIAL INTELLIGENCE FOR HR BASED ON BLOCKCHAIN   ▬▬
Whitepaper   Telegram   [  Pre-Sale 》 24th October  ]   Facebook   Twitter
karaleke
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile WWW
February 18, 2018, 10:21:10 AM

Buyuk ihtimalle vardir cunku adamlar sadece devlet yoneticisi degil bir cogunun vardir ek baska isleri yatirimlari. Bitcoine de yatirim yapan olmustur aralarinda.

█ CURAIZON █
We are Improving Healthcare, Reducing Costs, Saving Lives!
https://curatoken.curaizon.com
fenerlikartal1905
Newbie
*

Activity: 126

View Profile
February 18, 2018, 11:15:52 AM

Pek bu dönemlerde bircoinin işine düşeceklerini düşünmüyorum
Ama düşünülse bile Bitcoin 6k da iken düşünülürdü
bluemylife1907
Member
**

Merit: 11

View Profile
February 18, 2018, 02:54:35 PM

Ben olayı daha ileriye taşıyayım, ellerinde bitcoin olmayı bırak ,bence Türkiyede işlem yapan borsalardan birinin gizli sahibi ortağı olanlar bile vardır. Türkiye kripto para piyasasında gün geçtikçe genişliyor.Aldıkları komisyon oranları belli böyle bir kazancı kimseye bırakacaklarını sanmıyorum.

MyCryptoBank  ――  Legal and Reliable Crypto Bank
Whitepaper  ――  CRYPTOBANK FOR CRYPTOCOMMUNITY  ――  Announce
―― Medium ―― YouTube ―― LinkedIn ―― Telegram ―― Facebook ―― Twitter ――
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 »  All
  Print  

Jump to: